Crysis 2, Xbox360 Thread

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بابا انتظاراتون رو بیارین پایین بازی معرکست گرافیک تغریبا هیچ چیزکم نداره بعضی وقت ها من میزنم همرو نفله میکنم که بشینم محیط رو تماشا کنم و بعد مخم سوت میکشه که چطوری اینو روی کنسول 6 سال پیش که تازه عده ای تمو شده میدوننش... پیاده شده معرکست
فقط هوش مصنوعیش گاهی یکم تو ذوق میزنه و خون مخصوصا خونی که میپاشه بیرون وقتی از پشت...:d و دیگر هیچ
گیم پلی هم انصافا Crysis 1 جذاب تر شده خراکه خودمه مخفیکاریش
من که شدیدا دارم لذت میبرم روی AA و افت فریم و انیمیشن و این جور چیزا خیلی زوم نکنید لذتشو ببرید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
تموم شد. بازی فوق العاده بود. واقعا Crytek ترکوند:D اصلا انتظار چنین بازی با کیفیت و محشری رو نداشتم.
همه چیز ِ بازی عالیه و خیلی راحت بهترین بازی بود که در سال 2011 تجربه کردم.

Well done, Crytek

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
تموم شد. بازی فوق العاده بود. واقعا Crytek ترکوند:D اصلا انتظار چنین بازی با کیفیت و محشری رو نداشتم.
همه چیز ِ بازی عالیه و خیلی راحت بهترین بازی بود که در سال 2011 تجربه کردم.

Well done, Crytek
بابك داستانش چطور بود؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
بابك داستانش چطور بود؟
داستانش خوبه. خیلی فوق العاده نبود، اما اگه قرار باشه نسبت به سبکش در نظر بگیریم واقعا داستان خوبی داشت.

گفتم، کلا همه چیش خوبه و ایراد خاصی نداره. فقط یه جاهایی هوش مصنوعی مشکل داشت و به یکی دو تا باگ هم برخوردم. ولی در کل عالی بود و اصلا بعید نیست میانگینش 90 بشه.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
بازی واقعاً زیبا و عالی کار شده...

من کاری ندارم که چه مشکلات و باگ هایی داره...نکته مهم اینه که من واقعاً از انجام این بازی دارم لذت میبرم...>:d<

به نظر من هم بهترین بازی 2011 تا اینجا هست....:d

بر عکس Dragon Age 2 ...خیلی از شماره اولش قشنگتر شده...

تجربه خیلی لذت بخشی هست...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
بابک جان شما که بازی رو تموم کردی رو چه درجه ی سختی و تو چند ساعت رفتی؟؟
ممنون
رو Veteran و بین 7 تا 8 ساعت طول کشید. البته زمان بازی کاملا بستگی به نحوه بازی کردن خودتون داره. مثلا یه جاهایی من زیاد درگیر نمیشدم و مخفی کاری میپیچوندم میرفتم:D
کلا بازی یه جوریه که هم میشه 7 ساعته تمومش کرد، هم 11-12 ساعت! رو درجه سختی Supersoldier که فکر کنم خیلی بیشتر از این حرفا باشه...:D

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
وسطای بازیم.بازی روبیخیال موسیقیه متن رو بچسب. گیم پلی حرفی برای گفتن نداره گرافیکم بدک نیست.داستانم که صفر.ولی موسیقیه متن خداست.این هانس زیمر رودست نداره.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
وسطای بازیم.بازی روبیخیال موسیقیه متن رو بچسب. گیم پلی حرفی برای گفتن نداره گرافیکم بدک نیست.داستانم که صفر.ولی موسیقیه متن خداست.این هانس زیمر رودست نداره.
شما که زدی چش و چالشو داغون کردی:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما که زدی چش و چالشو داغون کردی:d
بیخیال شو من شخصا خودم تو حسرت اینم یه فنه سابقه دار از بازی تعریف کنه ! تا جایی رسیده گرافیک بازی را با رقبا در حد مقایسه ژیان با بنز میبینن ! با این حرفها باید گرافیک بازی چیزی زیر 9 از سایتها بگیره ؟! منم واقعا منتظرم ببینم حرفهای اینا چقدر واقعیت داره ! اگه درست نباشه باید منتظر باشن هر یک از این جمله ها زیر امضاءی کاربرا قرار بگیره !

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
اقایون سلام
پیشاپیش سال نوتون مبارک

من اوایلش گیر کردم :((

سوالم رو میخاستم توی متن پنهان بنویسم این کارم بلد نیستم :((

میشه بگین از کدومتون راهنمایی بگیرم >:d<:-*

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009