Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام دوستان منم با هزار بد بختی این شاهکارو بازی کردیم
چرا مراحل بازی اینجورین؟منظورم اینه که یهو از کوچکی جولی به بزرگی میره یا کلا بازی اینطوریه؟؟؟؟

:d مثل این که من انقدر گفتم آنجلینا جولی،شما هم به اشتباه افتادیا!!!! اون دختره اسمش جودیه. :)
والا من این همه گلومو تو پست قبل پاره کردم و از خوبی روایت گفتم. اونم اینطوریه که شما بازه های زمانی رو به طور پشت سر هم بازی نمیکنی ولی بعد هر چپتر که اسم هر چپتر رو میاره به راحتی میتونی بفهمی که چه چپتری برای چه دوره ای بوده. برو پستمو بخون متوجه میشی.

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
سلام دوستان منم با هزار بد بختی این شاهکارو بازی کردیم
چرا مراحل بازی اینجورین؟منظورم اینه که یهو از کوچکی جولی به بزرگی میره یا کلا بازی اینطوریه؟؟؟؟

بازی با زمان، همین

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
منم بازي رو تموم كردم خيلي خيلي لذت بردم عاشقه شخصيت جودي شدم :x بخوام بصورت كلي بهش امتياز بدم بنظرم 8.5 ميتونه نمره خوبي باشه براي اين بازي در كل دسته ديويد كيج درد نكنه مشخص بود خيلي زحمت كشيده براي ساخت بازي لامصب انيميشن هاي صورت رسما نسل بعد بنظر ميومدن اونايي كه به اين سبك بازي علاقه دارن بگيرن كه پشيمون ميشن اگه بازي نكنن

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بچه ها چه زود صحنه ی تاپیکو ترک کردین. :(نظری چیزی،بحثی ندارین با هم گفتمان کنیم؟ :d
http://forum.bazicenter.com/thread62690/page74/#post2959947 با همین نوشته ی خودم شروع کنید. :;;)

نمیدونم تویه شک این بازی قرار گرفتی یا نه ولی من در چند جایه بازی دچار شک بیاند شدم
آخر بازی که اشکم در اومد ولی یه چیز هایی از این هنر یاد گرفتم که بازی زندگی بهم یاد نداده بود
یکی از از اون ها جمله ی رویه تلوزیون بود:((

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
نمیدونم تویه شک این بازی قرار گرفتی یا نه ولی من در چند جایه بازی دچار شک بیاند شدم
آخر بازی که اشکم در اومد ولی یه چیز هایی از این هنر یاد گرفتم که بازی زندگی بهم یاد نداده بود
یکی از از اون ها جمله ی رویه تلوزیون بود:((

آخر بازی که هیچ من کلی از جاهای دیگه ی بازی گریه کردم اونم شدید. و همین گریه کردن ها خیلی برام ارزش داشت. از خیلی جهات. منظورت شوک بود یا شَک ؟:-/
جمله ی آخر منظورت چیه؟ اون که بازی تموم میشه مینویسه In Memoriam Norman Corbiel؟ اصلا کسی به این توجه کرده که چه کار پسندیده ای انجام داده شده با همین یه جمله؟؟؟
جمله های تاثیر گذار خیلی خوبی من تو بازی دیدم. واقعا وصف ناپذیرن. :)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آخر بازی که هیچ من کلی از جاهای دیگه ی بازی گریه کردم اونم شدید. و همین گریه کردن ها خیلی برام ارزش داشت. از خیلی جهات. منظورت شوک بود یا شَک ؟:-/
جمله ی آخر منظورت چیه؟ اون که بازی تموم میشه مینویسه In Memoriam Norman Corbiel؟ اصلا کسی به این توجه کرده که چه کار پسندیده ای انجام داده شده با همین یه جمله؟؟؟
جمله های تاثیر گذار خیلی خوبی من تو بازی دیدم. واقعا وصف ناپذیرن. :)
منظورم شوک بود اشتب شد:p
همین چند روز پیش مسافرت بودم اصفهان ،تویه سرما شدیده صبح زودش داشتم یخ میزدم حس میکردم تویه بیاندم (احساس جودی رو داشتم) .دقیقا مثل اون گرسنه بودم و کلی خوابم میومد .خدایش بازی نیست یه هنر به تمام معناست

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم این بازی رو انجام دادم فقط در یک کلام میتونم بگم ، این بازی شاهکاره میشه گفت یه خداحافظی با شکوه میتونیم با ps3 داشته باشیم. شاید به جرا میشه گفت داستان نویسی قوی گرافیک عالی سبک بازی زیبا، منکه خیلی ازش لذت بردم

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یه سوال کوچیک از صاحب نظران ؟
من اوایل بازی هستم اونجا که جودی در کودکی به سر میبره مادرش تو اشپز خونه هست به جودی میگه به من روغن بده من که این طوری فهمیدم نمیدونم چه کار کنم پدرش هم پشت کامپیوتر داره کار میکنه مادرش هم هی جودی رو صدا میزنه جودی هم میگه اومدم باید چه کار کنم بیرون هم برف میباره

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
من اوایل بازی هستم اونجا که جودی در کودکی به سر میبره مادرش تو اشپز خونه هست به جودی میگه به من روغن بده من که این طوری فهمیدم نمیدونم چه کار کنم پدرش هم پشت کامپیوتر داره کار میکنه مادرش هم هی جودی رو صدا میزنه جودی هم میگه اومدم باید چه کار کنم بیرون هم برف میباره
همونجایی که از پله بالا میره برو زیر اون پله اگه استباه نکنم بعد برو تو پارکینگ و بیارش

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
یه خورده آدرس اشتباهیه. :)
همون آشپزخانه که کنارش یه دره و تو کنج دیوار یه مبله. یه 2 متر جلوتر یه در هست که چراغش خاموشه. برو چراغ رو روشن کن و روغن رو پیدا کن.
انقدر تنبل نباش دیگه. ;)

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
خب منم بالاخره تونستم این شاهکار رو تجربه کنم بعد از مدتی طولانی .
بازی از گرافیک گرفته تا داستان و شخصیت پردازی و موزیک و کارگردانی و... عالی بود!
صحنه های همراه با استرس،هیجان ،تنفر ،علاقه و هر حسی که بگین...کلا بازی کار اصلیش برانگیختن احساسات بود که وجدانا رو من یکی خیلی خوب کار کرد:D !
اندینگ محشر با انتخابی که ادم رو به فکر فرو میبره...نشون دادن رابطه ی اوراح با این دنیا ...توصیف اون دنیا به شکلی جالب ...همه و همه باعث میشد بعضی اوقات فکر کنم بیاند فرا تر از بازی هست.
در اخر اگه کشت و کشتار و جنایت و خون و خونریزی اسلحه گرفتن براتون ملاک نیست،خودتون رو از تجربه ی یه بازی متفاوت محروم نکنین.

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
خب منم بالاخره تونستم این شاهکار رو تجربه کنم بعد از مدتی طولانی .
بازی از گرافیک گرفته تا داستان و شخثیت پردازی و موزیک و کارگردانی و... عالی بود!
صحنه های همراه با استرس،هیجان ،تنفر ،علاقه و هر حسی که بگین...کلا بازی کار اصلیش برانگیختن احساسات بود که وجدانا رو من یکی خیلی خوب کار کرد:D !
اندینگ محشر با انتخابی که ادم رو به فکر فرو میبره...نشون دادن رابطه ی اوراح با این دنیا ...توصیف اون دنیا به شکلی جالب ...همه و همه باعث میشد بعضی اوقات فکر کنم بیاند فرا تر از بازی هست.
در اخر اگه کشت و کشتار و جنایت و خون و خونریزی اسلحه گرفتن براتون ملاک نیست،خودتون رو از تجربه ی یه بازی متفاوت محروم نکنین.

=d> بله.پس چی فکر کردی. Beyond واقعا یه چیز ماورایی بود. واقعا آدمو به فکر فرو میبرد. بعد فقط بلدیم ایراد بگیریم بگیم چمیدونم دیوید کیج به اون جهان اعتقاد نداره و از این مزخرفات. قسم میخورم اون خیلی از من و 1000 نفر مثل من اعتقادش بیشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر