Crysis 2 VS Killzone 3 Final Round

گرافیک کدام بازی بالاتر هست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    386

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یکی یکی اونجاهایی که قرمز کردی ترجمه میکنم میام پایین تا ببینیم دنیا دست کیه؟
cvg:بهترین سبک fpsشوتر از نظر این سایت
eurogamer:خلاصه وچکیده حرفش اینه که cry engin3در detailها از انچارتد هم بهتر کار کرده ...
ign:تونسته از نظر گرافیکی در اختیار بگیره یا جای بگیره روی عرش تمام بازیهای کنسولی:d
psu:بهترین شوتر ps3:))
electripic:گفته تقریبا روی هر دو تا کنسول خوب بوده.
و.......
در کل بجز ignدیگه هیچ سایتی نگفته بهترین گرافیک کنسولی روی 360
شما اشارت به چی بود؟
در مورد gt5حیف که اینجا جاش نیست وگرنه این بحث رو هم ادامه میدادم.
شما هنوز نمیدونی Best looking چه معنی میده اونوقت اینجوری دور هم برمیداری!!
سرت رو کردی زیره برف میگی به جز IGN هیچ کس نگفته بهترین گرافیک و ...
خوش باشی...

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad

این یعنی چی؟
is possibly the best-looking console game ever
best looking game on consoles and PC"
most gorgeous visuals you'll see in a videogame
Better Looking than Killzone 3

واقعا فهمیدم نباید باهات حرف بزنم.

تر جمه میکنیم:d
احتمال داره یا محتمله بهترین بازی کنسولی بشه همیشه
بهترین بازی به نظر میاد روی کنسول وپی سی
از نظر بصری خیلی پر زرق وبرق و باشکوه هست این بازی
بهتر از کیلزون 3به نظر میاد

حالا این کجاش گفته روی360بهترین گرافیک رو داره یعنی بهتر از ps3?
'گفته از کیلزون بهتر به نظر میاد این یعنیی کرایسیز2 روی ps3بدتر از 360اجرا میشه جلل خالق!!!!
خوش باشی...
best lokkingاز نظر شما چه معنی میده ؟
خوب بگو تا ما هم یاد بگیریم.

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
خوش باشی...
سینا من یاد نصیحت خودت افتادم که بهم کردی.ول کن بابا.حال داری؟طرف داره رسما همه چیز رو زیر سوال میبره.ولش کن بابا.
حالا این کجاش گفته روی360بهترین گرافیک رو داره یعنی بهتر از ps3?
'گفته از کیلزون بهتر به نظر میاد این یعنیی کرایسیز2 روی ps3بدتر از 360اجرا میشه جلل خالق!!!!
این آخرین نقل قولی هست که ازت میکنم.ببین پروفسور.اینا گفتن کرایسس 2 بهترین هست.اوکی؟طبق مقایسه سایتها هم کرایسس 2 روی 360 بهتر اجرا میشه.خوب روشنه یا نه؟روشن هم نباشه برام مهم نیست چون دیگه کلا کاری بهت ندارم.

از کسی که برای معنی کردن این 4 تا جمله به ترنسلیت متوصل میشه توقعی ندارم.
حالا چرا کم میاری قهر میکنی ؟
ادم وقتی پست منطقی میده خوب بیا بحث کن چرا تا کم میارید فرار میکنید ویه طوری سروته ماجرا رو میخواید بپیچونید:d
چیز دیگه ای دارید واسه ترجمه بزارید:d ____

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
ملت بازی رو تموم کردن رفت دوستان هنوز دارن بحث میکنن :D
جناب 8030 چقدر کارات مثل کبک میمونه :D
u.s.a توی امضات میخواستی لینک بدی چرا اینقد //// گذاشتی؟:D درست کن برادر

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سینا من یاد نصیحت خودت افتادم که بهم کردی.ول کن بابا.حال داری؟طرف داره رسما همه چیز رو زیر سوال میبره.ولش کن بابا.
این آخرین نقل قولی هست که ازت میکنم.ببین پروفسور.اینا گفتن کرایسس 2 بهترین هست.اوکی؟طبق مقایسه سایتها هم کرایسس 2 روی 360 بهتر اجرا میشه.خوب روشنه یا نه؟روشن هم نباشه برام مهم نیست چون دیگه کلا کاری بهت ندارم.

از کسی که برای معنی کردن این 4 تا جمله به ترنسلیت متوسل میشه توقعی ندارم.

:))=))=))=))=))حالا چرا کم میاری قهر میکنی ؟
ادم وقتی پست منطقی میده خوب بیا بحث کن چرا تا کم میارید فرار میکنید ویه طوری سروته ماجرا رو میخواید بپیچونید:d
چیز دیگه ای دارید واسه ترجمه بزارید:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نه انگار
دوباره شروع شد،
ایندفعه دیگه مشکلی نداره
این بار منم میام باهاتون بازی ولی با قانون خودم بازی میکنم
اگه بازیتون اینطوریه که نمیتونین توش درست با هم حرف بزنین و باید سر مقایسه دو تا بازی اینجوری تو سر و مغز هم میزنین هیچ اشکالی نداره ...
so Let's play

گفتم بازم میگم، اینجا اسمش KZ3 VS C2 هستش نه Sony vs Microsoft یا PS3 vs xbox360
نکته ای هم که ماشالله هیچکدومتون در نظر نگرفتین این هستش که C2 یک بازی مولتی پلتفرم هست نه انحصاری یک پلاتفرم خاص ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: гадюка

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
دوستان عزیز، این مسئله از ابتدا هم مثل روز روشن بود. البته بنده نمیخام از روی این تصاویر قضاوت کنم، چون خودم هر دو بازی رو در بهترین شرایط کیفیتی دیدم و بررسی کردم. انصافا Crysis 2 یکی از ممتازترین عناوین FPS بود که در سطح Multi-Platform عرضه شد، اما نه اونقدر که بتونه با هیولایی چون Killzone 3 رقابت کنه. این یک اصله که وقتی شما تمام تلاش و تمرکزتون را روی تولید یک محصول پیاده کنید، نتیجه بهتری می گیرید. Guerrilla از اون دسته استودیوهایی بود که همیشه به کیفیت محصول اهمیت ویژه ای میداد و بخاطر همین موضوع بود که پس از عرضه شاهکار ShellShock: Nam' 67 کمپانی Sony به خلاقیت و استعداد اونا پی برد و از اونجایی که خود Sony هم همیشه کیفیت رو به کمیت ترجیح میده و دنبال جذب نوابغ اینچنینی هست، Guerrilla Games رو تحت حمایت خودش قرار داد و با ارائه بهترین امکانات و کنسول به واقع نسل جدید PS3 راه پیشرفت رو برای اونا هموار کرد.

Navid: لطف کن و یه نیم نگاه به پست بالایی بنداز

Last edited by a moderator:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
دوستان عزیز، این مسئله از ابتدا هم مثل روز روشن بود. البته بنده نمیخام از روی این تصاویر قضاوت کنم، چون خودم هر دو بازی رو در بهترین شرایط کیفیتی دیدم و بررسی کردم. انصافا Crysis 2 یکی از ممتازترین عناوین FPS بود که در سطح Multi-Platform عرضه شد، اما نه اونقدر که بتونه با هیولایی چون Killzone 3 رقابت کنه. این یک اصله که وقتی شما تمام تلاش و تمرکزتون را روی تولید یک محصول پیاده کنید، نتیجه بهتری می گیرید. Guerrilla از اون دسته استودیوهایی بود که همیشه به کیفیت محصول اهمیت ویژه ای میداد و بخاطر همین موضوع بود که پس از عرضه شاهکار ShellShock: Nam' 67 کمپانی Sony به خلاقیت و استعداد اونا پی برد و از اونجایی که خود Sony هم همیشه کیفیت رو به کمیت ترجیح میده و دنبال جذب نوابغ اینچنینی هست، Guerrilla Games رو تحت حمایت خودش قرار داد و با ارائه بهترین امکانات و کنسول به واقع نسل جدیدPS3 راه پیشرفت رو برای اونا هموار کرد.
الان غیر از AA که اون هم با تکنینک MLAA هست و تعداد پلیگون بیشتر , کیلزون چه برتری نسبت به کرایسیس داره ؟
کرایسیس از لحاظ آبجکت (چه اونهایی که قابل تغییر هستند و چه ثابت ) , نورپردازی , وسعت از کیلزون سرتره !
حالا گیم پلی بماند .
در مورد قسمت بعدی صحبت :
این همه سایت که از گرافیک کرایسیس تعریف کردند کدومشون تو ایران هست !

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
الان غیر از AA که اون هم با تکنینک MLAA هست و تعداد پلیگون بیشتر , کیلزون چه برتری نسبت به کرایسیس داره ؟
کرایسیس از لحاظ آبجکت (چه اونهایی که قابل تغییر هستند و چه ثابت ) , نورپردازی , وسعت از کیلزون سرتره !
حالا گیم پلی بماند .
در مورد قسمت بعدی صحبت :
این همه سایت که از گرافیک کرایسیس تعریف کردند کدومشون تو ایران هست !

دوست عزیز من تمام جزییات همانند سایت LensofTruth برسی کردم گفتم که کریسیس بهترین گرافیک بین بازی مولتی داره اما کیلزون 3 به خاطره اینکه انحصاری و دقت بیشتری در ساختش شده بهتره

کریسیس دارای افت فریم زیاد و با گهای مسخره بود در صورتی که کیلزون کوچکترین اشکالی نداشت

LensofTruth با عکس و فیلم این مسله ثابت کرد در ضمن ما در دنیا فقط یک سایت خوب در ضمینه انالیز داریم که اونم اینه
شما اگه می خوایید به رف من برسید باید صبر کنید تا اخر سال که بهترین fbs و گرافیک اعلام میشه

من هر دو بازی انجام دادم کاملا بی طف قضاوت می کنم و برای من هیچ فرقی نداره کدوم بهتر باشه چون غیر از لذت بازی کردن هیچیش به من نمیرسه نه Guerrilla به من پول میده نه crytik

برتری کیلزون گیم پلی و خشونت و هیجان و هوش مصنوعی و قابلیت دو نفره و انلاین کاملا بهتر با مپهای بیشتر و متفاوت و وصعت بیشتر و صداگذاری عالی تر و کیفیت و بهتر بودن اصلحه و گرافیک بصی و تکنیکی بهتر در جزییات

در ضمن بازی های مثل کیلزون و gew دارای محیط تاریک و خوفناک هستن و بازی های مثل کریسیس و انچاذتد دارای محیط روشن و طبیعی هستن برای همین ممکنه از دید یک گیمر اماتور بهتر به نظر بیاد برای همین سایتی به اسم LensofTruth تشکیل شد با انلیزرهای کاملا حرفیه که مقایسه کنند

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
باید به این هم توجه کنید , محیطهای کلیزون 3 نسبت به کلیزون 2 بزرگتر شده ولی باز هم خطی محسوب میشه .
از اون طرف محیطهای کرایسیس 2 حتی از هیلو هم بزرگتره . پس مقایسه فقط با عکس کار اشتباهی هست ...
شما تو کرایسیس در عرض چند ثانیه تو محیط بزرگ دائم در حال جابجا شدن هستید .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
باید به این هم توجه کنید , محیطهای کلیزون 3 نسبت به کلیزون 2 بزرگتر شده ولی باز هم خطی محسوب میشه .
از اون طرف محیطهای کرایسیس 2 حتی از هیلو هم بزرگتره . پس مقایسه فقط با عکس کار اشتباهی هست ...
شما تو کرایسیس در عرض چند ثانیه تو محیط بزرگ دائم در حال جابجا شدن هستید .

درسته محیط کلزون 3 نسبت به کیلزون 2 دقیقا 3 برابر بزرگتر شده

ولی من با مشاهده که از دو بازی داشتم محیط کیلزون بزرگتر از کریسیس میدونم

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
درسته محیط کلزون 3 نسبت به 2 دقیقا 3 برابر بزرگتر شده

ولی من با مشاهده که از دو بازی داشتم محیط کیلزون بزرگتر از کریسیس میدونم
اوووووووووه مـــــــــــــای گاد:shocked::shocked::shocked:اینو الان شوخی کردی دیگه نه؟
کاملا مشخصه که شما بی طرف قضاوت میکنی:d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
من هر دو بازی انجام دادم کاملا بی طف قضاوت می کنم و برای من هیچ فرقی نداره کدوم بهتر باشه چون غیر از لذت بازی کردن هیچیش به من نمیرسه نه Guerrilla به من پول میده نه crytik
دوست عزیز آخه این که دلیل نمیشه ، من و خیلی های دیگه هم هر دو بازی رو انجام دادیم و بی طرف نظر میدیم و مسلما قرار نیست از جایی به حساب ما پول واریز شه :d
من با اطمینان میگم crysis 2 در تمام زمینه ها بجز AA و فریم ثابت نسبت به killzone 3 برتری داره...

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
اوووووووووه مـــــــــــــای گاد:shocked::shocked::shocked:اینو الان شوخی کردی دیگه نه؟
کاملا مشخصه که شما بی طرف قضاوت میکنی:d

دوست عزیز نوشتهام هست تو تاپیک قیل از نظر دادن یه مطالعه کنی بد نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر