Crysis 2, Xbox360 Thread

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
برای من مشکل دیرلودشدن و باگ و افت فریم نداره واصلا ندیدم احمتالا دوستانی که این مشکلو دارن شاید مشکل از دیسک بازی و اون جاییه که اونو تهیه کردن.همین مشکل رو من با بتلفیلد2 داشتم و از دوجای مختلف بازی رو گرفته بودم که یکیش خدای باگ بود و یکی دیگش یه دونه باگ و مشکل هم نداشت

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
برای من مشکل دیرلودشدن و باگ و افت فریم نداره واصلا ندیدم احمتالا دوستانی که این مشکلو دارن شاید مشکل از دیسک بازی و اون جاییه که اونو تهیه کردن.همین مشکل رو من با بتلفیلد2 داشتم و از دوجای مختلف بازی رو گرفته بودم که یکیش خدای باگ بود و یکی دیگش یه دونه باگ و مشکل هم نداشت
دوست عزیز اینا مشکلاتی هست که حرفه ای ترین سایت تخصصی گرافیک هم بهش اشاره کرده و گفته Crysis 2 یکی از بی ثبات ترین بازیها از نظر افت فریم هست توی بازیهای اخیر :D باگ و دیر لود شدن هم تقریبآ برای همه اتفاق افتاده !

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من یه جا گیر کردم :

تقریبا دو ساعت از بازی گذشته یه جا به همراه چند نفر دیگه باید کاور بگیریم و چند تا از این هیولا ها را بکشیم . بعد که کشتیم یه سفینه از بالا شرع به تیراندازی میکنه . اون سفینه را با چی باید از بین برد ؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
بچه ها من یه جا گیر کردم :

تقریبا دو ساعت از بازی گذشته یه جا به همراه چند نفر دیگه باید کاور بگیریم و چند تا از این هیولا ها را بکشیم . بعد که کشتیم یه سفینه از بالا شرع به تیراندازی میکنه . اون سفینه را با چی باید از بین برد ؟
یکم بری سمت چپ اون بالا روی یه کامیون مانند چندتا RPG بردار و بزنش !

Last edited by a moderator:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اما جالب ترش این بود که برای دومین بار باگ گرفت دیگه اسلحه رو نشون نداد هرچی هم مردم و از نو شروع کردم نشد دیگه ولش کردم :d.
خب همون حرفی که به اریا گفتم تو هم با چشم حمله باگی داری بازی را انجام میدی :D
بعد به قول آریا تو کلا الان میگی نورپردازی بازی در حد AW نیست خدایی از C2 یه نورپردازی رو بگیری کلا چیز خاصی براش نمیمونه بخوایم بحث کنیم :D

من رو حرفم هستم ! چون هیچ سایتی اشاره به بهتر بودن کرایسیس 2 تو نورپردازی نکرده . شایدم یه چیزه سلیقه ای باشه نورپردازی تو crysis2 حالت realistic داره چون گرافیک بازی photorealistic هست و همه چی را باید با اصول واقعیت طراحی کنن البته کرایسیس عین این میمونه که داری با یک لنز دوربین فیلم برداری نگاه میکنی که بعضی انعکاس نوری ها اینو نشون میداد .
aw تو محیط روزش دقیقا نورپردازیش realistic هست ولی تو شبش مجبورا چون با نور سر و کار داری تو نور چراغ قوه به خاطر نشانه گیری و تیر چراغ هایی که قرار داشت به خاطر دید بهتر تو نورپردازی اغراق شده بود ولی فوق العاده هم volumetric هستند !
دلیل من به خاطر اینکه نورپردازی تو aw فوق العاده کاربردی طراحی شده و همچین به خاطر ایجاد سایه های بسیار حرفه ای و همچنین داینامیکتر که از لحاظ تکنیکی سرترش میکنه ولی از لحاظ زیبایی و realistic خب crysis2 بهتره .
کلا ممکنه هرکس یه نظری داشته باشه ولی در کل بنظرم aw و crysis2 با فاصله زیاد بهترین نورپردازی نسل را دارند :D البته AW2 که اومد دوباره فاصله خیلی بیشترم میشه :D

اینم اضافه کنم هیچ بازی با بهترینها تکنیک ها بهترین گرافیک انتخاب نمیشه بلکه یه بازی با بیشترین تکنیکها که همشون را بتونه در حد عالی اجراش کنه بهترین گرافیک انتخاب میشه ! حالا ممکنه بین این تکنیکها بعضیهاشون بهترین باشن و بعضی هاشون نه یا ممکنه بعضی تکنیک ها را برای اولین بار استفاده کنه , ولی چون مجموع تکنیکهاش بیشتره بهترین گرافیک تکنیکی انتخاب میشه مثلا بعضی ها فکر میکنن وقتی یه بازی را بهترین بازی تکنیکی انتخاب میکنن یعنی تمام تکنیکهاش بهترین هست ! اونوقت دیگه به یه بازی نمیگن بهترین گرافیک بلکه میگن گرافیکی که 2 نسل بعد هم بهترین هست! :D
مثلا از الان من اعتقاد دارم Gears oF war 3 بهترین گرافیک امسال رو کسب میکنه ...
ولی من اعتقاد ندارم :D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بد هم نبود خدایی :d.
اگه اون بد نبوده,پس Crysis 2 خیلی خوبه!:D
این همه قسمت هایی بود که دید بازی سوم شخص بود :d یه جا نشون میدادن تصویرش حالا تصویرش نبود صداش بود کلا یا تصویر یا صدا بلاخره آدم یه حسی باید به این شخصیت پیدا میکرد دیگه
من هیچ جایی به جز آخر بازی یادم نمیاد آلکاتراز رو از دید سوم شخص نشون داده باشن.منم به گوردن فریمن هیچ حسی ندارم.چیزی از ارزش بازی کم میشه!؟:D
البته اون نظریه ات قابل قبول نیست چرا؟
آخر بازی خیلی شیک میاد میگه من فلانی هستم و... صداش هم شبیه فلانی بود اتفاقا :d فکر کنم زورشون اومده بود یه دوبلور دیگه بزارن فکر میکنم همون بود :-" پس میتونست حرف بزنه فقط حسش نبوده فکر کنم :d.
ربطی به زور اومدن و اینا نداره!اونا جزء داستانه بازیه.منم به طور کامل نفهمیدم چی شد این یهو شد پرافت ولی مطمئن باش سوتی داستانی و اینا نیست.جزئی از داستانه.
البته من فکر میکنم تو تنها کسی باشی که با بخش اول بازی حال کرده :d.
نه اتفاقا این جور آدما زیادن.فقط نمیان اعلام کنن.تو همین سایت هم هستن.:D
ولی اینهارو پایه اشون چندتا از این بمب هایی بود که کنترل از راه دور بودن اصولا دوتا مینداختی راحت میمردن :d.
تو Halo Reach هم اگه بهت این امکانات رو میداد آسون میشد.:D
الان سینا میکشتم، ولی این رو میگم یه خشاب یوزی خالی کردم توی خیابون نزدیک 15 ثانیه بعد جای گلوله ها محو شد ...
وااااااااای!چه مشکل بزرگی!!کل گرافیک بازی با همین یه حرفت رفت زیره سوال!! بیخیال بابا...
بعد به قول آریا تو کلا الان میگی نورپردازی بازی در حد AW نیست خدایی از C2 یه نورپردازی رو بگیری کلا چیز خاصی براش نمیمونه بخوایم بحث کنیم :D
آها!یعنی الان به نظر تو بازی فقط نورپردازی قوی داشت!؟

دوست عزیز اینا مشکلاتی هست که حرفه ای ترین سایت تخصصی گرافیک هم بهش اشاره کرده و گفته Crysis 2 یکی از بی ثبات ترین بازیها از نظر افت فریم هست توی بازیهای اخیر :D باگ و دیر لود شدن هم تقریبآ برای همه اتفاق افتاده !
البته خیلی از سایت ها و مجلات تخصصی گیم هم متفق القول گفتن Crysis 2 بهترین گرافیک کنسولی هست ولی نمیدونم چرا به اونها استناد میشه بعضی ها بامبول در میارن!!:-"

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
البته خیلی از سایت ها و مجلات تخصصی گیم هم متفق القول گفتن Crysis 2 بهترین گرافیک کنسولی هست ولی نمیدونم چرا به اونها استناد میشه بعضی ها بامبول در میارن!!:-"
بهترین گرافیک رو داشتن خیلی فرق داره با چیزایی مثل افت فریم که حقیقت مسلمه ! گرافیک از خیلی جهات بررسی میشه و مثل افت فریم یه کمیت واحد نیست ! همون طور که ده ها سایت زمانی که GoW III اومد گفتن بهترین گرافیک رو داره ولی خیلی ها U2 رو از اون بازی بهتر میدونن ! :D (از جمله خودم)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بهترین گرافیک رو داشتن خیلی فرق داره با چیزایی مثل افت فریم که حقیقت مسلمه ! گرافیک از خیلی جهات بررسی میشه و مثل افت فریم یه کمیت واحد نیست ! همون طور که ده ها سایت زمانی که GoW III اومد گفتن بهترین گرافیک رو داره ولی خیلی ها U2 رو از اون بازی بهتر میدونن ! :D (از جمله خودم)
اتفاقا سایتهای کمی بودند که بگن gow3 بهترین گرافیک را داره مثلا همین gs و ign یه هچنین کلمه ای از دهنشون در نیومده :d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خو آره این یه تیکه رو استثنائا درست میگی:D
ولی تاثیری تو حقیقت اصلی (بهترین گرافیک کنسولی بودن Crysis 2) نداره.:D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اتفاقا سایتهای کمی بودند که بگن gow3 بهترین گرافیک را داره مثلا همین gs و ign یه هچنین کلمه ای از دهنشون در نیومده :d
GS رو نخوندم نقدشو اما IGN هم توی نقدش گفت بهترین هم آخر سال مقام بهترین گرافیک رو داد به GOW3 همچنین GS.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
GS رو نخوندم نقدشو اما IGN هم توی نقدش گفت بهترین هم آخر سال مقام بهترین گرافیک رو داد به GOW3 همچنین GS.
انتخاب بهترین گرافیک سال ربطی به بهرین گرافیک بودن در ادوار نداره !یعنی بین همه بازیهای سال 2010 بهترین بوده .

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322

خب آخه من هنوز بازی رو تموم نکردم و خیلی هم پیش نرفتم به خاطر همین شاید برام اتفاق نیفتاده!:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
انتخاب بهترین گرافیک سال ربطی به بهرین گرافیک بودن در ادوار نداره !یعنی بین همه بازیهای سال 2010 بهترین بوده .
نسبت به زمان میسنجند.

یعنی اگه GoWIII نبود U2 جایزه برترین گرافیک 2010 رو میبرد دوباره ؟!
چه ربطی داشت!

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام من اونجایی ام که باید سفینه رو نابود کرد من میرم ارپیچی بردارم ولی بر نمی داره یک نوشته قرمز هم میاد:-/=((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر