Crysis 2, Xbox360 Thread

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من هم هستم آقا :d تا حالا سه ساعت بازی کردم حدودا و نهایت لذت را از این سه ساعت بردم ، واقعا حال کردم ... اصلا هم همچین انتظاری از بازی نداشتم . اتفاقا وقتی بازی کردم دلم خواست ریتم ـش عوض نمیشد :d البته هنوز نشده زیاد ولی گویا میشه ... :(:d
خب دو نفر ولی دیگه بیشتر نیست :d.

=====================
یه چیزی که توی Crysis 2 من رو شدیدا دیوانه میکنه تو مراحل شب بازی هست،مخصوصا جاهایی که یهو برق میره و بعد یار های خودی شروع میکنند به فضایی ها شلیک کردن، نوری که به واسطه شلیکشون از سلاحشون ایجاد میشه من رو کلا دیوانه میکنه، میگم دیوانه چون واقعا شاهکاره چنین صحنه هایی وقتی این صحنه هارو میدیدم اصلا همین طوری دهنم باز مونده بود اینقدر دوست داشتم ...

الان دارم روی آخرین درجه میرم! بازی که زیاد سخت نشده یعنی هوش زیاد تغییری نکرده فقط با دوتا تیر میری اون دنیا ...

اما نکته ای که بهش رسیدم این که این بازی به هیچ وجه به عنوان بهترین گرافیک تکنیکی کنسولی انتخاب نمیکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdihoo

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اما نکته ای که بهش رسیدم این که این بازی به هیچ وجه به عنوان بهترین گرافیک تکنیکی کنسولی انتخاب نمیکنم.

حالا تو انتخاب کنی یا نکنی فرقی به حال بازی نمیکنه که :D چون اکثر سایتها به عنوان بهترین گرافیک تکنیکی انتخابش کردند ! حالا شما توی جوب به آب شلیک میکنی تاثیر برنمیداره مشکل تکنیکی نیست بلکه مشکل زیاده خواهیه :D
هیچ بعید نیست فردا یه پیچ و مهره تو بازی ببینی بگی من نیمتونم با اچار فرانسه این پیچ و مهره را باز کنم پس مشکل تکنیکیه !:D
عزیز من هر مشکل تکنیکی از بازی بگیری که تو این بازی نیست ولی من برات 100 تا محاسن تکینیکی نام میبرم که تو این بازی هست ولی تو بازیهای دیگه نیست ! وقتی اینا را همش را فاکتور بگیری و جمعش کنی میشه تکنیکیترین !

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حالا تو انتخاب کنی یا نکنی فرقی به حال بازی نمیکنه که :biggrin1: چون اکثر سایتها به عنوان بهترین گرافیک تکنیکی انتخابش کردند ! حالا شما توی جوب به آب شلیک میکنی تاثیر برنمیداره مشکل تکنیکی نیست بلکه مشکل زیاده خواهیه :biggrin1:
هیچ بعید نیست فردا یه پیچ و مهره تو بازی ببینی بگی من نیمتونم با اچار فرانسه این پیچ و مهره را باز کنم پس مشکل تکنیکیه !:biggrin1:
عزیز من هر مشکل تکنیکی از بازی بگیری که تو این بازی نیست ولی من برات 100 تا محاسن تکینیکی نام میبرم که تو این بازی هست ولی تو بازیهای دیگه نیست ! وقتی اینا را همش را فاکتور بگیری و جمعش کنی میشه تکنیکیترین !
خدایی اره، تو خیلی از بازی ها افت فریم و باگ نداریم :-".

کلا من که با این بازی لج نیستم فقط غیر قابل قبول بگیم بازی ای که این همه باگ و افت فریم و مشکل داره رو به عنوان بهترین بازی گرافیکی انتخاب کنیم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خدایی اره، تو خیلی از بازی ها افت فریم و باگ نداریم :-".

کلا من که با این بازی لج نیستم فقط غیر قابل قبول بگیم بازی ای که این همه باگ و افت فریم و مشکل داره رو به عنوان بهترین بازی گرافیکی انتخاب کنیم.

من یه مثال به اریا زدم به تو هم میزنم . مثلا تو بازی کرایسیس ابجکت بیشتری وجود داره ولی تو میای میگی این ابجکتها لود میشن و ایراد داره . ولی تو مقایسه مثلا من میگم تو بازی x این مقدار ابجکت وجود نداره که حالا بخوان لود بشن . یعنی چیزی وجود نداره که لود بشه و بعد تو ازش ایراد بگیری !
تو دوست داری تو بازی هرچی وجود داره تو بهترین حالت وجود داشته باشه ولی بنظر من منطقی نیست . ولی بنظر من هدف فقط داشتنه که تو دیگر بازی ها نیست .
مثلا من ژیان دارم تو همیشه با پای پیاده هستی ! تو میای میگی ژیان اشغالترین ماشینه که تو داری ! ولی من خیلی راحت جوابت را میدم که بالاخره من ماشین دارم و سریعتر میتونم به مقصدم برسم تا توکه با پایه پیاده هستی !
میثم یه چیزی میگم این همه سایت به خدا کودن یا جوگیر نشدن اونها یه چیزی میدونن که بازی را میگن بهترین گرافیک را داره همین قضیه جمع بندی که من میگم تو هرچقدر ایراد از بازی بگیری به اون مقدار باز محاسن داره اگه نمیخوای قبول کنی مشکل من نیست !

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من یه مثال به اریا زدم به تو هم میزنم . مثلا تو بازی کرایسیس ابجکت بیشتری وجود داره ولی تو میای میگی این ابجکتها لود میشن و ایراد داره . ولی تو مقایسه مثلا من میگم تو بازی x این مقدار ابجکت وجود نداره که حالا بخوان لود بشن . یعنی چیزی وجود نداره که لود بشه و بعد تو ازش ایراد بگیری !
تو دوست داری تو بازی هرچی وجود داره تو بهترین حالت وجود داشته باشه ولی بنظر من منطقی نیست . ولی بنظر من هدف فقط داشته که تو دیگر بازی ها نیست .
مثلا من ژیان دارم تو همیشه با پای پیاده هستی ! تو میای میگی ژیان اشغاترین ماشینه که تو داری ! ولی من خیلی راحت جوابت را میدم که بالاخره من ماشین دارم و سریعتر میتونم به مقصدم برسم تا توکه با پایه پیاده هستی !
میثم یه چیزی میگم این همه سایت به خدا کودن یا جوگیر نشدن اونها یه چیزی میدونن که بازی را میگن بهترین گرافیک را داره همین قضیه جمع بندی که من میگم تو هرچقدر ایراد از بازی بگیری به اون مقدار باز محاسن داره اگه نمیخوای قبول کنی مشکل من نیست !

من اصلا نمیگم گرافیک بازی بده اتفاقا میگم یکی بهترین گرافیک های این نسل رو تا امروز روی کنسول ها داره.

همین مثالی که زدی، فکر کن یه ماشین داری ضبط داره ولی بلندگو نداره چه فایده داره؟ آبجکت های زیاد تو محیط این که به همشون دسترسی داری و میتونی ازشون بهره ببری خیلی عالیه ولی وقتی نصفشون تا میرسی بهشون لود میشه هیچ ارزشی پیدا نمیکنه این دقیقا حرف من، یعنی چه ارزشی داره تو بتونی یه کیسه زباله رو بلند کنی رو هوا پرتاب کنی در حالی که تا وقتی بهش نرسی نتونی اون رو ببینی!؟ اونم نه با یه فیزیک خیلی خوب، همون اول بازی یه کیبورد رو برداشتم پرت کردم رو میز خورد به میز یه متر رفت هوا اومد پایین انگار کیبورده توپ بود، خب تو الان دقیقا به این چی میگی!؟ به این نمیشه گفت فیزیک خوب، وقتی یه سازنده میاد فکر میکه که اون کیبورد قابل استفاده باشه صرفا نباید بگه بابا تو بازی من کیبورد رو میشه برداشت دیگه بسه باید فکر پرتابش هم باشه فکر شکستنش هم باشه و... نمونه دیگه میگم هوش فضایی ها خیلی خوبه راه میرن دورت میزنن و... ولی وقتی یه دیوار میبینن مثل کنه میرم میچسبن بهش ولش نمیکنن چرا؟ چون سازنده یادش رفته دیوار رو برای این موجود تعریف کنه که وقتی دید ولش کنه یعنی Crytek خیلی بیخیال بوده یه جاهایی رو بی نظیر ساخته یه جاهایی رو بیخیال شده.

من نمیتونم بپذیرم سخت افزار تو این همه باگ و افت فریم و... دخیل بوده من کاملا سازنده رو مسئول میدونم، سازنده با توجه به امکاناتی که دستش هست باید بهترین رو انتخاب کنه قبلا هم گفتم بهترین سازنده و بهترین گرافیک این که سازنده با توجه به محدودیت هاش بازی ای رو بسازه که از هر لحاظ ثبات رو حفظ کنه نه بازیش به شکل سینوس وار باشه یه جا خیلی خوب یه جا خوب یه جا بد یه جا خیلی بد یه زمانی میگفتم توی COD MW شلیک میکنی به آب هیچ تاثیری نداره یکی از بچه ها میگفت بابا سازنده ها اینقدر بازی رو سریع و هیجانی ساختن کی وقت میکنه بره تیر بزنه به آب؟ خب اگر استدلال بر این اساس باشه کلا بیخیال ...

من خدایی نه طرفدار فلان کنسول هستم نه فلان بازی که بخوام این بازی رو خورد کنم خودتون هم دیدیدن قبل از عرضه ی بازی چقدر از بازی تعریف میکردم دلم هم نمیخواد مثلا خلاف جهت رودخونه حرکت کنم بگم چون شماها میگید خوبه من میگم بده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اولا من میدونم تو طرفدار هیچ کنسولی نیستی :D تو این مورد مشکلی ندارم . فقط مشکلم در مورد نظرته :D
بعضی چیزها را خیلی داری اغراقش میکنی ! که تا به یه چیزی نرسی لود نمیشه ! من یه همچین چیزی ندیدم که تو میگی ! روی همه ابجکتها هم اینطور نیست روی بعضی ابجکتها که نهایتا تو فاصله 4 متری برات لود میشن . عینه مثالی هم که تو میزنی نیست که ضبط داشته باشی ولی بلندگو نداری !
تو تو بازی x این محیط بزرگ را نداری و همچنین تو بازیه x با اینکه محیطت کوچیکتره حتی یک سوم این محیط بزرگ کرایسیس 2 هم ابجکت نداری ! پس چیزی که این بازی x نداره تو چطور میخوای نظر در موردش بدی ؟! پس چیزی که نداره یه نکته تمام و کمال منفیه براش !
crysis 2 بالاخره داره حتی بدش را هم داشته باشه ولی بازم داره ! با تامام مشکلات باز برتری داره به بازی x و یه نکته تمام منفی نیست براش !
فیزیکش هرچقدر هم نامتوازن باشه بازم برتری داره نسبت به بازی x .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
من اصلا نمیگم گرافیک بازی بده اتفاقا میگم یکی بهترین گرافیک های این نسل رو تا امروز روی کنسول ها داره.

همین مثالی که زدی، فکر کن یه ماشین داری ضبط داره ولی بلندگو نداره چه فایده داره؟ آبجکت های زیاد تو محیط این که به همشون دسترسی داری و میتونی ازشون بهره ببری خیلی عالیه ولی وقتی نصفشون تا میرسی بهشون لود میشه هیچ ارزشی پیدا نمیکنه این دقیقا حرف من، یعنی چه ارزشی داره تو بتونی یه کیسه زباله رو بلند کنی رو هوا پرتاب کنی در حالی که تا وقتی بهش نرسی نتونی اون رو ببینی!؟ اونم نه با یه فیزیک خیلی خوب، همون اول بازی یه کیبورد رو برداشتم پرت کردم رو میز خورد به میز یه متر رفت هوا اومد پایین انگار کیبورده توپ بود، خب تو الان دقیقا به این چی میگی!؟ به این نمیشه گفت فیزیک خوب، وقتی یه سازنده میاد فکر میکه که اون کیبورد قابل استفاده باشه صرفا نباید بگه بابا تو بازی من کیبورد رو میشه برداشت دیگه بسه باید فکر پرتابش هم باشه فکر شکستنش هم باشه و... نمونه دیگه میگم هوش فضایی ها خیلی خوبه راه میرن دورت میزنن و... ولی وقتی یه دیوار میبینن مثل کنه میرم میچسبن بهش ولش نمیکنن چرا؟ چون سازنده یادش رفته دیوار رو برای این موجود تعریف کنه که وقتی دید ولش کنه یعنی Crytek خیلی بیخیال بوده یه جاهایی رو بی نظیر ساخته یه جاهایی رو بیخیال شده.

من نمیتونم بپذیرم سخت افزار تو این همه باگ و افت فریم و... دخیل بوده من کاملا سازنده رو مسئول میدونم، سازنده با توجه به امکاناتی که دستش هست باید بهترین رو انتخاب کنه قبلا هم گفتم بهترین سازنده و بهترین گرافیک این که سازنده با توجه به محدودیت هاش بازی ای رو بسازه که از هر لحاظ ثبات رو حفظ کنه نه بازیش به شکل سینوس وار باشه یه جا خیلی خوب یه جا خوب یه جا بد یه جا خیلی بد یه زمانی میگفتم توی COD MW شلیک میکنی به آب هیچ تاثیری نداره یکی از بچه ها میگفت بابا سازنده ها اینقدر بازی رو سریع و هیجانی ساختن کی وقت میکنه بره تیر بزنه به آب؟ خب اگر استدلال بر این اساس باشه کلا بیخیال ...

به قول معروف هرچه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری.......
در واقع هر چیزی بهایی داره حرف شما درسته جزئیات آبجکت ها اکثر اوقات دیر لود میشن و مثل همیشه گلوله ها از بدن اجساد رد میشن یا AA بازی در حد GOW 3 نیست ولی اینو در نظر بگیرین که بجاش شما دارین در محیطی بازی میکنین که 3vs4 برابر GOW 3 هست ، یا نور پردازی میبینین که نظیرش حتی در عناوین pc نیست چه برسه به کنسول .....
یا افکت های بازی به قدری سنگین ، پویا و زیاد هستن که افت فریم قابل درک هست.

در هر صورت هرکس سلیقه داره یکی از گرافیک MW خوشش میاد و 60 فریم بودنش.....یکی هم تر جیح میده افت فریم و دیر لود شدن و ...... باشه ولی از لحاظ فنی گرافیکش 2 برابر MW باشه:d

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
من هنوز نفهمیدم بهترین روش برا کشتن این Hunter ها چیه!:d
کجاشون بزنم؟ Speed Kill هم که نمیشن! همینطور هم که بالای ساختمون ها بپر بپر میکنن!
وقتی دیگه چند تا میشن کابوس رو به صورت کامل معنا میکنن!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
من هنوز نفهمیدم بهترین روش برا کشتن این Hunter ها چیه!:d
کجاشون بزنم؟ Speed Kill هم که نمیشن! همینطور هم که بالای ساختمون ها بپر بپر میکنن!
وقتی دیگه چند تا میشن کابوس رو به صورت کامل معنا میکنن!
یا ماشین گان بردار و بزار روی پاور و فقط کله اش رو نشونه بگیر و بزن !
یا 2 تا C4 بچسبون به بدنشون و باهم منفجرش کن !
یا با 2 3 تا RPG بزن دخلش رو بیار !
یا با 4 5 تا نارنجک بنداز زیر پاش و بعد .. !
دیگه بازم راه حل میخوای ؟! :d
-------
کسی عکسی ، راهنمایی چیزی برای پیدا کردن این آبجکت های مخفیش نداره ؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sweet Lucifer

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
بعضی مواقع هوش این دشمنا واقعا روی اعصاب رژه میره یا فوق العاده باهوش یا فوق العاده خنگ
هوش اینا کجا و دشمنا تو halo reach کجا!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من بازی رو گرفتم ولی رو دستگاه خودم نذاشتم هنوز رو دستگاه دوستم گذاشتم پیغام آپدیت میده! آپدیت نکردم. همشون همین جورین؟ در ضمن من LT+ ندارم با روش 3 آپدیت فعلا بازی میکنم.
مرسی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی توپی بود اما دو تا از دشمناش دهنه ادمو ***** میکردند:|
یکی اون رباتا که پشتشون مث کندو عسل قرمز بود(:D)یکی هم اون سپر دارا:((
اصلا دیگه یه جاهایی ازشون میترسیدم:((

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اولا من میدونم تو طرفدار هیچ کنسولی نیستی :biggrin1: تو این مورد مشکلی ندارم . فقط مشکلم در مورد نظرته :biggrin1:
بعضی چیزها را خیلی داری اغراقش میکنی ! که تا به یه چیزی نرسی لود نمیشه ! من یه همچین چیزی ندیدم که تو میگی ! روی همه ابجکتها هم اینطور نیست روی بعضی ابجکتها که نهایتا تو فاصله 4 متری برات لود میشن . عینه مثالی هم که تو میزنی نیست که ضبط داشته باشی ولی بلندگو نداری !
تو تو بازی x این محیط بزرگ را نداری و همچنین تو بازیه x با اینکه محیطت کوچیکتره حتی یک سوم این محیط بزرگ کرایسیس 2 هم ابجکت نداری ! پس چیزی که این بازی x نداره تو چطور میخوای نظر در موردش بدی ؟! پس چیزی که نداره یه نکته تمام و کمال منفیه براش !
crysis 2 بالاخره داره حتی بدش را هم داشته باشه ولی بازم داره ! با تامام مشکلات باز برتری داره به بازی x و یه نکته تمام منفی نیست براش !
فیزیکش هرچقدر هم نامتوازن باشه بازم برتری داره نسبت به بازی x .
خدارو شکر قبول داری طرفدار هیچ کنسولی نیستم :d.
حالا درسته یک کم اغراق میکنم واقعا خیلی جاها همین هست. حالا از بدی های بازی گفتم خب بیام بشینم از خوبی ها هم بگم بی انصافی نشه.
امروز داشتم بازی میکردم یه پارکینگ بود باید میرفتیم توش و بالا میرفتیم یهو دیدنم نارنجک ول کردن اتفاق جالب این بود نارنجک که منفجر شد موج خورد به تابلو ها تابلو ها شروع کردن به تکون خوردن خب این برام خیلی باحال بود! اما جالب ترش این بود که برای دومین بار باگ گرفت دیگه اسلحه رو نشون نداد هرچی هم مردم و از نو شروع کردم نشد دیگه ولش کردم :d.
نکته جالب تر هم این بود که وقتی دشمن ها از روی یه سطح صاف که مورب قرار داده شده بالا میرن وقتی بری زیر سطح صاف یک کم از پاهاشون رو میبینی

بعد به قول آریا تو کلا الان میگی نورپردازی بازی در حد AW نیست خدایی از C2 یه نورپردازی رو بگیری کلا چیز خاصی براش نمیمونه بخوایم بحث کنیم :D
به قول معروف هرچه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری.......
در واقع هر چیزی بهایی داره حرف شما درسته جزئیات آبجکت ها اکثر اوقات دیر لود میشن و مثل همیشه گلوله ها از بدن اجساد رد میشن یا AA بازی در حد GOW 3 نیست ولی اینو در نظر بگیرین که بجاش شما دارین در محیطی بازی میکنین که 3vs4 برابر GOW 3 هست ، یا نور پردازی میبینین که نظیرش حتی در عناوین pc نیست چه برسه به کنسول .....
یا افکت های بازی به قدری سنگین ، پویا و زیاد هستن که افت فریم قابل درک هست.

در هر صورت هرکس سلیقه داره یکی از گرافیک MW خوشش میاد و 60 فریم بودنش.....یکی هم تر جیح میده افت فریم و دیر لود شدن و ...... باشه ولی از لحاظ فنی گرافیکش 2 برابر MW باشه:d
التبه بازی ها رو باید با سبک خودشون مقایسه کنیم.
این جزئیات که من میگم بهش پرداخته نشده برای یه بازی که گرافیک عالی ای داره مهم نیست ولی برای یه بازی که قرار مثلا بشه بهترین گرافیک این نسل خیلی مهمه ...

مثلا از الان من اعتقاد دارم Gears oF war 3 بهترین گرافیک امسال رو کسب میکنه ...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام
بازی واسه من روی xbox گرافیکش خیلی میاد پایین در حد افتضاح. کسی این مشکل براش پیش اومده؟
میاد پایین یعنی چی!؟ کلا بازی یه مشکل داره به اسم دیر لود شدن آبجکت ها که کلا یهو میبینی نصف بازی لود نشده، اگر منظورت این مشکلی نیست یه چیز روتینه :d، اگر افت فریم داری اونم یه چیز روتین، اگرم یهو دیدی وسط بازی سلاح دستت نیست اونم روتین، اگرم دیدی یه نفر داره میاد سمتت نصفش تو زمینه شکه نشو اونم روتینه کلا هرچی غیر طبیعی توی C2 روتین هست، ربطی به 360 نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر