Crysis 2, Xbox360 Thread

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
crysis اول رو بازی کردی؟ اگه بازی نکردی که خب احتمالا از اون هم یه همچین مشکلی رو باید میگرفتی چون دقیقا اونم همینطوری بود!
احتمالا برای مشکلات دیگش هم یه پچی چیزی حتما میدن چون دیگه بعضیاش خیلی تابلو بود!
نه متاسفانه! اون موقع من PC بازی میکردم و سیستمم کرایسیس 1 رو حامل نبود!:d
خب حالا مشکل مشکله دیگه، می‌خواد توی کرایسیس0 هم بوده باشه! من نباید مشکلو بگیرم و چشممو ببندم؟!
اگر نگاه کنید من شما رو ارجاع میدم به صفحات قبل که از بازی تقریباً تعریف کردم! یعنی جبهه نگرفتم، مشکلشو گفتم.
همینجا هم بدور از هرگونه تاثیر پذیری هم نظر خودم رو می‌گم تا خیال دوستان رو راحت کنم:
کرایسیس2 "یکی از بهترین بازی‌ها از نظر گرافیک، گیم‌پلی، داستان" برای من بوده و هست.
حالا این بهترین ها می‌خواد ده تا باشه می‌خواد هزار تا باشه.
در طول بازی هم اصلاً احساس خستگی نکرده‌ام و دوستش هم دارم.
قبول هم دارم که مشکلاتی هم داره و لزوماً یک بازی خوب بدون ایراد نمیشه.
تمام.
بابا شما دیگه کی هستین بچه شدین از نی نی کوچولوهام بدتر کردین بس کنین دیگه والا صد رحمت به بچه نی نی ها:d
قبول دارم! ممنون! (اگه منم اینجوری کردم خودمم مستثنی نکردما!):d

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
این گیر کردنه دشمنا به درو دیوار خیلی مسخره اس! خیلی توی ذوق میزنه! دیدن همچین صحنه هایی بدجوری از حال و هوای بازی آدم رو میاره بیرون!!! :(

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من حرفي برا گفتن ندارم رو كه نيست :)) فشار فشار فشار
بفرما اينو ديگه خود چوات سوات جواد كيه گفته اصله جنسه ديگه ماله خود كرايتكه
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1280638&postcount=1
متن رو بطور كامل بخون

وقتي اونا دارن ميگن بهترين هوش مصنوعيه تاريخ يعني چي اونوقت؟ اين بود بهترين تاريخ
من متن اصلی رو چون v*p*nـم فعلا کار نمیکنه نخونمدم و فقط دارم از رو ترجمه ی خبر میگم.
ببین شما اول چی گفتی و الان به چی رسیدیم:
قرار بود فروشش بيشتر از CoD بشه
يادته گفتن اگه فروشش بيشتر از CoD نشه ديگه ادمش نميديم
ولی الان چی!؟رسیدی به یه مصاحبه ای که تنها چیزی که توش گفته شده اینه که میخوایم فروشمون در حده COD BO باشه!نگفته اگه فروشش کمتر از BO شد ادامه نمیدیم!
وقتي اونا دارن ميگن بهترين هوش مصنوعيه تاريخ يعني چي اونوقت؟ اين بود بهترين تاريخ
الان من به چه زبونی باید بگم!؟ میگم قبول دارم AI مشکل داره و غیر طبیعی هست و خوب نیست.کرایتک هم در این زمینه نتونست به حرفش عمل کنه!

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
ولی الان چی!؟رسیدی به یه مصاحبه ای که تنها چیزی که توش گفته شده اینه که میخوایم فروشمون در حده COD BO باشه!نگفته اگه فروشش کمتر از BO شد ادامه نمیدیم!
یکی از عواملی که ما را ترقیب به ساخت شماره های بیشتری از Crysis می کند این است که شماره دوم در حدود بازی Call of Duty : Black Ops بفروشد"
اين يعني داره بطور غير مستقيم ادعا ميكنه مگه غير اينه؟ كدوم استوديوي مياد ميگه اگه بازيه من در حد فلاني فروخت ادامش ميدم
من دوست نداشتم چنين پست هايي رو كه قبلا بوك مارك كردم اينجا قرار بدم ولي در اين 2 پست ميتونيد سخنان گوهر بار جناب گارتال در مورد سايت IGN بخونيد كه چطوري زير سوال مي بردش ولي الان براش حجت شده
اينجا
اينجا

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اين يعني داره بطور غير مستقيم ادعا ميكنه مگه غير اينه؟ كدوم استوديوي مياد ميگه اگه بازيه من در حد فلاني فروخت ادامش ميدم
من دوست نداشتم چنين پست هايي رو كه قبلا بوك مارك كردم اينجا قرار بدم ولي در اين 2 پست ميتونيد سخنان گوهر بار جناب گارتال در مورد سايت IGN بخونيد كه چطوري زير سوال مي بردش ولي الان براش حجت شده
اينجا
اينجا
عزیز شما داری به قول معروف پیاز داغشو خیلی زیاد میکنی!اینجوری که شما میگی که نیست.طرف گفته ادامه دادن سری به موفقیت شماره ی دوم بستگی داره که یکی از این موفقیت ها میتونه فروشی در حد COD BO باشه!!ولی اون چیزی که شما میگی بار منفیش خیلی خیلی بیشتر از این حرفه!
من وکیل وصی فرخ نیستم.مطمئنا خودش میاد جواب میده,ولی این اصلا درست نیست میری پست سال 2008ـش رو میکشی بیرون!! من هم ممکنه 3 سال پیش خیلی چیزا گفته باشم که الان به هیچ کدومش اعتقاد نداشته باشم!همینطور اون چیزایی که بهشون اعتقاد داشتم ممکنه تو این سه سال خیلی تغییر کرده باشه!در کل حرکت جالبی نیست این کار.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
عزیز شما داری به قول معروف پیاز داغشو خیلی زیاد میکنی!اینجوری که شما میگی که نیست.طرف گفته ادامه دادن سری به موفقیت شماره ی دوم بستگی داره که یکی از این موفقیت ها میتونه فروشی در حد COD BO باشه!!ولی اون چیزی که شما میگی بار منفیش خیلی خیلی بیشتر از این حرفه!
من وکیل وصی فرخ نیستم.مطمئنا خودش میاد جواب میده,ولی این اصلا درست نیست میری پست سال 2008ـش رو میکشی بیرون!! من هم ممکنه 3 سال پیش خیلی چیزا گفته باشم که الان به هیچ کدومش اعتقاد نداشته باشم!همینطور اون چیزایی که بهشون اعتقاد داشتم ممکنه تو این سه سال خیلی تغییر کرده باشه!در کل حرکت جالبی نیست این کار.
در اين مورد حق با شماست من قبول كردم;)
نه دوست عزيز فقط بحث اين 2 تا پست نيست ايشون در گذر زمان چندين بار نظرشون عوض شده هر دفعه اومدن يه چيز گفتن من از اون موقع كه عوض سايت نبودم و كاربر مهمان بودم ايشونو ميشناسم هر دفعه اومده يه چيزي گفته

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
پست ميتونيد سخنان گوهر بار جناب گارتال در مورد سايت IGN بخونيد كه چطوري زير سوال مي بردش ولي الان براش حجت شده
اينجا
اينجا

=))

باا منطقتون کجاست شما
رفتی پست 3 سال پیش رو اوردی که چی مثلا؟

من دیروز یه چیزی میگم فرداش نظرم رو عوض میکنم اونوقت فرخ بیچاره تو 3 سال نباید نظرش عوض شه؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نه متاسفانه! اون موقع من PC بازی میکردم و سیستمم کرایسیس 1 رو حامل نبود!:d
خب حالا مشکل مشکله دیگه، می‌خواد توی کرایسیس0 هم بوده باشه! من نباید مشکلو بگیرم و چشممو ببندم؟!
اگر نگاه کنید من شما رو ارجاع میدم به صفحات قبل که از بازی تقریباً تعریف کردم! یعنی جبهه نگرفتم، مشکلشو گفتم.
همینجا هم بدور از هرگونه تاثیر پذیری هم نظر خودم رو می‌گم تا خیال دوستان رو راحت کنم:
کرایسیس2 "یکی از بهترین بازی‌ها از نظر گرافیک، گیم‌پلی، داستان" برای من بوده و هست.
حالا این بهترین ها می‌خواد ده تا باشه می‌خواد هزار تا باشه.
در طول بازی هم اصلاً احساس خستگی نکرده‌ام و دوستش هم دارم.
قبول هم دارم که مشکلاتی هم داره و لزوماً یک بازی خوب بدون ایراد نمیشه.
تمام.

قبول دارم! ممنون! (اگه منم اینجوری کردم خودمم مستثنی نکردما!):d
حالا اگه مقداری تیز بین باشن چه مشکلی داره:d؟! من که اینو مشکل نمیبینم.
مشکل اونیه که یارو سربازه مثل خری که میخواد دم خودشو گاز بیگره، یه ساعت دور خودش میچرخه!
که البته گفتم اونو هم به احتمال زیاد با یه پچ برطرف میکنن چون دیگه خیلی سوژست..

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سالی که نکوست ... :d
---
حالا من که نشنیدم ولی آقایون، آدم یه چیزی رو که میشنوه نباید مطلب رو یه دور تو مغزش بچرخونه؟؟؟ این قسمت رو (اگه فروشش از BO بیشتر نشه ادامه نمیدیم) که شنیدم یهو یاد برنامه ی نود افتادم!!!
من به شخصه ممکنه از هر گیمی خوشم بیاد، حالا شاید نمره ی بازی 2 شده باشه ولی قرار نیست که من از همه ی جنبه های بازی راضی باشم تا بگم بازی خوب و کامل بوده! یهو ممکنه یه بازی به سرنوشت Reach دچار بشه و مستقیما بره تو سطل زباله :d، و این هم نمیتونه دلیلی باشه که Reach بازیه ضعیفیه
حالا یه عده از بازی خوششون نیومده و دارن اینجا وقت همه رو میگیرن، نمیدونم شاید فکر میکنن میتونن به بقیه بگن از چی باید لذت ببرن و از چی نه! من از Halo Reach خوشم نمیاد ولی دلیلی نمی بینم برم توی تاپیکش پرت و پلا بگم
---
شما در اقلیت کامل هستید عزیز میتونی بری با شخصیت های فوق العاده Medal of Honor و Call of Duty محشور بشی:biggrin1:
همین اکثریته که باعث شده ما تازه الآن جهان سومی باشیم! :biggrin1:
---
لطفاً یکی اولین پست مفید رو بده با جواب این سوال
بچه ها بازی واسه کسایی که نسخه های قبلی (PC) رو بازی نکردن چجوریه؟ تونستن خوب داستان بازیو به گیمر معرفی کنن یا نه؟

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
wow wow wow wow مخم هنگ کردیم عجب چیزی بود.
یه مرحله داره آخرای بازی از داخل اوون هواپیما یا به عبارتی سفینه پرت میکنن پایین تو آب فقط به Draw Distance نگاه کنین به ساختمونای اطراف تو شب به آب من یکی مخم هنگ کرد تازه تو ایکس باکس همچین چیزی دیدم تو pc چی میخواد بشه ؟!! تا اینجا کار به نظر خودم بهترین بازی که تو 2011 بازی کردم همین بوده.واقعا تجربه لذت بخش از هر جهت کاملی بود.

یه چیزی هم راجب پایان بازی تموم نکردین نخونین

عجیب شبیه آخر MGS4 نبود ؟ اسنیک از تو ماکرویو و اینا رد شد :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام و درود اوايل بازي يك از انرژي ها برامون فعال ميشه با دكمه lb كه يكذره بالاي صفحه شطرنجي ميشه يخواستم بدونم دقيقا چي كار ميكنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر