Crysis 2, Xbox360 Thread

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
واقعاً محشره :-o
اثلاً انتظار چنین گرافیکی رو 360 نداشتم .
گیم پلی و صداگذاری هم که واقعاً عالیه .
خلاصه بگیرید حال کنید .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
فریم ریتش یه جاهایی که خیلی شلوغ میشه پایین میاد. مثلا فرض کنید یه جایی که 7-8 تا دشمن بهتون شلیک میکنند، دو سه تا نارنجک و بشکه انفجاری کنارتون میترکه، کلی دود و آتیش هم دور و برتونه و یه Draw Distance خفن هم تو این گیر و دار جلوتون نمایانه (:D)، آره این جور جاها فریم میاد پایین. ولی کلا برآیندش خیلی خوبه و به چشم نمیاد.

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
بازی رو من هم گرفتم. از دیشب دارم این تاپیک رو میبینم و نظرات دوستان رو هم خوندم ولی هیچ اظهار نظری نکردم تا الان که بازی رو چند دقیقه ای انجام دادم.
من نسخه لیک شده رو هم با بالاترین سطح تنظیمات انجام دادم و توانائی های Crytek از نظر تکنیکی قبول دارم ولی روی PC.
احتمالا برخی از دوستانی که قبلا با هم بحث داشتیم میدونن من اگر قرار باشه یا فن PS3 باشم یا 360 مشخصا PS3 رو انتخاب خواهم کرد ولی با همین نوع صداقت میگم که میخوام کاملا منصفانه و بیطرفانه نظرم روبگم.
از نظر کیفیت تکسچرها (لااقل در مورد لباس سرباز ها تو همون اول بازی ) فراموش کنید که بخواید CR2 رو با بازیهای روز مقایسه کنید. واقعا بد هستن.
از نظر AA بازی کاملا تو سطح پائینی هست و انیمیشن ها هم به نظر من جای کار بیشتری داشتن.
نمیدونم تو چه رزولوشنی بازی رندر میشه ولی بالا به نظر نمیاد باید منتظر موند و بعد از آنالیز سایتهای معتبر مقایسه کرد.
با اینحال بعضی از افکتها خیلی خوب روی کنسول اجرا میشن و نورپردازی هنرمندانه هم تاثیر خوبشو نشون میده ولی افکت آتش لااقل تو همون اول بازی و تو زیر دریائی فاجعست. خواهش میکنم قبل از اعتراض تو همونجا برید و ار نزدیک این افکت رو ببینید...
قطعا نظر الانِ من ارزش چندانی نداره ولی چند نکته بالا رو بعد از دیدنِ نسخه نا تمام PC تو ذهنم داشتم و برای همین رفتم سراغ اونها.
من قبلا نظرم رو تو تاپیک PC در مورد Crytek گفتم ولی روی کنسول و در مجموع با عناوین انحصاری 360 خیلی فاصله داره. تو چند روز گذشته AW, Gears 2 و KZ3 رو دوباره انجام دادم. بازی هائی که از نظر تکنیکی و به نظر من بهترین ها روی این دو کنسول هستن (کاری به سبک ندارم) CR2 نه تنها از نظر تکنیکی بلکه فکر میکنم از نظر گیم پلی هم نمیتونه با این بازی ها رقابت کنه.
خواهش میکنم قبل از پاسخ های تند و موضع گیری مواردی رو که گفتم برید تو بازی و چک کنید. ویدئو و تریلر نمیتونه مبنای خوبی باشه. اگر هم بازی دستتون نرسیده که خوب هیچ...مطمئنا سابقه و حافظه گیمری تون میتونه بعضی موارد رو به یادتون بیاره و مثلا ببینید کیفیت تکسچر های این بازی بهتره یا...کیفیت افکت آتیش تو این بازی بهتره یا... ولی از همه اینها گذشته نورپردازی محشره و فکر نمیکنم رقیبی روی کنسولها داشته باشه.هم ار نظر هنری و هم از نظر تکنیکی.
راستی در مورد فیزیک... برید کنار یکی از اون کیشه های زباله زرد رنگ بایستید... فیزیکش رو میبینید ;) فیزیک فقط برداشتن و پرت کردن نیست.یعنی اصلا این نیست...

در مورد کیفیت تکسچر ها و کیفیت اتش موافقم.
کیفیت اتش که واقعا بد در حد ps2!!:(

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
40 فریم دیگه کجا بود ؟ شاهکار کنه همون 30 فریم را میده اونم شاید با افت فریم
من عادت کردم به FRAPS روی PC و کنترل توی کنسول به نرمی و سرعت PC نیست برای همین تشخیص فریم ریت سخت تر هست ولی بازم میشه گفت که تو محیط های خلوت راحت بازی تا 40 فریم میره بالا و در محیط های شلوغ گاها تا 20 تا میاد پایین
برای این مشکل رجوع بشه به اچیومنت اول بازی!lol

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Acatalectic

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
آقا بعد از دیدن این بازی واقعا نمیدونم چی باید فقط میتونم بگم یا حضرت عباس
من نمیدونم این بازیه اختصاصی که میخوان با انجین این بازی واسه 360 بزنن دیگه چی از آب در میاد یا قمر بنی هاشم!

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
گیم پلی بعد از یه مدت که بازی میکنی تکراری میشه! اون شاهکاری که منتظرش بودم نبود. در کل برای فاصلهء زمانی تا GoW 3 خوبه :d (البته الآن که GT رو نگاه کردم مثل اینکه تاخیر خورده :( )
.
.
.
راستی من توی دیدن سربازهای دشمن مشکل دارم(تشخیص اینکه از یه فاصله ای اون دشمنه یا چیزه دیگه! /:) ) خیلی سخت بین اون شلوغی ها میبینمشون. شماهام این مشکل رو دارید یا مشکل از مانیتور یا تنظیماتش یا همچین چیزیه؟

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
منم بازیو گرفتم پاک نا امیدم کرد چه از لحاظ گیم پلی چه از لحاظ جزییات گرافیکی و انیمشن خشک و مسخره سربازها هر کار میکنم نمیتونم اینو حتی با هیلو ریچ قیاس کنم هوش مصنوعی که دیگه چی بگم فکر نکنم گیم اسپات امتیاز بیشتر از ۸ به نسخه کنسولی بده البته حرفهایی که زدم نظر شخصیمه و شایدم من اشتباه میکنم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ببخشید بابت پست

به لطف خستگیه زیاد زدیم دانش کردیم:) :

خوب=خوب یا عالی
مضخرف=بد(خیلی کم بد،در حد نیشگون)

draw distance خوفه
AA مضخرف
صدا گذاری خوبه
سبک دوربین موقع زوم 100% مضخرفه (خیلی اشغاله)
هوش مصنوعی خوبه در لول های بالا ولی دوستانی مثل بنده که نوب هستند و easy حال میکنن پس انتظار هوش مصنوعی نداشته باشن در نتیجه مضخرفه(همیشه یک نوب-کژوال واقعی باشید)
انیمیشن ها بعضی اوقات خوب و بعضی دیگر مضخرفه
طراحی کاراکتر -نور پردازی خوبه
داستان مضخرفه
گیم پلی خوبه
بعضی تکنیک ها(حقه اسمشو بزاری بهتره)خوبه ولی بعضی نگرفته در نتیجه مضخرفه
فیزیک خوبه
انفجار ها و اتش خوبه
طراحی مراحل خوبه
وسعت مکان نبرد خوبه
بخش انلاین بازی توی بتا خوب بود اینجا رو هنو تست نکردم
فریم ریت بازی خوبه ولی با حقه(های عالی) و اینجور چیزا و استفاده بجا از ابیلیتی های خود کاراکتر خوب نگه داشته شده
بالانس بازی خارق العادست ،چیزی بود که منو پاش میخکوب کرد،همه چیش به هم میخورد

در کل بازی خوبه ولی یسری مشکلات داره که اصلا نمیشه ازش گذشت،خیلی راحت قابل حل بود،من موندم بازی رو واقعا تست کردن بوسیله ی تستر یا نه!

در کل میتونست 9 و9.5هم براحتی بگیره:)

ولی الان 8.5 میگیره

پ.ن:یسریا به گرافیک بازی شاید 12 بدن ولی برای من اهمیتش در خد همون 10 نمره هست و خدا هم باشه برای اولین بار رو 360 مهم نیست.اگه بیشتر به داستانش میرسیدن،بیتر بود:)

آخرین ویرایش:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
گرافیک بازی رو 360 که این بود خدا کنه برای PC PS3 درست کار کرده باشن Texture ها هرگز به گرد پای Crysis های قبلی نمیرسه
بقیه موارد خوب بود ولی گرافیک...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
اینقدر تعریف کردید که منم مجبور به خیانت شدم :d

مهمترین نکته Draw distance وحشتناک بازی بود که من تاحالا توی 360 ندیده بودم !

این AA هم با توجه به بلور جالب بازی خیلی به چشم نمیاد و البته من بازی کنسولی کلا ندیدم که AA درست و درمون داشته باشه !

در کل از نظر من نسبت به کنسولی بودن جدا هیچ ایرادی به گرافیک بازی وارد نیست و از نظر من نمره ی کامل میگیره !

در مورد گیم پلی هم که ماوسم آرزسوت :d

در کل خیلی ، خیلی خوفه !

دمت برادر چوات گرم

• Like
Reactions: TCSCELL

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب من هم بازیرو امتحان کردم . یه 3 ساعتی بازی کردم
اولین چیزی که خیلی زیبا جلوه میکنه نورپردازیه فوق العتاده-ی بازیه
اما AA بازی اصلا با با اسم کرایسیس همخونی نداره واقعا متوط هستش
تخریب پذیریه بازی با توجه به بزرگیه مراحل خیلی خوبه . نباید انتظار BATTLEFIELD : BC2 رو داشته باشید
افکتهای گرافیکی بکار برده شده در بازی گرافیک رو زیبا کرده اما به مرور زمان خسته کننده میشه
جزئیات دشمنان ( انسانها ) واقعا ضعیفخ ولی جزئیات بیگانه-ها خیلی خوبه
انیمیشنهای دشمنان بازهم در انسانها بجز یکی دو مورد خوب واقعا ضعیفه ولی بیگانگان خوب کار شدن
افکت خون هم واقعا کارتونی و ضعیفه چه رنگ و چه نحوه-ی پخش شدن خون بعد از برخود گلوله ! تو تریلرهای بازی هم بود ولی من همیشه امیدوار بودم که درستش کنن که نکردن !
در کل گرافیک بازی خیلی خوبه ولی بینظیر یا کم نظیر نیست .
گیم پلی بازی هم خیلی گستردگی داره . هرکاری بخواید میتونید تو محیط بازی انجام بدید . اما با اینکه گیم پلی بازی دست بازیباز رو باز گذاشته اما بازهم سبک بازی تکراری میشه ! نمیدونم چر اینجوریه . ولی اصلا نتونستم زیاد بازی کنم ! شلیک با اسلحه-ها هم بنظرم اصلا خوب نبود ! به هیچ وجه حس تیر اندازی بهم نمیداد . ولی شلیک با ماشین گانها بهتر از اسلحه-های معمولی هست
داستان بازی هم بدک نیست ولی کلا باید بیخیال جذابیت بازی بخاطر داستان بشید . جذابیت بازی مثل نسخه-ی قبل به کرایسیس بودنش هست
اما موسیقیه بازی فوق العادست . یعنی کاملا با سبک بازی همخونی داره و هیجان بازی رو زیاد میکنه
درکل بازی خیلی خوبه ولی بجز موسیقی در هیچ کدوم از موارد عالی نیست .

• Like
Reactions: mehdihoo

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
باید اعتراف کنم بازی کاملا یک عنوان AAA است! از اواسطش به اونور خیلی خیلی قشنگ میشه، اصلا انتظارش رو نداشتم. داستانش هم برای یه بازی FPS واقعا خوبه.

• Like
Reactions: TCSCELL

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
فیزیکش فوق العادست. بازی واقعا عالی داره رو کنسول اجرا میشه و باید به کرایتک تبریک گفت.
آقایون آخرت بازیِ لامسب!:x
زندگی یعنی این!:x
HeadHunter رو گرفتم بس هدشات کردم!:d
در کل بازی فوق العاده زیبایی هست ب.
بازی را امروز گرفتم .
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که بازی فوق العاده هست .
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان بازیو 1 ساعت بازی کردم تنها چیزی که میتونم بگم اینه! این::-o:-o:-o:-o:-o
خب جنبیدم رفتم بازی رو گرفتم :d

Chapter ـه اول تموم شد ، تا اینجای کار بنظرم واقعا عالی بود !.
گرافیک بازی روی 360 بی نظیره.
واقعاً محشره :-o
اثلاً انتظار چنین گرافیکی رو 360 نداشتم .
گیم پلی و صداگذاری هم که واقعاً عالیه .
.
آقا بعد از دیدن این بازی واقعا نمیدونم چی باید فقط میتونم بگم یا حضرت عباس
!

واقعا لذت میبرم دوستان از بازی خوششون اومده:x>:d<

• Like
Reactions: محمد رضا mr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر