Crysis 2, Xbox360 Thread

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
علاوه بر اون موجوداتی که عین "هانتر" های بازی هیلو هستن باید اون gunship های بازی رو که از بالا نیرو میریزن زمین رو هم اضافه کنید که عین "کمباین" های بازی بزرگ هاف لایف2 هستن........:d

به غیر از دو مورد بالایی یکی دو تا هم کپی کار کرده جوات جوون:dولی چون خود بازی ارزش زیاد و نکات جدیدی داره خیلی به چشم نمیاد اینا.......... .
ابوهت (درست نوشتم ؟) هانتر با اون تن لشها مقایسه نکن ...
البته من همیشه دلم برای هانترها می سوخت ...

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سخته آقا ، سخت ، ستاره ها و کواکبم ردیف کردیم نشد
همون رو آسون باید بریم وگرنه کوفتمون میشه

:d:d اتفاقا اصلا هم سخت نیست باو.......:d من دفعه اول رو Super Soldier رفتم و حدود 8 ساعت و خرده ای هم زمان به اتمام رسوندن بازیم شد و حدود 87% هم از کل بازی و ایتمهای که باید پیدا کنید رو یافتم.....:)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
پرافت.گول.هارگریو!کم روشون کار نشده بود.حالا اینجا جاش نیست. HL2 رو شخصا تو تاپ 5ـه بهترین بازی های تاریخ میدونم ولی از نظر داستان و شخصیت پردازی همچین کاره خاصی نکرد!
بد هم نبود خدایی :d.

متن پنهان:
اونها که مردن(به احتمال زیاد!)چون از پرافت به عنوان تنها بازمانده ی حوادث اون جزیره یاد شد.

گوردون فریمن چهره داشت!!؟ آها,همونی که رو کاوره بازیه منظورته!!؟:biggrin1: اون که به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره!:biggrin1: خو این بنده خداها همش ماسک رو صورتشونه!چجوری وقتی نحوه ی روایت داستان از دید اول شخصه صورتش رو نشون بده!؟:biggrin1:
این همه قسمت هایی بود که دید بازی سوم شخص بود :d یه جا نشون میدادن تصویرش حالا تصویرش نبود صداش بود کلا یا تصویر یا صدا بلاخره آدم یه حسی باید به این شخصیت پیدا میکرد دیگه. متن پنهان:
حالا باز آخر بازی از دید سوم شخص نشونش داد!

حالا اونا که نتیجه گیری ها(تخیلات!!؟ :biggrin1:) شخصی خودم بود.گفتم تا یه بار دیگه بازی نکنم نمیتونم با اطمینان بگم.ولی خُب یه نظریه ی دیگه هم هست!:biggrin1:
متن پنهان:
اینکه از وقتی آلکاتراز نانو سویت رو پوشید,پرافت داشت بهش تلقین میکرد که باید راهش رو ادامه بده و اینا!آخر هم که خودش رو دیگه پرافت(به عنوان اسم رمزش) معرفی کرد.
البته اون نظریه ات قابل قبول نیست چرا؟
آخر بازی خیلی شیک میاد میگه من فلانی هستم و... صداش هم شبیه فلانی بود اتفاقا :d فکر کنم زورشون اومده بود یه دوبلور دیگه بزارن فکر میکنم همون بود :-" پس میتونست حرف بزنه فقط حسش نبوده فکر کنم :d.

خو واسه تو خسته کننده میشه.شاید واسه خیلی ها نشه!(مثل من)حرف منم این نبود که واسه تو نباید خسته کننده بشه,حرفت یکم تناقض داشت.حداقل اون چیزی که تایپ کردی تناقض داشت.شاید منظورت رو بد رسونده بودی.واسه اون گیر دادم.:biggrin1: وگرنه اصلا کل بازی واست خسته کننده باشه.من چیکار دارم!؟:biggrin1:
البته من فکر میکنم تو تنها کسی باشی که با بخش اول بازی حال کرده :d.

نقل قول:
فقط به یه نکته ای وقتی نامرئی میشدیم سایه امون میموند، یادم نیست تو نسخه اول هم سایه میموند یا نه اگر سایه میموند چرا دشمن ها متوجه حضورمون نمیشدن از طریق دیدن سایه؟ البته من روی نورمال رفتم روی حالت های بالاتر نمیدونم!!! کسی تست کرده؟ :d.
تو AC وقتی میرفتی تو حالت Blind خیلی راحت میشد تشخیصت داد!ولی چرا گاردها متوجه حضورت نمیشدن!؟
تو MGS 4 وقتی با محیط همرنگ میشی هم میشه باز تشخیص داد,چرا سربازا متوجه حضورت نمیشدن!؟
تو SC چراغ گاگل معلومه تو تاریکی,چرا سربازا متوجه حضورت نمیشدن!؟
و...
با قوم بنی اسرائیل نسبتی داری!!!!؟:biggrin1:
بابا به جان خودم این سوالی بود، ایراد نبود :d.
نقل قول:
شبیه نیستن ! خودشون هستن :biggrin1: ولی اونا رو آدم میدید کف میکرد در حالی که توی Crysis بنده خداها میرن پشت مانع گیر میکنن :biggrin1:
اِ!تو 2-3 ساعت بازی کردن به چند تا ازینا رسیدی!؟:biggrin1: باز اینا حداقل به مانع گیر میکنن,نه به دیوار نامرئی!LOL:biggrin1:
من هی میگفتم اینهارو کجا دیدم ها!!!
کشتنشون خیلی راحت تر از Halo بود خدایی، توی Reach که مثلا بازی آسون تر هم شده بود روی درجه معمولی برای کشتن هر کدومشون دست به جهاد میزدم :d حالا روی درجه های بالا که میرفتم تو فاز دعا و خرافات :d.
ولی اینهارو پایه اشون چندتا از این بمب هایی بود که کنترل از راه دور بودن اصولا دوتا مینداختی راحت میمردن :d.

===============
الان سینا میکشتم، ولی این رو میگم یه خشاب یوزی خالی کردم توی خیابون نزدیک 15 ثانیه بعد جای گلوله ها محو شد ...

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بلاخره تمومش کردم:D
(چقدر این آلکاتراز بدبخت داشت میمرد!!!)
نمره من به این بازی 10 از 10 !
نه باگ دیدم نه مشکلی داشت
داستانشم برا من 20 از 10 بود!!!
گرافیک هم 1000000 از 10:D(یعنی خیلی خوف:D)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقا این نیروهایی که به 5 تا انگشت میده چه و چطوری میشه ازش استفاده کرد؟؟؟
رو جسد این آدم آهنی ها بری یه پول مانند بهت می ده بعد می ری ارتقا می دی(هر کدوم رو خواستی روش RT می زنی البته باید آزاد شده باشه تا بتونی بخریش!)

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
نمی دونم چرا هر چی بازی می کنم تموم نمیشه ...
بعد از هیلو , بهترین گیم پلی برای من تو FPS ها داشته . آزادی عملش بینظیره ...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,658
نام
سهيل
من نمي دونم چرا بازي هرچي پيش ميري گرافيك بيشتر ميشه.

واقعا تو مراحل شب اشكم در اومد.بهترين گرافيكي كه تو عمرم ديدم.

• Like
Reactions: taherism

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
البته من فکر میکنم تو تنها کسی باشی که با بخش اول بازی حال کرده :d.
من هم هستم آقا :d تا حالا سه ساعت بازی کردم حدودا و نهایت لذت را از این سه ساعت بردم ، واقعا حال کردم ... اصلا هم همچین انتظاری از بازی نداشتم . اتفاقا وقتی بازی کردم دلم خواست ریتم ـش عوض نمیشد :d البته هنوز نشده زیاد ولی گویا میشه ... :(:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر