Crysis 2, Xbox360 Thread

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بابک جان فیزیک این نیست که وقتی با MP5 چار بار شلیک میکنی ، یه ستون بریزه ، فیزیک یعنی عمل و عکس العمل . ما فقط یاد گرفتیم هرچی تخریب پذیری بیشتر باشه فیزیک بهتره ! در حالی که اینجوری نیست ! حتی من یادمه تو E3 برا نشون دادن قدرت فیزیک Crysis یه ویدئو بود که یارو به درخت با یه مسلسل شلیک میکرد ، بعد از اینکه 10-15 تا تیر زد یدفعه درخت میافتاد ! خب این خودش از نظر فیزیک اشتباهه ! باز اگه تو همون ویدئو نشون میداد که با جیپ زدیم به درخت و درخت شکسته میشد از نظر فیزیک واقعی تر بود ! حتی سری Bad Company هم که با Frostbite از نظر تخریب پذیری عالی بود بهترین فیزیک رو نداشت ! همیشه تخریب پذیری بیشتر که برابر با بهترین فیزیک نیست !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ميبنم كه قضيه علم غيب هم معرفي شد ! كه فيزيك فلان بازي كه اينده مياد از اين هم بهتر ميشه !
---------------------------------
بابك يكم صبر كن چرا اين همه عجله؟! من گفتم انتظار نبايد داشته باشي با يه تريلر 3 دقيقه همه چي را نشون بدن . كه مثلا ساختمان را هم ميشه ريخت و ... اينا بايد براي e3 هم يه چيزهايي براي نشون دادن داشته باشن يا نه ؟!

بابك اخر سر راهنماييت ميكنم بري فروم neogaf كه بدوني تنها كسي نيستم دارم از اين حرفها ميزنم اونجا دارن پرواز ميكنن :biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اقا چرا انقدر سره فیزیک بحث می کنید تنها بازی که بر اساس قوانین فیزیک تخریب پذیریش درسته شده بود Red Faction 3 بود. همین Crysis , BC کلا برند بوق بزنند چون هر چه قدر هم تخریب پذیرشون عالی بود به طبیعی بودن rf3 نمی رسید.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
انگار نشد اون آخرین پستم بشه:D
بابک جان فیزیک این نیست که وقتی با MP5 چار بار شلیک میکنی ، یه ستون بریزه ، فیزیک یعنی عمل و عکس العمل . ما فقط یاد گرفتیم هرچی تخریب پذیری بیشتر باشه فیزیک بهتره ! در حالی که اینجوری نیست ! حتی من یادمه تو E3 برا نشون دادن قدرت فیزیک Crysis یه ویدئو بود که یارو به درخت با یه مسلسل شلیک میکرد ، بعد از اینکه 10-15 تا تیر زد یدفعه درخت میافتاد ! خب این خودش از نظر فیزیک اشتباهه ! باز اگه تو همون ویدئو نشون میداد که با جیپ زدیم به درخت و درخت شکسته میشد از نظر فیزیک واقعی تر بود ! حتی سری Bad Company هم که با Frostbite از نظر تخریب پذیری عالی بود بهترین فیزیک رو نداشت ! همیشه تخریب پذیری بیشتر که برابر با بهترین فیزیک نیست !
منظور من همون تخریب پذیری بود:D وگرنه فیزیک رو با تریلر نمیشه فهمید چه طوریه.
همین کلبه هایی که تو عکس میبینی رو من تو شماره اول به طور کامل با خاک یکسان میکردم! آیا تو شماره دوم هم همچین کاری میشه کرد؟! اگه آره که من حرف فرخ رو کامل قبول دارم...:D
بابك اخر سر راهنماييت ميكنم بري فروم neogaf كه بدوني تنها كسي نيستم دارم از اين حرفها ميزنم اونجا دارن پرواز ميكنن
الان مثلا چند تا یوزر Neogaf یه چیزی بگن، میشه وحی مُنزل؟:D
بابك يكم صبر كن چرا اين همه عجله؟! من گفتم انتظار نبايد داشته باشي با يه تريلر 3 دقيقه همه چي را نشون بدن . كه مثلا ساختمان را هم ميشه ريخت و ... اينا بايد براي e3 هم يه چيزهايي براي نشون دادن داشته باشن يا نه ؟!
خدا کنه! ما که بخیل نیستیم...:-" اصلا فیزیکش Red Faction هم قورت بده! مگه من حرفی زدم؟:D من فقط چیزی که از تریلر دیدم رو دارم میگم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اقا چرا انقدر سره فیزیک بحث می کنید تنها بازی که بر اساس قوانین فیزیک تخریب پذیریش درسته شده بود Red Faction 3 بود. همین Crysis , BC کلا برند بوق بزنند چون هر چه قدر هم تخریب پذیرشون عالی بود به طبیعی بودن rf3 نمی رسید.
انصافا این حرف رو درست میگی کسری . نه تخریب پذیری BF ، نه SW: U و نه حتی کرایسیس به گرده پای RF: G نمیرسن ! انصافا یه چیز استثنایی بود ! نظیر داشت !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا چرا انقدر سره فیزیک بحث می کنید تنها بازی که بر اساس قوانین فیزیک تخریب پذیریش درسته شده بود Red Faction 3 بود.
شاید تنها بازیی که از فیزیکش لذت بردم تو این یکی دو سال ، Force Unleashed بود . Red Faction هم فیزیک خوبی داشت .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
بابك اخر سر راهنماييت ميكنم بري فروم neogaf كه بدوني تنها كسي نيستم دارم از اين حرفها ميزنم اونجا دارن پرواز ميكنن :biggrin1:
من که ترجیح میدم توی بحث شرکت نکنم چون فقط روح و روانم از بین میره ! ولی فرخ همین Neogaf که مثال زدی , برای هر خبر یا تریلر کوچولو 60 صفحه بحث میشه ولی در مورد گیم پلی Crysis 2 از پریروز تا حالا فقط و فقط 3 صفحه بحث شده !! یعنی حتی کمتر از همین بازیسنتر خودمون !!! این خیلی چیزها رو نشون میده. جالبه اولین نفری هم که نظرش رو در مورد ویدئو گفته این بوده :

SCREEN TEARING!AAag;khl1

دومین نفر هم این :

Looks okay, doesn't help to show the Core from Crysis one on high specs before though. It's certainly not the best looking thing on either console though.

این هم چند تا نظر دیگه توی همین 3 صفحه :
fix that damn tearing, well getting for PC anyway. although i didn't like all the talk about limiting things for the sake of "fun" saying that you can't jump froma 50 story building? why not? lame.

I am really not impressed by their presentation, It looks quite dull in there :/

Looks kind of generic and disappointing. Someone could easily show me the footage and I wouldn't even think it was Crysis.

I have a feeling this game is gonna suck...

I don't know why, but the things I've seen from Crysis 2 don't surprise me a shit
Like someone has said before, I have the same feeling that this game is gonna suck :S

Man, the tearing is goddamn awful. I couldn't play that, seriously. I hope they iron it out.

It looked good to me. Since it's console footage I basically multiplied everything I saw by 5 and that's the experience I'll get on my PC, which makes me happy.
biggrin.gif
Although NYC isn't as striking visually as the jungle I think it's time Crytek got away from that and I'm optimistic about them nailing it.

They didn't really show any new gameplay mechanics or strategies or anything that I wanted to see. :| Just random shooting. Disappointed with the footage.

Looks good for consoles, except for the holy crap massive screen tearing going. It also looked quite jaggy when no crazy post-effects were going on.

Ummm yeah please fix screen tearing. My god its bad.
Headache inducing stuff right there.
laugh.gif

Not to be a hater, I'm glad its coming to the consoles, but this looks still generic. The whole destroy New York city vibe is kind of old. Its almost 'Lets set it in WWII' old. I'll still play it though. Its just not my 'must have' title.

Horrible tearing, otherwise looks good.

اینا فقط برای یک صفحه و نیمش بود ! درسته بعضی ها هم تعریف کردن ولی شاید کلهم 2,3 نفر گفتن فوق العاده بوده ! تا جایی که خوندم حتی یه نفر هم نگفته بهترین !!

به شخصه اون رنگ و رویی که توی Crysis 1 دیدم رو نصفش هم توی Crysis 2 ندیدم. یه جوری بی روح بود.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من که ترجیح میدم توی بحث شرکت نکنم چون فقط روح و روانم از بین میره ! ولی فرخ همین Neogaf که مثال زدی , برای هر خبر یا تریلر کوچولو 60 صفحه بحث میشه ولی در مورد گیم پلی Crysis 2 از پریروز تا حالا فقط و فقط 3 صفحه بحث شده !! یعنی حتی کمتر از همین بازیسنتر خودمون !!! این خیلی چیزها رو نشون میده. جالبه اولین نفری هم که نظرش رو در مورد ویدئو گفته این بوده :

SCREEN TEARING!AAag;khl1

دومین نفر هم این :

این هم چند تا نظر دیگه توی همین 3 صفحه :
fix that damn tearing, well getting for PC anyway. although i didn't like all the talk about limiting things for the sake of "fun" saying that you can't jump froma 50 story building? why not? lame.

I am really not impressed by their presentation, It looks quite dull in there :/

Man, the tearing is goddamn awful. I couldn't play that, seriously. I hope they iron it out.

Looks good for consoles, except for the holy crap massive screen tearing going. It also looked quite jaggy when no crazy post-effects were going on.

Ummm yeah please fix screen tearing. My god its bad.
Headache inducing stuff right there.
laugh.gif

Horrible tearing, otherwise looks good.

اریا اینا که گذاشتی مربوط به tearing خب . براتون صفحه قبل چی گذاشتم :

آریا چرا خدتونو میزنید اون راه دیگه واقعا نمیدونم چی بگم . چطور بخوام یه چیزی ثابت کنم عین آینه را میذارم جلوتون باز میگید نمیبینم ؟

ببین نسخه اورجینال از رو همین تریلر خوب بنظر میاد؟ و tearing را میبینی تو ؟

tearing ها را هم مشاهده کنید برای نسخه اورجینال بازی !
xmw3yw0zz22tmscs5v.jpg

ql7phtr7gfpur1ut2x.jpg

y3ov5nytznv3f42jt0t.jpg

iwfvd9hhjdhznjckoqtm.jpg

w4mql3hq9whzopo7fq.jpg

9llvlxeh2q01kxpjryg.jpg

میبینم که این بازی هم بساط tearing ــِش براهه:D

تو هم ؟میدم از روت غلتک رد میکنن ها اونوقت دیگه مردت را با کارتک هم نمیشه جمع کرد :biggrin1: بالا عکسها را گذاشتم واسه تو .

یا مثلا اگه بالا پشت بوم(مثل تریلر)باشیم 100 تا ساختمون ثابت رو میبینیم نه 1000 تا دختی که واقعا ادم کف بر میشه از دیدنشون.:smile:

والا من از دیدن ساختما های اسمان خراش بیشتر کف بر میشم تا درختهای همیشه تکراریه بازیهای CRYTEK که واقعا تکراری شده هر بازی را میسازه فقط جنگل :biggrin1:

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میبینم که این بازی هم بساط tearing ــِش براهه:D

کلا من چیزی ندیدم تو R F تخریب نشه!:D واقعا اینش باحال بود- ولی این تخریب پذیری های Crysis و B C - مثل MW از قبل تعیین شده نیستن و اکثر نقاط تخریب میشه -حد اقل میشه گفت از خیلی از بازی ها تو این زمینه بهترن ولی بهترین هم نیستن

به شخصه اون رنگ و رویی که توی Crysis 1 دیدم رو نصفش هم توی Crysis 2 ندیدم. یه جوری بی روح بود.
دقیقا -منم اون روز که تریلر رو دیدم ،میخواستم بگم-ولی چون بچه ها ندیده بودن(اکثریت)گفتم باز میزنن شهیدمون میکنن.
مطمئنن نمیتونستن توی اون فضای جنگلی شماره ی اول این بازی رو پیاده کنن که اومدن تو محیطی که اوج برد دیدمون -از این ساختمون تا ساختمون بعدیه! یا مثلا اگه بالا پشت بوم(مثل تریلر)باشیم 100 تا ساختمون ثابت رو میبینیم نه 1000 تا دختی که واقعا ادم کف بر میشه از دیدنشون.:smile: البته همینجوریش هم رنگ و لعاب تو ذوق میزد.
حد اقل امید وارم به نسخه PC یه حال اساسی بدن. یک دست هم ادم دلش بیاد اونو تموم کنه وگرنه ارزش نصب هم نداره:biggrin1:همین کنسولی بهتره:love::biggrin1:

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
اریا اینا که گذاشتی مربوط به tearing خب . براتون صفحه قبل چی گذاشتم :

آریا چرا خدتونو میزنید اون راه دیگه واقعا نمیدونم چی بگم .
عزیزم من خودمو به اون راه میزنم یا شما ؟!! تو گفتی توی Neogaf همه کف کردن , منم گفتم توی این دو سه روز فقط 3,4 صفحه راجع به ویدئو بحث شده که نشانی از کف کردن هم توش دیده نمیشه ! مثال هم برات زدم و البته گفتم که بعضی ها خوششون اومده ولی همونا هم اکثرآ از واژه هایی مثل good استفاده کردن به جز تعداد خیلی معدودی که از amazing و اینا استفاده کردن (توی صحبت های همونا هم چیزی از کف کردن و بهترین گرافیک و ... دیده نمیشه)
این بحث Neogaf بود وگرنه در مورد ویدئو من دیگه صحبتی ندارم و تا زمان عرضه بازی صبر میکنم. چون ثابت شده توی E3 هم آمار جوگیری به شدت بالاست و همون نمایش SC: Conviction در E3 پارسال هم توی بازیسنتر با عبارتهایی مثل : "فوق العادست ! عجب گرافیکی" و "دارم دیوانه میشم از این گرافیک" و ... همراه شد !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تو رفتی بیشترش را در مورد tearing گذاشتی که بهت نشون دادم که tearing بیشتر مربوط به ویدئو هست . به خاطر همینه خیلی ها شاکین . برات نشون دادم که اورجینال هم از رو همین تریلر بد بنظر میاد ولی وقتی از رو همون تریلر هر دوش را مقایسه میکنم چیزی فوق العاده ایست !

در ضمن ویدئو گیمر را قبول داری اونا از نزدیک دیدن !

چون ثابت شده توی E3 هم آمار جوگیری به شدت بالاست و همون نمایش SC: Conviction در E3 پارسال هم توی بازیسنتر با عبارتهایی مثل : "فوق العادست ! عجب گرافیکی" و "دارم دیوانه میشم از این گرافیک" و ... همراه شد !

بله دیگه از الان هم دارید خودتون و کاور میکنید که اگه تو E3 گفتن گرافیک خیلی خداست یعنی جو گیرن همه ؟ یعنی اینکه از این حرفها نیست ؟! والا ما که دیگه مغزمون سوت کشید !

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
گرافیکی که من دیدم چیزی فراتر از "یکی از بهترین ها" نبود.
اگه از مشکل Tearing بگذریم(با حرفای فرخ تا حدودی موافقم) بعضی جاها تکسچر تا حد افتضاح پایین بود!Draw distance هم که اشاره کردن قبلا!Colour Grading هم که نمیشه ازش ایراد گرفت,چون محیطش اینجور ایجاب میکنه ولی شخصا از رنگبندی نسخه ی اول بیشتر خوشم میاد.ویدئو زیادی "آبی" میزد!!(البته به عنوان ایراد بهش نگاه نمیکنم!)
در کل برای کنسول راضی کننده بود.ولی بهترین نبود!
چون ثابت شده توی E3 هم آمار جوگیری به شدت بالاست و همون نمایش SC: Conviction در E3 پارسال هم توی بازیسنتر با عبارتهایی مثل : "فوق العادست ! عجب گرافیکی" و "دارم دیوانه میشم از این گرافیک" و ... همراه شد !
آقا پای مقدسات رو وسط نکشین!:biggrin1:
قبول دارم همه جا و همیشه,جوگیر و جوگیری وچود داره ولی این حرفت یکم دو پهلو هست.البته میدونم منظورت اینی که فرخ گفت نیست!ولی اینطور برداشت میشه!
........................................................................................
کسی از Splinter Cell انتظار گرافیکی که همچین نظرهایی پشتش باشه نداره ولی Crysis چرا!

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من تريلر رو تازه ديدم - هنوز زوده قضاوت كرد درباره بازي ولي به نظرم با توجه به تريلر ميتونم فقط بگم خوبه - نه بيشتر ! ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر