Brütal Legend | X360

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه جایی هست که چند تا پیرمرد،چند تا بلند گو بر می دارن بعد اون پرنده ها هی مزاحم میشن ! بعدش باید چه نمود :biggrin1: ?!
بیاد بپری روشون و از باند ها استفاده کنی تا موج صدا از بین ببرتشون!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان کسی به مشکل من برخورد کرده تا حالا؟ :((

دستگاه من توی همون مرحله اول بعد از کشتن اون زنه و سوار شدن روی چهار پای همون زنه هنگ میکنه. جالب اینه که توی دموی بازی هم همین مشکل رو داشتم و هر دو نسخه دمو و کامل بازی در یه مکان مشابه که میرسه دستگاه فریز میشه.

لازم به ذکر هستش که فقط سر این بازی به این مشکل برخوردم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
دوستان کسی به مشکل من برخورد کرده تا حالا؟ :((

دستگاه من توی همون مرحله اول بعد از کشتن اون زنه و سوار شدن روی چهار پای همون زنه هنگ میکنه. جالب اینه که توی دموی بازی هم همین مشکل رو داشتم و هر دو نسخه دمو و کامل بازی در یه مکان مشابه که میرسه دستگاه فریز میشه.

لازم به ذکر هستش که فقط سر این بازی به این مشکل برخوردم.
بنده توی دمو هیچ مشکلی نداشتم !!. رو کنسول کس دیگه امتحان کن.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فک کنم مشکل از سورسی هست که ازش دانلود کردی . فک نکنم کسی چنین مشکلی داشته باشه ! برا من هم راحت اونجا رو رد میکنه .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فک کنم مشکل از سورسی هست که ازش دانلود کردی . فک نکنم کسی چنین مشکلی داشته باشه ! برا من هم راحت اونجا رو رد میکنه .
نه مشکل از سورس نیست. دیگه اینقدر می دونم فرق این 2 تا رو (سورس هم مال گروه مارول هستش). همین بازی از طریق فروشگاه به دوستم و یه مشتری دیگه هم فروختم و برای اونا مشکل نداشته و این مشکل از کنسول من ناشی میشه. اما هیچ دلیلی نمیتونم براش پیدا کنم.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
و این مشکل از کنسول من ناشی میشه. اما هیچ دلیلی نمیتونم براش پیدا کنم.
فردين جان منم الان که اینو گفتی ياد يک مشکلی افتادم که با فيفا 09 دارم!
مال منم تقريبا همينجوريه ، وقتی فيفا ميخوام بازی کنم اگر تک نفره بازی کنم يا آنلاين هيچ مشکلی ندارم ، اما همچين که ميزنم 2 نفره با يکی از دوستام ( منظورم آنلاين 2 نفره نيست ، يعنی اینکه يکی از دوستام مياد خونمون و باهم بازی ميکنيم ) بازی کنم ، بلافاصله بعد از اینکه پاس اول تو بازی داده ميشه کنسول فريز ميشه!!!! هرکاری کردم درست نشد! اصلا نميدونم مشکل چيه ، اول فکر ميکردم کنسولم ميخواد 3 چراغ بشه اما بعدش زدم يکنفره تا 1 ساعت بازی کردم و هيچی نشد!
جالب اینجاست که در بازی 2 نفره وقتی بازی شروع ميشه ( قبل از سوت داور ، قبل از دادن اولين پاس ) هرچقدر هم صبر کنيم کنسول فريز نميشه!! اما همچين که بازی رو شروع ميکنيم ( اولين پاس زده ميشه ) کنسول فريز ميشه!!!!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مال منم تقريبا همينجوريه ، وقتی فيفا ميخوام بازی کنم اگر تک نفره بازی کنم يا آنلاين هيچ مشکلی ندارم ، اما همچين که ميزنم 2 نفره با يکی از دوستام ( منظورم آنلاين 2 نفره نيست ، يعنی اینکه يکی از دوستام مياد خونمون و باهم بازی ميکنيم ) بازی کنم ، بلافاصله بعد از اینکه پاس اول تو بازی داده ميشه کنسول فريز ميشه!!!! هرکاری کردم درست نشد! اصلا نميدونم مشکل چيه ، اول فکر ميکردم کنسولم ميخواد 3 چراغ بشه اما بعدش زدم يکنفره تا 1 ساعت بازی کردم و هيچی نشد!
جالب اینجاست که در بازی 2 نفره وقتی بازی شروع ميشه ( قبل از سوت داور ، قبل از دادن اولين پاس ) هرچقدر هم صبر کنيم کنسول فريز نميشه!! اما همچين که بازی رو شروع ميکنيم ( اولين پاس زده ميشه ) کنسول فريز ميشه!!!!!!
امروز طی پرس و جو هایی که کردم. یکی از دوستام همین مشکل رو سر بازی GeOW2 داشت. میگفت دقیقا به اون مرحله ای که شهر میریزه پایین (توسط کرم) میرسیده کنسولش هنگ میکرده. حتی با دیسک اوریجینال هم امتحان کرده بوده. و اینجوری مشکلش حل میشه که هاردشو میبره روی یه کنسول دیگه و اونجا اون مرحله رو رد میکنه بعد هارد رو که میزنه به کنسول خودش به راحتی تا آخر بازی رو میره.

حالا قراره فردا هارد رو ببرم خونه دوستم تا مرحله اول رو رد کنم ببینم درست میشه یا نه.

واقعا حرکت جالبی هست که روی کباب پز مایکروسافت شاهد هستیم.

از اینکه تاپیک تقریبا خارج از صحبت اصلی شد عذر میخوام.

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
سلام
من هم این مشکلو سر بازی cod :mw داشتم ،کنسولم 3 بار در یک جای بازی هنگ میکرد تا به یکی از بچه ها گفتم اونم گفت کنسولت رو ایستاده بزار درست میشه
من هم کنسولم رو ایستاده(عمودی:D) گذاشتم و اونحا رو رد کردم،شما هم این کار رو کن شاید درست شه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من امروز بازي و خريدم ! 5min بازي كردم همش ! چرا گرفيك بازي در حد ps2 ي ؟
نه بابا کجاش در حده Ps2 ـه؟درسته یکم باگ داره اما بازم در حده PS2 دیگه نیست!

آقا من یجاش گیر کردم!اونجایی که باید هی بالا بری و دو تا Tower نابود کنی!اونجا یه چیزی مثله پرچم هم میگیریم...میشه یکی کامل توضیح بده..بدجوری گیر کردم و اعصابم خورد شده....

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
من حدود 70درصد از بازی رو رفتم ولی هنوز 4تا از soloها مونده.کسایی که بازی رو تا اخرش رفتن،ایا در ادامه ی بازی همه ی Soloهارو می گیره یا نه حتما باید دونبالشون بگردیم؟

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
دوست عزیز منم مشکلم دقیقا مثل شما بود قبلا . من پروفایل خودمو پاک کردم و یه پروفایل جدید ساختم . شما سیو های فیفا 09 رو پاک کن کامل مشکلت 100% درست میشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر