Crysis 2, Xbox360 Thread

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
انگار حرف هیلو اومد...:D
در ضمن من بتای Reach رو بازی کردم. انصافا از این بهتر بود (با این که بتا بود)
تایید میشه...:D
کدوم هیلو منظورته ؟! Reach ؟! به نظر من گرافیک ریچ از این بهتر و خوش رنگو لعاب تره! (روی 360)
با اين تصاويری که ديدم اصلاً به پای Halo نميرسه

پ . ن : ریچارد مورگان کجایی که کرایسیس ـت رو کشتن...:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
جای halo killer میگفتن حداقل crysis کشون :biggrin1:
خجالت نمیکشین با این اوضاع میخوان بدن بیرون بازی رو ؟
این همه زدین تو سر کانویکشن بخاطره گرافیکش حالا تحویل بگیرین
دیگه همون گرافیک هم نداره این بازی رسما به .. رفت :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
دوستان دیگه انصافآ زیادی بازی رو پایین آوردین :D درسته شاهکار نیست ولی دیگه انقدر هم ... :D

هفته ی دیگه در E3 همه چی معلوم میشه:D
تجربه ثابت کرده تا لحظه اومدن Review ها باید صبر کرد :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آریا همش تقصیر بابیه . این HALO REACH خیلی تبش بالاست :biggrin1:

من اصولا با بحث غیر منطقی میونه ندارم پس منطقی میام جلو .

اولا در مورد مقایسه نسخه اوجیبنال با شماره 2 و مشکل tearing . میخوام فقط اینو من ثابت کنم ادم با یه تریلر تصمیم نهایی را نمیگیره تو این تریلر حتی نسخه اورجینال هم بد بنظر میاد .

الان میبیند tearing مربوط به ویدئو میشه و الان میبینید کرایسیس اورجینال هم چه گرافیکه خدایی داره ؟! امیدوارم نگید داشتند با تنظیمات مدیوم نشون میدادند ؟!

tearing ها را هم مشاهده کنید برای نسخه اورجینال بازی !
xmw3yw0zz22tmscs5v.jpg

ql7phtr7gfpur1ut2x.jpg

y3ov5nytznv3f42jt0t.jpg

iwfvd9hhjdhznjckoqtm.jpg

w4mql3hq9whzopo7fq.jpg

9llvlxeh2q01kxpjryg.jpg

بحث از فیزیک شد خواستم نشون بدم که چرا بابک ؟ :biggrin1:

داره تخریب کامل محیط را نشون میده .

ستونها همینطور که میبینید کاملا سالم :

kzkkj5tlifffypp319tz.jpg

بعد سالم بودن و افتضاحی که به بار اومده :biggrin1: البته بابک انتظار داشت ستون کلا از وسط نصف بشه که اوقت بجای فیزیک منطقی باید فیزیک افسانه ی فیلم های ژاپن را پیاده میکردن :biggrin1:

xdq6i4iq5szdet490l44.jpg

iu7ssi9d0egtwk8xs5.jpg

5fssho2s6zp50nl49xzm.jpg

صحنه های دیگر از تخریب پذیری!

hyoiufw02sgqv78j70uu.jpg

تخیرب یک انسان مظلوم :biggrin1: تیکه های لباسش تو هوا پخشه جزئیات کار فیزیکی ببین تا کجا پیشروی کرده !

odcc41fk52uguekb8wh.jpg

پرت کردن بدبخت بیچاره از پنجره :biggrin1:

4k57tsgcr4zsk7n169k.jpg

شلیک به ساختمان و رزیش تکه های ساختمان رو به زمین !

nw6qjdhrikpmiyclylu.jpg

در اخر تصویر های منو با تصویرهای بابی جون :biggrin1:مقایسه کنید پی به مضخرف بودن کپچرش که کاملا هدف دار و بوداره پی ببرید :biggrin1:

البته تصاویر بالا هم بد نیستند برای مقایسه .
h6xnu56u1jgw6xq9uptu.jpg

ogol4u62mv19jz9l3xic.jpg

9uhneqprdo7b6u8z0w.jpg

z6p1n52iln1p2ldmplsy.jpg

m47qd99l7sw8nsgjo47x.jpg

در نهایت بنظرم کسی بگه این تریلر نا امید کننده بوده متاسفم براش چون تو E3 خیلی گرون تموم میشه براش :biggrin1: تا به اینجا بنظر من بهترین گرافیک کنسولی را به راحتی هر چه تمام تر به نمایش میذاره! البته اگه مشکل های خاص بوجود نیاد که کم ندیدیم سر عرضه فقط سرف به این تریلر میگم .
البته رعایت یه سری چزئیات فوق العاده ریز هم تو این تریلر شاهد بودم که واقعا تا الان ندیده بودم وقت کردم براتون توضیح میدم .

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
آریا همش تقصیر بابیه . این HALO REACH خیلی تبش بالاست :biggrin1:

من اصولا با بحث غیر منطقی میونه ندارم پس منطقی میام جلو .

اولا در مورد مقایسه نسخه اوجیبنال با شماره 2 و مشکل tearing . میخوام فقط اینو من ثابت کنم ادم با یه تریلر تصمیم نهایی را نمیگیره تو این تریلر حتی نسخه اورجینال هم بد بنظر میاد .

الان میبیند tearing مربوط به ویدئو میشه و الان میبینید کرایسیس اورجینال هم چه گرافیکه خدایی داره ؟! امیدوارم نگید داشتند با تنظیمات مدیوم نشون میدادند ؟!

tearing ها را هم مشاهده کنید برای نسخه اورجینال بازی !
xmw3yw0zz22tmscs5v.jpg

ql7phtr7gfpur1ut2x.jpg

y3ov5nytznv3f42jt0t.jpg

iwfvd9hhjdhznjckoqtm.jpg

w4mql3hq9whzopo7fq.jpg

9llvlxeh2q01kxpjryg.jpg

بحث از فیزیک شد خواستم نشون بدم که چرا بابک ؟ :biggrin1:

داره تخریب کامل محیط را نشون میده .

ستونها همینطور که میبینید کاملا سالم :

kzkkj5tlifffypp319tz.jpg

بعد سالم بودن و افتضاحی که به بار اومده :biggrin1: البته بابک انتظار داشت ستون کلا از وسط نصف بشه که اوقت بجای فیزیک منطقی باید فیزیک افسانه ی فیلم های ژاپن را پیاده میکردن :biggrin1:

xdq6i4iq5szdet490l44.jpg

iu7ssi9d0egtwk8xs5.jpg

5fssho2s6zp50nl49xzm.jpg

صحنه های دیگر از تخریب پذیری!

hyoiufw02sgqv78j70uu.jpg

تخیرب یک انسان مظلوم :biggrin1: تیکه های لباسش تو هوا پخشه جزئیات کار فیزیکی ببین تا کجا پیشروی کرده !

odcc41fk52uguekb8wh.jpg

پرت کردن بدبخت بیچاره از پنجره :biggrin1:

4k57tsgcr4zsk7n169k.jpg

شلیک به ساختمان و رزیش تکه های ساختمان رو به زمین !

nw6qjdhrikpmiyclylu.jpg

در اخر تصویر های منو با تصویرهای بابی جون :biggrin1:مقایسه کنید پی به مضخرف بودن کپچرش که کاملا هدف دار و بوداره پی ببرید :biggrin1:

البته تصاویر بالا هم بد نیستند برای مقایسه .
h6xnu56u1jgw6xq9uptu.jpg

ogol4u62mv19jz9l3xic.jpg

9uhneqprdo7b6u8z0w.jpg

z6p1n52iln1p2ldmplsy.jpg

m47qd99l7sw8nsgjo47x.jpg

در نهایت بنظرم کسی بگه این تریلر نا امید کننده بوده متاسفم براش چون تو E3 خیلی گرون تموم میشه براش :biggrin1: تا به اینجا بنظر من بهترین گرافیک کنسولی را به راحتی هر چه تمام تر به نمایش میذاره! البته اگه مشکل های خاص بوجود نیاد که کم ندیدیم سر عرضه فقط سرف به این تریلر میگم .
البته رعایت یه سری چزئیات فوق العاده ریز هم تو این تریلر شاهد بودم که واقعا تا الان ندیده بودم وقت کردم براتون توضیح میدم .
کارت حرف نداشت؛ قابل توجه دوستانی که با کرایتک، دشمنی خونی دارن و تا تونستن بازی رو با یه تریلر اینجوری کوبوندن!!
به کار کرایتک شک نکنید این استودیو اگه تو هرچی ضعف نشون بده و بدقولی کنه، مطمئن باشید تو بخش گرافیک این کار رو نمیکنه.کسی که کرایسیس رو ساخته نمیاد با چهارتا ادعای بی اساس و دروغ کل ارزش و اعتبار خودش رو ببره زیر سوال.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
ببین فرخ جان:D
من اگه میخواستم از جاهای بدش کپچر کنم، که میومدم این رو میزاشتم:

t19ow2mdqmc8vnzm7qc.jpg

ولی دیدی که از جاهای خوب و قویش عکس گرفتم.

در مورد Crysis 1 هم درسته، کیفیت تریلر بد بود، اما باز هم تو همین کیفیت بد Crysis 1 خیلی خیلی بهتر از 2 بود. هرکس تریلر رو ببینه کاملا متوجه میشه. از همون عکس های بودار (:D) خودت هم مشخصه.

در مورد تخریب باز هم سر حرفم هستم. تخریب پذیری بازی فقط کنده شدن چند تا تیکه سنگ است که تو GeOW2 و حتی GTA IV هم دیده بودیم و چیز خاصی نداره. افتادن یه آواژور یا شکستن شیشه هم فیزیک خاصی نیست که بگیم شاهکار کرده. فیزیک شماره اول رو با این مقایسه کنی اصلا خندت میگیره. تو شماره قبل یه خونه رو به طور کامل میتونستی منهدم کنی!
تا به اینجا بنظر من بهترین گرافیک کنسولی را به راحتی هر چه تمام تر به نمایش میذاره!
واقعا خنده داره این حرف:D اصلا همچین چیزی نبود.

حالا شاید هم این از Build قدیمی بازی باشه و تو E3 مثلا بترکونه، اونش رو من نمیدونم. اما چیزی که دیدم این بود. همون عکس های مثلا خوب و قوی که خودت هم گذاشتی همین رو میگه.

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
این عکس هایی که بابک انداخته از تریلر HD بازی نیست.مطمعنا کیفیت نسخه ی نهایی بهتر از این عکس ها هستش ولی در بهترین شرایط میشه در مورد گرافیکش گفت :"یکی از بهترین ها!" Not more ...

Last edited by a moderator:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اخه بابي توكه اين همه بوداري مجبوري يه چيزي بگي :biggrin1: برو دعا كنه تويي كه باهاش بحث ميكنم وگرنه لهت كرده بودم :biggrin1:

بابك با يه تريلر كه سرجمعش 3 دقيقه طول نميكشه امكان نداره برات اينو نشون بدن كه فيزيك كلي بازي در چه حده و يا محيطهاي بازي بزرگ و OPEN WORLDE هست يا به قول تو خطي هستند كه نميدونم از كجا تونستي درش بياري ؟! يا بفهمي كه محيط SANDBOX هست يا نه كه نميدونم باز از كجا فهميدي ؟! چون محيط SANDBOX را بايد خودت دسته را بگيري دستت تا متوجه بشي مثلا چند باري وارد محيط بشي ببيني اتفاقات محيطي چطوره . قبول كن خيلي بي هدف و سريع پستت را دادي !
ولي حرفت در مورد :
اما باز هم تو همين کيفيت بد Crysis 1 خيلي خيلي بهتر از 2 بود.
بابك اونجا برات نمونه تصوير گذاشتم به جزء فرق محيطهاش از كجا ميگي خيلي خيلي بهتره ؟! يعني ميگي تريلر را خود كرايتك نشون ميده كه ثابت كنه CRYSIS 2 چقدر افت گرافيك داشته ؟
من كورم يا چي ؟:biggrin1:
در مورد تخريب باز هم سر حرفم هستم. تخريب پذيري بازي فقط کنده شدن چند تا تيکه سنگ است که تو GeOW2 و حتي GTA IV هم ديده بوديم و چيز خاصي نداره.
آخه بابك همچين ميگي مثل اينكه من بازيشون نكردم مقايسه اينا با اين تريلره به خدا مثل يه جك ميميونه .
خيلي خيلي داري گير ميدي به خدا پشيمون ميشي ها :biggrin1:
همون عکس هاي مثلا خوب و قوي که خودت هم گذاشتي همين رو ميگه.
همون عكسهايي كه از نسخه اورجينال گذاشتم داره ميگه گرافيك كلا داغونه ؟ مگه نه ؟ :biggrin1:

به اضافه اين فيريكي كه ديدم ازش با اون محيط باز و مانوريش , براحتي بهترين گرافيك كنسوليه چون همين فيزيك كلي قدرت كنسول را به خودش مشغول ميكنه كه همين بهترين گرافيك هاي كنسولي نصف اين تريلر هم فيزيك ندارن .
بعضي ها فقط از جنبه بصري به بازي نگاه ميكنن ولي به خاطر چهار چوب سخت افزار كنسول كه محدوديت داره بحث فيزيك كنار جنبه بصري خيلي معني ميده كه بايد روش توجه كرد .

البته بازم ميگم تا E3 بايد صبر كرد مثلا ممكنه همين HALO REACH بزنه تو پوز همشون :biggrin1: يا كلي بازي ديگه كه علم عيب ندارم .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
به اضافه اين فيريكي كه ديدم ازش با اون محيط باز و مانوريش , براحتي بهترين گرافيك كنسوليه چون همين فيزيك كلي قدرت كنسول را به خودش مشغول ميكنه كه همين بهترين گرافيك هاي كنسولي نصف اين تريلر هم فيزيك ندارن
بعضي ها فقط از جنبه بصري به بازي نگاه ميكنن ولي به خاطر چهار چوب سخت افزار كنسول كه محدوديت داره بحث فيزيك كنار جنبه بصري خيلي معني ميده كه بايد روش توجه كرد ..
گرافیک بازی رو که عالی ندیدم (خوب), اما اگر بحثت سر فیزیک هست که برو Bad Company بازی کن! حتماً اون هم بهترین گرافیک کنسولیه!

البته بازم ميگم تا E3 بايد صبر كرد مثلا ممكنه همين HALO REACH بزنه تو پوز همشون :biggrin1: يا كلي بازي ديگه كه علم عيب ندارم .
Reach یکی از بهترینهای سال جاری ـه ولی چیز زیادی ازش نمیدونم (فیزیک و...) اما 100% فیزیکی که از KZ3 خواهی دید باعث میشه که Crysis 2 رو تو این زمینه جوک خطاب کنی! :d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اول اینکه من قبول دارم گرافیک بازی با نسخه اول هنوز فاصله داره ولی با دیدن تصاویری که بابک گذاشته نمیشه در مورد گرافیک بازی قضاوت کرد . تصاویری که بابک از ویدئوی بازی کپچر کرده به شدت باعث شده کیفیت تصویر پایین بیاد ، بافت ها Sharp نباشن و تار بودن ابجکت ها هم شدید تر شده ! باز اگه تصاویر Direct Feed بود میشد درموردش قضاوت عادلانه تری کرد اما من مطمئنم تصاویر کپچر شده تمام کیفیت ویژال بازی رو نشون نمیده ، بهترین کار دیدن تریلر HD بازی هست . از روی تصویر هم نمیشه گفت فیزیک بازی ضعیفتر از نسخه اول هست !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
بابك اونجا برات نمونه تصوير گذاشتم به جزء فرق محيطهاش از كجا ميگي خيلي خيلي بهتره ؟! يعني ميگي تريلر را خود كرايتك نشون ميده كه ثابت كنه CRYSIS 2 چقدر افت گرافيك داشته ؟
والا من و 3-4 نفر دیگه که تریلر رو دیدیم اینجوری دیدیم، پس برم بهشون بگم همراه با من به چشم پزشک مراجعه کنن:D اوکی؟:D
خيلي خيلي داري گير ميدي به خدا پشيمون ميشي ها
ببین من نگفتم فیزیکش بده. مسلما از خیلی بازی ها بهتره، ولی اصلا در حد تعریف های تو و نسخه اولش نیست. افتادن چند تا تیکه سنگ فیزیک اینه، ولی هنوز عکس های شماره اولش هست که سرباز رو به دیوار کلبه چوبی پرت میکرد و دقیقا همون قسمت خورد میشد. الان اصلا حس گشتنش نیست:D ولی اونایی که دیدن دقیقا یادشونه. منم اصلا انتظار فیزیکی در اون حد نداشتم، خُب چون کنسوله به هر حال. ولی تو هم دیگه انقدر گندش نکن که پیشرفت داشته:D

از نظر گرافیک هم به خدا تو تنها کسی هستی که میبینم میگه بهترین گرافیک کنسولی!! خیلی از بچه ها تریلر رو دیدند، ولی خداییش بهترین گرافیک کنسولی.....:-"

در کل این دیگه آخرین پستم بود:D صبر میکنم تا E3 تا همه چی مشخص بشه...

ویرایش:

نیما خودت ویدیو رو ببینی میفهمی.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ولی هنوز عکس های شماره اولش هست که سرباز رو به دیوار کلبه چوبی پرت میکرد و دقیقا همون قسمت خورد میشد. الان اصلا حس گشتنش نیست:D
بیا برادر من مقایسه کن: :d
crysis8.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر