Crysis 2, Xbox360 Thread

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
اينا قرار بود بهترين گرافيك كنسولي رو به نمايش بزارن ؟ :biggrin1:
خود یرلی گفته بود تا الان هرچی از C2 دیدید مربوط به نگارش 360... با این حرکتهای که این چند وقته پیدا کرده دیگه نمیشه بهش اطمینان 100% داشت.

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
این 2 تا عکس بالا یه جورایی زیادی خوبن :D فکر کنم زیادی پولیش شدن ولی او سری عکسای پست 77# jaggies دارن، کیفت تکسچر خرابه، DD کمه، نورپردازی هم که ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فکر کنم هیچ کسی اولین تریلر گیم پلی بازی را ندیده کل دنیا فرومهاش منفجر شده انوقت اینجا :biggrin1:

اولین تریلر کنسولی از بازی را نشون میده که به کلمه واقعی فوق العادست . مخصوصا تخریب پذیری بازی را نشون میده همه چی تخریب پذیره .
از لحاظ گرافیکی هم خب اولای تریلر کاملا داره کرایسیس نسخه اورجینال را با شماره 2 بازی مقایسه میکنه . حداقلش بنظر من هیچ کم و کسری ندیدم یعنی خود تریلر هم به این منظوره که مقایسه کنه . البته تا حدودی مشکلات aa و tearing به چشم میخورد که اگه حل نشه به بازی ضربه میزنه ولی چیزی که میشه گفت از لحاظ فیزیک حداقل روی کنسولها بینظیره که این قسمت کلی از بخش سخت افزاریه کنسول را به حدر خواهد داد . پس اگه بخواید در ابعاد کنسولی بسنجید این نکته را باید خیلی روش توجه کنید !
انیمیشنهای بازی هم فوق العادست همچنین پیشرفت را هم کاملا میشه تشخیص داد .

مشکلی که الان سر بازی داره بحث میشه قضیه tearing است ! که باید منتظر بود ببینم کرایتک ربط به ویدئو میده یا نه . البته من خودم فکر کنم تا حدودی به ویدئو هم ربط داشته باشه چون سر مقایسه کرایسیس اورجینال هم این tearing ها را من رو صفحه دیدم .

چندتا gif هم از بازی اینجا میذارم که کف کنید :biggrin1:

kciees.gif
j6tv68.gif
xddvl.gif
این یه تیکه از تریلر است که گویای همه چیه ! واقعا فوق العادست . البته همین tearing را هم میتونید روش ببینید .
2va18gm.gif

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,146
آقا به حرفهای این فرخ توجه نکنید:D

واقعا برای Crytek متاسفم! Crysis 2 در بهترین حالت ممکن، میشه در حد Medium شماره اول! بعضی جاها تکستچرها انقدر داغون میشه که آدم باورش نمیشه این Crysisـه!
از لحاظ تخریب پذیری هم اصلا چیز خاصی نیست. مثل GeOW2 وقتی به در و دیوار تیر میزنی فقط چند تا تیکه سنگ میریزه زمین. هیچی خراب نمیشه.
از همه بدتر! گیم پلی بازی کلا خطی شده:D Crysis 1 با اون گرافیک خارق العاده، محیط های خیلی بزرگ و گیم پلی Sandboxـی هم داشت، ولی اینی که من دیدم، کلا خطی شده بود.

ضمن اینکه رسما میتونیم اسم بازی رو بزاریم Screen Tearing Fes :D طرف دوربین رو میچرخونه صفحه دو سه تیکه میشه!
بازی به هیچ وجه در حد ادعاهای Crytek نیست. من که وقتی تریلر رو دیدم، اصلا جایی نبود که متحیر بشم.
اینم چند تا عکس میگذارم، خودتون قضاوت کنید:

فرخ اصلا با من بحث نکن:D بالا بری پایین بیای، گرافیکش در حد متوسط بود (حتی در کنسول ها).

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
البته باید ویدئو رو دید ولی این عکس های بالا به غیر از اسلحه ها به Farcry2 هم نمیرسه به نظر من! حالا امشب تریلر رو دانلود میکنم.
اون gif ها رو هم من نمیبینم.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
تریلر رو دیدم, گرافیک برای یک بازی کنسولی واقعاً چشم نوازه اما به هیچ وجه قابل مقایسه با Crysis نیست!

پ.ن: هرکی میگه الن ویک Screen-Tearing داره این تریلر رو ببینه! :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,146
تریلر رو دیدم, گرافیک برای یک بازی کنسولی واقعاً چشم نوازه اما به هیچ وجه قابل مقایسه با Crysis نیست!

پ.ن: هرکی میگه الن ویک Screen-Tearing داره این تریلر رو ببینه! :d
آخه در حد یه بازی کنسولی هم چشم نواز نیست بدبختی:D من که انتظار نداشتم مثل Crysis 1 بشه، ولی خُب با این همه تبلیغات Crytek انتظار بهترین گرافیک کنسولی (حداقل در 360) رو داشتم.
به قول اون دوستمون، حتی در حد Farcry 2 هم نیست.
======
فرخ از نظر تو همه باید برن چشم پزشک:D
باشه، تو E3 معلوم میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر