Crysis 2, Xbox360 Thread

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
SuperSoldier Progress:5 hrs 45 min 35 sec
نسبت به Crysis کمتر بود.
------------------------------------------------------

من جدیدا هرچی سمت راست رو فشار میدم برای C4 بر نمیداره !!
C4 هم دارم ! مشکل از کجاس ؟!
سمت راست؟با X برمیداره.3 تا هم بیشتر نمی تونی برداری.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من اوایل از بازی ناامید شدم و دلسرد ولی ادامه اش دادم.الان به جایی رسیدم که منتظرم بشینم پاش ساعت ها سرگرم بشم.در کل بازی توپیه.
من در بازی باگی تاحالا ندیدم و کلا بی نقص بوده.بعضی از دوستان میگفتند خون از بدن دشمنان نمیریزه ولی من که خونشون رو خودم دیدم.
یه سوال هم برام پیش اومده:چجوری میتونم اسلحه رو از حالت تک تیر به حالت رگبار تغییر بدم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوباره درود
تو بازي وقتي دكمه back ميزنيم انگشتاش نشون ميده روش يك سري ايتم درباره اون ها توضيح بديد؟
بعد در مرحله دوم بازي يك سري موجودات ميان شاخ هاي قرمز دارن بهترين روش كشتنشون چيه و يك چيزي از بدنشون استخراج مييكنه يكدفعه قدرتش صفر ميشه بعد دوباره به حالت عادي برميگرده اون چيه؟

قربون همتون
دارم از بازي لذت ميبرم دمشون گرم نورپردازي بازي
:-o

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوباره درود
تو بازي وقتي دكمه back ميزنيم انگشتاش نشون ميده روش يك سري ايتم درباره اون ها توضيح بديد؟
بعد در مرحله دوم بازي يك سري موجودات ميان شاخ هاي قرمز دارن بهترين روش كشتنشون چيه و يك چيزي از بدنشون استخراج مييكنه يكدفعه قدرتش صفر ميشه بعد دوباره به حالت عادي برميگرده اون چيه؟

قربون همتون
دارم از بازي لذت ميبرم دمشون گرم نورپردازي بازي
:-o
اونجا میتونی قدرتهای لباست رو ارتقا بدی.هر کدوم مربوط به یک قدرت هستن.مثلا اونی که رو شستته و با Y انتخابش میکنی,اولیش رد گلوله هارو تو بازی مشخص میکنه.اونی که رو انگشت اشارت هست و فکر کنم با X انتخاب میشه,مربوط به شارژ نانو سوییت هست که بعد از استفاده تو حالت Armor زودتر شارژ میشه.بقیه هم الان یادم نیست ولی مربوط به قابلیت های Cloak باید باشه و پرش.هر کدوم از فضایی ها رو که بکشی و از رو جسدشون رد شی یه چیزایی میگیره که در واقع همونا واحد پولی بازی واسه گرفتن اون آپگرید هاست.
بهترین روش کشتن اونها تیر زدن به سر و سینه و پشتشون,اون قسمت هایی که قرمز رنگ هسته.نارنجک بندازی که چه بهتر.شاتگان هم خوب جواب میده.اگه فاصلت تقریبا نزیک باشه با دو تا تیر(تو Veteran) میمیرن.اون هم که شارژ نانو سوییت صفر میشه دوباره برمیگرده فقط همونجاس.بعدا دیگه نمیشه.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,808
نام
وحید
خوب بالاخره نسخه کنسولی امروز بدستم رسید چند نکته را بگم خدمت دوستان واقعا گرافیک بسیار کمنظیری تا حدی بی نظیر رو تو ابن بازی شاهدیم ولی ایراد کار کرایتک جای دیگست اینقدر به فکر گرافیک بودن یادشون رفته دارن بازی میسازن گیم پلی واقعا افتزاحه کامله داستان رو که اصلا صحبتش رو نکن که تعطیله کامل حداقل ادم رو جذب نمیکنه ولی صداگذاری و موزیک متن عالی کار شده در کل باید بگم به عنوان یه بازی ادم رو جذب نمیکنه مثل geow نیست که اگه یکم بازی کنی دوستداری دیگه تموم نشه من که به شخصه اعتقاد دارم اصلا بازی گیرایی نیست ولی میشه ازش به عنوان یه شاهکار گرافیکی نام برد تو این زمینه طوفان کرده دمه کرایتک گرم که نشون داد کنسولها هنوز زنده اند

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
راستی دوستان نارنجک با چی میندازه ؟! :d
من هرچی تلاش کردم نشد ! این C4 هم که برای ما یه مسئله ی بزرگی شده !!
دوبار Y رو بزن.:D
من که مشکلی ندارم.با نگه داشتن X میگیره,با جهت راست هم از بین C4 و راکت لانچر انتخاب میکنم.شما یه دور از سیو قبلی لود کن شاید درست شد.:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب اقاي tcscell فكر كنم اقا سينا باشي
وقتي تو حالتback مثلا y ميزنم فقط اون انگشتش رو تكون ميده كاري نميكنه خودش اپديت ميشه؟؟ با تشكر.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
:d
بابا انگار این بازی با من مشکل داره ؟! :d
10 بار تالا Y زدم اما نمیشه !! اون سمت راست هم که برای C4 جواب نمیده !! :d
دفعه اول جواب میداد اما فقط همون 1 بار بود ! نترنجک هم که اصلا نمیندازه !! :d
مشکل چیه ؟؟!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب اقاي tcscell فكر كنم اقا سينا باشي
وقتي تو حالتback مثلا y ميزنم فقط اون انگشتش رو تكون ميده كاري نميكنه خودش اپديت ميشه؟؟ با تشكر.
خُب با Y زدن فقط اون پارامترها رو انتخاب میکنی.واسه فعال کردن و یا خریدشون باید RT رو بزنی.
:d
بابا انگار این بازی با من مشکل داره ؟! :d
10 بار تالا Y زدم اما نمیشه !! اون سمت راست هم که برای C4 جواب نمیده !! :d
دفعه اول جواب میداد اما فقط همون 1 بار بود ! نترنجک هم که اصلا نمیندازه !! :d
مشکل چیه ؟؟!
مطمئنی اصلا نارنجک یا C4 داری!؟:D شیاد اصلا نداشته باشی.یه بار برو از یه جا نارنجک بگیر.همون موقع دوبار Y رو پشت سره هم بزن ببین چی مشه.
اگه نشد شاید مشکل از دیسکت باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر