Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
100% قبل از عرضه بری لایو بن میشی .
دوست عزیز شما که یه سالو تحمل کردی !پس این چند روز هم روش .
موفق باشی:x

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
100% قبل از عرضه بری لایو بن میشی .
دوست عزیز شما که یه سالو تحمل کردی !پس این چند روز هم روش .
موفق باشی:x

روی چه حسابی این حرفو میزنی . تا حالا چند بار بن شدی ؟ اگه میخواستن بن کنن از MW2 و Black ops به بعد بن میکردن که هر دوشون هم زودتر ار ریلیز بازی کردم . لطفا روی هوا حرف نزنید . هیمن الان بیشتر از 50 نفر از فرندای من دارن بازی میکنن

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوست عزیز من خودم یه بار بن شدم .کهبعدش اصلا طاقت نیاوردم و فرداش رفتم یه 360 دیگه خریدم.دلیل بن شدنم همون mw2 بود که قبل از عرضه رفتم لایو.
اینجا رو هم یه نگاهی بنداز یه چیزایی میاد دستت.پ

لینک

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
کی گفته الان دارن زود تر بازی میکنن . این نسخه های کپی از نسخه پری اوردر کپی شده . نسخه پری اوردر چند روز زودتر به در خانه ها فرستاده میشه . اگه این طور بود که اصلا سرور ها رو راه نمی انداختند. بن شدن شما هم ربطی به MW2 نداره . چون هیچ کدوم از دوستان من و هم خود من به خاطره زود تر بازی کردن MW2 نشدن . من تا حالا سه بار بن شدم اونم قبل از MW2 بود

pororo

کاربر سایت
Oct 4, 2010
23
نام
I Am Hamid
کی‌ گفته مولتیپلیر mw3 رو بازی کنیم بن میشیم من خودم ۲ روز دارم بازی می‌کنم ، در کل این gt من : hamid killer ra

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
کی گفته الان دارن زود تر بازی میکنن . این نسخه های کپی از نسخه پری اوردر کپی شده . نسخه پری اوردر چند روز زودتر به در خانه ها فرستاده میشه . اگه این طور بود که اصلا سرور ها رو راه نمی انداختند. بن شدن شما هم ربطی به MW2 نداره . چون هیچ کدوم از دوستان من و هم خود من به خاطره زود تر بازی کردن MW2 نشدن . من تا حالا سه بار بن شدم اونم قبل از MW2 بود
شما مثله اینکه فرق بن شدن و فلگ شدن رو نمیدونید.
اگه قرار باشه دستگاه شما شناسایی شه اول فلگ میشین.اینجوری هم نیست که به محصه اینکه این بازی یا یه بازیه نان استیلث رو انجام بدین فلگ بشین بلکه اگه تداوم داشته باشه این اتفاق میوفته.
بعد از فلگ شدن در بن ویو دستگاه شما بن خواهد شد.
در ضمن این بازی XGD3 هست و اگه به روش BURNER MAX رایت نشن حتما فلگ و بن میشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر