Crysis 2, Xbox360 Thread

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
lol
واقعا ادم نمیدونه چی بگه
با تخیلاتتون خوش باشین

حالا فهمیدم همه کسایی که از بازی بد میگن جزو همین دسته ان/:)/:)
عصبی نشو

تلقين هم خوب چيزيه..به خودتون تلقين نکنيد که اين بازی برترين گرافيک کنسولی رو داره..ادم با تلقين هر چيزيرو میتونه بزرگ کنه..هر سايتی هم به نظر من بگه اين بازی برترين گرافيک حتی بين بازيهای xbox360 داره به نظر من زياده روی کرده

من نه ps3 دارم که بخوام فن بازی در بيارم نه با xbox360 مشکل دارم..از سال 2006 هم xbox360 داشتم و يجوری بهترين کنسول میدونمش..ولی يه سری چيز ها هست تو کَتِ آدم نمیره خدايی.

دوستانی که میگن بهترين نور پردازی رو داره..خدا وکيلی اين بازی نور پردازيش قويتر از red dead يا alan wake؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
البته گیم پلیش یه کم سلیقه ای هست ! :D خود من با گیم پلی Crysis حال نمیکردم و 2 هم اصلآ بهم نمیچسبه مخصوصآ هوش مصنوعی متقلبش که فقط باعث خورد شدن اعصاب میشه (فعلآ ولش کردم بازیهای دیگه رو میرم :D) ولی خیلی ها رو هم میشناسم که عاشق گیم پلیش هستن !
موافقم....!

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
lol
واقعا ادم نمیدونه چی بگه
با تخیلاتتون خوش باشین

حالا فهمیدم همه کسایی که از بازی بد میگن جزو همین دسته ان/:)/:)

سلام دوست عزیز
چرا اینطوری می گی. یعنی چی که همه همینجورین. حالا شاید یکی یه چیز بگه. شما که نباید به همه برسونیش. باید قبول کرد دیگه. بازی رو اونقدر بزرگ جلوه دادن که حالا که اومده ملت خورده تو حالشون. تازه کلی مشکل هم داره. بعد هم شما از آواتارتون معلوم می شه که تعصب پیدا کردین نسبت به بازی.
یکی دیگر از دوستان گفتن که بازی جهان بازه. والا تا جایی که من رفتم بازی کاملا مرحله ای و بدون اجازه برای گشت و گذار در شهر هست و کلی لود هم داره و در کل هر چیز هست الا جهان باز. من خودم فکر می کردم وقتی بازی بیاد می شه تو شهر و بالای ساختمان ها رفت و اومد کرد و به اختیار خودمون مرحله رد کنیم. اما بازی اصلا اینطوری نیست. فقط راه های زیادی برای کشتن و رد شدن از مراحل داره. یعنی می شه مثلا از داخل فاضلاب رفت یا بالای ساختمان و وسط جاده و...
کلا همون نمره 7/10 کافیشه. باور کنین.
به نظرم گیم اسپات و آی جی ان بهش هشت بدن. در کل از این دو تا 9 نمی گیره.
البته محیط مراحل بزرگ هست و به نظرم اگر قرار بود لودها به طولانی و مراحل به کوچکی کیلزون3 باشن، گرافیک اش از کیلزون3 روی کنسول ها بالاتر می رفت.

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
عصبی نشو

تلقين هم خوب چيزيه..به خودتون تلقين نکنيد که اين بازی برترين گرافيک کنسولی رو داره..ادم با تلقين هر چيزيرو میتونه بزرگ کنه..هر سايتی هم به نظر من بگه اين بازی برترين گرافيک حتی بين بازيهای xbox360 داره به نظر من زياده روی کرده

من نه ps3 دارم که بخوام فن بازی در بيارم نه با xbox360 مشکل دارم..از سال 2006 هم xbox360 داشتم و يجوری بهترين کنسول میدونمش..ولی يه سری چيز ها هست تو کَتِ آدم نمیره خدايی.

دوستانی که میگن بهترين نور پردازی رو داره..خدا وکيلی اين بازی نور پردازيش قويتر از red dead يا alan wake؟

100% motmaen bash lighting, rendering, post proccess va kollan ghodrate engine cryengine 3 dar hale hazer bartarine. pas nemishe begi ke lighting to in bazi kamtar az red dead hast chon read dead hich kodom az feature hayi ke to cryengine3 hast ro nadare!! shoma ehtemalan tanzimate monitoret ya tv ke dari mored dare :D

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
به نظر من که بازی خوبی هستش هم از لحاظ نورپردازی هم از لحاظ فریم ریت
خداییش همون نسخه های پیشی و هم همین نسخه (PC) رو بالاترین گرافیک ها هم کم میارند و دچار افت فریم میشند چه برسه به ایکس باکس که ماله 6 ساله پیشه
فقط یه مقدار باگ های زیادی داره که اون رو هم میتونند با یه پچ برطرف کنند
فقط یه چیز چرا حجم بازی اینقدر کمه؟؟؟؟:( 5 گیگ !!!!!!!!
در صورتی که حجم همین نسخه PC نزدیک به 10 یا 12 گیگ هستش؟؟؟؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بی خیال ! :D 35 تا 40 ؟! :D روی همون 30 هم ثابت نمیمونه و یه سری جاها میاد پایین ! جاهای خیلی شلوغ مثل :
قسمتی که با اون جیپ یا تانک سواری میکنیم
به نصف 30 هم میرسه :D

خوب من بهترین حالت هاش رو گفتم.بله افت فریم داره و به قول شما در بعضی مناطق هم خیلی شدید:(

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
به نظر من که بازی خوبی هستش هم از لحاظ نورپردازی هم از لحاظ فریم ریت
خداییش همون نسخه های پیشی و هم همین نسخه (PC) رو بالاترین گرافیک ها هم کم میارند و دچار افت فریم میشند چه برسه به ایکس باکس که ماله 6 ساله پیشه
فقط یه مقدار باگ های زیادی داره که اون رو هم میتونند با یه پچ برطرف کنند
فقط یه چیز چرا حجم بازی اینقدر کمه؟؟؟؟:( 5 گیگ !!!!!!!!
در صورتی که حجم همین نسخه PC نزدیک به 10 یا 12 گیگ هستش؟؟؟؟

5 گیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
من دانلود کردم 7 گیگ بود:|

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیگه بازی رو با گرافیک RDR مقایسه نکنید دیگه.بازی open world هم نیست FPS با محیط های sand box هست

به قول یارو گفتنی:
They call me ... prophet

اگه بابک منو نزنه ،به نظرم حالا که Halo داره کُنفَ یکون میشه -Crysis بهترین نامزد برای جانشینیشه.

• Like
Reactions: Isildur

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
دیگه بازی رو با گرافیک RDR مقایسه نکنید دیگه.بازی open world هم نیست FPS با محیط های sand box هست

به قول یارو گفتنی:
They call me ... prophet

اگه بابک منو نزنه ،به نظرم حالا که Halo داره کُنفَ یکون میشه -Crysis بهترین نامزد برای جانشینیشه.
زرشک ... از چه لحاظ halo رو کُنفَ یکون میکونه با اون بافتهای ضعیفی که فقط از دور قشنگن یا با اون هوش مصنوعی یا گیم پلی یا با اون انیمیشنهای زیبا یا شایدم داستانو میگی ؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
عصبی نشو

شما از بازی خوشت نیومد درست ولی وقتی میایی اینو با چیزی مثل RDR مقایسه میکنی ناخوداگاه ادم یاد یه خصلت ایرانی میوفته...
سلام دوست عزیز
چرا اینطوری می گی. یعنی چی که همه همینجورین. حالا شاید یکی یه چیز بگه. شما که نباید به همه برسونیش. باید قبول کرد دیگه. بازی رو اونقدر بزرگ جلوه دادن که حالا که اومده ملت خورده تو حالشون. تازه کلی مشکل هم داره. بعد هم شما از آواتارتون معلوم می شه که تعصب پیدا کردین نسبت به بازی.
یکی دیگر از دوستان گفتن که بازی جهان بازه. والا تا جایی که من رفتم بازی کاملا مرحله ای و بدون اجازه برای گشت و گذار در شهر هست و کلی لود هم داره و در کل هر چیز هست الا جهان باز. من خودم فکر می کردم وقتی بازی بیاد می شه تو شهر و بالای ساختمان ها رفت و اومد کرد و به اختیار خودمون مرحله رد کنیم. اما بازی اصلا اینطوری نیست. فقط راه های زیادی برای کشتن و رد شدن از مراحل داره. یعنی می شه مثلا از داخل فاضلاب رفت یا بالای ساختمان و وسط جاده و...
کلا همون نمره 7/10 کافیشه. باور کنین.
به نظرم گیم اسپات و آی جی ان بهش هشت بدن. در کل از این دو تا 9 نمی گیره.
البته محیط مراحل بزرگ هست و به نظرم اگر قرار بود لودها به طولانی و مراحل به کوچکی کیلزون3 باشن، گرافیک اش از کیلزون3 روی کنسول ها بالاتر می رفت.
شما که هنوز فرق بین یه بازی sand box رو با یه بازی open world نمیدونی بعد میای اینطور از روی چیزی که حتی در موردش درست اطلاع نداری نظر میدی، بعد انتظار هم داری که حرفت وزنه بشه برای یه انتقاد محکمه پسند؟!
---------
واقعا من از این همه hater لذت میبرم!! کسایی که به هر دلیلی از بازی خوششون نیومده و میخوان بازی رو به مراتب کوچکتر از اونی که هست نشون بدن. ادامه بدین..........

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
البته گیم پلیش یه کم سلیقه ای هست ! :D خود من با گیم پلی Crysis حال نمیکردم و 2 هم اصلآ بهم نمیچسبه مخصوصآ هوش مصنوعی متقلبش که فقط باعث خورد شدن اعصاب میشه (فعلآ ولش کردم بازیهای دیگه رو میرم :D) ولی خیلی ها رو هم میشناسم که عاشق گیم پلیش هستن !

گیم پلیش خیلی از شماره یکش بهتره ! اونجا واقعا من یکی اصلا حال نمیکردم ! اما این خیلی بهتر شده !
ولی هوش مصنوعیش واقعا اوج نقطه ضعفش هست به نظرم :d یعنی بعضی وقتا باعث اعصاب خرابیه ! فریمش هم بعضی وقت ها رو اعصابه ! اما در کل من اینو به شماره یکش ترجیح میدم (گیم پلی منظورمه :d) اما واقعا جه آهنگ هایی واسش ساخته این Hans !
کوچیکم نیست .من الان دارم بازی میکنم فکر کنم اخراشم . واقعا حوصلم نمیکشه برم محیطهاش را بگردم چون بزرگن :D

دیگه شلوغش نکن ! :d نسبت به 1 رو وحید گفت که واقعا خیلی کوچیکتر شده محیط در دسترسش !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
زرشک ... از چه لحاظ halo رو کُنفَ یکون میکونه با اون بافتهای ضعیفی که فقط از دور قشنگن یا با اون هوش مصنوعی یا گیم پلی یا با اون انیمیشنهای زیبا یا شایدم داستانو میگی ؟
:((:((:((:((:(

اشتباه گرفتی.... منظورم به ساخته شدن هیلو بعدی تو جایی غیر از بانجی هست!!!که معلوم نیست چه بلایی سرش بیارن

ولی در کل گیم پلی بازی خیلی بالانس عالی داشت،داستانش هم وقتی تا تهش رفتم نظرم رو گفتم که بد نبود.(خوب بود ولی فوق العاده نبود)
از لحاظ گرافیکیم برو دیگه گیر نده .بجز باگ ،اونقدر عالی بود که بشه یسری چیزا رو از جلوی چشم رد کرد.

تو این بین هوش مصنوعی مضخرف بود.(خواهشا الکی گیر ندید)

نظراتم رو قبلا گفتم ولی دیگه زیاد دارید الکی گیر میدید

پ.ن:اونقدرم فن هیلو هستم که عقلم رو از دست ندام بیام بهش گیر بدم.
پ.ن2:اون حرفم هم یک شوخی با بابک بود.بیخیال...

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
ولی وقتی میایی اینو با چیزی مثل RDR مقایسه میکنی ناخوداگاه ادم یاد یه خصلت ایرانی میوفته...
همين که شما می دونی بسه !!!

وقتی دوستان ميان ميگن برترين گرافيک کنسولی ديگه sandbox , open world اينا نداره..يعنی منظورشون اينه که برترين گرافيک تا الان که واقعاً ادم نمیتونه اين حرفو هضمش کنه..

چيزی که تو بازی میشه تحسينش کرد به نظر من draw distance هست..که انصافاً عالی کار شده..نور پردازی هم خيلی خوبه البته بعضی جاها..

افکت انفجار که بعضی از دوستان میگن خوب نيست به نظر من بسيار عالی و در واقع بهتر از هر چيزه ديگری کار شده...

حالا شما چه خوشت بياد چه نياد اين نظر من در مورد گرافيک هست که نميتونه اين بازی بهترين گرافيک کنسولی حتی رو xbox360 باشه..

بازی هم من تمومش نکردم که بيام نظر بدم بازی خوب بوده يا نه...فعلاً که چند مرحله رفتم نظرمو در باره گرافيک بازی دادم.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازیه خوبیه اما احساسی نباشید به هیچ وجه بهترین نیست و قابل مقایسه با بازیهایی مثل mass effect2 نیست!(به غیر از گرافیک) هر چند که تو سبک هم نیستن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر