Crysis 2, Xbox360 Thread

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اول از همه :
میدونم اینجا تاپیکِ 360 این بازیه ولی خوب فکر کنم نسخه PC بتونه مبنای مقایسه بعضی از ویژگی های بازی باشه.
من نسخه بتا رو گرفتم برای تست، احتمالا به علتِ بتا بودنشه ولی اگر هوش مصنوعیِ بازی بخواد اینطوری باشه خیلی بده. تو چند مرحله این که رفتم 5-6 بار پیش اومد که وقتی از مسیر کنار (از روبرو نه) به دشمن نزدیک میشدم حتی تا 3-4 متریش هم که میرسیدم من رو نمیدید!!!
نمیدونم نسخه های کنسولی چطوری خواهد بود ولی:
گرافیکِ بازی غوغاست از نظرِ جزئیات و افکتها، البته رفلکس نورِ آتیش تا حدودی غیرعادی ولی با اینحال بینهایت زیبا بود.کیفیت تکسچرِ دیوار ها حتی از نمای نزدیک غیر قابل باوره اما درختها... متاسفانه با توجه به اینکه همین الان CR1 رو هم نصب شده دارم میتونم بگم که طراحیِ درختها افتِ عجیبی کرده.
فیزیکِ بازی اصلا جالب نبود ، قبل از اینکه اعتراض کنید باز هم بگم تو نسخه بتا!!! اثرِ تیر روی اجسام وجود نداره (مثلا روی دیوار) یا به یه کپسولِ گازِ بزرگ و سنگین یه تیر بزنی 2-3 متر پرتاب میشه و هر جاش بخوره بلند میشه رو هوا؟!
گیم پلی سلیقه ایه و فکر میکنم اگر PC باز باشید و Sandbox رو دوست داشته باشید احتمالا خوشتون میاد ولی برای بازی کننده هائی که درگیری های شلوغ به سبک COD و KZ رو دوست دارن: نه اصلا اینطوری نبود.لااقل مراحلی که من رفتم اینطوری نبود.
من با 4870 و 4 گیگ رم روی WIN7 64 bit و XP sp3 فریمِ عالی میگرفتم (حدود 50-60) و تنظیمات هم Advanced تو رزولوشنِ 1920 در 1080 بود.

گرافیک بسیار خوب ولی فیزیک و هوش مصنوعی نسبتا ضعیف و گیم پلی قابل قبول بود از نظر من.
به نظرم کیفیت کار این تیم رو باید با توجه به نسخه ی PC سنجید و نسخه های کنسولی بعید میدونم برتری نسبت به عناوین 1st party کنسولها داشته باشن.
همزمان KZ3 و CR2 رو دارم میرم... قابلِ مقایسه نیستند.. اصلا
مگخ بتا از multiplayer نبود؟ پس هوش مصنوعیشو از کجا فهمیدید؟:D

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
302
منظورش نسخه دزدیده شده PC بود که شامل تمام مراحله:d

دقت کردید چقدر حرکات دشمنا احمقانست. به نظر من که از این بازی به غیر از گرافیک هیچ انتظار دیگه ای نباید داشت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درود!
FarCry به نظر من Sandbox تر از Crysis بود. Halo هم بابک باید بیاد نظر بده :D :D به نظر من اگه کند بودن اش یه حسن بود تو Warhead بازی را سریعتر نمی کردند. شاید هم می خواستند یه تنوع به گیم پلی بدهند :D ولی تو این چند تا ویدوئی که دیدم به نظر میاد مبارزاتش بیشتر به Warhead شبیه باشه تا Crysis اورجینال.
نظرت محترم ولی به نظر من Crysis سندباکس تر بود.البته اصطلاح "سندباکس تر" بخوای دقیق بشی زیاد معنی نمیده!:D منظورم اینه ابزاری که تو Crysis بود تو Farcry نبود.مثلا همین حالت Cloak به تنهایی یه بخش مخفی کاری رو برای انجام ماموریت تا حدی به Crysis اضافه کرده بود که Farcry نداشت.این خودش یه برتری بزرگ هست.یا Farcry بعد از اواسط بازی که پای موجودات آزمایشگاهی به داستان باز میشه یه جورایی حالت سندباکسیش فقط جنبه ی ظاهری پیدا میکرد.چون دیگه تو مجبور بودی همینطور بری جلو و اون موجودات رو بکشی.آپشن خاص دیگه ای جلوت نبود.ولی تو Crysis با اینکه مثل Farcry از اواسط بازی موجودات فضایی هم قاطی میشن,ولی حداقل قابلیتهای Nano Suit تا حدی از Run & Gun شدن اون مراحل جلوگیری میکرد.
در مورد افزایش سرعت تو Warhead هم,با اینکه بیشتر شده بود,ولی هنوز هم خیلی از عناوین دیگه ی اون موقع گیمپلی کندتری داشت.در ضمن,منم نگفتم که همه از اون گیم پلی کند خوششون اومد.مسلم هست یه عده ای هم خوششون نیومد.اینها یکم سرعت رو بیشتر کردن,نتیجش این شد که نه تنها کسایی که از Crysis خوششون اومده بود از Warhead لذت بردن,بلکه اونایی که زیاد با Crysis حال نکرده بودن هم از گیمپلی Warhead لذت بردن.یعنی با یه تیر دو نشون زدن و هر دو طرف رو راضی کردن.
در ضمن کسی که از FarCry و Halo خوشش میاد قاعدتا مشکلی با Sandbox بودن بازی نداره :biggrin1:
حالا Farcry رو کاری ندارم,ولی تو مگه از Halo خوشت میاد!؟ :D

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
عزیزِ دل نسخه PC که Leak شده کامله. اول یکم فکر کن بعد بخند;)

دوست عزیزم از کی تا حالا بازی leakشده(حالا با گرافیک پایین تر یا هر چیز) بتا نامیده میشه؟
شما هم اول بدون بعد نظر بده;) این شکلک (:D) به این معنی هست که من هیچ بی احترامی به شما نمی کنم و در کمال دوستی و شوخی داشتن این سوال رو می پرسم،خندیدن و مسخره کردن این علامات رو دارن(:))=)))

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
دوست عزیزم از کی تا حالا بازی leakشده(حالا با گرافیک پایین تر یا هر چیز) بتا نامیده میشه؟
شما هم اول بدون بعد نظر بده این شکلک (:D) به این معنی هست که من هیچ بی احترامی به شما نمی کنم و در کمال دوستی و شوخی داشتن این سوال رو می پرسم،خندیدن و مسخره کردن این علامات رو دارن(:))=)))
لیک شدن به بتا بودن یا نبودن ارتباطی نداره. بتا نسخه ناتمامه. میتونه بتا باشه و لیک بشه ،نه؟:d
دیدی منم بلدم ;)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: محمد رضا mr

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,136
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب یه تریلر از XBL دان کردم دیدم به نام " Be Strong " . بهترین . با کیفیت ترین تریلری بود که ازین بازی دیده بودم . گرافیک بازی فوق العاده بود . یعنی این فوق العاده که میگم یه چیزی میگم یه چیزی میخونین :d نورپردازی که کلا تو تمام تریلرها فوق العاده بود , طراحی آب , افکت دود و آتیش و همچنین انفجار ها اگه نگم بی نظیر کم نظیر بود , جزئیات اسلحه بسیار عالی بود , یه جا از بازی داشت بارون میامد خیلی خوب درست کرده بودن اون صحنه رو . کلا خیلی خفن بود . قبلا به طراحی آب گیر داده بودم اما الان کلا نظرم برگشت ازین بهتر نمیشد !
حالا شاید تریلر قدیمی بوده و من ندیدم یا دیدم کیفیتش خوب نبوده یا شاید برای من اینقدر خفن بوده این تریلر :d

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دیشب یه تریلر از XBL دان کردم دیدم به نام " Be Strong " . بهترین . با کیفیت ترین تریلری بود که ازین بازی دیده بودم . گرافیک بازی فوق العاده بود . یعنی این فوق العاده که میگم یه چیزی میگم یه چیزی میخونین :d نورپردازی که کلا تو تمام تریلرها فوق العاده بود , طراحی آب , افکت دود و آتیش و همچنین انفجار ها اگه نگم بی نظیر کم نظیر بود , جزئیات اسلحه بسیار عالی بود , یه جا از بازی داشت بارون میامد خیلی خوب درست کرده بودن اون صحنه رو . کلا خیلی خفن بود . قبلا به طراحی آب گیر داده بودم اما الان کلا نظرم برگشت ازین بهتر نمیشد !
حالا شاید تریلر قدیمی بوده و من ندیدم یا دیدم کیفیتش خوب نبوده یا شاید برای من اینقدر خفن بوده این تریلر :d
کاملا تایید میشه.
منم تریلر رو دیدم و تنها چیزی که می تونم بگم''شاهکار تاریخ بازی های رایانه ایه!!!''
بی شرف عین فیلم می مونه!!!!
دست سازنده رو باید بوسید...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
3 تا عکس گرفتم کیفیت بد است بعدا کیفیت خوب میدم خدمتتون :d

:d
عکس نمیگرفتی سنگین تر بودی نوید جون:D
ولی خوشم میاد هنوز هلیکوپتر ترکوندن توش هست!:D یکی از لذت بخش ترین کارها تو Crysis اورجینال همین ترکوندن هلیکوپتر ها بود.:D اول به دو تا بالش شلیک میکردم بعد هم به دمش بعد هم میترکید!:D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,832
نام
وحید
منم نسخه pc رو نصب کردم فوق العاده ترین گرافیک زندگیم رو مشاهده کردم ولی بر خلاف نظر دوستمون جای گلوله روی در و دیوار باقی میمونه ذرات معلق هم که فوق العاده عالی طراحی شدن در کل حرف نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,136
نام
نـــــــویـــــــــد
بابا دوربین موبایل هستش 3.2 ناقابل دوربین باکیفیتمون گم شده بود ولی به جان خودم خیلی خفنتر ازین عکسها بود تریلر من کلا اینقدر ذوق نمیکنم و عکس نمیگیرم اما این کلا هیجان زده کرد مارو :d
حجمش هم 120 مگ هست و حدود 2 دقیقه فکر کنم شاید هم کمتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر