Crysis 2, Xbox360 Thread

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خوب گرافکیش نسبتا به شات های اولی و تریلر اسفبار قبلی خیلی بهتر شده,ولی من از وقتی گرافیک Gears 3 را دیدم,این برام معمولی شده!به نظرم crysis 2 کار سختی داره تا جلوی Gears را برای پس گرفتن عنوان بهترین گرافیک کنسولی که U2 ازش گرفت را بگیره!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,144
تریلر رو دیدم. نظرم عوض شد:D واقعا همچین گرافیکی در کنسول ها شاهکاره! فوق العاده بود از لحاظ گرافیکی.
ولی افت فریم داشت در حد تیم ملی آلمان (:D). کلا Crytek انگار به افت فریم علاقه داره:D اگه افت فریمش درست شه بی رقیب میشه!
عاشق غیب شدنش شدم
غیب شدن که تو 1 هم بود:D که اونم اسکی از بازیهای دیگه (:-") بود:D
گیم پلیش هم شدید خطی شده. من کلا با گیم پلیش اصلا حال نکردم. Sandbox بودن قبلی کجا و این کجا...

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
شدید حال کردم باهاش:D بازی فوق العاده سریع و عالی بود! من کاری با گرافیکش ندارم ولی اون گیم پلی و هیجانش خیلی واسم با ارزش بود...! عاشق غیب شدنش شدم:D!

غیب شدن که تو 1 هم بود:biggrin1: که اونم اسکی از بازیهای دیگه (:-") بود:biggrin1:
گیم پلیش هم شدید خطی شده. من کلا با گیم پلیش اصلا حال نکردم. Sandbox بودن قبلی کجا و این کجا...

من مثل ممد عاشق fps خطیم:D!
شماره یکم بازی نکردم کو پی سی خفن؟:D

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تریلر رو دیدم. نظرم عوض شد:D واقعا همچین گرافیکی در کنسول ها شاهکاره! فوق العاده بود از لحاظ گرافیکی.
ولی افت فریم داشت در حد تیم ملی آلمان (:D). کلا Crytek انگار به افت فریم علاقه داره:D اگه افت فریمش درست شه بی رقیب میشه!

غیب شدن که تو 1 هم بود:D که اونم اسکی از بازیهای دیگه (:-") بود:D
گفتن بازی فریم ثابته و 720 !احتمال خیلی زیاد درستش میکنن

والا توی نمایش 1 ماه پیش بازی داشت 10 فریم اجرا میشد یرلی داشت می گفت 30 فریم ثابته :biggrin1: شاید منظورشون همون بوده :biggrin1:
مثل نسخه اول کاملا ثابت خواهد بود:D(متحرّک:D)

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی افت فریم داشت در حد تیم ملی آلمان (:biggrin1:). کلا Crytek انگار به افت فریم علاقه داره:biggrin1: اگه افت فریمش درست شه بی رقیب میشه!
پس مشکل هنوز ادامه داره :D دفعه آخر که تریلر دیده بودم روی 10 فریم داشت اجرا می شد.
امشب هم تریلر های E3 رو دانلود می کنم ببینم چه جوریه ببینم پیشرفتی ایجاد شده یا نه :D

گفتن بازی فریم ثابته و 720 !احتمال خیلی زیاد درستش میکنن
والا توی نمایش 1 ماه پیش بازی داشت 10 فریم اجرا میشد یرلی داشت می گفت 30 فریم ثابته :D شاید منظورشون همون بوده :D

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ولی همه کیفیت گرافیکش یه طرف، نورپردازیش یه طرف! لعنتی ادمو میخکوب میکرد.یکی از ویژگیهای جالب این موتور اینه که وقتی شما نور رو روی یه شیء مثلا دیوار میتابونی، نور انعکاس پیدا میکنه و تو محیط پخش میشه که به شخصه چنین ویژگی ای رو تا حالا ندیده بودم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ویدئوی Walkthroughـه GT رو که دیدم خیلی امیدوار شدم.از دو جهت.
اول از نظر گرافیکی تو اون محیط وسیع جدا خارف العاده بود.نورپردازی و سیستم ذرات فوق العاده ای داشت.تخریب پذیریش هر چند به اندازه ی Crysis اورجینال و Warhead نبود ولی عالی بود.
دوم از نظر گیم پلی که تو این 8 دقیقه ای که دیدم محیط کاملا Sandbox بود و آزادی عمل زیادی داشت.البته چندتا اِلمان تابلو هم از بازی های دیگه قرض گرفته!:dمثلا Y رو نگه داری مثل GeOW به نقطه ی خاصی نگاه میکنه!کاور گیریش هم که مثل Killzone 2 هست!ولی نکته جالب در مورد گیم پلی اینه که محیط خیلی Interactive تر از قبل شده و تو مبارزه با Alien ها دست آدم رو برای استراتژی های مختلف باز میزاره!! لگد زدن به ماشنین ها و پرت کردنشون در حالی که بهشون ماده ی منفجره وصل کردیم خیلی حال میده!:d
در مورد AI هنوز زوده نظر بدم ولی تو این ویدئو چیز خاصی ندیدم که از بقیه ی بازی ها متمایزش کنه!
در کل بسیار امیدوار کننده بود.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
یه تریلر داغ داغ!!!!!

mrthin1277524609.jpg

HD

SD

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,815
نام
وحید
من که با تریلر های e3 کلا خیلی حال کردم تا به حال همچین گرافیکی برای ایکس باکس نیومده و با این گیم پلی به دوستانیکه میگفتن گرافیک این نسخه از نسخه اول پایینتره ثابت شد که اشتباه میکردن

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,732
نام
امیر
من که با تریلر های e3 کلا خیلی حال کردم تا به حال همچین گرافیکی برای ایکس باکس نیومده و با این گیم پلی به دوستانیکه میگفتن گرافیک این نسخه از نسخه اول پایینتره ثابت شد که اشتباه میکردن

نه اشتباه نمیکردن از نسخه ی اول پایینتره! ولی به اونهایی که میگفتن "نمیتونه بهترین گرافیک روی X360باشه چه برسه به بهترین گرافیک کنسولی" اثبات شد اشتباه میکردن!

شاید چون نسخه ی اول تو جنگل بود و نورپردازی استادانه کارشده بود گرافیکش به نظرم بازم بهتر از این بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر