Crysis 2, Xbox360 Thread

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
خوب بازی رو دیشب تموم کردم.اول از همه میگم درود بر کرایتک.فوق العاده بود.یکی از بهترین شوترهایی که تا بحال بازی کرده بودم.لذت بخش،درگیر کننده،هیجانی.

گیم پلی:فوق العاده بود.لذت استفاده از نانو سویت و حرکاتی که میشد باهاش کرد که واقعا بازی رو لذت بخش کرده بود.مبارزات بسیار هیجانی و نفس گیر و دلچسب.اکشنی درگیر کننده و ناب.تنوع خوب سلاحها.به طور خلاصه باید بگم که برای من یکی که بسیار بهتر از شماره یک بود و من رو تا آخرین لحظه با عشق پای بازی نشوند.

موسیقی
:واقعا وقتی استاد هانس زیمر موزیکی رو بسازه،دیگه چی میشه گفت؟

گرافیک:بهترین گرافیک کنسولی تا بحال.فوق العاده بود.یعنی بیشتر از فوق العاده.تکسچرهای فوق العاده.نورپردازی عالی.آبجکتهای بی شمار.draw distance عالی.نکته ایی رو که خیلی ها دقت نمیکنن این هست که عظمت گرافیکی این بازی به این خاطر هست که همچین بافتهایی در یک محیط فوق العاده شلوغ با آبجکتهایی که هر کدوم قابل حرکت و استفاده هستن وجود داره.تخریب پذیری این بازی هم واقعا عالی بود.مخصوصا وقتی با سلاحهای سنگین کار میکردی و یا پشت تانک میشستی.واقعا ساخت این گرافیک روی کنسول فقط از کرایتک بر میومد.که تو یک محیط به این شلوغی بتونه همچین بافتها و نورپردازی بی نقصی رو تحویل بده.البته خیلی از افت فریم صحبت میشه.که من به شخصه فقط در یک صحنه افت فریم رو متوجه شدم که فکر کنم تا 20 یا 15 هم پائین اومد.اما به جز اون صحنه جای دیگه ایی متوجهش نشدم.حالا شاید هم بوده ولی من نفهمیدم.

در کل درود بر کرایتک.یک شوتر ناب با گرافیک بی رقیب رو تونست روی کنسولی مثل 360 عرضه کنه تا دیگه شاهد انواع و اقسام نمک ریزی ها در مورد این دستگاه بخت برگشته نباشیم.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
ممنون رفیق به نکات خوبی اشاره کردی واقعا گیم نابیه
یه عده که فقط اسم خودشون رو شوتر باز میزارند بعداز این همه انتظار فقط از بازی انتقاد کردن
دوستان به این بازی میگن crysis 2
یعنی آخرت هرچی شوتر

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خداییش منم با بازی خیلی دارم حال میکنم!
یه جاییش دیگه داشتم زیادی از حد از این فضایی ها میترسیدم:D
آخه من 90% هر مرحله رو سعی میکنم با مخفی کاری برم آخرش شجاعتمو بدست میگیرم ظاهر میشم میرم همشونو میکشم:D
کلا گرافیک بازی منو همش جذب خودش میکنه!(افکت آبش رو می بینم فرض کنید اگه این | باشم یهویی این _____ میشم:D

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
تموم شد! خداییش خیلی پیچوندم! فکر کنم از کل دشمنا فقط با یک پنجمشون درگیر شدم!!!! :d دیگه آخراش دیدم خیلی ضایع ست گفتم بزار یکم درگیری ایجاد کنم >:)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگه دوبار y را سریع پشت سرهم فشار بدی نارنجک میاد دستت :D
من تو فکر اینم یعنی تو توی بازی تا حالا پیش نیومد تو جعبه ها نارنجک ببینی ؟!:D و از خودت بپرسی چطور میشه استفاده کرد ؟
خدایش یبار پیش اومد،دیدم 2 تا C4 دارم،بیخیالش شدم:))

مرتیکه من تو COD نارنجک زیاد مصرف نمیکنم،بیشتر گوش کرکن میندازم:D الان بیام تو کرایسس نارنجک بندازم:D؟ مگه 4 شنبه سوریه:D

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خوب بازی رو دیشب تموم کردم.اول از همه میگم درود بر کرایتک.فوق العاده بود.یکی از بهترین شوترهایی که تا بحال بازی کرده بودم.لذت بخش،درگیر کننده،هیجانی.

گیم پلی:فوق العاده بود.لذت استفاده از نانو سویت و حرکاتی که میشد باهاش کرد که واقعا بازی رو لذت بخش کرده بود.مبارزات بسیار هیجانی و نفس گیر و دلچسب.اکشنی درگیر کننده و ناب.تنوع خوب سلاحها.به طور خلاصه باید بگم که برای من یکی که بسیار بهتر از شماره یک بود و من رو تا آخرین لحظه با عشق پای بازی نشوند.

موسیقی
:واقعا وقتی استاد هانس زیمر موزیکی رو بسازه،دیگه چی میشه گفت؟

گرافیک:بهترین گرافیک کنسولی تا بحال.فوق العاده بود.یعنی بیشتر از فوق العاده.تکسچرهای فوق العاده.نورپردازی عالی.آبجکتهای بی شمار.draw distance عالی.نکته ایی رو که خیلی ها دقت نمیکنن این هست که عظمت گرافیکی این بازی به این خاطر هست که همچین بافتهایی در یک محیط فوق العاده شلوغ با آبجکتهایی که هر کدوم قابل حرکت و استفاده هستن وجود داره.تخریب پذیری این بازی هم واقعا عالی بود.مخصوصا وقتی با سلاحهای سنگین کار میکردی و یا پشت تانک میشستی.واقعا ساخت این گرافیک روی کنسول فقط از کرایتک بر میومد.که تو یک محیط به این شلوغی بتونه همچین بافتها و نورپردازی بی نقصی رو تحویل بده.البته خیلی از افت فریم صحبت میشه.که من به شخصه فقط در یک صحنه افت فریم رو متوجه شدم که فکر کنم تا 20 یا 15 هم پائین اومد.اما به جز اون صحنه جای دیگه ایی متوجهش نشدم.حالا شاید هم بوده ولی من نفهمیدم.

در کل درود بر کرایتک.یک شوتر ناب با گرافیک بی رقیب رو تونست روی کنسولی مثل 360 عرضه کنه تا دیگه شاهد انواع و اقسام نمک ریزی ها در مورد این دستگاه بخت برگشته نباشیم.

خب اگه شماره اولشو هم تا اخر میرفتی نظرت عوض میشد!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:punk::thumbsup::excited::clap::clap::o:o
من که طاقت نیاوردم و نسخه 360 رو خریدم و کمی بازی کردم!
واقعا دست کرایتک و جوات خان درد نکنه ( بقیه بازی سازا یاد بگیرن!). بهترین ویژوال رو برای من تو این کنسول به نمایش گذاشتن. و از این قضیه متعجبم که چجوری این گرافیک از دل این کنسول بیرون میاد!.
از نظر گرافیکی هیچ تفاوتی بین 360 و پی سی ندیدم ( البته قضیه تعداد فریم ها بماند!). به همه دوستان توصیه میکنم حتما بازی رو روی هارد دستگاه نصب کنن، این کار خیلی از لگ های بازی رو میگیره و بازی خیلی نرمتر و اسموث تر اجرا میشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منم مث اینکه بازی رو تموم کردم!
اینجا کسی حوصله داره بگه آخر بازی چیشد من نفهمیدم :d.

در کل اصلا راضی نیستم نه از گیم پلی و نه از گرافیک و نه از داستان فقط موسیقی بازی شاهکار بود.

گیم پلی خیلی خوب بود ولی کمی مایه های COD توش موج میزد

داستان بازی هم که به بدترین حالت ممکنه توی یه بازی وجود داره به نظرم روایت میشد، نصف زمان بازی که در حال رد و بدل دیالوگ بودن داشتم بازی میکردم و نمیفهمیدم چی میگند نصفه ی بقیه اش هم که سرکاری بود. شروع بازی که خسته کننده به تمام معنا بود یعنی اگر این چهار ساعت اول میشد چهار ساعت و نیم مطمئنم بازی رو ول میکردم!

گرافیک هم که سرشار از باگ و مشکلات تکنیکی که رو اعصاب آدم راه میرفت چندین بار مجبور شدم بازی رو از نو شروع کنم به خاطر باگ های مسخره، یه بار تو دیوار گیر کردم، یه بار توی یه سبزه موندم! یه بار هم که روی پل بین اسفالت ها موندم و مجبور شدم کلا از بازی بیام بیرون، چندین بار که اسلحه هم دیگه کار نکرد یه بار هم که کلا سلاح هام غیب شدن!!!.
افت فریم که کاملا داشت صحنه ها یک کم شلوغ میشد فریم میومد پایین که میشد پذیرفت، دیر شدن اشیاء محیط واقعا رو اعصابم بود.

فقط میتونم بگم با هوش مصنوعی بازی حال کردم یک کم دیگه روش کار میکردن بهترین میشد ...

کلا Crytek با Crysis 2 میتونست خیلی بهتر خودش رو نشون بده، اگر یک کم وقت و سلیقه میزاشت مراحل ابتدایی بازی اینقدر مزخرف و بی پایه و اساس بودن انگار خود سازنده ها هم به زور این مراحل رو تو بازی گذاشتن اصلا به نظر میاد چندتا سازنده این بازی رو ساختن.

خیلی توپیدم به بازی نه؟ ولی در کل به نظرم یکی از بهترین FPS های این نسل بود و از لحاظ گرافیک هم یکی از بهترین ها بود. ولی در کل ترجیه میدادم اون همه نورپردازی و... رو نبینم به جاش اینقدر تو ذوقم نخوره، دیوار رو نگاه میکردی کیف میکردی بس که کیفیتش بالاست بعد بهش شلیک میکردی هیچ جای گلوله ای نمی موند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر