Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
وایسا

بریم tdm یا هارد کور بهت میگم

این دیگه چه بازی بود حالم بهم خورد

اون بخش drop zone هم حال میده امتحان کنید

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
یک نکته ای دیروز دیدم گفتم که برادرای تازه کار مثل خودم بگم:اگر شما هدف بگیری و اسم طرف بالا سرش بیاد(دشمن)اونوقت هدف روش قفل میشه.حالا اگه perk با نام marksman رو شما بردارید باعث میشه که اسم طرف زود بیاد بالا سرش و شما هم راحت تر طرف رو پیدا کنید و اینکه بیشتر رو طرف قفل کنه.اما فک کنم اگه طرف مقابل از پرک assasin استفاده کنه دیگه اسمش بالا سرش نیاد و در نتیجه نشه رو طرف قفل کرد و شما بایست دستی تا آخر مرگش هدف رو روش بگیری.

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
یک نکته ای دیروز دیدم گفتم که برادرای تازه کار مثل خودم بگم:اگر شما هدف بگیری و اسم طرف بالا سرش بیاد(دشمن)اونوقت هدف روش قفل میشه.حالا اگه perk با نام marksman رو شما بردارید باعث میشه که اسم طرف زود بیاد بالا سرش و شما هم راحت تر طرف رو پیدا کنید و اینکه بیشتر رو طرف قفل کنه.اما فک کنم اگه طرف مقابل از پرک assasin استفاده کنه دیگه اسمش بالا سرش نیاد و در نتیجه نشه رو طرف قفل کرد و شما بایست دستی تا آخر مرگش هدف رو روش بگیری.

فکر کنم اون که هدف روش ثابت میمونه مال پرک steady aim هست
حالا دقیق نمیدونم

دوستان یه ساع خاصی قرار بزارید تا با هم ان شیم

مثلا 2 تا 5 بعد از ظهر

alijamali71
اد کنید

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
سلام دوستان راستش ما یه کارت ( اسم دقیقش رو نمیدونم) 3 ماه خریدیم که live بازی کنیم یه اکانت درست کردم با همین اسم mehranhdr27 باهاش بازی هم میکنیم ولی میخوایم یکی دیگه اکانت هم درست کنیم که با داداشم وارد live بشم که هر دومون بازی کنیم ولی نمیشه درست کرد قبول نمیکنه. اگه راهی داره و میتونین راهنمایی کنین ممنون میشم .

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
سلام دوستان راستش ما یه کارت ( اسم دقیقش رو نمیدونم) 3 ماه خریدیم که live بازی کنیم یه اکانت درست کردم با همین اسم mehranhdr27 باهاش بازی هم میکنیم ولی میخوایم یکی دیگه اکانت هم درست کنیم که با داداشم وارد live بشم که هر دومون بازی کنیم ولی نمیشه درست کرد قبول نمیکنه. اگه راهی داره و میتونین راهنمایی کنین ممنون میشم .

مهران جان
واسه بازس کال اف نیاز نیست یه اکانت دیگه درست کنی

تو خود بازی وقتی میخوای از توی بخش ها لایو رو انتخاب کنی دسته دوم رو روشن کن
زیر گیمرتکت a میاد
با دسته دوم A رو بزن و به عنوان میهمان (guest) وارد شو که خودش رو همون گزینه هست

حالا هم تو و داداشت میتونین با هم کال اف رو لایو بازی کنید

جلو گیمر تگ تو یه 1 اضافه میشه و میشه مال اون

اما اکسپ و امتیازات اون برات حساب نمیشه
فقط و فقط امتیازات خودت تو گیمرتگت ثبت میشه --- هر چی داداشت بگیره اخر اخر به حساب نمیاد

SandmanMW3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
26
بچه ها دیدین وقتی وقتی یک دست مولت پلیر تموم میشه یه لیستی میاره که تو اون امتیاز بازیکنا رو نشون میده. در اون لیست در ستون اخر نوشته Latency برای شما 2 تا خط پر میشه یا 3 تا خط؟(وقتی با خارجیا بازی مکنین) در ضمن اگه دو تا خط پر بشه رنگش زرد میشه و اگر سه تا خط پر بشه رنگش سبز میشه و اگر یدونه خط پر بشه رنگش قرمز میشه.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
بچه ها دیدین وقتی وقتی یک دست مولت پلیر تموم میشه یه لیستی میاره که تو اون امتیاز بازیکنا رو نشون میده. در اون لیست در ستون اخر نوشته Latency برای شما 2 تا خط پر میشه یا 3 تا خط؟(وقتی با خارجیا بازی مکنین) در ضمن اگه دو تا خط پر بشه رنگش زرد میشه و اگر سه تا خط پر بشه رنگش سبز میشه و اگر یدونه خط پر بشه رنگش قرمز میشه.
اون پینگت هست عزیز !

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ته اش زرده.ولی ایرانیا بسی زیادن که دیگه فک نکنم با خارجیا بازی کردن خوب باشه!همواره سبزه اگه با ایرانیا بازی کنی!

SandmanMW3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
26
داداش چه طوری یه کاری کنم که با ایرانیا بازی کنم؟
+
برا من یه بار شانسی 4 تا خط هم پرشد کف کردم:d

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

اون پینگت هست عزیز !

داداش احمق نیستم که میدونم اون پینگه.اصلا از اسمش معلومه یعنی تاخیر
من منظورم این بود که برای شما هم دو تا خط پر میشه یا فقط برای من اینطوریه.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بایست دوستانی رو که اسمشون رو در این تاپیک گذاشتن اد کنی. بعد می تونی از طریق جوین شدن به اونا در مواقعی که هستن ببینی که دوستان دیگری هم هستن . بعد به اونا friend request بدی و در نتیجه با مثلا 20 نفر که mw3 می زنن friend میشی و می تونی به اونا جوین شی و ... در ساعات بعد از 3 بعد از ظهر دیگه به حدی می رسه که بشه بازی کزد(در مواقع سال تحصیلی و کاری)

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
داداش چه طوری یه کاری کنم که با ایرانیا بازی کنم؟
+
برا من یه بار شانسی 4 تا خط هم پرشد کف کردم:d

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

داداش احمق نیستم که میدونم اون پینگه.اصلا از اسمش معلومه یعنی تاخیر
من منظورم این بود که برای شما هم دو تا خط پر میشه یا فقط برای من اینطوریه.
وقتی با ایرانیا بازی کنی پر هست ولی با خارجی ها معمولا 1 یا 2 هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر