Crysis 2, Xbox360 Thread

Kratos_M

کاربر سایت
Jan 13, 2011
31
نام
Behzad
من امروز بازی رو دانلود کردم 3 ساعتی بازی کردم یه چند تا باگ دیدم که از بازی به این بزرگی واقعا بعیده مثلا وقتی دشمنا مشکوک میشن میان میرن رو به دیوار اونجا گیر میکنن انگار نه انگار دیوار جلوشونه،لطف کنید بگید واسه شما هم این مشکل پیش اومده یا مشکل از dvd ماست
انگار زیاد گفتم:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من امروز بازی رو دانلود کردم 3 ساعتی بازی کردم یه چند تا باگ دیدم که از بازی به این بزرگی واقعا بعیده مثلا وقتی دشمنا مشکوک میشن میان میرن رو به دیوار اونجا گیر میکنن انگار نه انگار دیوار جلوشونه،لطف کنید بگید واسه شما هم این مشکل پیش اومده یا مشکل از dvd ماست
انگار زیاد گفتم:d
برا همه این مشکل وجود داره!

• Like
Reactions: The Hoss

Kratos_M

کاربر سایت
Jan 13, 2011
31
نام
Behzad
بابا این دیگه خیلی زایست،یکش این مشکلو نداره،دیگه هیچی خاک تو سرشون،یکی دیگه از باگ ها اینه که تیر دشمن ها مثل لیزر میمونه(ابی خطی) از در دیوارم رد میشه،شما فکر میکنید واسه اینه که نسخه کپی هستش

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مثل اینکه بعد از gamesradar , OPM اینبار نوبت به سایت CVG رسیده :

In a leak cover of Xbox360 version of Crysis2 there is a statement where CVG claimed that Crysis 2 is "THE BEST LOOKING GAME ON CONSOLE"

And From the upcoming review they even stated that this game is looks so much better den uncharted 2, gears of war 2, killzone 3 and god of war 3 even though it is not exclusive.

http://n4g.com/news/725798/cvg-crysis-2-is-the-best-looking-gaming-on-console/com
http://gamenyusu.com/home/wii/8-all-news/41-cvg-crysis2-the-best-looking-gaming-on-console.html

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
بابا این دیگه خیلی زایست،یکش این مشکلو نداره،دیگه هیچی خاک تو سرشون،یکی دیگه از باگ ها اینه که تیر دشمن ها مثل لیزر میمونه(ابی خطی) از در دیوارم رد میشه،شما فکر میکنید واسه اینه که نسخه کپی هستش

دوست عزيز، شما احياناً حالت Threat Trace‌رو فعال نكرديد!؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
همون طور که آقا طاهر هم اشاره کردن این یکی از قابلیت های نانو سوئیت هست که مسیر گلوله های شلیک شده توسط دشمن هارو نشون میده

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
so much better den uncharted 2, gears of war 2, killzone 3 and god of war 3 even though it is not exclusive.
lol ممكنه بهتر باشه ولي so much better عمرا حالا نميدونم من كه بازيش نكردم ولي فك نمي كنم ديگه تا اين حد گرافيكش شاخ باشه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
lol ممكنه بهتر باشه ولي so much better عمرا حالا نميدونم من كه بازيش نكردم ولي فك نمي كنم ديگه تا اين حد گرافيكش شاخ باشه
خُب شما که بازی نکردی اصلا خوب نیست که اینطوری با قاطعیت میگی عمرا و یه LOL هم میبندی اولش!!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
مثل اینکه بعد از gamesradar , OPM اینبار نوبت به سایت CVG رسیده :

In a leak cover of Xbox360 version of Crysis2 there is a statement where CVG claimed that Crysis 2 is "THE BEST LOOKING GAME ON CONSOLE"

And From the upcoming review they even stated that this game is looks so much better den uncharted 2, gears of war 2, killzone 3 and god of war 3 even though it is not exclusive.

http://n4g.com/news/725798/cvg-crysis-2-is-the-best-looking-gaming-on-console/com
http://gamenyusu.com/home/wii/8-all-news/41-cvg-crysis2-the-best-looking-gaming-on-console.html
lol نقد CVG هنوز منتشر نشده چجوری کش رفته شده این موضوع ؟ خبر 100% فیک هست. به هرچیزی که توی N4G لینک میشه واکنش نشون ندید.
اون THE BEST LOOKING GAME ON CONSOLE هم از روی مقاله آوریل سال گذهشته CVG برداشته شده اما Why ـش جا افتاده :D
http://www.computerandvideogames.co...is-2-is-the-best-looking-game-on-360-and-ps3/

حالا شما چرا اينقد عصباني هستيد؟ خوب به نظر شما خيلي بهتر از GOW III توي اين نسل امكان داره؟ توجه كن خيلي بهتر من به بهتر lol نبستم
بحث الکی نکنید، CVG روحش هم از همچین جمله ای بی خبره...

آخرین ویرایش:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
خُب شما که بازی نکردی اصلا خوب نیست که اینطوری با قاطعیت میگی عمرا و یه LOL هم میبندی اولش!!
حالا شما چرا اينقد عصباني هستيد؟ خوب به نظر شما خيلي بهتر از GOW III توي اين نسل امكان داره؟ توجه كن خيلي بهتر من به بهتر lol نبستم
بحث الکی نکنید، CVG روحش هم از همچین جمله ای بی خبره...
خب پس خدا رو شكر الكي بود
صفای مشت محکم Crytek بر دهان بدخواهان :d
واقعا برا همتون متاسفم

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
صفای مشت محکم Crytek بر دهان بدخواهان :d

بازی روی کنسول بی نظیر بود و بدون شک برترین گرافیک رو در بین بازی های 360 داره ، بدون شک !

Uncharted 2 رو هم بنده بازی نکردم ، ولی از روی دمو ها ی موجود من با پست فرخ هستم !

بی صبرانه منتظر نسخه ی PC !

پ.ن : ببین چی بوده که آقا طاهر بعد از این همه وقت اومده پست داده :d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
بالاخره موفق شدم بازی رو بدست بیارم!
حالا که بازیش می‌کنم میبینم نقاط قوت زیادی داره و البته باگهایی هم وجود داره که دوستان اشاره کردن.
"شاید" بهترین گرافیک روی 360 بوده باشه.
یه مشکلی هم که وجود داره قدرت چشم دشمنان گرامیه که از چند فرسنگی می‌بینند و تازه شلیک هم می‌کنن! برد اسلحه ها زیاده به نظرم.
در کل گرافیک چشم انگیزه! نورپردازی خوب. گیم پلی جذاب. صداگذاری هم به جا.
مخصوصاً از تکه‌ی Insertion که توی منوی اصلی وجود داره بسیار لذت می‌برم!
به هر صورت ممنون از دست اندرکاران!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: taherism

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
تا اینجایی که بازی کردم گرافیکش مطمئنآ روی 360 بهترین بوده ! با AA هم مشکل خاصی ندارم ولی این حالت شبح مانندش یه کم به چشم میاد. نورپردازی فوق العادست و نسبت به وسعت بازی و ... نظیر نداره ! texture ها هم خوب دارن هم بد :D کیفیت آب که همیشه برام مهمه (!) هم خیلی عالیه !
فقط بیشترین چیزی که اذیتم میکنه افت فریم هست که توی جاهای شلوغ گند میزنه به گیم پلی ! البته شایدم مشکل از دیسکم باشه نمیدونم ! :D
باگ هم زیاد داره. از غیب شدن کامل اسلحه توی یکی از مراحل که تا وقتی مُردم غیب مونده بود تا انیمیشن های باگ دار دشمنها که دو سه بار بعد از مرگ پرواز کردن ! :D

یه مشکلی هم که وجود داره قدرت چشم دشمنان گرامیه که از چند فرسنگی می‌بینند و تازه شلیک هم می‌کنن!
دقیقآ بزرگترین مشکل بازی همینه. هوش مصنوعی دشمنها زیاد جالب نیست ولی از اون طرف تقلب هم میکنن و از 100 کیلومتری تکون بخوری یه دفعه از 30 جهت تیراندازی میکنن به طرفت ! بعضی وقتا هم ول کن معامله نیستن و مثلآ یه هلی کوپتری بود که من رو تا پشت یه ستون تعقیب کرد و 30,40 ثانیه به ستون تیر میزد ! تا وقتی که بیرون نیومدم به تیر زدن ادامه داد در حالی که یه تیر هم بهم نمیخورد.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این الان منبعه؟ :)) یک پست تو فروم vgchartz؟

http://gamrconnect.vgchartz.com/post.php?id=3959221

from da upcoming review, im surprised to see this game looks so much better den uncharted 2, gears of war 2, killzone 3 and god of war 3 even though it is not exclusive

lol طرف بلد نبوده حتی درست تایپ کنه اونوقت شده منبع دوستداران... اونم از قول CVG که هنوز نقدش رو منتشر نکرده.

• Like
Reactions: Tommy Fisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر