Brütal Legend | X360

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,635
نام
محمد
آقا من یه تریلر دیدم بدجوری جذبم کرد.همون قسمتی که ادی رو قبل از ورودش به دنیای متال نشون میده! ته کات سنس بود! برا خودش یه قطعه زیبا از یه فیلم عمیق:love: من که یه 3-4 دفه ای نگاش کردم:biggrin1:
این قسمت توی دمو هم هست؟
سلام!
اگه منظورتون همون جایی هست که دارند کنسرت اجرا میکنند، آره دمو با همین قسمت شروع میشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,635
نام
محمد
البته Boss Fight جالبش یادت رفت ممد :d
واقعا باحال بود !
لعنتی 5 روز بیشتر نمونده ! چرا Leak نمیشه ؟:d
سلام!
نیما درست میگه، Boss Fight جذاب و بامزه ای بود :D بس که ادی وسطش تیکه می پروند :D چهار روز مونده، حداقل یه Review از بازی نمی یاد تا دلمون شاد بشه.

دوستان این بازی برای افرادی که زیاد رابطه ی خوبی با بازیای ریتمیک ندارن هم میتونه لذت بخش باشه ؟
بخش ریتمیک تنها قسمتی از بازی است. اکثر قسمت بازی اکشن و همچنین ماشین سواری است. به نظر من که یکی از بازیهای برتر این نسل خواهد بود.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بنده حقیر 360 عزیزم به تاریخ ملکوت پیوست :((
از دوستان یک سوال داشتم بنظر دوستان اهل فن من حقیر که باید 80 90 تومن آب بخورم بنظر شما این بازی ارزش این خرج و داره که این بازی و خرید بکنم یا نه بعد از یک مدت خسته کننده میشه :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بنده حقیر 360 عزیزم به تاریخ ملکوت پیوست
از دوستان یک سوال داشتم بنظر دوستان اهل فن من حقیر که باید 80 90 تومن آب بخورم بنظر شما این بازی ارزش این خرج و داره که این بازی و خرید بکنم یا نه بعد از یک مدت خسته کننده میشه
بازی های تیم شافر و خستگی!:biggrin1:
مثل اینکه اصلا با کارهای تیم شافر آشنا نیستی و الا این حرف رو نمی زدی.اینقدر دیالگ و داستان نویسی های این عجوبه جذابه که منیکه سایه بازی های موس کلیکی رو با تیر می زدم الان دارم بازی های قدیمی سال نود شافر رو بازی می کنم.
البته اگه می خوای کنسول رو بدی تعمیر نظر من منفیه چون کنسول ماکروسافت تعمیر نمی شه!برو یه نو بگیر خیال جم تره;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
بازی های تیم شافر و خستگی!:biggrin1:
Sh'e F'er... شــِفـــِر :D.
بنده حقیر 360 عزیزم به تاریخ ملکوت پیوست
از دوستان یک سوال داشتم بنظر دوستان اهل فن من حقیر که باید 80 90 تومن آب بخورم بنظر شما این بازی ارزش این خرج و داره که این بازی و خرید بکنم یا نه بعد از یک مدت خسته کننده میشه
دوره 80-90 تومن مرد. 63 تا 65 تومن ادرس میدم برو بگیر.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Sh'e F'er... شــِفـــِر .
فریدون گیر میدیا!منم میدونم شفر تلفظ درستشه ولی خوب ایرانیش میشه شافر!:biggrin1:
بابا ما مثلا مدرک زبان داریما،اینقده اشکال نگیر:biggrin1:

آقا خبری از بازی نشد؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آقا آخرش ما نفهمیدیم ژانر این بازی چیه !:D
هم به نوعی Actionــه ، هم Adventure هم ریتیمک ، هم ریسینگ ، هم H & S و یه ذره هم RPG !:D
چیه بالاخره ؟:D

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آقا آخرش ما نفهمیدیم ژانر این بازی چیه !:D
هم به نوعی Actionــه ، هم Adventure هم ریتیمک ، هم ریسینگ ، هم H & S و یه ذره هم RPG !:D
چیه بالاخره ؟:D
تقریبا تلفیقی از همش ـه که باعث میشه هیچوقت گیمپلی بازی تکراری نشه . :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر