Crysis 2, Xbox360 Thread

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اگر هم تازه کار نبوده خیلی بد بازی میکرد، ولی خب ضعف هوش مصنوعی ربطی به سطح بازی طرف نداره، اتفاقا اگر یکی تازه کار باشه در این زمینه ضعف ها کمتر دیده میشه ولی اینجا ...

البته من یه حدسی هم میزنم شاید تو درجه سختی Easy بازی میکرد ! چون توجه میکردم دشمنا بعضا هرچقدر بهش شلیک میکردند طرف هیچیش نمیشد حتی تو خطر مرگ هم نبود !
خیلی از بازی ها با بالا بردن درجه سختیش هوش مصنوعیش هم بالاتر میره مثل HALO

320 مگ هم بده بیاد فرخ با توجه به اینکه 1 روز گذشته 8 مگ اضافه شد هر روز دیر کنی 8 مگ میاد روش :d
شرط رو این بود که پسند نکنی تو که پست قبلت خوشت اومد :D
دوما میخواستی شب از 12 به بعد میذاشتی دانلود تا رایگان میشد :D

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
هوش مصنوعی crysis اورجینال فوقوالعاده عالی و چالش برانگیز بود. دشمنا به خصوص رو درجه سختی بالا همیشه در حال تغییر وضعیت بودن یا مثلا اگه نامرئی میشدی و اونا به موقعیتت شک میکردن، از همونجایی که وایستاده بودن شروع به شلیک به سمتت میکردن و سعی میکردن ازت فاصله بگیرن یا اگه اوضاشون خراب میشد سعی میکردن که فرار کنن یا حتی به شدت حساس بودن! به طوری که با کوچیکترین صدایی از اطراف سریع همدیگرو خبر میکردن یا مثلا وقتی نمیتونستن بگیرنت از نارنجک استفاده میکردن. من خیلی با هوش مصنوعیش ور رفتم و به جرات میتونم بگم تو این نسل بیشتر از یکی دوتا بازی وجود نداره که بتونه با هوش مصنوعی crysis 1 رقابت کنه! حالا شما فکرشو بکنید که وقتی خود سازنده ها اینقدر از هوش مصنوعی بازیشون تو این شماره تعریف میکنن، دیگه چقدر تو این زمینه پیشرفت کردن کما اینکه باید به این مسئله هم دقت کنیم که تا به حال تمامی وعده هاشون راست بوده پس میشه تو این زمینه هم رو حرفشون حساب کرد.
احتمال قریب به یقین و با توجه به بازی کردن داغون او کسی که داشت بازی میکرد، درجه سختی بازی رو easy بوده.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته من یه حدسی هم میزنم شاید تو درجه سختی Easy بازی میکرد ! چون توجه میکردم دشمنا بعضا هرچقدر بهش شلیک میکردند طرف هیچیش نمیشد حتی تو خطر مرگ هم نبود !
خیلی از بازی ها با بالا بردن درجه سختیش هوش مصنوعیش هم بالاتر میره مثل HALO
آره آقا منم میگم، Easy هست.

تو نسخه اول هم واقعا تفاوت ها بین درجه سختی ها بالا بود، یه درجه رو عوض میکردی یارو اصلا عکس العمل هاش به طور کامل عوض میشد.

پستت واقعا منطقی بود . منم دقیقا همین فکر را دارم منم قبلا به گرافیک کرایسیس اصلا اعتقاد نداشتم با اینکه بهترین بود و شاید هنوزم هست ولی میگفتم وقتی یه سخت افزار نامحدود هست اینا مشکل انچنانی ندارند ( البته اینم باید در نظر گرفت کلا خلق افکت استثنایی حتی روی یه سخت افزار نا محدود هم کار هرکسی نیست !) بالاخره هرچی هست کارشون راحتتر از یه سخت افزار محدود هست . ولی وقتی میبینم الان کرایتک تونسته روی کنسول هم عالی ظاهر بشه اونم یک عنوان مولتی پلتفرم که مجبور هستند تو عرض 3 سال روی 3 نسخه کار کنن کارشون واقعا تحسین برانگیزه .
این به نظرم خیلی ارزش کاری را بالا میبره نسبت به یه بازیساز دیگر که بیاد موتور بازی را برحسب یک سخت افزار برنامه نویسی کنه و کل این مدت را (مثلا 3 سال) فقط روی یک نسخه کار کنه .
کلا کار بازیسازهایی که به صورت غیر انحصاری کار میکنن کارشون خیلی سختتر هست و وقتی میتونن موفق ظاهر بشن کارشون بیشتر تحسین داره .
دقیقا موافقم همون دو سال پیش هم میگفتم به نظرم کراسیس کار بزرگی نکرده که فکر کنم یه اخطار هم نوش جان کردم :-".
اما الان کاملا ایمانم نسبت به Crytek چندین برابر شد.

یکی از صحنه های همین تریلر Story وقتی تو شب هستن دارن رد میشن یارو میگه Hold on اینقدر نور پردازی بی نظیر هست، اون جلوه اتیش اینقدر فوق العاده است حس میکنم یا CG یا فیلم هالیوودی هست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,131
نام
نـــــــویـــــــــد
راستی لینک سالم از Story دارین بدین دان کنم ببینم ثواب داره به خدا :d

دوما میخواستی شب از 12 به بعد میذاشتی دانلود تا رایگان میشد :biggrin1:
Caseـَم صدا تراکتور میده نمیتونم روشن بذارم دان شه چون نمیتونم بخوابم برا همین میگم ای کاش روی لایو هم میامد این چندتا تریلر :d در ضمن شما از کجا سرویس میگیری که از 12 به بعد رایگان میشه ؟ :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Caseـَم صدا تراکتور میده نمیتونم روشن بذارم دان شه چون نمیتونم بخوابم برا همین میگم ای کاش روی لایو هم میامد این چندتا تریلر :d در ضمن شما از کجا سرویس میگیری که از 12 به بعد رایگان میشه ؟ :d

از هرجا ! :D والا تو شهر ما از هر شرکتی بخری بدون استثناء از 12 به بعد تا ساعت 6 یا 7 رایگان هست ! سر تو را شیره مالیدن :D

در ضمن خارج از تاپیکه .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,683
نام
محمد
سلام!
من این 10 دقیقه گیم اسپات را دیدم، گرافیک ـش که خیلی عالی بود، یعنی فکر نمی کردم رو کنسول اینقدر خوب بتوانند بازی را آماده کنند. اون تیکه آخر که میره داخل شهر، نورپردازی فوق العاده ای داشت. اون دوستی هم که داشت بازی می کرد به نظر آماتور میومد :D یه جا نارنجک انداخت، افتاد زیر پای خودش :D البته من کلا با Crysis حال نمی کنم، از شماره اول هم خیلی خوشم نیومد، این شماره اگه گیم پلی اش به Warhead نزدیک تر شده باشه واسه من خیلی بهتره (اگر هم روندش خطی باشه دیگه عالی میشه :D)

پس اصلا سراغش نرو!
البته من از بازی های Sandbox خوشم میاد ولی کلا از گیم پلی Crysis اورجینال خوشم نیومد، باز Warhead بهتر بود به نظرم. ولی خودم فکر می کنم بازی نسبت به شماره اول خطی تر شده باشه.

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سلام!
من این 10 دقیقه گیم اسپات را دیدم، گرافیک ـش که خیلی عالی بود، یعنی فکر نمی کردم رو کنسول اینقدر خوب بتوانند بازی را آماده کنند. اون تیکه آخر که میره داخل شهر، نورپردازی فوق العاده ای داشت. اون دوستی هم که داشت بازی می کرد به نظر آماتور میومد :D یه جا نارنجک انداخت، افتاد زیر پای خودش :D البته من کلا با Crysis حال نمی کنم، از شماره اول هم خیلی خوشم نیومد، این شماره اگه گیم پلی اش به Warhead نزدیک تر شده باشه واسه من خیلی بهتره (اگر هم روندش خطی باشه دیگه عالی میشه :D)
پس اصلا سراغش نرو!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام!

البته من از بازی های Sandbox خوشم میاد ولی کلا از گیم پلی Crysis اورجینال خوشم نیومد، باز Warhead بهتر بود به نظرم. ولی خودم فکر می کنم بازی نسبت به شماره اول خطی تر شده باشه.
خطی تر که مسلما شده.چون اصلا جنگل با شهر محیطش خیلی فرق میکنه.محیط شهری خود به خود اون آزادی عمل رو تا حدی میگیره.ولی اگه منتظر یه چیزی مثل عشقت MW2 هستی(:d),جدا اصلا طرف Crysis 2 هم نرو!:D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,683
نام
محمد
سلام!
ولی اگه منتظر یه چیزی مثل عشقت MW2 هستی(:d),جدا اصلا طرف Crysis 2 هم نرو!:biggrin1:
دیگه از FarCry و Halo که Sandbox تر نیست؟ :D مشکل من با Crysis اورجینال باز بودن محیط ـش نبود بلکه کند بودن روند بازی بود، در حالیکه تو Warhead گیم پلی سریع تر شده بود. امیدوارم این نسخه هم گیم پلی اش سریع تر از نسخه اول باشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
سلام!
مشکل من با Crysis اورجینال باز بودن محیط ـش نبود بلکه کند بودن روند بازی بود، در حالیکه تو Warhead گیم پلی سریع تر شده بود.
اونهای که منتقدش هستن به همین نکته اشاره میکنن. راه رفتن و طی کردن بیهوده مسیرهای طولانی.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
امیدوارم مثل ارجینالش نباشه:dیک کوه نشون میداد که فقط نوکش معلوم بود میگفت حالا برو :d3 روز طول میکشید:dولی امیدوارم درگیری ها هیجانی مونده باشه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام!
دیگه از FarCry و Halo که Sandbox تر نیست؟ :D مشکل من با Crysis اورجینال باز بودن محیط ـش نبود بلکه کند بودن روند بازی بود، در حالیکه تو Warhead گیم پلی سریع تر شده بود. امیدوارم این نسخه هم گیم پلی اش سریع تر از نسخه اول باشه.
شوخی میکنی دیگه!!؟:D 100% از Farcry و Halo(حداقل 1 و 3 و Reach که من بازی کردم)سند باکس تر بود!
پس چرا من اینقدر از اون کند بودن خوشم میاد!:D اکثرا مشکل دارن ولی واسه من,یکی از نقاط قوت بزرگش همین کند بودنش بود.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
شوخی میکنی دیگه!!؟:D 100% از Farcry و Halo(حداقل 1 و 3 و Reach که من بازی کردم)سند باکس تر بود!
پس چرا من اینقدر از اون کند بودن خوشم میاد!:D اکثرا مشکل دارن ولی واسه من,یکی از نقاط قوت بزرگش همین کند بودنش بود.
فقط شما نیستی که! من و چند میلیون Pc گیمر دیگه هم همینجوری هستیم:d! اصولا سلایق فنای کنسولی خلاف این قضیه هست.

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
اول از همه :
میدونم اینجا تاپیکِ 360 این بازیه ولی خوب فکر کنم نسخه PC بتونه مبنای مقایسه بعضی از ویژگی های بازی باشه.
من نسخه بتا رو گرفتم برای تست، احتمالا به علتِ بتا بودنشه ولی اگر هوش مصنوعیِ بازی بخواد اینطوری باشه خیلی بده. تو چند مرحله این که رفتم 5-6 بار پیش اومد که وقتی از مسیر کنار (از روبرو نه) به دشمن نزدیک میشدم حتی تا 3-4 متریش هم که میرسیدم من رو نمیدید!!!
نمیدونم نسخه های کنسولی چطوری خواهد بود ولی:
گرافیکِ بازی غوغاست از نظرِ جزئیات و افکتها، البته رفلکس نورِ آتیش تا حدودی غیرعادی ولی با اینحال بینهایت زیبا بود.کیفیت تکسچرِ دیوار ها حتی از نمای نزدیک غیر قابل باوره اما درختها... متاسفانه با توجه به اینکه همین الان CR1 رو هم نصب شده دارم میتونم بگم که طراحیِ درختها افتِ عجیبی کرده.
فیزیکِ بازی اصلا جالب نبود ، قبل از اینکه اعتراض کنید باز هم بگم تو نسخه بتا!!! اثرِ تیر روی اجسام وجود نداره (مثلا روی دیوار) یا به یه کپسولِ گازِ بزرگ و سنگین یه تیر بزنی 2-3 متر پرتاب میشه و هر جاش بخوره بلند میشه رو هوا؟!
گیم پلی سلیقه ایه و فکر میکنم اگر PC باز باشید و Sandbox رو دوست داشته باشید احتمالا خوشتون میاد ولی برای بازی کننده هائی که درگیری های شلوغ به سبک COD و KZ رو دوست دارن: نه اصلا اینطوری نبود.لااقل مراحلی که من رفتم اینطوری نبود.
من با 4870 و 4 گیگ رم روی WIN7 64 bit و XP sp3 فریمِ عالی میگرفتم (حدود 50-60) و تنظیمات هم Advanced تو رزولوشنِ 1920 در 1080 بود.

گرافیک بسیار خوب ولی فیزیک و هوش مصنوعی نسبتا ضعیف و گیم پلی قابل قبول بود از نظر من.
به نظرم کیفیت کار این تیم رو باید با توجه به نسخه ی PC سنجید و نسخه های کنسولی بعید میدونم برتری نسبت به عناوین 1st party کنسولها داشته باشن.
همزمان KZ3 و CR2 رو دارم میرم... قابلِ مقایسه نیستند.. اصلا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S.T Infamous

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,683
نام
محمد
درود!
شوخی میکنی دیگه!!؟:biggrin1: 100% از Farcry و Halo(حداقل 1 و 3 و Reach که من بازی کردم)سند باکس تر بود!
پس چرا من اینقدر از اون کند بودن خوشم میاد!:biggrin1: اکثرا مشکل دارن ولی واسه من,یکی از نقاط قوت بزرگش همین کند بودنش بود.
FarCry به نظر من Sandbox تر از Crysis بود. Halo هم بابک باید بیاد نظر بده :D :D به نظر من اگه کند بودن اش یه حسن بود تو Warhead بازی را سریعتر نمی کردند. شاید هم می خواستند یه تنوع به گیم پلی بدهند :D ولی تو این چند تا ویدوئی که دیدم به نظر میاد مبارزاتش بیشتر به Warhead شبیه باشه تا Crysis اورجینال.

فقط شما نیستی که! من و چند میلیون Pc گیمر دیگه هم همینجوری هستیم:d! اصولا سلایق فنای کنسولی خلاف این قضیه هست.
اتفاقا من خودم خیلی ها را می شناسم که از گیم پلی کند Crysis شاکی بودند، فن کنسول هم نیستند که بگیم به این خاطر بوده. در کل یه چیز سلیقه ای هست فکر کنم. در ضمن کسی که از FarCry و Halo خوشش میاد قاعدتا مشکلی با Sandbox بودن بازی نداره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر