Crysis 2, Xbox360 Thread

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
تو اونجا بودی؟
دیدی کرایتک گفته halo killer خواهد بود؟
تو دیدی گفتن که فروششون از cod هم بیشتر میشه؟
نه لزومي نداره اونجا باشم از شواهد كاملا مشخصه
اونو اصلا رسما خودشون گفتن اگه فروشش از CoD بيشتر نشه ما ديگه ادامه نميديم (ميدونم كه خبرشو يادته پس الكي خودتو نزن به اون راه)
بچه ها دیگه دیر وقته برید بخوابید فردا بیاین بحث کنید چندتا از فنهای PS3 هم احتمالا امشب شب سختی دارن بزارین که در تنهایی کمی تخلیه بشن :d
به شما ديگه پماد هم اثر نداره چون نوع سوزشت درجه سوم هست
شدیدترین شکل سوختگیه که با تخریب کامل لایه های پوست و حتی بافت های زیر پوستی ، عضله ، استخوان و فیبرهای عصبی همراهه ... از اونجا که کل ضخامت پوست و بافت های زیرین در این سوختگی درگیر میشن ، به اون سوختگی با ضخامت کامل ( Full-thickness ) گفته میشه

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ای بابا! دوستان! دو سه صفحه قبل تاپیک داشت خراب می‌شدا این آخریا رو نمی‌دونم!:d
ویرایش: مثل اینکه اینجام همینجوریه!:|
اول از همه (مجبورم انگلیسشو بگم چون نقل قول مستقیمه و از من نیست):
Believe Nothing Even Nothing
این از این.
ـــــــــ
دوم از همه هم اینکه نمی‌دونم مشکل از منه یا این یه قدرته یا باگه، چیه! خلاصه اینکه، این اسلحه‌های Semi-Automatic واسه‌ی من فقط یه دونه خشابشون پر میشه! یعنی فقط 40 تا تیر نگه می‌دارن! این که نشد کار! حتی وقتی میخام مهمات بردارم فقط 40 تا بر می‌داره!
اونیکی اسلحه‌ها اینجوری نیستنا، مثل شات‌گان و پیستول میستول! فقط اتو‌ها اونجوری هستن!
برطرف هم نمیشه! لامذهب!
شبح درآورده نمیزاره بازی کنیم!
راهنمایی کنید ببینیم!:d

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بچه ها یه خورده زیادی باگ نداره ؟:d
البته من خیلی خیلی کم بازی کردم . اصلا نمی دونم چرا نمی تونم بازی کنم :d این نسخه پی سیش چشممو خیلی وقته گرفته :d
یکمی فرا تر از خیلی باگ داره:D

فیلم یک گلدون رو گرفتم که داره دور یک شعاع نشخصی هی میچرخه:D خیلی خیلی خیلی باگه بازی:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بازم ميگم EA از خودش اين حرفو نزده سران كرايتك بهش اطمينان دادن هيلو كيلر خواهد بود EA هم خوشحال شده اومده اين حرفو زده(ديگه ساده تر از اين نمي تونم بگم)
باشه در مورد بخش چند نفره هم صبر ميكنيم ببينيم چي ميشه شايدم حرف درست از اب در اومد
راستي AI و داستان رو چي پيچوندي؟
شما تو EA کار میکنی یا کرایتک که اینا رو میدونی!؟
در مورد AI,یه جورایی قبول دارم نتونستن به قولشون عمل کنن ولی به یه صورت دیگه!یعنی AI ضعیف نیست,به طور غیر منتظره و عجیبی زیادی خوبه!!
داستان هم که گفتم!اون نویسنده اومده یه چرتی پرونده در مورد داستانش!از داستان خودش خوشش اومده رفته تو مصاحبش پاچه گرفته!این چه ربطی به کرایتک داره که میگی نتوسنته به وعده اش عمل کنه!!مگه کسی از کرایتک اومده بود گفته بود داستان Halo مزخرفه و داستان Crysis 2 بهتره!؟ مثلا الان یرلی بیاد بگه چمیدونم کتاب The lord of the rings داستانش مزخرفه,کتاب بعدی مورگان چاپ شد میان یقشو میگیرن میگن تو گفتی The lord of the rings داستانش مزخرفه,حالا چرا داستان کتاب تو بهتر نیست!!!؟

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
شما تو EA کار میکنی یا کرایتک که اینا رو میدونی!؟
در مورد AI,یه جورایی قبول دارم نتونستن به قولشون عمل کنن ولی به یه صورت دیگه!یعنی AI ضعیف نیست,به طور غیر منتظره و عجیبی زیادی خوبه!!
داستان هم که گفتم!اون نویسنده اومده یه چرتی پرونده در مورد داستانش!از داستان خودش خوشش اومده رفته تو مصاحبش پاچه گرفته!این چه ربطی به کرایتک داره که میگی نتوسنته به وعده اش عمل کنه!!مگه کسی از کرایتک اومده بود گفته بود داستان Halo مزخرفه و داستان Crysis 2 بهتره!؟ مثلا الان یرلی بیاد بگه چمیدونم کتاب The lord of the rings داستانش مزخرفه,کتاب بعدی مورگان چاپ شد میان یقشو میگیرن میگن تو گفتی The lord of the rings داستانش مزخرفه,حالا چرا داستان کتاب تو بهتر نیست!!!؟
اقاجان چرا الكي بحث رو كش ميدي ميگم EA از رو معدش نمياد كه اين حرفو بزنه چرا نمي خوايد قبول كنيد چرا الكي داريد تقصير و گردن اينو اون ميندازيد
به طور غیر منتظره و عجیبی زیادی خوبه!!
اينم ديگه از اون حرفا بودا از شخص شما بعيد بود

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم اولای بازی اینطوره. منم اولا عین تو فکر میکردم ولی رفتم جلو هی دیدم داره بهتر میشه !در مورد گرافیک با اینکه جوک گفتی :D ولی گرافیکم همینطوره هر مرحله میری جلوتر با یه گرافیک بصری متفاوت روبرو میشی .
امیدوارم این بار بتونی با من هم عقیده باشی وگرنه باز جریانات داریم :D
اره من هی دارم میرم جلو انشاالله خبری بشه!! آخه یکی از منتقد ها گفته بود که بعد از 5 ساعت خیلی بازی خوب میشه.
آخه جوک بود؟ میگیرم خفت میکنما :d گرافیکش بده دیگه! آخه تو این نسل دیگه بازی های Wii هم جای گلوله روی دیوار میمونه بعد این بازی ...
بعد آخه زشته خون تو بازی نباشه اونم شوتر اول شخص ...
گرافیک بصری بازی واقعا شاهکاره ولی تکنیکی ضعیفه خدایی.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
اهه! اهه!:| بس نیست دوستان؟!:|
اذیت نکنید دیگه این تن بمیره رها کنید! تاپیک قفل میشه می‌مونیم تو کفا!:d
سینا این یه مورد رو قبول ندارم! شدید هم قبول ندارم! شکّم ندارم! خواستی توضیحم می‌دم!
ــــــــــــ
یکی سوال عجیب منو جواب بده! پست بالاتر گفتم! بلکه فرجی شد تاپیکم از این وضعش دراومد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اقاجان چرا الكي بحث رو كش ميدي ميگم EA از رو معدش نمياد كه اين حرفو بزنه چرا نمي خوايد قبول كنيد چرا الكي داريد تقصير و گردن اينو اون ميندازيد

اينم ديگه از اون حرفا بودا از شخص شما بعيد بود
فکر نکنم این بحث یه جایی برسه.پس همون کشش ندیم بهتره.
در مورد AI, نمیدونم حرفمو چجوری بگم.قبول دارم AI مشکل داره.نباید اینطوری باشه.دارم میگم ضعیف نیست.ولی مشکل داره.این که دشمن از 100 متری شما رو پشت یه کاور سریع ببینه و یا بری رو حالت Cloak و یه جا دیگه ظاهر بشی سریع دشمن ببیندت رو حداقل من بهش نمیگم ضعیف!میگم مشکل داره.نباید اینطوری باشه ولی ضعیف نیست!حالا شاید تو پست قبلیم بد توضیح دادم.
سینا این یه مورد رو قبول ندارم! شدید هم قبول ندارم! شکّم ندارم! خواستی توضیحم می‌دم!
:arrowu: :D

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
كم اوردي وحشتناك كه داري خودتو به در ديوار ميكوبوني:)) ميدونم فشار رواني :))
اين رو هم بخون قرار بود CoD رو كنار بزنن lol منبع
بيا بازم هست تازه داره گندش در مياد بهترين هوش مصنوعيه تاريخ lolx10 منبع
خود گویی و خود خندی؟! اول از همه خودتو کنترل کن و وقتی چیزی نداری که بگی، کل کل بیخود راه ننداز دوم هم اینکه گفتم وقتی پستمو نقل قول میکنی برام منبع بیار که کی اینا گفتن میخوایم بیشتر از COD بفروشیم در غیر اینصورت بساط خنده و گریه رو یه جا اینجا راه ننداز!
ایندفعه هم میگم یا برا من دقیقا عین این حرف رو بیار یا به خاطر ترول نا به جا دیگه بیخود پستتو نقل قول نمیکنم تا سردرد بگیرم، به جاش گزارش میکنم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
مشکل AIـش اینه که تعادل نداره. یه جاهایی خیلی فوق العاده عمل میکنه، یه جاهایی به شدت ضعیف. مثلا تو یکی از قسمت های آخر بازی که تو یکی از این ساختمون های نیویورک بودیم، یه Alien به جای اینکه از روبرو بیاد، کل محوطه رو دور زد و یهو بدون اینکه بفهمم از پشت بهم حمله کرد، یعنی رسما کف کرده بودم:D ولی خیلی جاها هم دشمنا و یارا تو دیوار گیر میکنن یا مثلا طرف از 80 کیلومتری میبیننت و بهت تیر میزنه. پس در واقع هوش مصنوعیش یه مقدار مشکل داره...

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
در مورد AI, نمیدونم حرفمو چجوری بگم.قبول دارم AI مشکل داره.نباید اینطوری باشه.دارم میگم ضعیف نیست.ولی مشکل داره.این که دشمن از 100 متری شما رو پشت یه کاور سریع ببینه و یا بری رو حالت Cloak و یه جا دیگه ظاهر بشی سریع دشمن ببیندت رو حداقل من بهش نمیگم ضعیف!میگم مشکل داره.نباید اینطوری باشه ولی ضعیف نیست!
سینا خودتم می‌دونی تو برام خیلی محترمی! خب؟:d
ـــــــــــ
همه چی رو بذار کنار، در مورد این یه دونه یعنی AI فکر کنم اشتباه می‌کنی.
من خودم یه کوچولو بازی سازی کار کردم و این نظرو می‌دم. (نمی‌گمم درسته ولی نظر منه.)
واسه AI در مورد ناحیه‌ی دید و ناحیه‌ی عمل کرد (مثل تیراندازی) یه شعاعی در نظر گرفته میشه. و این کارها مثل تیراندازی و دید فقط داخل دایره به اون شعاع مشخص انجام میگیره و Spawn مورد نظر مثلاً سرباز دشمن فقط توی اون دایره می‌تونه ببینه یا شلیک کنه.
و کرایتک اشتباه کرده و شعاع رو زیادی زیاد گرفته و غیر طبیعی شده. پس این میشه مشکل.

Last edited by a moderator:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ـــــــــــ
من خودم یه کوچولو بازی سازی کار کردم و این نظرو می‌دم. (نمی‌گمم درسته ولی نظر منه.)
واسه AI در مورد ناحیه‌ی دید و ناحیه‌ی عمل کرد (مثل تیراندازی) یه شعاعی در نظر گرفته میشه. و این کارها مثل تیراندازی و دید فقط داخل دایره به اون شعاع مشخص انجام میگیره و Spawn مورد نظر مثلاً سرباز دشمن فقط توی اون دایره می‌تونه ببینه یا شلیک کنه.
و کرایتک اشتباه کرده و شعاع رو زیادی زیاد گرفته و غیر طبیعی شده. پس این میشه مشکل.
خُب الان مگه من چیزی غیر از این گفتم!؟:D
ببین من حرفم اینه.اگه ما میرفتیم از کنار دشمن رد میشدیم,طرف مارو نمیدید,یا از دو قدمی تیرهاش بهمون نمیخورد و ... میگفتیم AI ضعیفه!
ولی اینی که اینجا تو Crysis 2 هست به قول شما غیر طبیعی و مشکل دار هست.منم اینو قبول دارم.میگم ضعیف(به همون معنی ای که گفتم)نیست.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
خود گویی و خود خندی؟! اول از همه خودتو کنترل کن و وقتی چیزی نداری که بگی، کل کل بیخود راه ننداز دوم هم اینکه گفتم وقتی پستمو نقل قول میکنی برام منبع بیار که کی اینا گفتن میخوایم بیشتر از COD بفروشیم در غیر اینصورت بساط خنده و گریه رو یه جا اینجا راه ننداز!
ایندفعه هم میگم یا برا من دقیقا عین این حرف رو بیار یا به خاطر ترول نا به جا دیگه بیخود پستتو نقل قول نمیکنم تا سردرد بگیرم، به جاش گزارش میکنم.
من حرفي برا گفتن ندارم رو كه نيست :)) فشار فشار فشار
بفرما اينو ديگه خود چوات سوات جواد كيه گفته اصله جنسه ديگه ماله خود كرايتكه
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1280638&postcount=1
متن رو بطور كامل بخون
خُب الان مگه من چیزی غیر از این گفتم!؟:biggrin1:
ببین من حرفم اینه.اگه ما میرفتیم از کنار دشمن رد میشدیم,طرف مارو نمیدید,یا از دو قدمی تیرهاش بهمون نمیخورد و ... میگفتیم AI ضعیفه!
ولی اینی که اینجا تو Crysis 2 هست به قول شما غیر طبیعی و مشکل دار هست.منم اینو قبول دارم.میگم ضعیف(به همون معنی ای که گفتم)نیست.
وقتي اونا دارن ميگن بهترين هوش مصنوعيه تاريخ يعني چي اونوقت؟ اين بود بهترين تاريخ

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
خُب الان مگه من چیزی غیر از این گفتم!؟:D
دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند! :D
حالا دیگه من کار ندارم، حتماً اینی که میگی درسته دیگه!:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ـــــــــــ
crysis اول رو بازی کردی؟ اگه بازی نکردی که خب احتمالا از اون هم یه همچین مشکلی رو باید میگرفتی چون دقیقا اونم همینطوری بود!
احتمالا برای مشکلات دیگش هم یه پچی چیزی حتما میدن چون دیگه بعضیاش خیلی تابلو بود!

اره من هی دارم میرم جلو انشاالله خبری بشه!! آخه یکی از منتقد ها گفته بود که بعد از 5 ساعت خیلی بازی خوب میشه.
آخه جوک بود؟ میگیرم خفت میکنما :d گرافیکش بده دیگه! آخه تو این نسل دیگه بازی های Wii هم جای گلوله روی دیوار میمونه بعد این بازی ...
بعد آخه زشته خون تو بازی نباشه اونم شوتر اول شخص ...
گرافیک بصری بازی واقعا شاهکاره ولی تکنیکی ضعیفه خدایی.
چی میگی برا خودت:d؟ من همین الان داشتم نقد gametrailer رو نگا میکردم، خون توش گالن گالن میریخت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر