Crysis 2, Xbox360 Thread

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
خُب این گیم پلی جدید رو HD گرفتم دیدم. فقط میتونم از کلماتی نظیر OMFG و WOW استفاده کنم! گرافیک بازی فوق العاده بود (کلمه دیگه ای اختراع نشده باهاش توصیف کنم:D). یعنی اصلا کلا نظرم در مورد گرافیک نسخه کنسول تغییر کرد. نورپردازی، جزئیات، افکت ها و همه چی در اوج زیبایی قرار داره. حتما ببینید و مطمئن باشید پشیمون نمیشید از دیدنش.

فقط یه کم افت فریم داره که خیلی اذیت کننده ندیدم من. یعنی مشخص بود 30 فریم ثابت نیست:D ولی خیلی هم افتضاح نبود و احتمالا تا عرضه بازی برطرف میشه. اما واقعا خلق چنین گرافیکی روی یه کنسول 5-6 سال پیش، اون هم به صورت مولتی پلتفرم فقط جای تبریک و احسنت داره!

• Like
Reactions: † Salvat€ore †

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
همون تورنته دیگه:D منم از تورنت گرفتم. ولی واقعا ارزشش رو داره. من هنوز نمیتونم هضم کنم چجوری این داره رو کنسول اجرا میشه. خیلی وحشتناک بود!

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
همون تورنته دیگه:D منم از تورنت گرفتم. ولی واقعا ارزشش رو داره. من هنوز نمیتونم هضم کنم چجوری این داره رو کنسول اجرا میشه. خیلی وحشتناک بود!
بعد از دیدین این ویدیو ادم بی اختیار اینجوری میشه:oاصلا قابل باور نیست این داره روی 360 اجرا میشه.این نشون میده کرایتک کارشو به خوبی تونسته واسه نسخه کنسولی انجام بده.این کارشون واقعا جای تقدیر داره:x

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
واقعا فوق العاده بود.مخصوصا یک سری افراد لازم این ویدئو رو ببینن که نظرات خوشحالی راجب ورژن کنسول صادر میکردن از جمله اجرا رو Low نسبت نسخه pc یا نبود افکت آب (( ته جک ))

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

هی منه بیچاره داد زدم گفتم نسخه کنسولی عالیه

اما هی گفتی نسخه کنسولی فقط خوب بود!

توی همون ترایلری هم که اول اومد همه چی نمایان بود که عالیه:((

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یعنی نمیدونم چی بگم ! فوق العادست اصلا چنین انتظاری نداشتم ! حالا باز بعضی ها بیان بگن کرایتک اله و بله !
واقعا کرایتک با یه بازی مولتی که یه موتور انحصاری برای یه سخت افزار را نداره تونسته چنین گرافیک پلتفرومی روی 360 ایجاد کنه احسنت داره .
خوبه برید نظرات beyond3d و neogaf را بخونید خیلی ها گفتن بهترین گرافیک کنسولی را داره و اصلا کمتر از فوق العاده نگفتن گرافیک بازی را به خارق العاده و دیوانه وار تشبیه کردند .
جالبه بدونید که بخش سینگل بر خلاف مولتی که داشتم میخوندم تو فرومها تائید کردن بازی در 720 کاملا hd اجرا میشه و همینطور تو بخش aa هم خیلی بهتره .
دو نکته مهمی را هم که باید توجه کنید بازی یک بازی sandbox همراه با محیط های باز یا همون openworld هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر