Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
داشتم بازی میکردم اون قسمتی که میرین تو یه ازمایشگاه و اون موجودات رو باید با رسوندن خودتون به یه کابین برسونید و یه دسته رو بکشید پایین تا خاموش بشه و دیگه اون نور سیاه خلاصه کنم جودی وقتی خاموشش کرد فکر کرد ایدن هم مرده و بلند صداش کرد این صحنه منو خیلی نارحت کرد واقعا صحنه ی زیبایی بود:((
یه صحنه ی دیگه از بازی که کم مونده بود گریه کنم اونجا که جودی home less بود یا همون بی خانه مان خواست خودش رو از یه بلندی بندازه تو بزرگ راه منم زدم خودش رو بندازه>:)ولی بعدش ایدن نجاتش داد و جودی شروع کرد به گریه کردن و گفتن این که چقدر عزاب میکشه و غیره واقعا ناراحت شدم:((
یه جای دیگه هم همون موقع گرسنه بود رفتم از سطل زباله یه پیدزا بلند کردم گفت بخره یا نه منم زدم بخوره>:)هیچی دیگه با یه عزابی خورد که از کارم پشیمون شدم:((

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
داشتم بازی میکردم اون قسمتی که میرین تو یه ازمایشگاه و اون موجودات رو باید با رسوندن خودتون به یه کابین برسونید و یه دسته رو بکشید پایین تا خاموش بشه و دیگه اون نور سیاه خلاصه کنم جودی وقتی خاموشش کرد فکر کرد ایدن هم مرده و بلند صداش کرد این صحنه منو خیلی نارحت کرد واقعا صحنه ی زیبایی بود:((
یه صحنه ی دیگه از بازی که کم مونده بود گریه کنم اونجا که جودی home less بود یا همون بی خانه مان خواست خودش رو از یه بلندی بندازه تو بزرگ راه منم زدم خودش رو بندازه>:)ولی بعدش ایدن نجاتش داد و جودی شروع کرد به گریه کردن و گفتن این که چقدر عزاب میکشه و غیره واقعا ناراحت شدم:((
یه جای دیگه هم همون موقع گرسنه بود رفتم از سطل زباله یه پیدزا بلند کردم گفت بخره یا نه منم زدم بخوره>:)هیچی دیگه با یه عزابی خورد که از کارم پشیمون شدم:((

اون قسمت دوم به قدری عمیق و تاثیر گذار بود که من همه اون فصل رو تو بغض و گریه بودم ... خیلی خیلی فوق فوق العاده بود

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خب بازی رو لحظاتی پیش به اتمام رساندیم :D

اینقدر همه فحشش دادن ، بازی خوب بود که :-/ :D البته کلی با HR فاصله داشتا :D

این هم یادم رفت بگم :-"
الآن کجای داستان و روایت داستان ضعیف بوده !؟!؟ با قبلی ها مقایسه نمیکنم چون در اون حد نیست ولی کجاش ضعیفه !؟ :|

آخرین ویرایش:

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
اگر مايل هستيد تروفي گايدش رو بزنم؟

مایل هستیم؟؟!!

راستش حوصله ام نمیگرفت برم بسرچم گوگل همش هر روز میگفتم بالاخره یه روز اینجا میزنن کمای اینکه قبلا ها قول هایی هم داده بودن که تروفی گاید میذارن ولی......
از بازیهایی که خیر سرمون توی فکر پلات بودیم هستش اگه بزنی که پلات میکنیم اگه نزنی بی خیالش میشیم چه کنیم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر