Crysis 2 VS Killzone 3 Final Round

گرافیک کدام بازی بالاتر هست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    386

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
اگر بی کار بودم براتون میزارم. 45 صفحست. شما منتظر باشید. جایی نریدا!
ضمناً برید بدور از تعصب و به عنوان شخصی بی طرف این آنالیز رو بخونید.
انقدر نکنید تو بوق که سایت ها گفتن خوبه. سایت ها رو خدا که نظر نداده اونها هم آدم هستند. اینها هم آدم. حالا هی بگید سایت ها گفتن اینجوریه. در رابطه با انرژی هسته ای که نظر نمیدن. با نیم نگاه میان میگن اووف این بهتره. حالا که یه آنالیز گرافیکی شده که باز هم قبول ندارید و بی خیال بحثش میشم بیکار نیستم شما قبول نمیکنید. میاید بازیسنتر رو مثال میزنید که 180 نفر رای دادن. همه بهتر از من میدونید از اون 180 نفر 100 نفر فقط محض رو کم کنی نظر دادن و حتی کیلزون رو بازی هم نکردن!! اون 180 نفر شامل فن های PC، Wii و Xbox360 میشه!!! نگید. حالا از 50.000 نفر عضو بازیسنتر بیان نقل قول کنن. یه جواب برای همه دادم. اگر حس میکنید من قبول ندارم خب به همین صورت فکر کنید اگر هم فکر نمیکنید فکر نکنید!
پس لطف کنین از این به بعد از روی هوا حرف نزنین!!!
اقا چطوره شما فقط نظر همین یه سایت رو قبول دارین ولی بقیه رو نه ؟! خیلی واسم جالبه!
این توجیحی که واسه کسایی که تو بازی سنتر رای دادن داری رو دقیقا میشه واسه همین سایت هم گفت....!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,119
میگم یادتون نرفته که این آقای "لنز حقیقت" نسخه PS3 همین کرایسیس 2 رو بهتر از 360 تحلیل کرده؟:D از دیگر مقایسه های جالبش هم میتونم به برتر دونستن Resistance 2 نسبت به Halo: Reach اشاره کنم...:D

پ.ن: خوب شد یه سایتی گفت کیلزون بهتره تا دوستان نطقشون باز شه:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,382
نام
رامین
البته دنیایی که ادمهاش را سونی فن تشکیل بده =))

واقعا برای شما متاسفم

این سایت بهترینه در ضمینه انالیز گرافیکی نه طرف سونی نه ماکروسافت اینو همه می دونن این سایت اومده عکس گذاشته با دلیل حرف زده گیمرها نظر دادن مردم که تا دیوز فکر می کردن کریسیس بهتره نظرشون رفته سمت کیلزون رای اینو نشون میدده

اونا دروغ میگن شما راست میگید

گفتم که با بحث های بیخود تاپیک خراب نکنید دلیل بیاورید با عکس

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
واقعا برای شما متاسفم

این سایت بهترینه در ضمینه انالیز گرافیکی نه طرف سونی نه ماکروسافت اینو همه می دونن این سایت اومده عکس گذاشته با دلیل حرف زده گیمرها نظر دادن مردم که تا دیوز فکر می کردن کریسیس بهتره نظرشون رفته سمت کیلزون رای اینو نشون میدده

اونا دروغ میگن شما راست میگید

گفتم که با بحث های بیخود تاپیک خراب نکنید دلیل بیاورید با عکس

منظورت دقیقا از همه کی هست ؟ lol

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اگر بی کار بودم براتون میزارم. 45 صفحست. شما منتظر باشید. جایی نریدا!
ضمناً برید بدور از تعصب و به عنوان شخصی بی طرف این آنالیز رو بخونید.
انقدر نکنید تو بوق که سایت ها گفتن خوبه. سایت ها رو خدا که نظر نداده اونها هم آدم هستند. اینها هم آدم. حالا هی بگید سایت ها گفتن اینجوریه. در رابطه با انرژی هسته ای که نظر نمیدن. با نیم نگاه میان میگن اووف این بهتره. حالا که یه آنالیز گرافیکی شده که باز هم قبول ندارید و بی خیال بحثش میشم بیکار نیستم شما قبول نمیکنید. میاید بازیسنتر رو مثال میزنید که 180 نفر رای دادن. همه بهتر از من میدونید از اون 180 نفر 100 نفر فقط محض رو کم کنی نظر دادن و حتی کیلزون رو بازی هم نکردن!! اون 180 نفر شامل فن های PC، Wii و Xbox360 میشه!!! نگید. حالا از 50.000 نفر عضو بازیسنتر بیان نقل قول کنن. یه جواب برای همه دادم. اگر حس میکنید من قبول ندارم خب به همین صورت فکر کنید اگر هم فکر نمیکنید فکر نکنید!

اگه به سایتا باشه که بله این سایت گفته kz3 بهتره ولی در مقابل بیشتر از 10 برابرش گفتن crysis2 بهتره حالا چی؟ اهان حتما میخوای بگی این استبداد اکثریته....
در مورد فن بازی هم، خب باشه کلی از روی تعصب crysis2 رو انتخاب کردن، ولی ایا این قضیه برای طرف مقابل هم صدق نمیکنه؟
منتظرم ........

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
بعضیا چه باحالن:))اول توهم میزنن و بعد اون توهمات رو بیان میکنن و دست آخر هم سفسطه.اونائی که اهل منطق هستن همه چیز براشون حل شده هست و قبول کردن که کدوم بازی بهتره.اونائی هم که منطق ندارن باید یه جوری با این ضربه مهلکی که بهشون وارد شده کنار بیان.

این رو هم برای تمام کسانی که بوئی از منطق نبردن مینوسم.
اینجا رو بخون.میخوای اول صورتت رو یه آب بزن،بعدش پماد سوختگی رو آماده بزار کنار دستت،چون ممکنه بعد از خوندنش دچار سوختگی درجه 3 بشی:))

کرایسس 2 بر روی کنسول XBOX 360 توانست بهترین گرافیک کنسولی بشه.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,382
نام
رامین
میگم یادتون نرفته که این آقای "لنز حقیقت" نسخه PS3 همین کرایسیس 2 رو بهتر از 360 تحلیل کرده؟:D از دیگر مقایسه های جالبش هم میتونم به برتر دونستن Resistance 2 نسبت به Halo: Reach اشاره کنم...:D

پ.ن: خوب شد یه سایتی گفت کیلزون بهتره تا دوستان نطقشون باز شه:D

دوست عزیز ما حدود 150 تا سایت درجه 1 در ضمینه گیم داریم حالا 10 تاشون اومدن گفتن کریسیس بهتره این که نشد دلیل شما باید با منطق اثبات کنید نمونش همین سایت اومده عکس گذاشته مردمم تایید کردن

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
از این به بعد یکم لطیف تر مینویسم!
آقای نیما اتمیک : سفسطه درسته عزیزم. هنوز اسمش رو بلد نیستی ادعای حرفه ی اینکارو میکنی!؟
آقای لری گفتن کاربران درست حسابی : منظورتون کاربران رنگی یا ارسالهای بالاست ؟
آقای امیرعلی 7092 : نمیدونم چند سالته اما این بهت میخوره بچه باشی
برادر عزیز آقای u.s.a : مشغول باش به هر حال گهگاهی هم بین ارسالها جُک لازمه
میشه یه نفر توضیح بده خدایانی که در سایت هایی مثل IGN و GS یا هر جای دیگه منتقد هستند چطور یک بازی رو نقد میکنند؟ یکی توضیح بده چطور تفاوت گرافیکی این دو بازی رو نقد کردند.
یکی میاد میگه این سایت lens of truth عکس ها رو دست کاری میکرده و چه ها کرده و نکرده... داداش شما سنت قد میده زمانی که سایت های گیمی مثل GS هم رشوه میگرفتن نمره میدادن؟ خبرش زیاد هم دور نیست واسه همین 2-3 سال پیشه. ( مثالم برای این دو بازی نیست ). بحث سابقه میکنید منصف باشید!
بت پرستان اعراب جاهلیت چند تیکه سنگ و چوب رو خدا میکردند. کاربران مدرن امروزی به جای سنگ و چوب منتقدین سایت رو در همون جایگاه قرار دادند. اصلاً منتقد بازی بودن شغل نیست که حالا بخواد خدا بشه در نقشش!!

پ.ن: کلا حواست باشه چجوری حرف میزنی که یه وقت مجبور نیشم از خجالتت در بیایم
شما صفحه ی قبل از خجالت ما در اومدی عزیزم. این حرفم در جواب محبت شما بود ;)

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از این به بعد یکم لطیف تر مینویسم!
آقای نیما اتمیک : سفسطه درسته عزیزم. هنوز اسمش رو بلد نیستی ادعای حرفه ی اینکارو میکنی!؟
آقای لری گفتن کاربران درست حسابی : منظورتون کاربران رنگی یا ارسالهای بالاست ؟
آقای امیرعلی 7092 : نمیدونم چند سالته اما این بهت میخوره بچه باشی
میشه یه نفر توضیح بده خدایانی که در سایت هایی مثل IGN و GS یا هر جای دیگه منتقد هستند چطور یک بازی رو نقد میکنند؟ یکی توضیح بده چطور تفاوت گرافیکی این دو بازی رو نقد کردند.
یکی میاد میگه این سایت lens of truth عکس ها رو دست کاری میکرده و چه ها کرده و نکرده... داداش شما سنت قد میده زمانی که سایت های گیمی مثل GS هم رشوه میگرفتن نمره میدادن؟ خبرش زیاد هم دور نیست واسه همین 2-3 سال پیشه. ( مثالم برای این دو بازی نیست ). بحث سابقه میکنید منصف باشید!
بت پرستان اعراب جاهلیت چند تیکه سنگ و چوب رو خدا میکردند. کاربران مدرن امروزی به جای سنگ و چوب منتقدین سایت رو در همون جایگاه قرار دادند. اصلاً منتقد بازی بودن شغل نیست که حالا بخواد خدا بشه در نقشش!!

آره آقا ما بچه ! شما و سایتی هم که نمیتونه عکس تو یه فریم بگیره خدای بازی ! این همه سایت هم پشمک !
در نتیجه موفق باشی

پ.ن: کلا حواست باشه چجوری حرف میزنی که یه وقت مجبور نیشم از خجالتت در بیایم

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,382
نام
رامین
منظورت دقیقا از همه کی هست ؟ lol

ادمای که بی منطق حرف میزنن باید با دلیل رف زد شما بیاید با دلیل به من ثابت کنید چشم من ساکت میشم ولی وقتی یه سایتی که تا دیروز همه فن های 360 میگفتن تو این سایت تعداد پیروزی بازیهای مولتی روی 360 بیشتربوده تا ps3 که منم این حرف قبول دارم الان میان علیه این سایت حرف میزنن
کلا ما در دنیا یه سایت معتبر در ضمینه انالیز داریم اونم همین سایت اگه شما سایت بهتری سراغ دارید بفرمایید

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ادمای که بی منطق حرف میزنن باید با دلیل رف زد شما بیاید با دلیل به من ثابت کنید چشم من ساکت میشم ولی وقتی یه سایتی که تا دیروز همه فن های 360 میگفتن تو این سایت تعداد پیروزی بازیهای مولتی روی 360 بیشتربوده تا ps3 که منم این حرف قبول دارم الان میان علیه این سایت حرف میزنن
کلا ما در دنیا یه سایت معتبر در ضمینه انالیز داریم اونم همین سایت اگه شما سایت بهتری سراغ دارید بفرمایید

مسلما هیچ مقایسه ای از مال Digital Foundry معتبر نیست که اونم جمع بندیش یه چیز دیگه داره میگه

مگه اینکه شما بخوای سایت فوق العاده بی اعتباری مثل Lens رو در حد DF ببری بالا

اینم قبول نداشته باشی مطمئنا نمیتونی حرف منابع زیر رو هم زیر سوال ببری :

IGN
1UP
OPM
OXM
Game Informer

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,382
نام
رامین
مسلما هیچ مقایسه ای از مال Digital Foundry معتبر نیست که اونم جمع بندیش یه چیز دیگه داره میگه

مگه اینکه شما بخوای سایت فوق العاده بی اعتباری مثل Lens رو در حد DF ببری بالا

میشه این سایتی که نام بردید عکسهای مقایسشو بزاری و لینک مقایسه گرافیکی رو بدید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
دیگه کم کم داره این تاپیک از تاپیک اصلی خود بازی ها هم بیشتر میشه..

فکر کنم بحث دیگه از حالت مقایسه گذشته و دیگه هیچ سودی نداره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر