Crysis 2, Xbox360 Thread

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
ii4sdhovjcxo4tefbuc.jpg

Download HD
Sd لطفا !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اين تريلر اخري كه گذاشتن با كيفيت بهتر عالي بود در مورد بهترين كنسولي كه گفته بودم حرفم را پس ميگيرم ! به دلايلي كه ميخوام مطمئن بشم و تا e3 صبر ميكنم ببينم چي ميخوان نشونمون بدن . چون من بازی را sandbox و openworld در نظر گرفتم اگه نباشه ........
ولي اين تريلر كه بالا دوستمون گذاشت نشون ميده در مورد tearing كاملا حق با من بوده ! اصلا اون tearing ها ديده نميشه فقط تو بعضي از جاها كه خيلي كمه .

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خب نمایش نسخه کنسولی crysis2 هم اجرا شد. من به شخصه باید اعتراف کنم تا حالا بهترین گرافیک رو تو e3 به نمایش گذاشته از خیلی جهات از جمله فیزیک و نورپردازی و افکتها بینظیر بوده.

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
خب نمایش نسخه کنسولی crysis2 هم اجرا شد. من به شخصه باید اعتراف کنم تا حالا بهترین گرافیک رو تو e3 به نمایش گذاشته از خیلی جهات از جمله فیزیک و نورپردازی و افکتها بینظیر بوده.
خوب اينكه مشخصه اصلا كرايسي به خاطر همين گرافيك و نور پردازي و فيزيك و... طرفدار پيدا كرد ديگه.;)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
داستان بازی هم باید خوب باشه، شماره قبلی یه داستان متوسط رو به بالا داشت،گیم پلیش هم چون محیط باز هست دقیقا مثل HALO که ازادی عمل زیاده-اونم کلی طرفدار رو میکشونه سمتش- واقعا نمایشش تو کنفرانس EA عالی بود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دیدید گفتم پشیمون میشید :biggrin1: واقعا چطور داشتید بازی را میکوبیدید ؟!
حرف های GAMESPOT !
With the demo over, Yerli had yet another announcement to make: that Crysis 2 would be available in stereoscopic 3D on all three of its platforms when it ships later this year. Yerli then showed a new trailer in 3D--unfortunately, we weren't equipped with the right glasses, so we can't attest to the visual fidelity of the 3D on show. What we can say, though, is that Crysis 2 is looking quite impressive right now in normal 2D, with an incredible amount of detail and with particle effects being thrown around during the firefight with Pinger.

به صورت خلاصه متاسفانه نتونستن بازی را به صورت 3D تجربه کنن ولی میگن در حالت 2D بازی به صورت باورنکرنی با جزئیات و از افکتهای ذره ای برخورداره و به کلی گرافیک بازی فوق العادست !

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
امسال چه قدر FPS خدا داریم!:d
به نظر من کاندید ها برای برترین FPS اینا میشن :
هیلو ریچ، کرایسیس 2، کال آو دیوتی، MoH و همچنین بد کمپانی 2 که بر خلاف بقیه عرضه شده.
پ.ن: برنده : هیلو ریچ:d

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
نسخه اول که بهترین بازی بود تا 2 3 سال ، این هم همین طور میشه مطمئن باشید (البته کسی نیست که مطمئن نباشه )

یه چیز دیگه این سایت EG کیفیت تصویر رو خراب میکنه اصلا گرافیکش خیلی خفن تر از اینی هست که 138 قرار داده شده (ممنون از ارش جان).مثلا الان این رو به اونی که تو چند تا پست بالا تر هست مقایسه کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر