Crysis 2, Xbox360 Thread

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
crysis اول رو بازی کردی؟ اگه بازی نکردی که خب احتمالا از اون هم یه همچین مشکلی رو باید میگرفتی چون دقیقا اونم همینطوری بود!
احتمالا برای مشکلات دیگش هم یه پچی چیزی حتما میدن چون دیگه بعضیاش خیلی تابلو بود!

چی میگی برا خودت:d؟ من همین الان داشتم نقد gametrailer رو نگا میکردم، خون توش گالن گالن میریخت!
جدی؟ پس چرا برای من اینجوری نیست! تیر میزنی به یارو گالن گالن ازش خون میاد ولی رو هوا محو میشه!! :d. مثل اساسین ...
سلام و درود اوايل بازي يك از انرژي ها برامون فعال ميشه با دكمه lb كه يكذره بالاي صفحه شطرنجي ميشه يخواستم بدونم دقيقا چي كار ميكنه؟
اون حالت مقاومتی هست مثلا از جای بلند بپری باعث میشه نمیری یا وقتی بهت شلیک میکنند مثل یه ضد گلوله عمل میکنه.

من درباره هوش با سینا موافقم، مشکل دار هست ولی ضعیف نیست خدایی تو کفشم از لحاظ هوش مصنوعی، هرچی هم بگید به نظرم مشکل دار هم نیست فقط یک کم بالانس نیست من خیلی هوشش رو دوست دارم :x. حالم بهم خورد بس از این بازی هایی که میرفتی جلو یارو بربر نگات میکرد. یک کم آدم رو به چالش میکشه.

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام بر همه
همانطور که قبلا پیش بینی کرده بودم. گیم اسپات به بازی 8.5 داد و خوب به 9 نرسید. البته آی جی ان 9 داد.
بعضی دوستان پست ها رو کامل نمی خونن و نظر می دن.
مثلا یکی گفته تقصیر خودمه که از بازی اطلاعات نداشتم که فکر می کردم بازی اوپنه. دوست عزیز به من چه!!! تقصیر خود سازنده هاست که تا همین چند وقت پیش می گفتن بازی اوپن هست و شهر نیویورک هم اندازه ی جنگل کرایسیس هست.
یکی دیگه هم بی خود به من گفته تو فرق سند باکس و اپن ورلد رو نمی دونی. دوست عزیز من که خودم دارم می گم بازی اوپن نیست. تا بازی مبارزات اش سند باکسه و خودش سند باکس کامل نیست.
شما اگر می خوای بدونی سند باکس چیه به ویکی پدیا و سایر مقالات رجوع کن.
ضمنا بعضی دوستان دارن بحث هیلو رو وسط می کشن. به نظر من این کار رو نکنین و شخصیت هیلو رو پایین نیارین که اصلا این دو با هم قابل مقایسه نیستن.
بعد هم واقعا چرا ما هم دیگه رو می زنیم. باز یکی که رفته پول بازی اوریجینال داده یه چیزی. ما فقط داریم نظر می دیم و دوستان اگر حقوق بگیر جایی نیستن چرا ناراحت می شن. خوب اونایی که دوست دارن بازی رو خوش به حالشون. کی بخیله. :>

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
اه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ه!:d
دوستان من دوبار سوالو پرسیدم ماشالا همه بی لطفی می‌کنن!
می‌گم اسلحه‌ی اینجانب فقط یه دونه خشابش پر میشه یعنی 40 تا تیر. مشکل کجاست؟! (فقط اسلحه‌های Semi-Auto)

آخرین ویرایش:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
سلام و درود اوايل بازي يك از انرژي ها برامون فعال ميشه با دكمه lb كه يكذره بالاي صفحه شطرنجي ميشه يخواستم بدونم دقيقا چي كار ميكنه؟

suit یا لباسی که تنته مقاومتش به بالاترین سطح خودش میرسه. تیرهایی که میخوری کمتر اثر میکنه! از ارتفاع زیاد هم میخوای بپری فعالش کن که نمیری

ویرایش: الآن دیدم Miesam جواب داده... :)

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
کمک کمک

آقا من بعد از اینکه crysis 2 بازی کردم دیگه دستگاهم بازیهای halo reach و call of duty BO رو اجرا نمیکنه دلیلش چیه!!؟؟؟)x

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سلام بر همه
همانطور که قبلا پیش بینی کرده بودم. گیم اسپات به بازی 8.5 داد و خوب به 9 نرسید. البته آی جی ان 9 داد.
مثلا یکی گفته تقصیر خودمه که از بازی اطلاعات نداشتم که فکر می کردم بازی اوپنه. دوست عزیز به من چه!!! تقصیر خود سازنده هاست که تا همین چند وقت پیش می گفتن بازی اوپن هست و شهر نیویورک هم اندازه ی جنگل کرایسیس هست.
یکی دیگه هم بی خود به من گفته تو فرق سند باکس و اپن ورلد رو نمی دونی. دوست عزیز من که خودم دارم می گم بازی اوپن نیست. تا بازی مبارزات اش سند باکسه و خودش سند باکس کامل نیست.
ضمنا بعضی دوستان دارن بحث هیلو رو وسط می کشن. به نظر من این کار رو نکنین و شخصیت هیلو رو پایین نیارین که اصلا این دو با هم قابل مقایسه نیستن.
بعد هم واقعا چرا ما هم دیگه رو می زنیم. باز یکی که رفته پول بازی اوریجینال داده یه چیزی. ما فقط داریم نظر می دیم و دوستان اگر حقوق بگیر جایی نیستن چرا ناراحت می شن. خوب اونایی که دوست دارن بازی رو خوش به حالشون. کی بخیله. :>
مرد حسابی دیگه چرا سفسطه میکنی؟! اول میایی میگی رفیقم بهم گفته بود بازی open world هست و من بازی کردم دیدم نمیشه ماموریت ها رو مثل بازیهای open world تموم کرد و از این حرفا... بعد که دوستان دیگه و من اومدیم گفتیم بازی سند باکس تشریف داره، برمیگردی اول نظرتو 180 درجه تغییر میدی میگی که بازی سند باکسه ولی نه سند باک کامل(!!!!!) بعدشم جواب خود منو بهم تحویل میدی؟! خب شما اگه میدونستی سندباکس چیه که اینطور حکیمانه سفسطه نمیکردی؟!واقعا اینقدر قبول اشتباه سخته؟

• Like
Reactions: hosein_fisher

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
آقا من بعد از اینکه crysis 2 بازی کردم دیگه دستگاهم بازیهای halo reach و call of duty BO رو اجرا نمیکنه دلیلش چیه!!؟؟؟)x
این دوتا بازی رو باید پچ کنی یا پچ شدشو بگیری
چون این اپدیت قفل ap 2.5 این بازیارو فعال کرده

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
مرد حسابی دیگه چرا سفسطه میکنی؟! اول میایی میگی رفیقم بهم گفته بود بازی open world هست و من بازی کردم دیدم نمیشه ماموریت ها رو مثل بازیهای open world تموم کرد و از این حرفا... بعد که دوستان دیگه و من اومدیم گفتیم بازی سند باکس تشریف داره، برمیگردی اول نظرتو 180 درجه تغییر میدی میگی که بازی سند باکسه ولی نه سند باک کامل(!!!!!) بعدشم جواب خود منو بهم تحویل میدی؟! خب شما اگه میدونستی سندباکس چیه که اینطور حکیمانه سفسطه نمیکردی؟!واقعا اینقدر قبول اشتباه سخته؟

سلام بر شما. من که گفتم بعضی ها بدون این که پست رو کامل بخونن میان نظر می دن و خودشون رو بر حق می دونن. دوست عزیز شما به جایی که اعصاب خودتو خراب کنی پست رو کامل بخون. توضیح می دم که قشنگ متوجه بشی برادر:
تو صفحه ی 37 کاربر BLACK ROZ گفته بود
{گرافيک بازی با توجه به open world بودن خوب کار شده}
برای همین من در اون صفحه گفتم
{یکی دیگر از دوستان گفتن که بازی جهان بازه. والا تا جایی که من رفتم بازی کاملا مرحله ای و بدون اجازه برای گشت و گذار در شهر هست و کلی لود هم داره و در کل هر چیز هست الا جهان باز. من خودم فکر می کردم وقتی بازی بیاد می شه تو شهر و بالای ساختمان ها رفت و اومد کرد و به اختیار خودمون مرحله رد کنیم.}

اگر درست پست رو بخونین می بینین که من از دوست خودم چیزی نقل نکردم و گفتم یکی از دوستان. همونطور که شما رو هم دوست عزیر خوندم. ولی حتی اسم شما رو نمی دونم.

در ضمن من در پست اون صفحه اصلا از سندباکس صحبت نکردم
بعد که بحث تفاوت سند باکس و اوپن پیش اومد من باز تایید کردن که بازی اوپن نیست و کمی سندباکسه
پس من اصلا بحث سند باکس رو باز نکردم که بخواهم اشتباه خودم رو قبول کنم
در ضمن در مورد اوپن بودن هم قبلا خود سازنده گفته بود محیط بازی از نظر ابعاد با محیط کرایسیس1 برابری می کنه. ولی الان می بینیم که بازی مرحله ای هست.
الان شما بگو چیه حرف من اشتباه هست تا اشتباه خودم رو قبول کنم.
من فقط گفتم بازی اوپن نیست. و بعد که گفتن سندباکسه، راهنمایی کردم که بازی سند باکس کامل نیست. چون یک سندباکس واقعی به محیطی قالبا اوپن نیاز داره. نه مراحل خطی. یعنی بازی اوپن که نیست هیچ، سندباکس کامل هم نمی تونه باشه.
الان این چیش اشتباهه و من کجا نظرمو عوض کردم. اگر هم می خواهید بگویید که بازی بدون اوپن بودن هم می تونه یه سند باکس کامل و عالی باشه لطفا مثال بزنید.
اصلا بازی ای که به طور کامل سندباکس رو تعریف کرد هم gta3 بود که محیطی اوپن داشت.
الان حرف حساب شما چیه؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سلام بر شما. من که گفتم بعضی ها بدون این که پست رو کامل بخونن میان نظر می دن و خودشون رو بر حق می دونن. دوست عزیز شما به جایی که اعصاب خودتو خراب کنی پست رو کامل بخون. توضیح می دم که قشنگ متوجه بشی برادر:
تو صفحه ی 37 کاربر BLACK ROZ گفته بود
{گرافيک بازی با توجه به open world بودن خوب کار شده}
برای همین من در اون صفحه گفتم
{یکی دیگر از دوستان گفتن که بازی جهان بازه. والا تا جایی که من رفتم بازی کاملا مرحله ای و بدون اجازه برای گشت و گذار در شهر هست و کلی لود هم داره و در کل هر چیز هست الا جهان باز. من خودم فکر می کردم وقتی بازی بیاد می شه تو شهر و بالای ساختمان ها رفت و اومد کرد و به اختیار خودمون مرحله رد کنیم.}

اگر درست پست رو بخونین می بینین که من از دوست خودم چیزی نقل نکردم و گفتم یکی از دوستان. همونطور که شما رو هم دوست عزیر خوندم. ولی حتی اسم شما رو نمی دونم.

در ضمن من در پست اون صفحه اصلا از سندباکس صحبت نکردم
بعد که بحث تفاوت سند باکس و اوپن پیش اومد من باز تایید کردن که بازی اوپن نیست و کمی سندباکسه
پس من اصلا بحث سند باکس رو باز نکردم که بخواهم اشتباه خودم رو قبول کنم
در ضمن در مورد اوپن بودن هم قبلا خود سازنده گفته بود محیط بازی از نظر ابعاد با محیط کرایسیس1 برابری می کنه. ولی الان می بینیم که بازی مرحله ای هست.
الان شما بگو چیه حرف من اشتباه هست تا اشتباه خودم رو قبول کنم.
من فقط گفتم بازی اوپن نیست. و بعد که گفتن سندباکسه، راهنمایی کردم که بازی سند باکس کامل نیست. چون یک سندباکس واقعی به محیطی قالبا اوپن نیاز داره. نه مراحل خطی. یعنی بازی اوپن که نیست هیچ، سندباکس کامل هم نمی تونه باشه.
الان این چیش اشتباهه و من کجا نظرمو عوض کردم. اگر هم می خواهید بگویید که بازی بدون اوپن بودن هم می تونه یه سند باکس کامل و عالی باشه لطفا مثال بزنید.
اصلا بازی ای که به طور کامل سندباکس رو تعریف کرد هم gta3 بود که محیطی اوپن داشت.
الان حرف حساب شما چیه؟
ببین عزیز من دیگه رو حرف خودت بمون دیگه! این پست شما تو صفحه 136 :
سلام
باید بگم کرایسیس2 من رو نا امید کرد. به چند دلیل
1- بعضی بافت های بسیار ضعیف
2- هوش مصنوعی مسخره
3-باگ
4- OPEN WORLD نبودن بازی
5- داستان ضعیف (با توجه به نویسنده و گنده بر داری ها، گفته بود داستان هیلو پر از شخصیت مزخرفه!)
6-روایت ضعیف (نویسنده گفته بود روایت سری کال آو دیوتی ضعیفه؛ اما می بینیم که در کرایسیس شخصیت اصلی حرف نمی زنه و بقیه ی کاراکتر ها دیالوگ های ضعیفی دارن و دموهای میان لود و میان پرده هایی که با همان نمای اول شخص زخ می دن تقلیدی بسیار ضعیف از سری کال آو دیوتی هستند.
7- مرگ های بی ارزش (به قول خارجی ها CHEAP DEATHS) که دلیلش هوش مصنوعی مورد دار و شلیک های خیلی خیلی دقیقشون هست.
8- بعضی صدا گذاری ها.
9- تم اصلی موسیقی اعصاب خورد کن.
البته من نقاط قوت رو نگفتم چون به هر حال نقاط قوت که گفتن نداره. در مجموع امتیاز من به بازی با ارفاق هست 7
بی ارفاق 6
البته از 10 نمره
این رو هم حتما اون دستمون تو دهن شما گذاشتن دیگه نه؟!

بعد مجددا شما اینها رو گفتی تو صفحه 137 :
سلام دوست عزیز
چرا اینطوری می گی. یعنی چی که همه همینجورین. حالا شاید یکی یه چیز بگه. شما که نباید به همه برسونیش. باید قبول کرد دیگه. بازی رو اونقدر بزرگ جلوه دادن که حالا که اومده ملت خورده تو حالشون. تازه کلی مشکل هم داره. بعد هم شما از آواتارتون معلوم می شه که تعصب پیدا کردین نسبت به بازی.
یکی دیگر از دوستان گفتن که بازی جهان بازه. والا تا جایی که من رفتم بازی کاملا مرحله ای و بدون اجازه برای گشت و گذار در شهر هست و کلی لود هم داره و در کل هر چیز هست الا جهان باز. من خودم فکر می کردم وقتی بازی بیاد می شه تو شهر و بالای ساختمان ها رفت و اومد کرد و به اختیار خودمون مرحله رد کنیم. اما بازی اصلا اینطوری نیست. فقط راه های زیادی برای کشتن و رد شدن از مراحل داره. یعنی می شه مثلا از داخل فاضلاب رفت یا بالای ساختمان و وسط جاده و...
کلا همون نمره 7/10 کافیشه. باور کنین.
به نظرم گیم اسپات و آی جی ان بهش هشت بدن. در کل از این دو تا 9 نمی گیره.
البته محیط مراحل بزرگ هست و به نظرم اگر قرار بود لودها به طولانی و مراحل به کوچکی کیلزون3 باشن، گرافیک اش از کیلزون3 روی کنسول ها بالاتر می رفت.
شما اینجا هم اعتراف کردی که انتظار یه بازی open world رو داشتی هم به طور ناخواسته یکی از ویژگیهای بازیهای سند باکس رو نام بردی.
بعد این من اومدم پستتون رو نقل قول کردم گقتم این بازی هیچوقت قرار نبوده یه بازی open world باشه و یه بازی سند باکس هست ولی بعدش شما چی گفتی؟ اینو :

سلام بر همه
دقیقا اینجا اومدی حرف اولت رو نقض کردی و گفتی که بازی قرار نبوده که open world باشه!!! خب دیگه حالا من پستا رو نمیخونم یا شما عادت داری حرفت رو عوض کنی؟!
در خصوص قسمتی هم که قرمز کردم خیلی مشتاقم بدونم که کی سازنده ها گفتن که ما میخوایم یه بازی open world بسازیم؟! خواهشا برام منبع بیار.ولی اگه شما نمیتونی منبع بیاری، من برات از خود کرایتک منبع میارم که اونا از اول هم میخواستن یه بازی سند باکس بسازن.

آخرین ویرایش:

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
گفتن بحث رو ادامه نده.
می خوام چند تا از ادعاهای سابق سازنده ها رو بزارم تا خودتون مقایسه کنید.
این یکی با مجله ی EDGE
آقای ناتان کامریلو، تهیه‌کننده بازی در این خصوص می‌افزاید: "در شماره نخست کرایسیس، جزیره بسیار بزرگی طراحی شده بود، اما شاید بازی‌کننده‌ها به‌تمام قسمت‌های این منطقه علاقه نداشتند. در جزیره کرایسیس1 سرزمین‌های وسیع و محیط‌های سرشار از اکشن وجود داشت که سعی شده است تمامی آن‌ها در شماره دوم به‌شهر نیویورک منتقل شود. از نظر ابعاد، محیط شماره دوم با جزیره قسمت اول قابل قیاس است، البته از حیث ارتفاع به مراتب شماره دوم گسترده‌تر خواهد بود."

حالا که بازی اومده واقعا به نظر شما همینطوره؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
من بازیو میذارم تو دستگاه اول Reading میکنه یکم درایو تق تق میکنه!بعدش هیچی نمیاد!
دوباره مینویسه Open Tray ! انگار که اصلا دیسکی نذاشتم!
اشکال از کجاست؟
فریمورم LT هستش!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ه!:d
دوستان من دوبار سوالو پرسیدم ماشالا همه بی لطفی می‌کنن!
می‌گم اسلحه‌ی اینجانب فقط یه دونه خشابش پر میشه یعنی 40 تا تیر. مشکل کجاست؟! (فقط اسلحه‌های Semi-Auto)
حسین جان تو تیر رو از اسلحه های روی زمین میگری یا از Ammunition Supply ها!؟ وقتی میری رو حالت Visor(جهت بالا) جای این تیر ها به شکل گلوله مشخص میشه.اگه از اونجا بگیری تیرهاتو نباید مشکلی داشته باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر