Crysis 2, Xbox360 Thread

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کسی میدونه این تریلر جدید ماله چه پلتفرمیه؟:D اگه واسه کنسول ها باشه که واقعا ترکونده! محشر بود...
استاد مگه تریلر E3 رو ندیدی؟ روی 360 بود 3D هم بود ! الان این تریلر مقداری اضافات هم داره:D
(عین بچه ها)::D
تازَشَم میگن 3D از kill morgh 3 بهتره:d
شاید من زیاد جوگیر شدم ولی این تریلر از نمایش e3 بهتر بود به نظرم...
اونی که توی E3 دیدیم HD رو من پیدا نکردم . اینو دیدم تقریبا همون میزد-
امین با بازی شاخی در زمینه گرافیک طرف هستی- ماریو که نیست:D- تا زمان عرضه انشاا... به حد رویایی خودش میرسه:D

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مگه 360 هم 3D داره ؟؟ :d
چوات گفت که این بازی برای تمامی پلتفرم ها 3D هست

به همین لینک فکر میکنم اکتفا کنیم کافی باشه
http://www.joystiq.com/2010/06/14/ea-and-crytek-bring-crysis-2-to-a-new-dimension/

خه میدونی از بس بعضی ها گفتن 100 % روی این کنسول فقطا ما پیش خودمون فکر کردیم اینم قضیه همونه !! :d
نمیدونستم 360 هم آره !! :d
یسری اینقدر خوشحالن که نمیخواند باور کنند کرایسس هم 3D رو ساپورت میکنه حالا چه برسه به اینکه 360 هم 3D داره!(کلا با حرف خوشحال ها رو زیاد گوش نده،بزار نویسندگیشون رو انجام بدن)

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
چوات گفت که این بازی برای تمامی پلتفرم ها 3D هست

همین Batman:AA هم 3D بود- AVATAR :Video game هم 3 بعدی بود-

شما ها فکر میکنید 3D یه غولیه که نمیتونه اجرا بشه؟ MS گفت- 3D براحتی روی 360 امکان پذیره-

ولی وقتی همه کس توانیی لذت بردن ازش رو ندارند فقط یه امتیاز میشه برای برخی افراد درست مثل تنظیمات High end شماره اول بازی که فقط یکسری افراد ازش لذت بردن

الانم این 3D رو همه کس تجربه نمیکنن.
آخه میدونی از بس بعضی ها گفتن 100 % روی این کنسول فقطا ما پیش خودمون فکر کردیم اینم قضیه همونه !! :d
نمیدونستم 360 هم آره !! :d

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
شاید به خاطر اینه که امسال سونی رو 3D بودن بازی هاش خیلی تبلیغ کرده ولی ماکروسافت اصلا رو 3D بودن تبلیغی نکرده و روی بازی خاصی تاکید نرده که 3D هست:(

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شاید به خاطر اینه که امسال سونی رو 3D بودن بازی هاش خیلی تبلیغ کرده ولی ماکروسافت اصلا رو 3D بودن تبلیغی نکرده و روی بازی خاصی تاکید نرده که 3D هست:(
شاید بخاطر این بوده که بازی های First party که دارن میان از این قابلیت پشتیبانی نمیکنن -پس مانوری هم داده نمیشه که خودشون زیر سوال نرن

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
بسیار مهم
شرکت معظم Crytek اقدام به ارسال Email حاوی دعوت نامه برای نگارش beta برای بخش multiplayer سوپر بازی خود یعنی Crysis 2 کرده ست. نگارش بتا بصورت انحصاری برای Xbox360 خواهد بود و با ثبت نام در MyCrysis شانس خود را آزمایش کنید.

Beta on Lead platform :D

آخرین ویرایش:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
crysis 1 اين بود:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
crysis warhead اين بود:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
حالا معلوم نيست كه اين چي ميخواد بشه.
ولي من كه اصلا راضي نيستم كه از جنگل به شهر بازي رو منتقل كردن:(
چون يكي از سرگرمي هاي خودم توي اين بازي انداختن درخت ها بود:d واقعا حال ميداد
البته من هم با اون عده از دوستان كه ميگن كه اين بازي روي كنسول نخواهد توانست مانند pc عمل كنه از نظر گرافيك موافقم ولي كسايي كه اين حرف رو ميزنن بايد توجه داشته باشند كه دو غول بازي سازي در حال همكاري براي ساخت اين بازي هستند. يعني ea و Crytek پس نميشه به همين راحتي ها اظهار نظر كرد:d
اين قطعا افتخاري ديگر براي ea خواهد بود
باي:d

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
از امروز ساعت جدود 5 صبح EA کدهای بتا تست بخش Multiplayer رو ارسال کرده برای کسانی که اکانت EA دارند.من ایمیلم رو چک کردم برای من هم فرستاده بود.
دوستان چک کنید ببینید برای شما هم اومده همچین ایمیلی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر