Crysis 2, Xbox360 Thread

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
نمیدونم شما از روی چه حسابی این حرفو میزنی!!ولی من که خودم هر دو نسخه بازی کردم تفاوتی بین دو نسخه ندیدم.
من تجربه خودمو از مقایسه دو نسخه گفتم.صبر میکنیم تا یه مقایسه معتبر بیاد بیرون ببینیم چی میشه.شایدم من اشتباه میکنم.

------------------------------
خب مثل اینکه تو نقد ign هم به این نکته ها اشاره شده.
Crysis 2 looks great on PS3, but a worse framerate, lower resolution, and missing effects compared to the 360 release hurt it. PS3 owners expect more.

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
گرافيک بازی با توجه به open world بودن خوب کار شده ولی به نظر من اصلاً نمیشه گفت بهترينه رو کنسول ها...

من گرافيک Red Dead Redemption به این ترجیح میدم.

افت فريم تو بعضی جاها عذاب اوره.

سلام دوست عزیز
چرا اینطوری می گی. یعنی چی که همه همینجورین. حالا شاید یکی یه چیز بگه. شما که نباید به همه برسونیش. باید قبول کرد دیگه. بازی رو اونقدر بزرگ جلوه دادن که حالا که اومده ملت خورده تو حالشون. تازه کلی مشکل هم داره. بعد هم شما از آواتارتون معلوم می شه که تعصب پیدا کردین نسبت به بازی.
یکی دیگر از دوستان گفتن که بازی جهان بازه. والا تا جایی که من رفتم بازی کاملا مرحله ای و بدون اجازه برای گشت و گذار در شهر هست و کلی لود هم داره و در کل هر چیز هست الا جهان باز. من خودم فکر می کردم وقتی بازی بیاد می شه تو شهر و بالای ساختمان ها رفت و اومد کرد و به اختیار خودمون مرحله رد کنیم. اما بازی اصلا اینطوری نیست. فقط راه های زیادی برای کشتن و رد شدن از مراحل داره. یعنی می شه مثلا از داخل فاضلاب رفت یا بالای ساختمان و وسط جاده و...
کلا همون نمره 7/10 کافیشه. باور کنین.
به نظرم گیم اسپات و آی جی ان بهش هشت بدن. در کل از این دو تا 9 نمی گیره.
البته محیط مراحل بزرگ هست و به نظرم اگر قرار بود لودها به طولانی و مراحل به کوچکی کیلزون3 باشن، گرافیک اش از کیلزون3 روی کنسول ها بالاتر می رفت.

IGN
:

Crysis 2 on Xbox 360 has taken the crown for best graphics in a console game

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
IGN
:

IGN
:

MGS4 Graphics > GeoW 2 & Crysis: Warhead Graphics
Uncharted 2 Graphics = Modern Warfare 2 Graphics

همون طور که قبلآ هم گفتم , یا همه چی رو با هم قبول کنیم , یا هرچیزی که به نظرمون خوب میرسه رو قبول نکنیم و بقیه رو رد کنیم !

• Like
Reactions: shefer

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کسی پچ را نداره؟

1. بازی تازه امروز منتشر شده.پچش کجا بوده که حالا کسی داشته باشه یا نه.

1. اینجا تاپیک PC نیست که دنبال پچ میگردی دانلود کنی.پچی هم بیاد باید از Xbox Live بگیری.
IGN
:

همون طور که قبلآ هم گفتم , یا همه چی رو با هم قبول کنیم , یا هرچیزی که به نظرمون خوب میرسه رو قبول نکنیم و بقیه رو رد کنیم !
آریا گرافیک رو که نمیشه با چند تا عدد مشخص کرد.حالا من در جریان نیستم این روابط و معادله ها( :D ) رو خودت با توجه به امتیازی که به بخش گرافیک داده بدست آوردی یا واقعا IGN تو متن نقدش گفته گرافیک MGS4 از GeOW 2 و Crysis Warhead بهتره!؟ وگرنه خودت بهتر میدونی که عددی که به گرافیک یه بازی اختصاص میگیره بنا به زمان عرضه و رقبا و خیلی چیزای دیگه تغییر میکنه و از این لحاظ قابل استناد نیست.
موضوع دیگه اینکه این حرف رو فقط IGN نزده.تا الان CVG و PSU هم همین حرفو زدن.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
IGN
:

IGN
:

دقیقا آریا درست میگه. همه چی رو قبول کنید یا اینکه هیچی رو. در ضمن یک نکته دیگه هم هست. درسته که نویسنده این لقب رو به گرافیک این بازی داده اما امتیازش با امتیاز KZ3 کاملا برابر هست و برای KZ3 هم تقریبا از حرف ها زده بودند. این لقب ها بیشتر به نویسنده ای که متن رو مینویسه برمیگرده. البته کاملا درست هست که از سمت سایت IGN داره بیان میشه.

اینم توضیح IGN در مورد گرافیک KZ3 (نمره هر دو تا هم 9.5 هست)
Killzone 3 is easily one of the best looking games on any current platform, and makes war-torn worlds look beautiful.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خب برهان واسه کیلزون گفته یکی از بهترین ها واسه کرایسیس گفته بهترین حالا مشکل چیه؟:D

پ.ن: اریا جون کازه کوزتو جمع کن دیگه همه شناختنت مدیتکه ی قورباغه:D!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خب برهان واسه کیلزون گفته یکی از بهترین ها واسه کرایسیس گفته بهترین حالا مشکل چیه؟:D

پ.ن: اریا جون کازه کوزتو جمع کن دیگه همه شناختنت مدیتکه ی قورباغه:D!!
من بحثم رو امتیازش هست که جفتشون 9.5 هست. توضیح هم بالا گفتم به نویسنده بر میگرده. من عقیده دارم که وقتی امتیازاتشون یکی هست یعنی تفاوت در این حد نیست که یکی پادشاه باشه و یکی بچه نونهال پادشاه:D
شما هم بهتره کلا .............:D چند وقته دستت برای همه رو شده:D

واسه KZ3 گفته روی هر پلتفرم یعنی یعنی PC هم شامل میشه اما C2 رو گفته فقط روی کنسول :d
این هم هستش:D البته من کلا با توضیحات مخالف هستم(نه به کل و فقط منظورم زمانی هست که امتیازا یکی هست) و دلیلش هم اینه که نویسنده ها فرق می کنند. اگه نویسنده ها یکی باشه و یکی بگه فلان بازی از فلان بازی بهتر هست اون موقع قبول میکنم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بله عزیزان حالا من حقه کی را بزارم دستشون :D
ign , CVG , PSU , GAMESRADAR , OPM گفتن بهترین گرافیک کنسول ! حالا اصلا عجله نکنید چندتا ساسیت معتبر دیگه پیذا میکنم که دیگه حرفی برای گفتن نباشه !
جالبه همین GAMESRADAR و G4TV گفتن بهترین 3D تاریخ روی کنسول ! همون قضیه NATIVE هست که بعضی ها خیلی مانور میدادند ! کلا همه سایت از بخش 3D بسیار تعریف کردند یعنی بسیار بیشتر از رقیب خودش !

من بحثم رو امتیازش هست که جفتشون 9.5 هست. توضیح هم بالا گفتم به نویسنده بر میگرده. من عقیده دارم که وقتی امتیازاتشون یکی هست یعنی تفاوت در این حد نیست که یکی پادشاه باشه و یکی بچه نونهال پادشاه:D
شما هم بهتره کلا .............:D چند وقته دستت برای همه رو شده:D
شما هرچی به نفع خودتون باشه عقیدتون میشه ! GEARS 2 امتیاز گرافیکش 9.5 بود ولی نسخه اولش راحت 10 گرفت یعنی گرافیک پسرفت کرده ؟! در حاله اینکه زمان خودش رقیبی برای گرافیک نداشت ! خدایی این بهانه ی های شما ها ما را کشته من با کدوم سند دنیا بخوام حرفم را ثبت کنم :D هرچی دلیل منطقی بیارم شما بالاخره یه چیزی پیدا میکنید واسیه گفتن !

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
IGN
:

اینا که ربطی به c2 ندارن:d

Killzone 3 is easily one of the best looking games on any current platform, and makes war-torn worlds look beautiful.

واسه kz3 کع گفته یکی از بهترین:d
ولی واسه c2 گفته بهترین>:d<

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دقیقا آریا درست میگه. همه چی رو قبول کنید یا اینکه هیچی رو. در ضمن یک نکته دیگه هم هست. درسته که نویسنده این لقب رو به گرافیک این بازی داده اما امتیازش با امتیاز KZ3 کاملا برابر هست و برای KZ3 هم تقریبا از حرف ها زده بودند. این لقب ها بیشتر به نویسنده ای که متن رو مینویسه برمیگرده. البته کاملا درست هست که از سمت سایت IGN داره بیان میشه.

در مورد قسمت اول حرفت بالا توضیح دادم.البته اون حرفم در صورتیه که اون روابط رو آریا از روی امتیاز بخش گرافیک گفته باشه.
ولی در مورد قسمت دوم و حرف IGN در مورد KZ3,اول اینکه اون موقعی که این حرف رو زده بود,هنوز Crysis 2 نیومده بود و این کاملا طبیعیه که الان یه چیزه دیگه بگه.در هر موردی این صادقه.مثلا ساده بگم,یه ماشینی بسازن که مثلا 200 کیلومتر در ساعت حد اکثر سرعتش باشه میگن این ماشین سریعترین ماشین ساخته شده به دست بشره!!2 سال دیگه یه ماشین بسازن که 400 کیلومتر در ساعت بره میگن این ماشین سریعتیرنه.دیگه نباید اومد گفت که چون شما قبلا به اون گفتین سریعترین و الان دارین به این میگین پس حرفتون رو نمیشه قبول کرد.
و دوم هم اینکه IGN در مورد KZ3 گفته:
نقل قول:
Killzone 3 is easily one of the best looking games on any current platform
ولی در مورد Crysis 2 اینطوری جمع نبسته.
کلا این حرفا رو زدم که بگم من تناقضی نمیبینم که میگین یا همه چی رو قبول کنین یا هیچی رو!:biggrin1:
واسه KZ3 گفته روی هر پلتفرم یعنی یعنی PC هم شامل میشه اما C2 رو گفته فقط روی کنسول :d
اون "The best graphic in a console game" با توجه به "One of the"ـی که برای KZ3 به کار برده ارجحیت داره به "On any current platform".:D

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

یه دو دوتا 4 تا کنی زیاد سخت نیست ها روله :D
خب وقتی میگه کیلزون تو همه ی پلتفرم ها یکی از بهترین هاست اون وقت وقتی میاد میگه روی کنسول کرایسیس از همه بهتره در نیتجه کرایسیس هم توی همه پلتفرم ها یکی از بهترین هاست چون از کیلزون بهتر دونستش :D! افتاد؟:D
من بحثم رو امتیازش هست که جفتشون 9.5 هست. توضیح هم بالا گفتم به نویسنده بر میگرده. من عقیده دارم که وقتی امتیازاتشون یکی هست یعنی تفاوت در این حد نیست که یکی پادشاه باشه و یکی بچه نونهال پادشاه:biggrin1:
شما هم بهتره کلا .............:biggrin1: چند وقته دستت برای همه رو شده:biggrin1:

ببند تو :D الان بحث گرافیک چیکاره overal دارم من :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اینا که ربطی به c2 ندارن:d

واسه kz3 کع گفته یکی از بهترین:d
ولی واسه c2 گفته بهترین>:d<
به پست بالای من مراجعه کنید:D Platform and console.

شما هرچی به نفع خودتون باشه عقیدتون میشه ! GEARS 2 امتیاز گرافیکش 9.5 بود و لی نسخه اولش راحت 10 گرفت یعنی گرافیک پسرفت کرده ؟! خدایی این بهانه ی هاسی شما ها ما را کشته من با کدوم سنت دنیا بخوام حرفم را ثبت کنم هرچی دلیل منطقی بیارم شما بالاخره یه چیزی پیدا میکنید واسیه گفتن !
الان خوشحالی؟:D این چه ربطی به GeoW داره. من دارم در مورد دو تا بازی که فقط 1 ماه اختلاف انتشار دارند و امتیازشون تو زمینه گرافیک شده 9.5 صحبت می کنم. بعد تو رفتی این مثال مسخره رو برای من آوردی. واقعا اینی که گفتی چه ربطی داشت؟ شما هستی که هر وقت هر جور حال می کنید از صحبت ها برداشت می کنی. نمونش پست آریا که حتی نقل قولش هم نکردی. کلا شما خوش باش چون تجربه کاملا ثابت کرده که بحث با شخص شما بی فایده هست و همه این رو به وضوح تو مقایسه های AW دیدن. من با شما حرفی ندارم(حالا می خوای اسمش رو بزارم کم آوردن یا هر چیزی که دوست داری) اما بقیه هرکی که خواست شب برگشتم بحث می کنیم.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خب وقتی میگه کیلزون تو همه ی پلتفرم ها یکی از بهترین هاست اون وقت وقتی میاد میگه روی کنسول کرایسیس از همه بهتره در نیتجه کرایسیس هم توی همه پلتفرم ها یکی از بهترین هاست چون از کیلزون بهتر دونستش ! :d افتاد؟:d
:d
همونطوری که برهان گفت نمرات بخش گرافیک هر دو بازی یکی هست و این به نویسنده بر میگرده که توی بُرد چی بنویسه. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر