Crysis 2, Xbox360 Thread

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دیوار رو نگاه میکردی کیف میکردی بس که کیفیتش بالاست بعد بهش شلیک میکردی هیچ جای گلوله ای نمی موند.
میثم گیر دادی به این یه تیکه ها!:D
ما به هزار جا شلیک کردیم جاش موند نیومدیم بگیم:D ,تو به یه جا شلیک کردی جاش نموند داری گوش فلک رو کر میکنی!!:D

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بازی هم بالاخره تموم شد.
به نظر من کل بازی به سه قسمت تقسیم میشد:
1-خیلی چرت:4 ساعت اول بازی 2-جذاب و عالی:3 ساعت وسط
3-تکراری و خسته کننده:2 ساعت آخر
گرافیک:خداییش خیلی عالی بود و بعضی وقت ها مناظری رو میدیدم که حس جنگ و پایان نیویورک رو میداد.
گیم پلی:نمیدونم چرا اوایلش اینقد بی حال بود ولی در ادامه عالی شد اما توی آخراش دیگه تکراری بود و دیگه حس جلو رفتن رو نمیداد.
صداگذاری:عالییییییییییی بود.
مشکلات:1-چند باگ مسخره که مثلا یه جا گیر میکردی و در نمیومدی.این باگ ها سرعت بازی کننده رو میگرفت.
2-در طول بازی گیم پلی هیچ فرقی نمیکرد و از اول حدودا همه ی ابزار رو داشتیم وگیم پلی اولین مرحله فرق آنچنانی با مرحله ی آخر نمیکرد.
در کل بازی خوبی بود ولی شاهکار نبود. نمره ی من:9/10

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
ببخشید اینجا میپرسم
من میتونم این بازی رو اجرا کنم؟!
از 2 -3 سال پیش که Xbox رو گرفتم Firmware و این چیزا اصلا نصب نکردم روش.. منتها اخرین بار Fable 3 & COD Black Ops رو تونستم روش بازی کنم...
درایو هیتاچی..
خیلی وقت هم هست که بن شدم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم گیر دادی به این یه تیکه ها!:biggrin1:
ما به هزار جا شلیک کردیم جاش موند نیومدیم بگیم:biggrin1: ,تو به یه جا شلیک کردی جاش نموند داری گوش فلک رو کر میکنی!!:biggrin1:
تو این آسانسور ها شلیک میکردی اصلا جا تیر نمیموند، روی ماشین ها هم فکر کنم نمیموند :d.
کلا جای گلوله میدونی چقدر مهمه؟ :-".
بعد از خرابیه پل هست، وقتی از آب داری میای بیرون نگاه کردم دیدم جای پا روی ماسه ها نموند ...

میگم میثم گرافیک بازی تو را راضی نکرده ولی تو تاپیک مقایسه به crysis2 رای دادی ؟!:biggrin1:
شکی درش نیست از KZ3 بالاتر هست گرافیکش، هرچند انگاری این ریز کاریهایی که من میگفتم توی KZ3 خیلیاشون رعایت شده، مثل جای گلوله روی دیوار یا جای پا ...
بعد گرافیک من رو راضی نکرد ولی نا راضی هم نکرد اما مثلا داستان کلا یه کاری کرد من Crysis 2 رو جزء بهترین بازی های عمرم هیچ وقت قرار ندم، مثلا نزدیک ترین بازی ای که میتونم به Crysis اشاره کنم Halo هست، از لحاظ شخصیت پردازی اینقدر عالی عمل کرده که در نوع خودش بی همتا هست مثلا همین Reach و ODST خیلی ها میگفتن شکست میخوره چون مسترچیف نیست ولی میبینیم یه شخصیت مثل Noble 6 میاد تو بازی که شخصیتش از لحاظ محبوبیت خودش رو به نظرم خیلی نزدیک میکنه به مسترچیف، ولی تو این بازی من هیچ حسی نسبت به شخصیت اصلی بازی نداشتم و کلا بود و نبودش اصلا اهمیتی نداشت برام، اگر میترکید و میمرد هم عین خیالم نبود در حالی که خب واقعا سر N6 گریم گرفت ...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب بالاخره بعد 14 ساعت رو veteran تموم کردم بازی رو.:D بازی رو سعی نکردم سریع تموم کنم.خواستم باهاش حال کنم و انصافا هم تک تک دقایقش عالی بود.به عنوان یه فن Crysis تقریبا میشه گفت تموم انتظاراتم ازش برآورده شد.فقط میتونم بگم Well done crytek.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خُب بالاخره بعد 14 ساعت رو veteran تموم کردم بازی رو.:D بازی رو سعی نکردم سریع تموم کنم.خواستم باهاش حال کنم و انصافا هم تک تک دقایقش عالی بود.به عنوان یه فن Crysis تقریبا میشه گفت تموم انتظاراتم ازش برآورده شد.فقط میتونم بگم Well done crytek.
خوب روی سوپرسولجر می رفتی:d
نه همون بهتر که نرفتی و گرنه مثل من دهت سرویس می شد:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب روی سوپرسولجر می رفتی:d
نه همون بهتر که نرفتی و گرنه مثل من دهت سرویس می شد:d
فرقی نداشت رو Super Soldier هم میرفتم همین حدودا طول میکشید.:D جایی که گیر نکردم بگم سخت بود این قدر طول کشید.کلا کند پیش میرفتم!Crysis بازاش میفهمن من منظورم چیه.:D

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
وحید این مال چه نسخه ای هست؟ اخه نسخه کنسولی هم تقریبا مثل اینه، از لحاظ بصری من که بار ها گفتم عالی کار شده، بحث من سر تکنیکه، سر باگه های فراوانی هست که داره، سر داستان و...

بعد فکر کن 6 مرحله از یه بازی خسته کننده باشه یعنی مثلا اگه یه بازی 12 تا مرحله باشه نیمی از بازی خسته کننده است!!! :|

این مال pc ــه
---

اره منم موافقم که اولای بازی مسخرست ولی میثم من توی این 8 مرحله ای که رفتم باورت میشه حتی به یه باگ هم برنخوردم؟:d
من فکر میکنم کنسول کم میاره واسه همین توی بازی باگ ایجاد میکنه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر