Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ميشه يكي كل داستانو تعريف كنه؟خيلي دوست دارم بشنوم

داستان بازی رو خودت میسازی
تعریفی نیست

- - -ویرایش - - -

توجه شما رو به نظر یکی از دوستان جلب میکنم :d :

فقط در بابِ دیوید کیج این را نباید از یاد برد که کوشش او تنها نزدیک کردن گیم به سینماست که اشتباهیست اساسا ریشه ای در واقع او در این سیر، جزء تهی کردن گیم از حقیقت خویش دستاوردی به ارمغان نیاورده است.

من که حرفم نیومد چیزی بگم
فقط گفتم :آفرین دیگه چی :-?

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,918
نام
malek
=d> بله.پس چی فکر کردی. Beyond واقعا یه چیز ماورایی بود. واقعا آدمو به فکر فرو میبرد. بعد فقط بلدیم ایراد بگیریم بگیم چمیدونم دیوید کیج به اون جهان اعتقاد نداره و از این مزخرفات. قسم میخورم اون خیلی از من و 1000 نفر مثل من اعتقادش بیشتره.

میبینم کیج رو هم شیخ کردی:dکیج اعتقادش به اون دنیا فرق میکنه و از جنس من و شما نیستش.در ضمن مهم اعتقاد من و شما و ایشون نیستش مهم اینه که اعتقاداتمون ضرری واسه بقیه نداشته باشه

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
میبینم کیج رو هم شیخ کردی:dکیج اعتقادش به اون دنیا فرق میکنه و از جنس من و شما نیستش.در ضمن مهم اعتقاد من و شما و ایشون نیستش مهم اینه که اعتقاداتمون ضرری واسه بقیه نداشته باشه

جنس اعتقاداتش که هر چی بود از نظر من عالی بود. هیچ ضرری هم به نظرم نداشت. تازه کلی چیزایی هم که شاید به دلیل زندگی روزمره فراموششون کردیم هم به نظرم به صورت تلنگر دوباره گوش زد کرد.:>

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بازیش از نظر داستان و گیم پلی فوقالعاده هست من نمی تونم ایرادی ازش بگیرم :x ولی یه چیزی که منو ازار میده اینه که کنترل گیم پلی کمه =(( بیشتر انگار داری یه فیلم میبینی که داخل شکل گرفتن داستادن دخیل هستی همین من از بازی خوشم اومد ولی اگه یکم کنترل بیشتری ادم میتونست رو گیم پلی داشته باشه بهتر بود ولی یه نکته که جالبه میتونی خیلی از قسمت ها انتخاب کنی مثلا جودی خودشو از یه بلندی پرت کنه تو بزرگراه یا نه یا اینکه جودی با یه کلت به خودش شلیک کنه یا نه یه کلام بازی با یه فیلم سینمایی فرقی نداره ولی من عاشق داستانش هستم همین موضوح هست که منو به خودش جذب میکنه:x

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من دیگه رسما دارم گیج میشم!!!!!:-o به جان خودم دیوید میخواسته آنجلینا رو بیاره ولی به خاطر این که دو برابر هزینه ی فعلیه ساخت بازی رو فقط باید به آنجلینا میداده،منصرف شده.:d
جان من نگاه کنید ببینید یاد چی میوفتید.:>

آخرین ویرایش:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
فوق العاده بوداین بازی عالی شاید بهترین بازی که بازی کردم با اینکه گیم پلی نداشت ولی داستان خدا بود
کسی اون قسمتی که جودی میخونه آهنگش رو نداره برا دانلود ؟

Netvor

کاربر سایت
May 14, 2013
38
نام
اسم رو چی کار داری !!
فوق العاده بوداین بازی عالی شاید بهترین بازی که بازی کردم با اینکه گیم پلی نداشت ولی داستان خدا بود

خیلیا اون قسمت اصلا نرفتن :d
ولی ی سرچ کنی میتونی گیر بیاری

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
کسی اون قسمتی که جودی میخونه آهنگش رو نداره برا دانلود ؟
بفرمایید
کسی اگه لینک تمام ساند ترک ها رو داره ممنون میشم اینجا بزاره.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
جنس اعتقاداتش که هر چی بود از نظر من عالی بود. هیچ ضرری هم به نظرم نداشت. تازه کلی چیزایی هم که شاید به دلیل زندگی روزمره فراموششون کردیم هم به نظرم به صورت تلنگر دوباره گوش زد کرد.:>

دقیقا برای منم همین طور بود

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
چند تا عکس از بازی گرفتم ولی به دلیل سرعت کهکشانی اینترنتم مجبور شدم سایز و کیفیتو ....کاهش بدم

Beyond-Two-Souls™-7.jpg

Beyond-Two-Souls™-11.jpg

Beyond-Two-Souls™-13.jpg

Beyond-Two-Souls™-15.jpg

Beyond-Two-Souls™-17.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر