Batman: Arkham City | Xbox 360

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
درود دوست عزيز...
فک نميکنيد ي مقدار بي انصافي کرديد?
صدا پيشگي تو اين بازي يکي از نکات فوق العاده خوب و مثبته...."
!
منظورتون رو از شخصيت پردازي ضعيف بتمن هم ممکنه بيشتر توضيح بديد?
ممنون
درود
نه بنظرم خوبه آخه من بیشتر عادت دارم بازی های بزرگ نکات منفیشون بازگو کنم
و تو کل بازی اصلا نتونستم با شخصیت خوده بتمن ارتباط برقرار کنم صدای دوبلور واقعا رو اعصاب بود و خیلی خشک حالات بتمن رو بیان میکرد و مثل یه روبات شده بود بت
من با شخصیت هایی مثل فریز و جوکر خیلی بیشتر حال کردم و واقعا جوکر بهترین شخصیت های تو کمیکه اما بت !
من با صدای بتمن فقط مشکل داشتم ولی صداپیشگی بقیه شخصیت های منفی دریک کلام عالیه
شخصیت پردازیم اصلا به گذشته بتمن نیم نگاهم ننداختن همون اول بازی یه دفعی پرتش میکنن تو شهر گاتهام و بازی شروع میشه کلا رو جنبه های جانبی بتمن میتونستن خیلی مانور بدن ولی ....

پ.ن : نبرد های تن به تن هم از گجت های مختلف میشه استفاده کرد ولی با اون سرعت مبارزات خیلی احتمال استفاده رو کمتر میکنه با قلاب تو مبارزات نزدیک یا بتنرنگ و .... استفاده کنید این وسایل بیشتر تو مخفی کاری تاثیر داره تا مبارزات نزدیک

sheida

کاربر سایت
Dec 30, 2011
45
نام
sheida
درود
و تو کل بازی اصلا نتونستم با شخصیت خوده بتمن ارتباط برقرار کنم صدای دوبلور واقعا رو اعصاب بود و خیلی خشک حالات بتمن رو بیان میکرد و مثل یه روبات شده بود بت
من با شخصیت هایی مثل فریز و جوکر خیلی بیشتر حال کردم و واقعا جوکر بهترین شخصیت های تو کمیکه اما بت !
شخصیت پردازیم اصلا به گذشته بتمن نیم نگاهم ننداختن همون اول بازی یه دفعی پرتش میکنن تو شهر گاتهام و بازی شروع میشه کلا رو جنبه های جانبی بتمن میتونستن خیلی مانور بدن ولی ....

پ.ن : نبرد های تن به تن هم از گجت های مختلف میشه استفاده کرد ولی با اون سرعت مبارزات خیلی احتمال استفاده رو کمتر میکنه با قلاب تو مبارزات نزدیک یا بتنرنگ و .... استفاده کنید این وسایل بیشتر تو مخفی کاری تاثیر داره تا مبارزات نزدیک

من فکر میکنم صدا خیلی به بتمن میومد چون اصولا بتمن شخصیت خشک و رسمی داره و قرار نیست مثل جوکر یا ... باشه اینکه شما از شخصیت هایی مثل فریز یا جوکر لذت میبرید این برمیگرده به سلیقه شما بنده هم به شخصه از catwoman بیشتر خوشم میاد اما این دلیل نمیشه بخوام حالت های بتمن با catwoman مقایسه کنم.
فکر نمیکنید شخصت بتمن اندازه کافی شناخته شده هست و نیازی به پرداختن جنبه های جانبی نباشه.فکر نمیکنید اگه بیان اینکارو بکنند یکم خسته کننده میشه؟

Clueless

کاربر سایت
Aug 4, 2011
78
درود

شما تو همون imdb برید همین صداپیشه رو سرچ کنید و یه نگاهی به پرووفایل Kevin Connroy کلاً فکر کنم خیلی چیزا دست تون بیاد ... این دوبلور راحت میتونم بگم اگه بهترین صدا نباشه کم نگفتم..البته قبول دارم که نسبت به کارهای قبلیش یه مقدار خشک تر هست ولی در کل عالی هستش.

نیم نگاه هم اگه بازی کرده باشید که کوچه پشت تئاتر یا وقتی که مسموم هستش خود بتمن و دیده باشه حداقل نیم نگاه رو پوشش میده

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
یکی یه توضیح در مورد این نمیده اگاه شیم . . .

Batman Arkham City GOTY

کسی گرفته اینو ؟
دو تا دیویدی که دیویدی توش dlc ها ست که باید اینستال کنید بعد با دی ویدی 1 بازی می کنید همه ی dlc ها رو داره

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:50 PM ارسال شده بود ----------

من فکر میکنم صدا خیلی به بتمن میومد چون اصولا بتمن شخصیت خشک و رسمی داره و قرار نیست مثل جوکر یا ... باشه اینکه شما از شخصیت هایی مثل فریز یا جوکر لذت میبرید این برمیگرده به سلیقه شما بنده هم به شخصه از catwoman بیشتر خوشم میاد اما این دلیل نمیشه بخوام حالت های بتمن با catwoman مقایسه کنم.
فکر نمیکنید شخصت بتمن اندازه کافی شناخته شده هست و نیازی به پرداختن جنبه های جانبی نباشه.فکر نمیکنید اگه بیان اینکارو بکنند یکم خسته کننده میشه؟
اصلا دوبلرش برای انیمه اش هست(gotham knight)

amir xboxi

کاربر سایت
Jun 15, 2012
36
نام
امیر حسین
با حال بود

سلام بازی خیلی وقته اومده تو بازار و امسال تو e3 یه چیز اضافه براش معرفی شد که باید با هارلی کویین بازی کنی .
خیلی جالب هستش . حتما بخرید و بازی کنید و حالشو ببرید.
فقط یک نکته: کسانی که میخوان بیشتر داستان این دی ال سی رو بفهمند من به آنان توصیه میکنم اول بازی اصلی یعنی آرخام سیتی را تمام کنند و بعد این دی ال سی را بازی کنند.
فعلا به درود.:-h

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
میشه لطف کنید بگید تو این پک جدید چه چیزهای جدیدی وجود داره؟
تو قسمت داستانی چه چیزهایی به بازی اصلی اضافه میشه؟چه کسایی به بخش داستانی اضافه می شن؟ فقط cat woman و Harlequin؟
حدودا این اضافات چقدر زمان به گیم پلی بخش داستانی اضافه می کنه

sheida

کاربر سایت
Dec 30, 2011
45
نام
sheida
:wow:
283643_10150925756694007_990802892_n.jpg

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
شرمنده دوستان تاپیک رو بالا آوردم.

ولی یه درخواست داشتم کسی میدونه چطور میشه این آرت ورک هایی که تو بازی با رد کردن مراحل باز میشدن رو پیدا کرد؟منظورم به صورت والپیپر هست.

ممنون

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
شرمنده دوستان تاپیک رو بالا آوردم.

ولی یه درخواست داشتم کسی میدونه چطور میشه این آرت ورک هایی که تو بازی با رد کردن مراحل باز میشدن رو پیدا کرد؟منظورم به صورت والپیپر هست.

ممنون

دوستان لطفا پاسخ بدین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر