Crysis 2, Xbox360 Thread

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بابا تو رو خدا دست از سر بررسی و زوم کردن روی گرافیک کرایسیس بردارید به خدا آیتمهای دیگه ای مثل گیم پلی و داستان و ... هم برای بررسی یه بازی وجود داره !
من به شخصه از نسخه قبلی این بازی خوشم نیومد و منتظرم نتایج این نسخه رو ببینم ولی همه فقط از گرافیک حرف می زنند ! یه ساله هایپ این بازی واقعا ً روی اعصاب رفته !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
@ Molana :

یه سوال : بنظرت به اکثر افراد اسم Crysis رو بگی اولین مورد چی تو ذهنشون میاد ؟ گرافیک ! ... با اینهمه تعیریف و تمجید کرایتک از گیم خودش بنظرم بحث فنی روی عناصر گرافیکی حالا حالاها ادامه داره ، من خودم امروز بازی رو بگیرم اول میام در مورد گرافیک نظر میدم !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بابا تو رو خدا دست از سر بررسی و زوم کردن روی گرافیک کرایسیس بردارید به خدا آیتمهای دیگه ای مثل گیم پلی و داستان و ... هم برای بررسی یه بازی وجود داره !
من به شخصه از نسخه قبلی این بازی خوشم نیومد و منتظرم نتایج این نسخه رو ببینم ولی همه فقط از گرافیک حرف می زنند ! یه ساله هایپ این بازی واقعا ً روی اعصاب رفته !
بچه ها اکثرا بازی رو هنوز امتحان نکردن(مثل خودم) و فقط دارن از روی ویدئو های گیم پلی صحبت میکنن که از روی ویدئو هم درباره ی چیزی به جز گرافیک نمیشه حرف زد.
بازی رو p 720 اجرا میشه؟؟
بله.

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
نظر یه فن بوی کجاش مهمه؟:d

این فرخ اگه بازی اشغال هم باشه میگه فوق العاده بود:d

نمونش AW :biggrin1:

نه جدای از شوخی همون ترایلری که از گیم پلی crysis2 روی gs اومده بود رو میگم
خودتو به در و دیوار زدی گفتم الان 280 مگ دانلود میکنم عشق میکنم با ترایلر
اما هیچی نداش:biggrin1:
شما بد جور فن pc هستی پست هات رو تو قسمت crysis2 pc خوندم منم بازی رو هم روی 360 دیدم هم روی pc ....... چرا قبول نمی کنی که این بازی فوق العاده رو 360 داره اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟
من هنوز هم میگم به نطرم تنها برتری pc تو رزولیشن هست ...... تا چند روز دیگه مشخص میشه.........
در ضمن به هر بازی توهین میکنی به aw توهین نکن که تو فوق العاده بودنش هیچ شکی نیست........

• Like
Reactions: aliatlas

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
and after a comparison assessment, we think Crysis 2’s 3D is miles ahead of Killzone 3

خب خدا رو شکر:D سه بعدی کیلزون فقط یه اسم بود :D یعنی اسمش 3D بود وقتی بازی میکردی احساس میکردی بازی رو فقط تاریک تر کردن همین!!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,144
خب خدا رو شکر:D سه بعدی کیلزون فقط یه اسم بود :D یعنی اسمش 3D بود وقتی بازی میکردی احساس میکردی بازی رو فقط تاریک تر کردن همین!!!
نه خیر:| Native 3D یعنی همون:| اینا 3D خالی بندیه:|
======

در مورد گیم پلی هم تا اینجا که رفتم آزادی عمل خیلی بالا بود. فیزیکش هم فوق العادست. تک تک اشیاء محیط رو میشه برداشت و پرت کرد (همینطور خود دشمنا رو). سوار جیپ های دشمنها هم میتونیم بشیم و باهاشون تو محیط همه رو له کنیم:D فقط تنها چیزی که تو Crysis 1 بود ولی تو اینجا نیست، خراب شدن کامل خونه هاست (که خُب دیگه واقعا این یه مورد رو کسی از کنسول ها انتظار نداره:D).
در کل بازی واقعا عالی داره رو کنسول اجرا میشه و باید به کرایتک تبریک گفت.

• Like
Reactions: Isildur

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
بازی رو من هم گرفتم. از دیشب دارم این تاپیک رو میبینم و نظرات دوستان رو هم خوندم ولی هیچ اظهار نظری نکردم تا الان که بازی رو چند دقیقه ای انجام دادم.
من نسخه لیک شده رو هم با بالاترین سطح تنظیمات انجام دادم و توانائی های Crytek از نظر تکنیکی قبول دارم ولی روی PC.
احتمالا برخی از دوستانی که قبلا با هم بحث داشتیم میدونن من اگر قرار باشه یا فن PS3 باشم یا 360 مشخصا PS3 رو انتخاب خواهم کرد ولی با همین نوع صداقت میگم که میخوام کاملا منصفانه و بیطرفانه نظرم روبگم.
از نظر کیفیت تکسچرها (لااقل در مورد لباس سرباز ها تو همون اول بازی ) فراموش کنید که بخواید CR2 رو با بازیهای روز مقایسه کنید. واقعا بد هستن.
از نظر AA بازی کاملا تو سطح پائینی هست و انیمیشن ها هم به نظر من جای کار بیشتری داشتن.
نمیدونم تو چه رزولوشنی بازی رندر میشه ولی بالا به نظر نمیاد باید منتظر موند و بعد از آنالیز سایتهای معتبر مقایسه کرد.
با اینحال بعضی از افکتها خیلی خوب روی کنسول اجرا میشن و نورپردازی هنرمندانه هم تاثیر خوبشو نشون میده ولی افکت آتش لااقل تو همون اول بازی و تو زیر دریائی فاجعست. خواهش میکنم قبل از اعتراض تو همونجا برید و ار نزدیک این افکت رو ببینید...
قطعا نظر الانِ من ارزش چندانی نداره ولی چند نکته بالا رو بعد از دیدنِ نسخه نا تمام PC تو ذهنم داشتم و برای همین رفتم سراغ اونها.
من قبلا نظرم رو تو تاپیک PC در مورد Crytek گفتم ولی روی کنسول و در مجموع با عناوین انحصاری 360 خیلی فاصله داره. تو چند روز گذشته AW, Gears 2 و KZ3 رو دوباره انجام دادم. بازی هائی که از نظر تکنیکی و به نظر من بهترین ها روی این دو کنسول هستن (کاری به سبک ندارم) CR2 نه تنها از نظر تکنیکی بلکه فکر میکنم از نظر گیم پلی هم نمیتونه با این بازی ها رقابت کنه.
خواهش میکنم قبل از پاسخ های تند و موضع گیری مواردی رو که گفتم برید تو بازی و چک کنید. ویدئو و تریلر نمیتونه مبنای خوبی باشه. اگر هم بازی دستتون نرسیده که خوب هیچ...مطمئنا سابقه و حافظه گیمری تون میتونه بعضی موارد رو به یادتون بیاره و مثلا ببینید کیفیت تکسچر های این بازی بهتره یا...کیفیت افکت آتیش تو این بازی بهتره یا... ولی از همه اینها گذشته نورپردازی محشره و فکر نمیکنم رقیبی روی کنسولها داشته باشه.هم ار نظر هنری و هم از نظر تکنیکی.
راستی در مورد فیزیک... برید کنار یکی از اون کیشه های زباله زرد رنگ بایستید... فیزیکش رو میبینید ;) فیزیک فقط برداشتن و پرت کردن نیست.یعنی اصلا این نیست...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Apóllōn

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی رو من هم گرفتم. از دیشب دارم این تاپیک رو میبینم و نظرات دوستان رو هم خوندم ولی هیچ اظهار نظری نکردم تا الان که بازی رو چند دقیقه ای انجام دادم.
من نسخه لیک شده رو هم با بالاترین سطح تنظیمات انجام دادم و توانائی های Crytek از نظر تکنیکی قبول دارم ولی روی PC.
احتمالا برخی از دوستانی که قبلا با هم بحث داشتیم میدونن من اگر قرار باشه یا فن PS3 باشم یا 360 مشخصا PS3 رو انتخاب خواهم کرد ولی با همین نوع صداقت میگم که میخوام کاملا منصفانه و بیطرفانه نظرم روبگم.
از نظر کیفیت تکسچرها (لااقل در مورد لباس سرباز ها تو همون اول بازی ) فراموش کنید که بخواید CR2 رو با بازیهای روز مقایسه کنید. واقعا بد هستن.
از نظر AA بازی کاملا تو سطح پائینی هست و انیمیشن ها هم به نظر من جای کار بیشتری داشتن.
نمیدونم تو چه رزولوشنی بازی رندر میشه ولی بالا به نظر نمیاد باید منتظر موند و بعد از آنالیز سایتهای معتبر مقایسه کرد.
با اینحال بعضی از افکتها خیلی خوب روی کنسول اجرا میشن و نورپردازی هنرمندانه هم تاثیر خوبشو نشون میده ولی افکت آتش لااقل تو همون اول بازی و تو زیر دریائی فاجعست. خواهش میکنم قبل از اعتراض تو همونجا برید و ار نزدیک این افکت رو ببینید...
قطعا نظر الانِ من ارزش چندانی نداره ولی چند نکته بالا رو بعد از دیدنِ نسخه نا تمام PC تو ذهنم داشتم و برای همین رفتم سراغ اونها.
من قبلا نظرم رو تو تاپیک PC در مورد Crytek گفتم ولی روی کنسول و در مجموع با عناوین انحصاری 360 خیلی فاصله داره. تو چند روز گذشته AW, Gears 2 و KZ3 رو دوباره انجام دادم. بازی هائی که از نظر تکنیکی و به نظر من بهترین ها روی این دو کنسول هستن (کاری به سبک ندارم) CR2 نه تنها از نظر تکنیکی بلکه فکر میکنم از نظر گیم پلی هم نمیتونه با این بازی ها رقابت کنه.
خواهش میکنم قبل از پاسخ های تند و موضع گیری مواردی رو که گفتم برید تو بازی و چک کنید. ویدئو و تریلر نمیتونه مبنای خوبی باشه. اگر هم بازی دستتون نرسیده که خوب هیچ...مطمئنا سابقه و حافظه گیمری تون میتونه بعضی موارد رو به یادتون بیاره و مثلا ببینید کیفیت تکسچر های این بازی بهتره یا...کیفیت افکت آتیش تو این بازی بهتره یا... ولی از همه اینها گذشته نورپردازی محشره و فکر نمیکنم رقیبی روی کنسولها داشته باشه.هم ار نظر هنری و هم از نظر تکنیکی.
من پیشنهاد میکنم بری این نظرات را تو بخش ps3 بدی . اینجا را ولش کن دیگه ! اگه بعضی ها دوست دارن هایپ کنن شما شخصا دوست داری هایپ منفی ایجاد کنی ! چون حرفات 180 درجه با حقیقت فرق داره !
حرفهای gamesradar را خوندی ؟
Somehow, through technical sorcery by the hands of Crytek’s super-nerds, Crysis 2 is not only possibly the most amazing-looking console game ever, but it even does so without creating a reality-sucking singularity inside your PS3 or 360
So there you have it: the game looks unbelievable – whether in 2D, 3D, or any platform of your choice
در مورد بخش 3d هم :
and after a comparison assessment, we think Crysis 2’s 3D is miles ahead of Killzone 3
حالا چطور ممکنه یه گرافیکی باور نکردنی چه از لحظ تکنیکی و بصری از بازی هایی که نام بردی فاصله زیادی داشته باشه ؟! و اینهمه تو را نا امید کرده باشه ؟!
من انتظار ندارم شما و چند نفر دیگه بیاید از بازی تعریف کنی! جدی میگم ! من شخصا همیشه یه کاری کردم و تو فروم PS3 افتابی نشدم شما هم اینکار بکنی خوب میشه .

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,144
راستی در مورد فیزیک... برید کنار یکی از اون کیشه های زباله زرد رنگ بایستید... فیزیکش رو میبینید ;) فیزیک فقط برداشتن و پرت کردن نیست.یعنی اصلا این نیست...
این یه تیکه رو منظورت با حرف من بود؟:D
همین که تمام اشیاء قابل جا به جایی هستند و تقریبا همه کار میشه باهاشون کرد، خیلی بهتر از اینه که کلا همچین چیزی وجود نداشته باشه. در واقع بازی فیزیک داره، حالا هر چقدر هم بد باشه. خیلی بازیهای دیگه کلا همین فیزیک هم ندارند.

• Like
Reactions: Tommy Fisher

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
بابا دلمون آب شد ...
تو این شهر کوفتی ما که نیاوردن , تو تاپیک دانلود گفتم ولی کسی جواب نداد , یک لینک مستقیمی , تورنتی , چیزی از بازی بدین ما هم دانلود کنیم :d

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
من انتظار ندارم شما و چند نفر دیگه بیاید از بازی تعریف کنی ! من شخصا همیشه یه کاری کردم و تو فروم PS3 افتابی نشدم شما هم اینکار بکنی خوب میشه
اولا که سلام، دوما آفتابی شدیا پستات هم هست مخصوصا این چند روزه. سوما فرخ جان باور کن من منصفانه گفتم من فن بوی نیستم که قربونت. پستهای من رو برو بگرد بخون ببین بعد این رو بگو.
(راستی دیگه نگو من کجا پست بدم، خوب؟ خیلی سعی کردم تند تر جواب ندم، بابا یکم هم مثبت فکر کن رفیق، دشمن همدیگه که نیستیم)
الان تو این فاصله بازی میکردم اعتراف میکنم گیم پلی بازی خیلی بعتر از اونیه که انتظار داشتم ولی کماکان از نظر گرافیکی رو حرفم هستم. باور کن اصلا هم حوصله بحث ندارم. چرا فکر میکنی همه باید تعریف تو رو قبول کنن.
این یه تیکه رو منظورت با حرف من بود؟:biggrin1:
همین که تمام اشیاء قابل جا به جایی هستند و تقریبا همه کار میشه باهاشون کرد، خیلی بهتر از اینه که کلا همچین چیزی وجود نداشته باشه. در واقع بازی فیزیک داره، حالا هر چقدر هم بد باشه. خیلی بازیهای دیگه کلا همین فیزیک هم ندارند.
من شرمندم ، راستش آره. البته چیزی که گفتی خیلی مهمه ها ولی برو رو یکی از همون کیسه ها بایست و بیا کنار ببین چه جوری شرع میکنه برای خودش راه رفتن و چرخیدن! ولی اینکه حتی قوطی ها و جعبه ها رو هم میشه برداشت حق با شماست.نشوندهنده اینه که خیلی حساسیت و دقت نظر داشتن و وقت گذاشتن برای طراحی مراحل.
راستش نمیدونم اینجا جاشه یانه ولی : تو دیزاین مراحل و دکور کردنشون شما میتونی آبجکتها رو خیلی راحت دارای این قابلیت بکنی. یعنی اختصاص یه Property هستش و Physics gun معمولا بقیه مسئله رو هندل میکنه. تو مراحل بعد (تو نسخه لیک شده) به یه کپسول سنگین با کلت تیر میزدم مثل بادکنک بلند میشد هوا!!! اینه که بده... یا همون موردی که مثال زدم.
به هر حال عذر میخوام اگر دلخور شدی.نظرات شما برای ما ارزشمند بوده و هست
:)
یه نکته آخر : بازی در مجموع از چیزی که فکر میکردم خیلی بهتره.الان دیگه رو هارد کنسول نصبش میکنم و قطعا تمومش میکنم.تا قبل از مرحله اول شک داشتم گیم پلی جذبم کنه.
یه ذره خیلی خیلی کوچولو اسپویل :
achivment اول هم بعد از تموم شدن مرحله آموزشی اول و بدون اینکه کار خاصی انجام داده باشین میگیرین : Can it run CRYSIS?
@ خان داداش:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Soheil:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر