Crysis 2, Xbox360 Thread

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,640
نام
محمد
سلام!
من چند ساعت بازی کردم و با اینکه چند تا مرحله اول را روی PC رفتم ولی بازم بازی واسم تکراری نبود و واقعا آزادی عمل زیاد تو گیم پلی وجود داره. کنترل بازی روی کنسول واقعا عالی طراحی شده و مشکلی از این بابت وجود نداره، گرافیک هم واقعا زیبا و چشم نواز هست، اصلا انتظار نداشتم روی کنسول شاهد این گرافیک عالی باشم. بدون شک بهترین گرافیک در بین تمام بازیهای 360 هست. تنها مشکل بازی افت فریم ـش هست که بعضی وقت ها واقعا اعصاب خردکن میشه. هوش مصنوعی دشمنان هم خیلی نوسان داره، بعضی وقت ها خیلی قشنگ کار تیمی انجام میدن، بعضی وقت ها هم کلا تعطیل هستند :D

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
اقا اونجایی که اول بازی چند نفر رو لت و پار میکنه !!! و میره توی ازمایشگاه

از ازمایشگه میاد بیرون میره پشت در که روش صفحه قرمز داره دره باز نمیشه :-o

اینجا رو یه یکربعی گیر کردم اخر سر کلافه شدم از بازی دراومدم:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا اونجایی که اول بازی چند نفر رو لت و پار میکنه !!! و میره توی ازمایشگاه

از ازمایشگه میاد بیرون میره پشت در که روش صفحه قرمز داره دره باز نمیشه :-o

اینجا رو یه یکربعی گیر کردم اخر سر کلافه شدم از بازی دراومدم:d
RS رو فشار بده به داخل(RS= انالوگ راستی) البته قبلش روی قفل نشون بگیر

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام!
من چند ساعت بازی کردم و با اینکه چند تا مرحله اول را روی PC رفتم ولی بازم بازی واسم تکراری نبود و واقعا آزادی عمل زیاد تو گیم پلی وجود داره. کنترل بازی روی کنسول واقعا عالی طراحی شده و مشکلی از این بابت وجود نداره، گرافیک هم واقعا زیبا و چشم نواز هست، اصلا انتظار نداشتم روی کنسول شاهد این گرافیک عالی باشم. بدون شک بهترین گرافیک در بین تمام بازیهای 360 هست. تنها مشکل بازی افت فریم ـش هست که بعضی وقت ها واقعا اعصاب خردکن میشه. هوش مصنوعی دشمنان هم خیلی نوسان داره، بعضی وقت ها خیلی قشنگ کار تیمی انجام میدن، بعضی وقت ها هم کلا تعطیل هستند :D
اقایون این بازی حتی یکی از بهترینهای ۳۶۰ هم نیست لطفا به جزییات بیشتر توجه کنید به برگهای درختها و گیاههای تو خیابون و فشنگهایی که کنار جعبه مهمات ریخته به تیرههای چراغ برق به اسفالت وخیلی چیزایه دیگه در حد ps2 هم نیستند

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
گرافیک واقعا غافلگیرمکرد بسیار زیباست اما چون همش با ساختمونا سر وکار داریم خوب خودش رو نشون نمیده. ولی بهترین گرافیکیه که تا حالا رو360 اومده.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,939
نام
آرتین
برگهای درختها و گیاههای تو خیابون و فشنگهایی که کنار جعبه مهمات ریخته به تیرههای چراغ برق به اسفالت وخیلی چیزایه دیگه در حد ps2 هم نیستند

هر چی خواستم جلو خودمو بگیرم نمیشه یعنی نمیزارین قبل اینکه جک تعریف کنین یکم فکر کنین یا چشماتون رو باز کنین.کیفیت آتش تو بازی بی نظیره میای میبینی میگن در حد ps2 !!! الان که ایشون میگه در حد ps2 هم نیست !!! شما لطف کن برو یه دور بازی های ps2 رو review کن خودت متوجه میشی کامل !

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
اینقدر این بابی و بچه های دیگه تعریف کردن من دیگه طاقت نیووردم رفتم نسخه ایکس باکسشو خریدم . خیر سرم می خواست پی سی شو بازی کنم . اما خوب در هر صورت نسخه پی سی شو می خرم :d
اما بازم خریدم هیچ ضرری نکردم خداییش جزو بهترین گرافیکایی بود که رو ایکس باکس دیدم . زیاد نرفتم برای همین نمی تونم زیاد در مورد داستان صحبت کنم . ولی تا اینجاش حداقل از نسخه اولش خیلی داستانش بهتر بود . از نظر گیم پلیم تا الان داره خوب پیش تا بعداً ببینیم چه جوریه . در کل فعلا به من حال داده .
حالا بذار فقط پی سیش بیاد :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
گرافیک واقعا غافلگیرمکرد بسیار زیباست اما چون همش با ساختمونا سر وکار داریم خوب خودش رو نشون نمیده. ولی بهترین گرافیکیه که تا حالا رو360 اومده.

شرمنده ها....ولی شما همین صفحه قبل نگفتید که گرافیک بدک نیست....

چی شد نظرتون عوض شد...؟:-/

پ.ن : سایت هم که کلاً نزدیک به عید شدیم .....تعطیله...:D

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
Holly S*it !!!

یه تیکه تو چپتر دوم فکر کنم چند تا هلیکوپتر میان میزنن اون بابا رو میترکونن سفینهِ میره تو برج جلویی منفجر میشه ، ساختمون به لرزه در میاد و خاک بلند میشه به طرف گیمر داشتم رسما داشتم کف میکردم با اون Draw Distance فقط مونده بودم چی بگم .... و این تازه جایی که اکثر میگن باز از اواسط به بعد دیدنی تر هم میشه !!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب منم بالاخره گرفتم و یه یک ساعتی بازی کردم.تا اینجا که همه چیز در حد انتظاراتم و داستانش فراتر از انتظارم بوده!! فقط یه چند تا باگ و چند جا هم افت فریم داشت که اونم میشه چشم پوشی کرد.گیم پلیش خیلی درگیر کننده تر شده و آدم هی مجبوره از قابلیت های نانو سوییت استفاده کنه.یعنی هی باید بین قابلیت ها سوویچ کنی.نمیشه فقط با اتکا به یکیش جلو رفت که به نظر پیشرفت خیلی خوبیه.کاور گیریش هم درسته مثل KZ هست ولی خیلی راحت تر و روون تره.
از نظر گرافیکی هم تا همینجاش نفسم بند اومده.این محیط بزرگ که داره به صورت همزمان رندر میشه با یه همچین حجم افکت و همچین فیزیکی جدا خارق العاده است.
کلا به نظرم Crytek به اکثر وعده هایی که داده بود تونست عمل کنه.واقعا شاهکار کردن.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
ابتدا، سال نو رو به همه بچه هاي بازي سنتر تبريك ميگم.
دوستاني كه من رو ميشناسند ميدونند كه زياد اهل بازي كردن نيستم، منظورم اينه كه هر بازيي رو بازي نمي كنم، شايد سالي يكي دو تا بازي بيشتر انجام ندم، با اين حال و به خاطر سر و صدايي كه اين بازي به پا كرده و اين همه انتظاري كه خيلي ها براش كشيدند من هم ترقيب شدم يه نگاهي به اين بازي بندازم.
البته فعلاً فقط نسخه 360 رو ديدم و ميتونم نظر بدم. در كل به نظرم از لحاظ گرافيكي خوب بود، البته نميشه گفت شاهكاره. نكته بسيار جالب در مورد اين بازي پشتيباني از 3D Stereoscopic بر روي همه پلتفرمها هست كه همچين چيزي براي كنسول XBOX براي اولين باره كه روي يك بازي وجود داره! توي اين حالت هم بازي رو انجام دادم كه بايد بگم خيلي تجربه خوبي هست و واقعاً خوب از آب درش آوردن. البته Killzone 3 به نظر من از اين لحاظ (از لحاظ شفافيت تصوير در حالت 3D Stereoscopic) بهتر عمل ميكنه، كه شايد هم به خاطر پشتيباني خود كنسول PS3 از اين حالت بصورت استاندارد هست. روي XBOX براي اينكه وارد حالت 3D بشيد موتور بازي صفحه رو بصورت Side By Side تبديل ميكنه و بعد اين تلويزيون هست كه تصاوير رو روي هم ميندازه تا افكت 3D بوجود بياد، اما روي PS3 (حداقل روي بازي Killzone 3) افكت 3D بصورت استاندارد هست.
البته من نمي دونم كه آيا روي PS3 هم بازي Crysis از حالت Side By Side‌ استفاده ميكنه يا نه، اين رو اگر يكي از دوستان تست بكنه و بگه كه خيلي خوب ميشه.

• Like
Reactions: محمد رضا mr

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
الان که تموم شد فکر کنم بشه بهش 9 داد، کلا دوبار دیسک رو داخل کنسول گذاشتم. نصفی پریروز- نصفش رو هم امروز صبح واقعا فوق العاده بود:)

کلا نه تکراری شد برام نه خشته کننده،خیلی هم ادم رو مجذوب میکرد:)

ما برفتیم سفر

• Like
Reactions: taherism

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر