Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
با سلام
سوال: perk با اسم steady aim دقیقا به چه کاری می آد؟ به چی کمک می کنه؟

با این پرک وقتی که نشانه نگرفنی هم accurate رو میبر ه بالا.

دوستان کسی خواست من رو هم اد کنه:

lord of evils

متاسفانه این mw3 به اندازه black ops حال نمیده مولتیش. البته فعلا که روزی 5 ساعت میریم ولی بلک اپس به نظر من بهترین مولتی پلیر رو در تمام سری های کال آف داشت. آمار افرادی هم که بازی کردن هم اینو نشون میده.

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
دوستان من کجای بازی متونم شما ها رو اد و با شما دوستان بازی کنم زیاد حال نمیده با این خارجی ها
اینم پروفایلم
khelane

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام
دوستان من کجای بازی متونم شما ها رو اد و با شما دوستان بازی کنم زیاد حال نمیده با این خارجی ها
اینم پروفایلم
khelane
از توی بازی نباید کسی رو اد کنید. اول از توی داشبورد در قسمت Friends گیمر تگ دوستاتو اد می کنی و بعد می ری تو مدرن یا برای اوونا دعوت می فرستی یا به بازی اوونا جوین می شی.

SandmanMW3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
26
اقا من تازه وارد مولتی پلیر شدم اما اصلا خوب نمیتونم دیگران رو بزنم و همه لول هاشون خیلی بالاس.میخواستم بدونم ایا اولاش برا شما هم این جوری بود یا نه؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اقا من تازه وارد مولتی پلیر شدم اما اصلا خوب نمیتونم دیگران رو بزنم و همه لول هاشون خیلی بالاس.میخواستم بدونم ایا اولاش برا شما هم این جوری بود یا نه؟

بله من که به شخصه اینطور بودم و اشتباه ام هم این بود که قبل از حرکت شما باید هدف گرفته باشید و بگیری وقتی می خوای حرکت کنی و اطراف رو چک کنی بایست هدف هم گرفته باشی. این بهت کمک می کنه که تا یکی رو دیدی سریع تیر رو بزنی و کارو تموم کنی! اگه اینکارو نکنی چون طرف مقابل احتمالا هدف گرفته زود کارتو می سازه.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان

برای همه این جوریه/:)

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها بگید که اصولا چه ساعاتی ان هستید که با هم بازی کنیم

معمولا ساعت 11 شب تا 5 یا 7 صبح on هستم.

gamertag: MR CODER

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
سلام .
راستش 1ماه نمیشه که xbox گرفتم و 3روز میشه که live بازی میکنم .خیلی خیلی حال میده . وقتی pc بازی میکردم اینقدر حال نمیکردم . چند تا سوال داشتم .
1. من call off duty رو live بازی میکنم و تو این 3 روز خودمو کشتم لولم رسید به 23 یچیزایی رو خودم دستگیرم شد ولی توی بازی وقتی یه جا پنهان میشم و آماده تیر اندازی یهو نمیدونم چطور میشه اونا راحت پیدام میکنن؟
2. با یه تیر میمیرم ولی من که بخوام بکشمشون یه خشاب کامل رو باید رو سر یارو خالی کنم تا بمیره چجوریه؟
3. گاهی یکی رو میبینم داره دو میکنه همین که دونبالش میرم یهو منو میکشه بعد تو صحنه میبینم انگار صدای پامو میشنوه و میفهمه که دارم دونبالش میکنم بر میگرده و آماده میشه که من بیام جلو و راحت میکشه.
4. من چند نفر رو از توی همین پیج add کردم به عنوان دوست که بتونم باهاشون بازی کنم . اون دوستانم قبول کردن ولی نمیدونم چطوری باهاشون بازی کنم فقط توی داشبورد اسمشون رو میبینم همین.
5. آخرین سوال این که توی بازی موقع هدف گرفتن انگار نیروهای دشمن لاک میکنن یعنی راحت رو دوشمنشون قفل میکنن و هدف با اون یارو حرکت میکنه و فقط دکمه شلیک رو نگه میداره تا طرفش بمیره ولی من باید بکشم خودمو تا بتونم رو یارو هدف بگیرم چطوری میشه اونجوری راخت بازی کرد.
ممنون میشم در مورد این 5 تا سوال راهنماییم کنین

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام .
راستش 1ماه نمیشه که xbox گرفتم و 3روز میشه که live بازی میکنم .خیلی خیلی حال میده . وقتی pc بازی میکردم اینقدر حال نمیکردم . چند تا سوال داشتم .
1. من call off duty رو live بازی میکنم و تو این 3 روز خودمو کشتم لولم رسید به 23 یچیزایی رو خودم دستگیرم شد ولی توی بازی وقتی یه جا پنهان میشم و آماده تیر اندازی یهو نمیدونم چطور میشه اونا راحت پیدام میکنن؟
2. با یه تیر میمیرم ولی من که بخوام بکشمشون یه خشاب کامل رو باید رو سر یارو خالی کنم تا بمیره چجوریه؟
3. گاهی یکی رو میبینم داره دو میکنه همین که دونبالش میرم یهو منو میکشه بعد تو صحنه میبینم انگار صدای پامو میشنوه و میفهمه که دارم دونبالش میکنم بر میگرده و آماده میشه که من بیام جلو و راحت میکشه.
4. من چند نفر رو از توی همین پیج add کردم به عنوان دوست که بتونم باهاشون بازی کنم . اون دوستانم قبول کردن ولی نمیدونم چطوری باهاشون بازی کنم فقط توی داشبورد اسمشون رو میبینم همین.
5. آخرین سوال این که توی بازی موقع هدف گرفتن انگار نیروهای دشمن لاک میکنن یعنی راحت رو دوشمنشون قفل میکنن و هدف با اون یارو حرکت میکنه و فقط دکمه شلیک رو نگه میداره تا طرفش بمیره ولی من باید بکشم خودمو تا بتونم رو یارو هدف بگیرم چطوری میشه اونجوری راخت بازی کرد.
ممنون میشم در مورد این 5 تا سوال راهنماییم کنین

تا اونجایی که بدونم میگم:
1-ممکنه که uav بزنه که در اینصورت جات تو نقشه مشخص میشه(مگر اینکه از پرک .... استفاده کنی(اسمش رو درست یادم نیست))یا اینکه خوب تیم حریف بالاخره 5 6 تا هستند و گه همشون در نقشه مشغول دویدن باشن بالاخره یکی شون می بیننت.
2-در اینجا اگه با لگ (با خارجیا) بازی می کنی که این اتفاق می افته و اگه شما تیر بزنی با تاخیر به طرف می خوره و شما حتما لازم نیست یه خشاب بزنی . می تونی مثلا 5 تا تیر به طرف بزنی بعد از مدت پینگت طرف خواهد مرد.اگرم با ایرانیا بازی می کنی احتمالا مود hardcore نمی زنین و در اینصورت خوب احتمالا اسلحه ای که برمی داری قوی نیست یا اینکه تیرات به طرف نمی خوره.
3-بله میشه شنید. پرکی هست که باعث میشه طرف صدای پاتو نشنوه.
4-اگه وقتی کامل رفتی جایی که گزینه find match رو دیدی اونوقت اگه دکمه Y رو بزنی و بری روی یکی از friend ها دکمه A رو بزنی و بری رو گزینه join game اونوقت اگه جا باشه میری و join میشی.
5-واسه خودمم سواله چون شما خودت هم گاهی هدفت رو طرف قفل میکنه.

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
سلام دوستان لطفا چند تا از قوانین بازی رو بگین ما تازه کار ها هم یاد بگیریم . چند دقیقه پیش داشتم با چند تا از بچه ها بازی میکردم . هی به همدیگه میگفتن (کم نکن ) یعنی چی من هیچی نمیفهمیدم .

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
Black ops با بالا رفتن لولت هی اسلحه قوی تر ازاد میکرد ولی این اسلحه هاش زیاد فرقی نداره با هم :-?
واسه همین به من هم تا اینجا Black ops بیشتر بهم حال داده
ولی یه چیزی که هست پینگم خیلی بهتر شده نسبت به بلک اوپس بعصی اوقات کامل پر میشه ، این مال همون سرور های ددیکیتش هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر