Crysis 2, Xbox360 Thread

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من حوصله خوندن تاپیک رو ندارم! کلا حوصله ندارم :d.
به هر حال، بازی رو دو ساعت یا بیشتر بازی کردم، به تمام معنا حس مزخرف بودن و سرکار بودن بهم دست داد اصلا حس Crysis رو نداشتم، بازی شدیدا بسته شده، یه جورایی شده COD به نظرم، همه چیز خطی هست اصلا نمیشه مراحل رو اونجور که عشقت میکشه پیش بری مثل Crysis یه راه هست دوتا راه در رو که خب توی هر بازی ای میشد یافت توی Crysis اینجوری نبود گرافیکش هم که کلا از استاندارد های جهانی خیلی عقب تره به نظرم در خیلی از بخش ها گند زده، یه جا آب بود دوئیدم B رو زدم قسمت سیاه شد! یه جا هم که اصلا جای گلوله روی دیوار نموند، یه جا هم که اصلا بعضی از گیاه ها تکون نمیخوردن، خون هم که نمیپاچه، جسد ها هم که بی حجم هستند.

کلا نمره ام تا اینجا 6 هست بهش، فقط نورپردازیش معرکست، افکت آبش هم خوبه و البته آتیشش ...
درضمن تخریب پذیری هم که قربونش برم ...

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نميدوني يا خودتو زدي به اون راه؟ يادته گفتن اگه فروشش بيشتر از CoD نشه ديگه ادمش نميديم اين يعني چي بنظرت خودت؟(ميدونم الان يه چيز ديگه ميگي) يادته كه اقاي نويسنده گفته بود داستان هيلو Bullshit هستش يادته كه؟ حالا اون نويسنده كه شماها جزيي از كرايتك حسابش نميكنيد ولي يه خبر ديگه كه كرايتك رسما گفته كه Crysis بعدي هيلو كيلر خواهد بود حوصله هم ندارم برات منبع گير بيارم ميخواي قبول كن ميخواي نكن
برا اينكه بامبول در نياري اينم منبع برا هيلو كيلر منبع
الان برا اون يكي هم پيدا ميكنم
یادته؟هه خیلی باحالی ! من یادم نیست شما لینک بده.
وقتی از بازی بدت میاد دیگه امپر بیخود نچسبون. درضمن این پست منو حتما با دادن لینک نقل قول کن درغیر اینصورت دیگه بیشتر از این مارو نخندون..

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
Hey Guy's...Don't Fight

Let's KILL each other....that's a better plan:d

بابا سال نوعی خون خودتون و کثیف نکنید...

منم بازی رو تموم کردم...خیلی زیبا بود...مخصوصاً نور پردازی....

صدای Nano Suit هم خوب بود...مخصوصاً که خیلی رو اعصاب بود....حس شکنجه به ادم دست میداد که با درجه سختی بالا و دشمنان رابین هود (تیز بین)...کاملاً فکر میکردید تو میدون جنگید...:-o

پ.ن : الان دارم God Eater Burst بازی میکنم...گرافیک هنریش هم از Crysis بهتره هم از Killzone....زیاد حرص نخورید:d

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
یادته؟هه خیلی باحالی ! من یادم نیست شما لینک بده.
وقتی از بازی بدت میاد دیگه امپر بیخود نچسبون. درضمن این پست منو حتما با دادن لینک نقل قول کن درغیر اینصورت دیگه بیشتر از این مارو نخندون..
كم اوردي وحشتناك كه داري خودتو به در ديوار ميكوبوني:)) ميدونم فشار رواني :))
اين رو هم بخون قرار بود CoD رو كنار بزنن lol منبع
بيا بازم هست تازه داره گندش در مياد بهترين هوش مصنوعيه تاريخ lolx10 منبع

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
خوب شد این فن بازیه مثلا گرافیکی جمع شد (هدف اصلی بعضیا از بحث هم واسه ما روشنه :d)، ولی من در همین حد بگم که کار Crytek به عنوان اولین تجربه ی کنسولی crysis واقعا عالی بوده و همین که تونسته جزو بهترین ها باشه، مثل اینه که بهترین بوده باشه (البته من هنوز بازیو ندیدم:d)
----
در مورد گفته ی دوستمون و نقل قول نویسنده ی Crysis هم تایید میکنم که دقیقا گفته بود: داستان هیلو پره از شخصیت های مزخرف! (که منم کاملا باهاش موافقم :d)
----
بچه ها بازی واسه کسایی که نسخه های قبلی (PC) رو بازی نکردن چجوریه؟ تونستن خوب داستان بازیو به گیمر معرفی کنن یا نه؟

پ.ن: حداقل تا دو هفته ی دیگه هم نمیتونم بازی کنم! :-s

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من حوصله خوندن تاپیک رو ندارم! کلا حوصله ندارم :d.
به هر حال، بازی رو دو ساعت یا بیشتر بازی کردم، به تمام معنا حس مزخرف بودن و سرکار بودن بهم دست داد اصلا حس Crysis رو نداشتم، بازی شدیدا بسته شده، یه جورایی شده COD به نظرم، همه چیز خطی هست اصلا نمیشه مراحل رو اونجور که عشقت میکشه پیش بری مثل Crysis یه راه هست دوتا راه در رو که خب توی هر بازی ای میشد یافت توی Crysis اینجوری نبود گرافیکش هم که کلا از استاندارد های جهانی خیلی عقب تره به نظرم در خیلی از بخش ها گند زده، یه جا آب بود دوئیدم B رو زدم قسمت سیاه شد! یه جا هم که اصلا جای گلوله روی دیوار نموند، یه جا هم که اصلا بعضی از گیاه ها تکون نمیخوردن، خون هم که نمیپاچه، جسد ها هم که بی حجم هستند.

کلا نمره ام تا اینجا 6 هست بهش، فقط نورپردازیش معرکست، افکت آبش هم خوبه و البته آتیشش ...
درضمن تخریب پذیری هم که قربونش برم ...

میثم اولای بازی اینطوره. منم اولا عین تو فکر میکردم ولی رفتم جلو هی دیدم داره بهتر میشه !در مورد گرافیک با اینکه جوک گفتی :D ولی گرافیکم همینطوره هر مرحله میری جلوتر با یه گرافیک بصری متفاوت روبرو میشی .
امیدوارم این بار بتونی با من هم عقیده باشی وگرنه باز جریانات داریم :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نميدوني يا خودتو زدي به اون راه؟ يادته گفتن اگه فروشش بيشتر از CoD نشه ديگه ادمش نميديم اين يعني چي بنظرت خودت؟(ميدونم الان يه چيز ديگه ميگي) يادته كه اقاي نويسنده گفته بود داستان هيلو Bullshit هستش يادته كه؟ حالا اون نويسنده كه شماها جزيي از كرايتك حسابش نميكنيد ولي يه خبر ديگه كه كرايتك رسما گفته كه Crysis بعدي هيلو كيلر خواهد بود حوصله هم ندارم برات منبع گير بيارم ميخواي قبول كن ميخواي نكن
برا اينكه بامبول در نياري اينم منبع برا هيلو كيلر منبع
الان برا اون يكي هم پيدا ميكنم
اين رو هم بخون قرار بود CoD رو كنار بزنن lol منبع
بيا بازم هست تازه داره گندش در مياد بهترين هوش مصنوعيه تاريخ lolx10 منبع
واقعا که...
شما خودت این منابعی که دادی رو خوندی!؟ اولی که حرف رئیس برند EA Games هست که نمیدونم چه ربطی به کرایتک داره!اون داره کاره خودشو میکنه,اینم تو مصاحبش داره واسه خودش هایپ میده!بعد حرفی هم که زده اینطوری مثل اون تیتر نیست.
EA Games label president Frank Gibeau stated outright that his group has been planning to build a "Halo killer" for some time. "...we were trying to craft a Halo-killer, you know a product that would squarely go after what Bungie built with our partners at Crytek. So the Crysis 2 product is spectacular, very high-end, and is going to be a multi-year franchise," he said.
منبع دومت هم,مدیر Crytek UKـی هست که مسوول ساخت بخش Multiplayer بود که باز اونم این حرفی که تو میزنی رو نگفته.گفته تو بخش چند نفره میخوایم به دستاوردهایی که سری COD رسیده برسیم!نه اینکه از لحاظ فروش COD رو کنار بزنیم یا چمیدونم اگه به اون فروش نرسیم دیگه ادامه نمیدیم!!حالا اینکه شما چطوری تشخیص دادی تو چند نفره بهش نمیرسه و نخواهد رسید جالبه!

• Like
Reactions: shefer

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
بچه ها یه خورده زیادی باگ نداره ؟:d
البته من خیلی خیلی کم بازی کردم . اصلا نمی دونم چرا نمی تونم بازی کنم :d این نسخه پی سیش چشممو خیلی وقته گرفته :d

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
واقعا که...
شما خودت این منابعی که دادی رو خوندی!؟ اولی که حرف رئیس برند EA Games هست که نمیدونم چه ربطی به کرایتک داره!اون داره کاره خودشو میکنه,اینم تو مصاحبش داره واسه خودش هایپ میده!بعد حرفی هم که زده اینطوری مثل اون تیتر نیست.
منبع دومت هم,مدیر Crytek UKـی هست که مسوول ساخت بخش Multiplayer بود که باز اونم این حرفی که تو میزنی رو نگفته.گفته تو بخش چند نفره میخوایم به دستاوردهایی که سری COD رسیده برسیم!نه اینکه از لحاظ فروش COD رو کنار بزنیم یا چمیدونم اگه به اون فروش نرسیم دیگه ادامه نمیدیم!!حالا اینکه شما چطوری تشخیص دادی تو چند نفره بهش نمیرسه و نخواهد رسید جالبه!
عزيز من اون منبع فروش بيشتر از CoD رو پيدا نكردم اون واسه يه چيز ديگس الان اونم گير ميارم چون فسيل شده تقريبا بالاخره حرف از عنوان Crysis 2 زده و مطمئنا EA نمياد از قول خودش اين حرفو بزنه از قول استوديوش كه كرايتكه ميزنه نويسنده هم اومد همه رو مسخره ديگه من نميدونم خود كرايتك يعني چي اينم بامبول جديده لابد بعدشم يعني واقعا فكر ميكني مولتيش بهتر از CoD خواهد بود؟!!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
:d
همونطوری که برهان گفت نمرات بخش گرافیک هر دو بازی یکی هست و این به نویسنده بر میگرده که توی بُرد چی بنویسه. :d
IGN به MW2 و U2 یه امتیاز داده بود، پس یعنی الان قبول کردی این دو تا گرافیکشون یکیه دیگه:D یادت باشه ها:D
در مورد گفته ی دوستمون و نقل قول نویسنده ی Crysis هم تایید میکنم که دقیقا گفته بود: داستان هیلو پره از شخصیت های مزخرف! (که منم کاملا باهاش موافقم :d)
شما در اقلیت کامل هستید عزیز:D میتونی بری با شخصیت های فوق العاده Medal of Honor و Call of Duty محشور بشی:D

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان نمیدونم چرا بازی جذبم نکرد(عین هیلو)و دلسرد شدم با اینکه میدونم بازی توپیه(بازی مثل هیلو).در کل گیم پلی ش برام جذاب نبود ولی از حق نگذریم گرافیکش توپه و منم خیلی خوشم اومد.دشمناش رو مخن و زیادی به دست و پا آدم میپیچن مه من برای همین بعضی وقت ها از دستشون فرار میکنم.
در ضمن دوستان به خاطر دو سه تا بازی با هم دعوا نکنید چون بازی ها میخوان مارو سرگرم کنن نه ما رو به جون هم و جنگ بین این بازی اون بازی و جنگ کنسولی بیاندازن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
عزيز من اون منبع فروش بيشتر از CoD رو پيدا نكردم اون واسه يه چيز ديگس الان اونم گير ميارم چون فسيل شده تقريبا بالاخره حرف از عنوان Crysis 2 زده و مطمئنا EA نمياد از قول خودش اين حرفو بزنه از قول استوديوش كه كرايتكه ميزنه نويسنده هم اومد همه رو مسخره ديگه من نميدونم خود كرايتك يعني چي اينم بامبول جديده لابد بعدشم يعني واقعا فكر ميكني مولتيش بهتر از CoD خواهد بود؟!!!
کرایتک استودیوی EA نیست!EA ناشر Crysis هست فقط.پس چندان هم دور از ذهن نیست که ایشون این حرف رو فقط برای هایپ واسه فروش بیشتر عنوانی که میخواد منتشر کنه زده باشه!
يعني واقعا فكر ميكني مولتيش بهتر از CoD خواهد بود؟!!!
این الان چیزه عجیب و غیر ممکنیه!!؟ همین الانش multiplayerـه BF BC2 راحت یه سر و گردن از MW2 و BO بهتره!حالا چرا Crysis 2 نمیتونه بهتر باشه!؟حتی Gamespot مدال Multiplayer رو بهش داده.
در ضمن,بازم زدی جاده خاکی!طرف نگفته میخوایم بهتر از COD باشیم و چمیدونم اونا رو کنار بزنیم و از این جور حرفا.گفته میخوایم به اون موفقیت هایی که سری COD تو بخش Multiplayer رسیده برسیم!حالا شما خیلی علاقه داری بازی رو بکوبی میخوای به هر ریسمانی چنگ بزنی قضیش فرق میکنه!

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
کرایتک استودیوی EA نیست!EA ناشر Crysis هست فقط.پس چندان هم دور از ذهن نیست که ایشون این حرف رو فقط برای هیاپ واسه فرشوش بیشتر عنوانی که میخواد منتشر کنه زده باشه!
این الان چیزه عجیب و غیر ممکنیه!!؟ همین الانش multiplayerـه BF BC2 راحت یه سر و گردن از MW2 و BO بهتره!حالا چرا Crysis 2 نمیتونه بهتر باشه!؟
در ضمن,بازم زدی جاده خاکی!طرف نگفته میخوایم بهتر از COD باشیم و چمیدونم اونا رو کنار بزنیم و از این جور حرفا.گفته میخوایم به اون موفقیت هایی که سری COD تو بخش Multiplayer رسیده برسیم!حالا شما خیلی علاقه داری بازی رو بکوبی میخوای به هر ریسمانی چنگ بزنی قضیش فرق میکنه!
بازم ميگم EA از خودش اين حرفو نزده سران كرايتك بهش اطمينان دادن هيلو كيلر خواهد بود EA هم خوشحال شده اومده اين حرفو زده(ديگه ساده تر از اين نمي تونم بگم)
باشه در مورد بخش چند نفره هم صبر ميكنيم ببينيم چي ميشه شايدم حرف درست از اب در اومد
راستي AI و داستان رو چي پيچوندي؟
عجب مثالی زدی بابک =)) چرا به فکر خودم نرسید ؟ حالا PS3 فنها بیان جواب بدن :biggrin1:
افرين كودك نونهال كه داري از بازيه مورد علاقت اينطوري دفاع ميكني

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بازم ميگم EA از خودش اين حرفو نزده سران كرايتك بهش اطمينان دادن هيلو كيلر خواهد بود EA هم خوشحال شده اومده اين حرفو زده(ديگه ساده تر از اين نمي تونم بگم)
باشه در مورد بخش چند نفره هم صبر ميكنيم ببينيم چي ميشه شايدم حرف درست از اب در اومد
راستي AI و داستان رو چي پيچوندي؟

تو اونجا بودی؟
دیدی کرایتک گفته halo killer خواهد بود؟
تو دیدی گفتن که فروششون از cod هم بیشتر میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر