Bulldozer های AMD پل شنی اینتل را در هم شکستند…!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
مطلبی که نوشتم که بعضی تولید کننده های مادربرد گفته اند مادربردهای AM3 شون از سی پی یوهای AM3+ ساپورت می کنند از اینجا قابل خوندنه.

به نقل از ASUS:

From ASUS we have:
“ASUS, the worldwide leader in motherboard design and sales, today announced the release of the industry’s first AM3+ CPU enabled motherboard solution based on the existing AMD 8-Series Chipsets. Current owners of an AM3-based board* will make their AMD 8-Series motherboards compatible with the latest AM3+ CPUs with a simple BIOS** update from the official ASUS website.”

به نقل از MSI:
From MSI, in what I hope is a crude English translation by their team, we have:

“The new generation AMD AM3+ multi-core processors that are highly expected by market launch from the beginning of this month. For providing higher upgradability, MSI’s AM3 mainboards also support the latest AM3+ multi-core processors. For the innovative 32nm process, AMD AMD3+ multi-core processors deliver not only higher power efficiency but better electical specifications. Besides, AMD AM3+ multi-core processors support Turbo Core 2.0 which can promote the range of overclocking, and then help the customers get higher performance. “

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
وقتی تو بتلفیلد ۳۰ فریم ثابت گرفتی خودت کم کم میای سراغض کوروش جون !!!!D:

اره اوس cpuکوروش که احتمالا به مشکل بد جوری بر بخوره البته بستگی داره رو چه حالتی بتلفیلد اجر کنه

Last edited by a moderator:

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
من به شخصه به عنوان کسی که هردو برند cpu و نسل های مختلفشو داشتم و کار می کردم یه جورایی AMD رو به Intel ترجیح میدم.
به این نکات فنی و بنچمارک ها هم زیاد اتکا نمیکنم معمولا خودم همه چیو به صورت عملی تست کردم .
با دوستمون حسین جان هم موافقم که اینتل پول اسمشو میگیره.

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
با این تفاسیر باید یه 200 تومنی بذارمن کنار برا سی پی یو :d
نه رضا ؟

اگه میخوای همین اینتل بمونی باید مادربردتم بدی بره !
اگه میخوای بیای AMD بشی هم همینطور ! اما قیمت تموم شدش برات کمتر میشه تا بخوای مادربرد I7 ساپورت و خود سی پی یو و رو DDR3 بخری !!!

ی مادربرد و سی پی یو میخری خلاص !!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
دوستان خبری نشد ؟ امروز 19ـهمه ! :d

خیر فعلا منتظر پردازنده های desktop نباشید ! قراره این پردازنده ها پاییز 2012 به بازار بیاد !

پردازنده های فعلی 8 هسته ای AMD فعلا برای سرورها قابل خرید و استفاده هست !

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دوستان خبری نشد ؟ امروز 19ـهمه ! :d

نمی دونم ، خودشم دوست داره منفور بشه بعد از این همه تاخیر این کار اخرش همه رو نا امید کرد الان 6 ماهه مادربردهاش اومدن خودش هیچی

اینتل هم چند روز پیش یه کنفرانس داشته که ظاهرا ترکونده یکم دیگه پیش بره amd پوکیده

Last edited by a moderator:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Bulldozer FX comes in mid October

ما که آخرم نفهمیدیم کی قراره بیاد و چی قراره بیاد.
اینجوری که من از اینجا متوجه شدم سری 8 و 6 هسته ای 12 اکتبر میخواد بیاد ؟
دوستان یه نگاهی بندازند لطفا

فعلا یه تاخیر دیگه خورده تا اکتبر اما امکان داره بازم بخوره تا زمانی که به فروشگاه ها برای پیش فروش عرضه نشه نظر قطعی نمی شه داد

فعلا چهار مدل برای عرضه ی زود تر در نظر گرفته شده بقیه فصل اول 2012

در ضمن این سایت تاریخ رسمی اعلام نکرده گفته به نظر میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر