Crysis 2, Xbox360 Thread

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
آقایون
اول از همه سال نو بر همه شماها و خانواده های محترمتون مبارک

ممنون از بابت راهنمایی های قبلیتون

یه سوال تخصصی داشتم :d

این آقاهه چه جوری میتونه نارنجک بندازه؟ از اول بازی تا الان یه تریلی نارنجک ریختن سرم
من چه جوری باید مقابله به مثل کنم؟

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
آقایون
اول از همه سال نو بر همه شماها و خانواده های محترمتون مبارک

ممنون از بابت راهنمایی های قبلیتون

یه سوال تخصصی داشتم :d

این آقاهه چه جوری میتونه نارنجک بندازه؟ از اول بازی تا الان یه تریلی نارنجک ریختن سرم
من چه جوری باید مقابله به مثل کنم؟

ساله نو شما هم مبارک
2بار Y رو بزن سوییچ میکنه رو نارنجک با RT هم پرتاب میکنه :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,157
نام
حسین
بنده هم بعد از کلی بازی کردن اومدم نظر بدم:d
شدیدا ضایع شدم:dبه معنای واقعی کلمه کرایتک ترکوند.بازی فوق العاده شده.و برای من که اصلا قابل قیاس با کرایسس 1 نیست.راستش چون از شماره یک اصلا خوشم نمیومد،فکرشو نمیکردم این شماره هم بهم بچسبه.ولی واقعا عالی ساخته شده.گرافیک که بهترین گرافیک 360 بدون هیچ بحثی هست.از اونطرف یه جاهایی گرافیکش ضایع میشه ولی بعضی جاها به جرات میشه گفت بهترین در کنسول هست.حالا البته من زیاد بازی نکردم.ولی هرچی جلوتر میرم گرافیک بهتر میشه.گیم پلی هم نسبت به شماره یک پیشرفت زیادی کرده.حالا نظر کامل رو بعد از تموم کردن بازی بهتون میگم:d

در کل دم کرایتک و جواد جون گرم
:d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بنده هم بعد از کلی بازی کردن اومدم نظر بدم:d
شدیدا ضایع شدم:dبه معنای واقعی کلمه کرایتک ترکوند.بازی فوق العاده شده.و برای من که اصلا قابل قیاس با کرایسس 1 نیست.راستش چون از شماره یک اصلا خوشم نمیومد،فکرشو نمیکردم این شماره هم بهم بچسبه.ولی واقعا عالی ساخته شده.گرافیک که بهترین گرافیک 360 بدون هیچ بحثی هست.از اونطرف یه جاهایی گرافیکش ضایع میشه ولی بعضی جاها به جرات میشه گفت بهترین در کنسول هست.حالا البته من زیاد بازی نکردم.ولی هرچی جلوتر میرم گرافیک بهتر میشه.گیم پلی هم نسبت به شماره یک پیشرفت زیادی کرده.حالا نظر کامل رو بعد از تموم کردن بازی بهتون میگم:d

در کل دم کرایتک و جواد جون گرم
:d

افرین افرین
-----

ولی محیط نسبت به شماره 1 خیلی کوچکتر شده درسته؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
crysis2-x360-collectors-provv.jpg

Crysis® 2 Nano Edition Unboxing Video

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بازی که نکردم هنوز!
گفتم شاید از نیویورک بشه یه سری هم به جنگل های امازون زد!

در عوض جزئیات هنوز بالاست.و بازی خیلی روون و بین 35 تا 40 فریم هستش.البته نسخه کنسولی رو دارم میگم از نرخ فریم با انواع کارت های دیگه تو pc خبر ندارم.اما همین فریم و این گرافیک در کنسول های الآنی عالیه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
در عوض جزئیات هنوز بالاست.و بازی خیلی روون و بین 35 تا 40 فریم هستش.البته نسخه کنسولی رو دارم میگم از نرخ فریم با انواع کارت های دیگه تو pc خبر ندارم.اما همین فریم و این گرافیک در کنسول های الآنی عالیه.
بی خیال ! :D 35 تا 40 ؟! :D روی همون 30 هم ثابت نمیمونه و یه سری جاها میاد پایین ! جاهای خیلی شلوغ مثل :
قسمتی که با اون جیپ یا تانک سواری میکنیم
به نصف 30 هم میرسه :D

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
باید بگم کرایسیس2 من رو نا امید کرد. به چند دلیل
1- بعضی بافت های بسیار ضعیف
2- هوش مصنوعی مسخره
3-باگ
4- OPEN WORLD نبودن بازی
5- داستان ضعیف (با توجه به نویسنده و گنده بر داری ها، گفته بود داستان هیلو پر از شخصیت مزخرفه!)
6-روایت ضعیف (نویسنده گفته بود روایت سری کال آو دیوتی ضعیفه؛ اما می بینیم که در کرایسیس شخصیت اصلی حرف نمی زنه و بقیه ی کاراکتر ها دیالوگ های ضعیفی دارن و دموهای میان لود و میان پرده هایی که با همان نمای اول شخص زخ می دن تقلیدی بسیار ضعیف از سری کال آو دیوتی هستند.
7- مرگ های بی ارزش (به قول خارجی ها CHEAP DEATHS) که دلیلش هوش مصنوعی مورد دار و شلیک های خیلی خیلی دقیقشون هست.
8- بعضی صدا گذاری ها.
9- تم اصلی موسیقی اعصاب خورد کن.
البته من نقاط قوت رو نگفتم چون به هر حال نقاط قوت که گفتن نداره. در مجموع امتیاز من به بازی با ارفاق هست 7
بی ارفاق 6
البته از 10 نمره

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سلام
باید بگم کرایسیس2 من رو نا امید کرد. به چند دلیل
1- بعضی بافت های بسیار ضعیف
2- هوش مصنوعی مسخره
3-باگ
4- OPEN WORLD نبودن بازی
5- داستان ضعیف (با توجه به نویسنده و گنده بر داری ها، گفته بود داستان هیلو پر از شخصیت مزخرفه!)
6-روایت ضعیف (نویسنده گفته بود روایت سری کال آو دیوتی ضعیفه؛ اما می بینیم که در کرایسیس شخصیت اصلی حرف نمی زنه و بقیه ی کاراکتر ها دیالوگ های ضعیفی دارن و دموهای میان لود و میان پرده هایی که با همان نمای اول شخص زخ می دن تقلیدی بسیار ضعیف از سری کال آو دیوتی هستند.
7- مرگ های بی ارزش (به قول خارجی ها CHEAP DEATHS) که دلیلش هوش مصنوعی مورد دار و شلیک های خیلی خیلی دقیقشون هست.
8- بعضی صدا گذاری ها.
9- تم اصلی موسیقی اعصاب خورد کن.
البته من نقاط قوت رو نگفتم چون به هر حال نقاط قوت که گفتن نداره. در مجموع امتیاز من به بازی با ارفاق هست 7
بی ارفاق 6
البته از 10 نمره
نقطه قوتش فقط گرافیکشه بقیه چیزا تعطیله به قول کوجیما بازی فقط گرافیک نیست!;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
نقطه قوتش فقط گرافیکشه بقیه چیزا تعطیله به قول کوجیما بازی فقط گرافیک نیست!;)
البته گیم پلیش یه کم سلیقه ای هست ! :D خود من با گیم پلی Crysis حال نمیکردم و 2 هم اصلآ بهم نمیچسبه مخصوصآ هوش مصنوعی متقلبش که فقط باعث خورد شدن اعصاب میشه (فعلآ ولش کردم بازیهای دیگه رو میرم :D) ولی خیلی ها رو هم میشناسم که عاشق گیم پلیش هستن !

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
گرافيک بازی با توجه به open world بودن خوب کار شده ولی به نظر من اصلاً نمیشه گفت بهترينه رو کنسول ها...

من گرافيک Red Dead Redemption به این ترجیح میدم.

افت فريم تو بعضی جاها عذاب اوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر