Crysis 2, Xbox360 Thread

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
منم بازیو تموم کردم مشکل افت فریم خیلی کم برای من پیش میاد من بازیو روی هارد نصب کردم تکسچرها هم خیلی عالین به خصوص واسه یه کنسول به نظر من بهترین گرافیکو روی بازیای کنسولی که من تا به حال دیدم داره (امیدوارم این جمله به کسی فشار وارد نکنه) واقعا گرافیکش وحشتناک بود بازی چندتا باگم داره مثلا رو هوا موندن دشمنای مرده یا اینکه مثل مجسمه خشکشون میزنه برو بر آدمو نگا میکنن :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بهترین گرافیک کنسول 360 در این نسل ، بدون شک همین بازی هست . به غیر از افت فریم ریت من مشکل خاصی تو گرافیک بازی به هیچ وجه ندیدم .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این الان منبعه؟ :)) یک پست تو فروم vgchartz؟
http://gamrconnect.vgchartz.com/post.php?id=3959221
lol طرف بلد نبوده حتی درست تایپ کنه اونوقت شده منبع دوستداران... اونم از قول CVG که هنوز نقدش رو منتشر نکرده.

عزیز من شما عکس کاور را دیدی ؟ گوشه سمت بالا نوشته THE BEST LOOKING GAME ON CONSOLEبعد پایینش نوشته CVG . یعنی کاور مربوط به سایت CVG هست .
کسی بخواد شایعه درست کنه شایعه بهتر از این نیست درست کنه مثلا GAMESPOT یا IGN ؟! یعنی CVG جنجالش بالاتره؟ :D

36242931557134988690.jpg

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
عزیز من شما عکس کاور را دیدی ؟ گوشه سمت بالا نوشته THE BEST LOOKING GAME ON CONSOLEبعد پایینش نوشته CVG . یعنی کاور مربوط به سایت CVG هست .
کسی بخواد شایعه درست کنه شایعه بهتر از این نیست درست کنه مثلا GAMESPOT یا IGN ؟! یعنی CVG جنجالش بالاتره؟ :D

این نقل قول از CVG که انداختن روی کاور مربوط به نظر شخصی یکی از نویسندگان CVG ـه که تو یه feature نوشته. در تاریخ 9 آپریل 2010... دقت کن 9 آپریل 2010

اینم لینک مقاله

حالا کاری به این چیزا نداریم. دو حالت بیشتر نداره یا یه نفر با photoshop اینو انداخته روی باکس شات یا پابلیشر بازی خیلی خوشحال بوده که همچین نقل قولی که مال 1 سال پیشه رو انداخته روی باکس شات (که البته منم جای پابلیشر بودم همین کار رو می کردم.)
به احتمال خیلی زیاد همین حالت دومه، که در اون صورت هم ربطی به نقد بازی نداره چون هنوز نقد سایت ها منتشر نشده.

• Like
Reactions: x to the z

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
این الان منبعه؟ :)) یک پست تو فروم vgchartz؟

http://gamrconnect.vgchartz.com/post.php?id=3959221

lol طرف بلد نبوده حتی درست تایپ کنه اونوقت شده منبع دوستداران... اونم از قول CVG که هنوز نقدش رو منتشر نکرده.

بلد بوده! ابن محاوره جواب داده مثل فارسي كه بعضي مواقع تو فارسي هم ما همينجوري مينويسيم! نوشتنمون رو مثه حرف زدنمون مينويسيم

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
منم قبول دارم که این حرف احتمالاً از CVG‌ نیست. (گفتم قبول دارما!:d)
ما کوچیک همه هستیما، اصلاً احساس بدی دارم که دارم این مطلبو ذکر می‌کنم!
اون den رو نمی‌دونم ولی the رو da هم می‌نویسن! مثل What da F !!:d
بازم شرمنده‌ام که این حرفو گفتم، اصلاً هیچ منظوری ندارم فقط خواستم لحاظ بشه!:d
به هر صورت شرمنده‌ام!
ــــــــــ
ویرایش: مثل اینکه پست بالاییمونم همین حرفو زد! مال منو نادیده بگیرید!:d
ــــــــــ
الان می‌گید من چیکار کنم آخه؟! اهالی برداشتن کلاه قرمزی نگا می‌کنن نمیزارن من کرایسیس بازی کنم!:|:wallbash:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: محمد رضا mr

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
از من میشنوین میگم مشکل از دیسک هاتونه و از بازی کپی

اخه مگه میشه که دشمنا یهو غیب بشن؟

این بیچاره ها صد بار بازی رو امتحان کردن و مطمئنا اگه مشکلی داشت خودشون قبل از شما برطرف میکردن

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
منم بازیو کپی خریدم (از توپخونه) خیلی از باگهارو که دوستان میگن ندیدم با اینکه من یه جوری بازی میکنم که بازی که باگ نداشته باشه باگ پیدا میکنه آخه من خودم باگم :d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام بجه ها
یه مشکلی دارم
تو اوایل بازی همون جایی که پل می ریزه گرد و خاک همه جارو می گیره (که باید با مادون قرمز دشمنا رو بزنی) بعد از این که میرم زیر پل با چند نفر در گیر میشم یه تانک هم اون اخر صحنه هست که هی منو میزنه بعد تو گوشمم اون یارو میگه که یه وسیله نقلیه پیدا کن و بیا پیشم ولی من نمی تونم از اون محوطه خارج شم (همه رو میکشم ولی تانک رو نمیتونم بزنم)
ظاهرا باید از راه های زیر زمینی هم استفاده کنم
لطفا کمک کنین ممنون
ولی کلا تا این جا بازی خیلی توپی هستش 9.5

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام بجه ها
یه مشکلی دارم
تو اوایل بازی همون جایی که پل می ریزه گرد و خاک همه جارو می گیره (که باید با مادون قرمز دشمنا رو بزنی) بعد از این که میرم زیر پل با چند نفر در گیر میشم یه تانک هم اون اخر صحنه هست که هی منو میزنه بعد تو گوشمم اون یارو میگه که یه وسیله نقلیه پیدا کن و بیا پیشم ولی من نمی تونم از اون محوطه خارج شم (همه رو میکشم ولی تانک رو نمیتونم بزنم)
لطفا کمک کنین ممنون
شما باید اونجایی که توی نقشه نشون داده میشه رو دنبال کنید. خودتونو به اون علامت داخل نقشه برسونید (شش ضلعی آبی رنگ).
اون نشونه در واقع مکان یه تانک رو نشون میده وقتی به اونجا رسیدید باید سوار تانک بشید و با اون تانک می‌تونید تمام وسیله‌های اطراف رو از بین ببرید.
بعد با همون تانک راه رو ادامه میدید و ...

دقیقآ بزرگترین مشکل بازی همینه. هوش مصنوعی دشمنها زیاد جالب نیست ولی از اون طرف تقلب هم میکنن و از 100 کیلومتری تکون بخوری یه دفعه از 30 جهت تیراندازی میکنن به طرفت ! بعضی وقتا هم ول کن معامله نیستن و مثلآ یه هلی کوپتری بود که من رو تا پشت یه ستون تعقیب کرد و 30,40 ثانیه به ستون تیر میزد ! تا وقتی که بیرون نیومدم به تیر زدن ادامه داد در حالی که یه تیر هم بهم نمیخورد.
دقیقاً همون دیگه!:d
فک کنم این حرکتو از 007: Blood Stone یاد گرفتن! یادمه توی اون هوش مصنوعی چون ماشالا خیلی بالا بود، برادران وقتی توی کاور و دور از چشمشون حرکت می‌کردی نشونه رو به دنبال آدم حرکت می‌دادن! بدون اینکه آدمو ببیننا!:|
این یه درجه پیشرفت کرده! برد چشم و اسلحه‌ی دشمنا ماشالا خیلی قویّه!
خدا بیشترش کنه!

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
یه چی که حالم رو گرفت این بود که با تانک موشک زدم به تیر چراغ برق ولی تیر چراغ برق نیوفتاد!:(

ولی هرچی بازی می کنم اصلا برام تکراری نمی شه!:x
خیلی فاز می ده!:x
Sniper گرفتم چه حالی داد بَه بَه:x

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در مورد اين كه برد اصلحه ها خيلي زياده:
اول يكي از مرحله ها كه بالاي يه برج بلند هستيم من يكيشونو زدم همشون بستنم به تير!تقريبا نصف تيرها هم ميخور بهم!:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام بجه ها
یه مشکلی دارم
لطفا کمک کنین ممنون
ولی کلا تا این جا بازی خیلی توپی هستش 9.5
یه 50 متر قبل از اینکه به اون تانکه برسی یه کانال فاضلاب رو زمین هست.(وقتی داری به سمت تانک میری,سمت راست تو پیاده رو :D)درش رو بردار و اون کانال رو ادامه بده میرسی به پشت اون دیواره که نیمه خراب هست.اونجا سوار تانک میشی و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر