Crysis 2, Xbox360 Thread

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تریلر رو دیدم.
راست و حسینیش با اینکه با Crysis واقعا حال کردم همیشه اعتقاد داشتم Crytek زیاد هم بارش نیست، خب اگر به بچه 6 یا 7 ساله هم یه ماشین بدید بگید این کلاج رو نگه دارو بعد آروم ولش کن تو جاده صاف، عین مایکل شوماخر براتون رانندگی میکنه ولی وقتی یه پیچ اومد وسط فرق راننده و غیر راننده معلوم میشه.
Crysis رو روی PC باید اجرا میکردی که CPU متصل بود به بی نهایت در نتیجه کار Crytek چندان به چشمم نمیومد. بیشتر هنر بازیسازی رو تو این میدونم که با حداقل امکانات بازی بسازی نه با حداکثر امکانات ولی Crysis 2 رو که دیدم کلا نظرم 180 درجه (360 :d) عوض شد.
فوق العاده بی نظیر بود. شاهکار و...

• Like
Reactions: محمد رضا mr

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
من تریلرهاش رو دیدم! همچنین now playing گیم اسپات رو...
واقعا عالیه ! خیلی تعجب کردم وقتی دیدم:D افت فریمی تو now playing ندیدم با اینکه صحنه های شلوغی هم داشت نشون میداد فقط بعضی جاها در حد صدم ثانیه تکسچرها دیر لود میشدن که مهم نیست چون اذیت نمیکنه...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تریلر رو دیدم.
راست و حسینیش با اینکه با Crysis واقعا حال کردم همیشه اعتقاد داشتم Crytek زیاد هم بارش نیست، خب اگر به بچه 6 یا 7 ساله هم یه ماشین بدید بگید این کلاج رو نگه دارو بعد آروم ولش کن تو جاده صاف، عین مایکل شوماخر براتون رانندگی میکنه ولی وقتی یه پیچ اومد وسط فرق راننده و غیر راننده معلوم میشه.
Crysis رو روی PC باید اجرا میکردی که CPU متصل بود به بی نهایت در نتیجه کار Crytek چندان به چشمم نمیومد. بیشتر هنر بازیسازی رو تو این میدونم که با حداقل امکانات بازی بسازی نه با حداکثر امکانات ولی Crysis 2 رو که دیدم کلا نظرم 180 درجه (360 :d) عوض شد.
فوق العاده بی نظیر بود. شاهکار و...

پستت واقعا منطقی بود . منم دقیقا همین فکر را دارم منم قبلا به گرافیک کرایسیس اصلا اعتقاد نداشتم با اینکه بهترین بود و شاید هنوزم هست ولی میگفتم وقتی یه سخت افزار نامحدود هست اینا مشکل انچنانی ندارند ( البته اینم باید در نظر گرفت کلا خلق افکت استثنایی حتی روی یه سخت افزار نا محدود هم کار هرکسی نیست !) بالاخره هرچی هست کارشون راحتتر از یه سخت افزار محدود هست . ولی وقتی میبینم الان کرایتک تونسته روی کنسول هم عالی ظاهر بشه اونم یک عنوان مولتی پلتفرم که مجبور هستند تو عرض 3 سال روی 3 نسخه کار کنن کارشون واقعا تحسین برانگیزه .
این به نظرم خیلی ارزش کاری را بالا میبره نسبت به یه بازیساز دیگر که بیاد موتور بازی را برحسب یک سخت افزار برنامه نویسی کنه و کل این مدت را (مثلا 3 سال) فقط روی یک نسخه کار کنه .
کلا کار بازیسازهایی که به صورت غیر انحصاری کار میکنن کارشون خیلی سختتر هست و وقتی میتونن موفق ظاهر بشن کارشون بیشتر تحسین داره .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
خوبی Crysis اینکه انحصاری نیست، ادم هرچی بگه کسی نمیتونه برچسب بزنه :D.
ماهم صحنه را دیدیم. جداً بالاترین گرافیک رو بین تمام fps های کنسولی داره (بدون چک و چونه).
یه سری افکتهای بسیار زیبا و سنگین هم دیده میشه که اصلاً از 360 انتظار نداشتم :| (:D).
در اخر درود میفرستم خدمت عزیزان Crytek بابت کنار اومدن و استفاده کردن از حداقل امکانات روی سخت افزار محدود کنسولها.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این Now Playingــه GS چیز خاصی نداشت :| به نظرم قبلیش هاش باز جلوه های گرافیکی بازی رو بیشتر نشون میداد، این فقط افت فریم و تکسچر پاپ اپ نداشت !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,141
این Now Playingــه GS چیز خاصی نداشت :| به نظرم قبلیش هاش باز جلوه های گرافیکی بازی رو بیشتر نشون میداد، این فقط افت فریم و تکسچر پاپ اپ نداشت !
دقیقا منم همین نظر رو دارم، الکی این فرخ 320 مگ از ما کشید:| همش تو یه جای تاریک بود و بیشتر داشتن المان های گیم پلی رو نشون میدادن. هوش مصنوعیش هم بعضی جاها خیلی داغون میزد! کلا نقطه عطف Crysis 2 نورپردازیشه که مشخصه اگه زیاد نورپردازی نباشه گرافیک خیلی به چشم نمیاد.
از یورش به کوبش ؟
فعلا که تو دوتا فروم معروف همه از این ویدئو شوکه شدند .
من هرچی رو ببینم میگم دیگه:D اون قبلی به خاطر نورپردازی خیلی خوشگلتر بود. البته بدون نورپردازی هم گرافیکش از 95% بازیها جلوتره، ولی با نورپردازیه که یه چیز دیگه میشه:D

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دقیقا منم همین نظر رو دارم، الکی این فرخ 320 مگ از ما کشید:| همش تو یه جای تاریک بود و بیشتر داشتن المان های گیم پلی رو نشون میدادن. هوش مصنوعیش هم بعضی جاها خیلی داغون میزد! کلا نقطه عطف Crysis 2 نورپردازیشه که مشخصه اگه زیاد نورپردازی نباشه گرافیک خیلی به چشم نمیاد.

از یورش به کوبش ؟ :D
فعلا که تو دوتا فروم معروف همه از این ویدئو شوکه شدند .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دقیقا این هوش مصنوعی دشمن ها خیلی توی ذوق میزد. توی ویدئوی E3 هم همین مشکل بود ولی زیاد نبود. تو این دو تا دشمن جلوت وایستادن میبیننت، بعد که Cloak میکرد یارو، همون دو تا دشمن مثل خیار همون جا خشکشون میزد !

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
البته اونی هم که داشت بازی می کرد , تازه کار بود !
اگر هم تازه کار نبوده خیلی بد بازی میکرد، ولی خب ضعف هوش مصنوعی ربطی به سطح بازی طرف نداره، اتفاقا اگر یکی تازه کار باشه در این زمینه ضعف ها کمتر دیده میشه ولی اینجا ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,060
نام
نـــــــویـــــــــد
کلا تا نیمدن بازی نمیشه در مورد گرافیک نظر داد مارو سر کار گذاشتن اما نورپردازی فوق خری داره لامذهب ولی به AW نمیرسه :d کامل ندیدم هنوز اما جزئیات اسلحه هم خوب بود و همچنین کلا گیم پلی خوبی هم داره با توجه به دمویی که بازی کردم و کلا هنوز امیدوارم به این بازی :d حالا بعدا میشینم 20 دقیقه رو کامل میبینم اما تا اونجایی که متوجه شدم کلا میخوان امکانات بازی و آپگریدهارو نشون بدن . یه نسخه دیگه هم داره تو گیم اسپات حجمش 999 مگ بود کسی دان نکرده ؟ :d
320 مگ هم بده بیاد فرخ با توجه به اینکه 1 روز گذشته 8 مگ اضافه شد هر روز دیر کنی 8 مگ میاد روش :d

اگر هم تازه کار نبوده خیلی بد بازی میکرد، ولی خب ضعف هوش مصنوعی ربطی به سطح بازی طرف نداره، اتفاقا اگر یکی تازه کار باشه در این زمینه ضعف ها کمتر دیده میشه ولی اینجا ...

اختمالا قسمتی از مغز دشمنارو برداشته بودن هوششون کاهش پیدا کنه تا اون بنده خدا به مشکل بر نخوره اگر بخواد تو نسخه نهایی اینجوری باشه که خیلی بده ! این نامرئی شدنش یه جوری بود ! کنار طرف وایساده بودی داشت بهت تیر میزد بعد نامرئی میشدی دیگه تیر نمیزد :d خُب ابله من نامرئی شم یوهو 20 متر نمیرم اون طرف که

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر