Crysis 2, Xbox360 Thread

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,685
نام
محمد
سلام!
از همه بدتر! گیم پلی بازی کلا خطی شده:D Crysis 1 با اون گرافیک خارق العاده، محیط های خیلی بزرگ و گیم پلی Sandboxـی هم داشت، ولی اینی که من دیدم، کلا خطی شده بود.
خوشایند ترین تغییرش واسه من همین خطی شدنش هست. البته شاید خیلی ها گیم پلی شماره اول را مناسب تر بدونند ولی به نظر من FPS باید خطی باشه تا بیشتر حال بده :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
گرافیکش با اینکه خیلی خوب بود ولی بهترین نه ! AA که بعضی جاها انگار نداشت ! screen tearing در حد ثبت در کتاب رکوردهای گینس بود. توی همین عکسهایی که بابک گرفته هم اون دو تا دونه برگ کیفیتشون پایین تر از پوشش پر از برگ درختهای نسخه یک هست. draw distance هم همچین تعریفی نداره. پنجمین عکس بابک رو نگاه کنین , اولین ساختمونی که دیده میشه خوبه ولی از ساختمون دومی به بعد یه دفعه محو میشه و میره توی مه !
کلآ خیلی خوبه ولی به نظر بنده در حدی نیست که چشمامون بزنه بیرون !

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
گرافیکش با اینکه خیلی خوب بود ولی بهترین نه ! AA که بعضی جاها انگار نداشت ! screen tearing در حد ثبت در کتاب رکوردهای گینس بود. توی همین عکسهایی که بابک گرفته هم اون دو تا دونه برگ کیفیتشون پایین تر از پوشش پر از برگ درختهای نسخه یک هست. draw distance هم همچین تعریفی نداره. پنجمین عکس بابک رو نگاه کنین , اولین ساختمونی که دیده میشه خوبه ولی از ساختمون دومی به بعد یه دفعه محو میشه و میره توی مه !
تا E3 خدا بزرگه!:biggrin1:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

این ضعفا و تغیراتی که شما دارین تو این عکساو تریلرا از بازی می گیرید ماله نسخه کنسولی بازیه!
کاملا مشخصه که تو PC خیلی فرقها خواهد داشت!!!:thinking:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این ضعفا و تغیراتی که شما دارین تو این عکساو تریلرا از بازی می گیرید ماله نسخه کنسولی بازیه!
کاملا مشخصه که تو PC خیلی فرقها خواهد داشت!!!:thinking:
عزیزم بحث اینجا سر نسخه های کنسولیه, کسی با PC کاری نداره!
Crysis 2 X360 Thread

چقد از pc متنفرید شما:biggrin1:
الان کجای حرف بنده جنبه تنفر آمیز داشت ؟! شفاف سازی بود بابا!
Viva PC :d

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
آخه در حد یه بازی کنسولی هم چشم نواز نیست بدبختی:D من که انتظار نداشتم مثل Crysis 1 بشه، ولی خُب با این همه تبلیغات Crytek انتظار بهترین گرافیک کنسولی (حداقل در 360) رو داشتم.
به قول اون دوستمون، حتی در حد Farcry 2 هم نیست.
======
فرخ از نظر تو همه باید برن چشم پزشک:D
باشه، تو E3 معلوم میشه!

موافقم

اما دیگه خداییش از farcry خیلی بهتر بود!

یه تست بزنید با نسخه اول

67301978796918740177.jpg

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
ای بابا این Crysis 2 هم که گرافیکش معمولیه... :((
همه ی امیدمون به این Crytek وامونده بود که شاید بتونه تمام قدرت کنسول رو به نمایش بکشه اما مثل اینکه بیخیال گرافیک خفن شده ایندفه :(

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا جان فریب عکسهای بابک را نخورید میتونم بگم بد کیفیت ترین عکسهای موجود را گذاشته که بخواد بازی را خراب کنه :biggrin1: اقا تریلر GT را ندیده اومده میگه فلان و بهمان . از عکسهایی که گذاشت فهمیدم :biggrin1:
تب HALO REACH بدجوری گرفتتش اونوقت هرچی میخواد میگه :biggrin1:در مورد فیزیک هم تا حد اسمان هفتم مغلته میفرماید . اخه من نمیخوام بیام با تصویر ثابت کنم چون بابیه :biggrin1:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
حالا گذشته از اون گرافیکه بازی که تو 360 چرت دراومده!(از اول هم مشخص بود) فکر نمیکنم لذتی که موس و کیبورد تو بازی اول شخص به ادم میده رو بشه با 360 مقایسه کرد!(اونم چی CRYSIS)

با اين تصاويری که ديدم اصلاً به پای Halo نميرسه ( تازه جک سال هم گفته بودن دوستان Halo killer ) !!!
من خودم یکی از طرفدارای سری بازیهای HALO ام.اصلا 360رو بخاطر اون گرفتم!ولی عزیزه من این کجا Halo کجا؟:lol:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ولی عزیزه من این کجا Halo کجا؟:lol:
کدوم هیلو منظورته ؟! Reach ؟! به نظر من گرافیک ریچ از این بهتر و خوش رنگو لعاب تره! (روی 360)

اگر منظورت Halo 3 هست که هیچ!
Halo 3 چش بود مگه
شايد از گرافيک ، از Halo 3 بهتر باشه ولی از داستان قول ميدم نميرسه به Halo 3
من دارم گرافیک رو میگم چی میگی تو؟!

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
من خودم یکی از طرفدارای سری بازیهای HALO ام.اصلا 360رو بخاطر اون گرفتم!ولی عزیزه من این کجا Halo کجا؟:lol:
آره منم 360 رو بخاطر Halo گرفتم يادمه وقتی که Xbox گرفتم Halo 2 روی خود Xbox بود .
اگر منظورت Halo 3 هست که هیچ!
Halo 3 چش بود مگه
شايد از گرافيک ، از Halo 3 بهتر باشه ولی از داستان قول ميدم نميرسه به Halo 3
من دارم گرافیک رو میگم چی میگی تو؟!
منم می گم که گرافیکش از halo 3 بهتره ولی از داستان ...

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
اقا جان فریب عکسهای بابک را نخورید میتونم بگم بد کیفیت ترین عکسهای موجود را گذاشته که بخواد بازی را خراب کنه :biggrin1: اقا تریلر GT را ندیده اومده میگه فلان و بهمان . از عکسهایی که گذاشت فهمیدم :biggrin1:
تب HALO REACH بدجوری گرفتتش اونوقت هرچی میخواد میگه :biggrin1:در مورد فیزیک هم تا حد اسمان هفتم مغلته میفرماید . اخه من نمیخوام بیام با تصویر ثابت کنم چون بابیه :biggrin1:
چی میگی آخه تو؟:D
میخوای از فایل 400 مگی که دانلود کردم عکس بگیرم؟!! این عکسها رو هم خودم گرفتم ازش:D

در ضمن من بتای Reach رو بازی کردم. انصافا از این بهتر بود (با این که بتا بود). نمیخواستم بحث مقایسه ای راه بندازم ولی دیگه خودتون باعث شدید:D
حتی اگه از لحاظ فنی هم Crysis 2 بهتر باشه، از لحاظ رنگ بندی و گرافیک کلی اون یکی بهتر بود:D حالا بیخیال، الان زوده. هفته ی دیگه در E3 همه چی معلوم میشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر