Crysis 2, Xbox360 Thread

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
همين که شما می دونی بسه !!!

وقتی دوستان ميان ميگن برترين گرافيک کنسولی ديگه sand box , open world اينا نداره..يعنی منظورشون اينه که برترين گرافيک تا الان که واقعاً ادم نمیتونه اين حرفو هضمش کنه..

چيزی که تو بازی میشه تحسينش کرد به نظر من draw distance هست..که انصافاً عالی کار شده..نور پردازی هم خيلی خوبه البته بعضی جاها..

افکت انفجار که بعضی از دوستان میگن خوب نيست به نظر من بسيار عالی و در واقع بهتر از هر چيزه ديگری کار شده...

حالا شما چه خوشت بياد چه نياد اين نظر من در مورد گرافيک هست که نميتونه اين بازی بهترين گرافيک کنسولی حتی رو xbox360 باشه..

بازی هم من تمومش نکردم که بيام نظر بدم بازی خوب بوده يا نه...فعلاً که چند مرحله رفتم نظرمو در باره گرافيک بازی دادم.
شرمنده ها ولی میشه برداشت و معنی گرافیک رو از نظز شما بدونم؟

همینایی که گفتی ،مجموعشون نمره گرافیک بازی رو تعیین میکنه.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
اما واقعا جه آهنگ هایی واسش ساخته این Hans !
موافقم ! موسیقی هاش به شدت زیباست ! حس خیلی خوبی به آدم میده !
البته از اون طرف صداگذاریش رو مخ من میره ! :D صدای خود اسلحه و اینا خیلی خوبه ولی صدای دشمنها اذیت میکنه ! مخصوصآ وقتی با هوش مصنوعی ترکیب میشه :D این صدای Nanosuit هم خیلی عذاب آوره ! :D اولش جالبه ولی انقدر تکرار میشه که پرده گوش آدم تبخیر میشه !
داستان هم تا حالا چیزی ازش ندیدم ! البته من کلآ توی 99% بازیهای FPS دنبال داستان نیستم و برام مهم نیست (همون طور که مثلآ Doom 3 داستانش در حد لیگ محلات هم نبود :D) ولی نویسنده ـش تعریف کرده بود فکر میکردم چیز خیلی خفنی باشه ! هرچند هنوز بازی رو تموم نکردم.
راستی یکی از بهترین بخش های گرافیکی بازی , این صفحه های خورشیدی آبی رنگی هستن که روی بعضی پشت بومها وجود دارن !! :D بازتاب نورشون فوق العادست ! همین طور یکی دو جا یه صفحه های شیشه ای روی زمین بود که می شکست و ترک میخورد و بسیار دیدنی بود !

آخرین ویرایش:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
این صدای Nanosuit هم خیلی عذاب آوره !
اخ گفتی اون قبلیه خیلی صدای لطیف تری داشت :d

مخصوصا وقتی میزاشتی رو حالت Female!!

نمیخواستم اینو بگم سینا ولی خودت دقیقا بهش اشاره کردی! :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: The Hoss

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یکی دیگر از دوستان گفتن که بازی جهان بازه. والا تا جایی که من رفتم بازی کاملا مرحله ای و بدون اجازه برای گشت و گذار در شهر هست و کلی لود هم داره و در کل هر چیز هست الا جهان باز. من خودم فکر می کردم وقتی بازی بیاد می شه تو شهر و بالای ساختمان ها رفت و اومد کرد و به اختیار خودمون مرحله رد کنیم. اما بازی اصلا اینطوری نیست. فقط راه های زیادی برای کشتن و رد شدن از مراحل داره. یعنی می شه مثلا از داخل فاضلاب رفت یا بالای ساختمان و وسط جاده و...
شاید یکی از دوستان اومد گفت بازی ریسینگه!شما باید به اون استناد کنی!؟
خُب این دیگه برمیگرده به اطلاعات نادرستی که از بازی داشتی که حالا که میبینی نمیشه تو شهر گشت و گذار کرد و از ساختمونا بالا رفت و ماموریتا رو به اختیار خودت رد کنی,خورده تو ذوقت و شده نکته ی منفی.

بازیه خوبیه اما احساسی نباشید به هیچ وجه بهترین نیست و قابل مقایسه با بازیهایی مثل mass effect2 نیست!(به غیر از گرافیک) هر چند که تو سبک هم نیستن:D
اینجا هرکی میگه بهترین رو کنسول منظورش از لحاظ گرافیکی هست وگرنه هیچ کسی بازی FPS رو با RPG مقایسه نمیکنه!:D

اخ گفتی اون قبلیه خیلی صدای لطیف تری داشت :d
مخصوصا وقتی میزاشتی رو حالت Female!!:D

• Like
Reactions: m0jtaba

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
اقا حرفمو پس میگیرم.:d
حالا که رو 360 دارم بازی میکنم میبینم گرافیک خوفی داره نورپردازیش هم بینظیره.draw distanceش هم که حرفی برای گفتن نمیذاره.
ماتی ورژن Ps3 همه افکت ها رو زیر سوال برده بود.
هرچی جلوتر میرم بازی جذاب تر میشه.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
اقا حرفمو پس میگیرم.:d
حالا که رو 360 دارم بازی میکنم میبینم گرافیک خوفی داره نورپردازیش هم بینظیره.draw distanceش هم که حرفی برای گفتن نمیذاره.
ماتی ورژن Ps3 همه افکت ها رو زیر سوال برده بود.
هرچی جلوتر میرم بازی جذاب تر میشه.

یعنی خیلی با هم فرق دارن ؟:(

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
دیگه هر کاری میکنید، گرافیک بازی رو زیر سوال نبرید:D قضیه ی "تو 360 بهترینه" نیست. گرافیک بازی خیلی راحت جزو 3 تای اول کنسول هاست. بازی از لحاظ حجم و تعدد افکت ها بی نظیره. میتونم واستون 10-20 تا افکت و ریزه کاری کوچک فقط تو نورپردازیش نام ببرم.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
یعنی خیلی با هم فرق دارن ؟:(
نه تنها تفاوتشون رزولشن که باعث شده نسخه PS3 مات بشه.
عجب!!:|اون موقع شما از روی چه حسابی این حرفو میزنی!!/:)
اخه باید بری نزدیک بازی کنی وگرنه از دور حتی دشمن ها هم به زور دیده میشن...

من هردوتا نسخه رو کنار هم گذاشتم و مقایسه کردم همونطور که قبلا هم گفتم نسخه 360 واضح تره همین.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اخه باید بری نزدیک بازی کنی وگرنه از دور حتی دشمن ها هم به زور دیده میشن...
من هردوتا نسخه رو کنار هم گذاشتم و مقایسه کردم همونطور که قبلا هم گفتم نسخه 360 واضح تره همین.
نمیدونم شما از روی چه حسابی این حرفو میزنی!!ولی من که خودم هر دو نسخه بازی کردم تفاوتی بین دو نسخه ندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر