Batman: Arkham City | Xbox 360

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خدایی چه بازی توپیه! برا بار سوم تمومش کردم!

اقا یه سری از این تروفی های ریدلر! میری رو علامت سواله قفل تروفی باز میشه! تا میری کنار بسته میشه! سریع! چیکار باید بکنم؟ چیزی روش باید بذارم؟(از اینا که پات به زمین نباید بخوره نیستا) پروازم میکنم بسته میشه! فقط در صورتی که رو علامت سواله باشم باز میشه!!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
خدایی چه بازی توپیه! برا بار سوم تمومش کردم!

اقا یه سری از این تروفی های ریدلر! میری رو علامت سواله قفل تروفی باز میشه! تا میری کنار بسته میشه! سریع! چیکار باید بکنم؟ چیزی روش باید بذارم؟(از اینا که پات به زمین نباید بخوره نیستا) پروازم میکنم بسته میشه! فقط در صورتی که رو علامت سواله باشم باز میشه!!
اونا رو باید با Line Launcher بگیری. از Line Launcher استفاده کن و وقتی که رسیدی به تروفی خودت رو رها کن به طوری که روی اون فرود بیای...بعضی ها رو هم باید با Batclaw بگیری(بعد از اینکه روش وایستادی). اگر غیر از اینه یه عکس از موقعیت Trophy بذار.

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اونا رو باید با Line Launcher بگیری. از Line Launcher استفاده کن و وقتی که رسیدی به تروفی خودت رو رها کن به طوری که روی اون فرود بیای...بعضی ها رو هم باید با Batclaw بگیری(بعد از اینکه روش وایستادی). اگر غیر از اینه یه عکس از موقعیت Trophy بذار.

ای بابا راس میگیا! دمت گرم!

حالا یکی دیگه هست! 6 تا علامت سوال رو دیواره که باید با ذترنگ بزنیم! 3 تا بالاست! 3تا پایین! بینشونم حصاره! تا بالایی را میزنم میام پایین باز بالایی روشن میشه! اونو چه کنم؟

یه سوال دیگم . علامت های [ ] رو نقشه چیه؟؟

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
ای بابا راس میگیا! دمت گرم!

حالا یکی دیگه هست! 6 تا علامت سوال رو دیواره که باید با ذترنگ بزنیم! 3 تا بالاست! 3تا پایین! بینشونم حصاره! تا بالایی را میزنم میام پایین باز بالایی روشن میشه! اونو چه کنم؟

یه سوال دیگم . علامت های [ ] رو نقشه چیه؟؟
خواهش میکنم
دقیقا نمیدونم کجا رو داری میگی ولی اگه همون Trophy ای باشه که کنار رودخونه است و محدودیت زمانی داره؛ باید سه تا ؟ پایینی رو Explosive Gel روش بزنی. بعد برو بالای اون ساختمون و ژل ها رو منفجر کن. بعد سریع با دکمه ی Quick Batarang سه تا به سمت ؟ های بالایی پرتاب کن.
( اگر غیر از اینه یه عکس از محل Trophy یا مکانش رو نقشه بذار یا منطقه اش رو بگو (Park row و اینا..) )

علامت [ ] روی نقشه هم مربوط به معماهایی هست توی شهر که باید اونا رو اسکن کنی. مثلا عکس های Bruce Wayne که سمت چپ در موزه زده شده رو اسکن کنی یکی از معماهای Riddler حل میشه. دفتر Harvey Dent ، ساختمونی که مجسمه ی Mad Hatter سر درشه، جزیره ی آرکام، برج Wonder و ... چند تا نمونه ی دیگه ازمعماهای Riddler ان... البته قبل از اینکه شکار Trophy ها و معماهای Riddler رو شروع کنی، بهتره که مامورهای Riddler رو تا آخرین نفر بازجویی کنی تا زمانی که دیگه هیچ کاراکتر سبز رنگی توی شهر نبینی... (مجموع Trophy و معما های بتمن 400 تاست)

نکته و اسپویل خرکی داستان !
yahoo_4.gif

آقا این Clayface برای چی داشت به Joker کمک میکرد ، اینکارا چه فایده ای براش داشت ؟
برای اینکه فکر میکرد Joker آخرین طرح مجرمانه اش رو میخواد انجام بده و بعد از مرگ Joker میتونه همیشه در قالب Joker به زندگی ادامه بده و با قدرت و اعتباری که Joker داشت راحت تر به اهداف و منافعش دست پیدا میکرد

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خواهش میکنمدقیقا نمیدونم کجا رو داری میگی ولی اگه همون Trophy ای باشه که کنار رودخونه است و محدودیت زمانی داره؛ باید سه تا ؟ پایینی رو Explosive Gel روش بزنی. بعد برو بالای اون ساختمون و ژل ها رو منفجر کن. بعد سریع با دکمه ی Quick Batarang سه تا به سمت ؟ های بالایی پرتاب کن.( اگر غیر از اینه یه عکس از محل Trophy یا مکانش رو نقشه بذار یا منطقه اش رو بگو (Park row و اینا..) )علامت [ ] روی نقشه هم مربوط به معماهایی هست توی شهر که باید اونا رو اسکن کنی. مثلا عکس های Bruce Wayne که سمت چپ در موزه زده شده رو اسکن کنی یکی از معماهای Riddler حل میشه. دفتر Harvey Dent ، ساختمونی که مجسمه ی Mad Hatter سر درشه، جزیره ی آرکام، برج Wonder و ... چند تا نمونه ی دیگه ازمعماهای Riddler ان... البته قبل از اینکه شکار Trophy ها و معماهای Riddler رو شروع کنی، بهتره که مامورهای Riddler رو تا آخرین نفر بازجویی کنی تا زمانی که دیگه هیچ کاراکتر سبز رنگی توی شهر نبینی... (مجموع Trophy و معما های بتمن 400 تاست)
دمت گرم برادر ;) (;

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
دوستان یه جای بازی گیر کردم کمک میکنید ؟
اونجایی که باید مستر فریزو پیدا کنیم اون لباسه مخصوصش هست تو اون اتقک آهنیه هر کاری میکنم باز نمیشه ؟
کلا یه سلاحی برای حمله به پنگوئن میخواد اونو میگم چجوری باید پیدا کنیم و چجوری بکشیمش ؟
قبلنا تا اینجا گیر کرده بودم بعده یان مرحله یه غول آخرم داره اونو چجوری باید بکشیم ؟
راهنماییای خوده سایت هیچی نگفته
لطفا کمک کنید

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان یه جای بازی گیر کردم کمک میکنید ؟
اونجایی که باید مستر فریزو پیدا کنیم اون لباسه مخصوصش هست تو اون اتقک آهنیه هر کاری میکنم باز نمیشه ؟
کلا یه سلاحی برای حمله به پنگوئن میخواد اونو میگم چجوری باید پیدا کنیم و چجوری بکشیمش ؟
قبلنا تا اینجا گیر کرده بودم بعده یان مرحله یه غول آخرم داره اونو چجوری باید بکشیم ؟
راهنماییای خوده سایت هیچی نگفته
لطفا کمک کنید

از طریق مغناطیس ( همون برقای رو دیوار و زمین )
شکستن سیم تا برقش بگیره
-از پشت take down روش انجام بده
-از رو نرده یا هرجای دیگه حرکت glide برو روش.
-سیمی که دیوار به دیوار میچسبه اینم باهاش میتونی اونو لهش کنی:D
-رو دیوار و جایی که میخواد ازکنارش رد بشه همون explosive gel بزن و بعد که داره رد میشه منفجرش کن.
-وقتی لبه ی دیواری میتونی وقتی که داره میاد پیشت روش takedown بری. از زیر یه جاهایی هست که بالاش میله هست از داخلش درمیای، میتونی از این طریق هم استفاده کنی.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
داستان اصلیه بازیو تو 3روز تموم کردم واقعا عالی بود شخصیت پردازیا تنوع و سختی و چالش مراحلش واقعا حال داد بهم دمه تابستونی
الانم دارم مراحله DLC ]ای هارلی کویینو و کت وومنو میرم که اونما حرف ندارن
در کل یکی از بهترین بازی ای AA بود که بازی کرده بودم
ولی چند تا نکته منفی هم داشت یکی دوربین ضعیف بازی تو بعضی از مواقع - شخصیت پردازیه خیلی ضعیفه بتمن و کلا صدای خیلی خشکه بتمن - تکراری شدنه نبرد های تن به تن
امتیاز من : 10 / 9

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا تو این game of the year edition این لباسایی که واسه بتمن و کتومن و ... نصب کردیم چجوری بپوشیم ؟

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
آقا تو این game of the year edition این لباسایی که واسه بتمن و کتومن و ... نصب کردیم چجوری بپوشیم ؟
شما باید بازی رو از اول اجرا کنین . بعد همون اول میپرسه که با کدوم لاس میخواین بازی کنین .
زن گربه-ای که اینجوری بود .

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
داستان اصلیه بازیو تو 3روز تموم کردم واقعا عالی بود شخصیت پردازیا تنوع و سختی و چالش مراحلش واقعا حال داد بهم دمه تابستونی
الانم دارم مراحله DLC ]ای هارلی کویینو و کت وومنو میرم که اونما حرف ندارن
در کل یکی از بهترین بازی ای AA بود که بازی کرده بودم
ولی چند تا نکته منفی هم داشت یکی دوربین ضعیف بازی تو بعضی از مواقع - شخصیت پردازیه خیلی ضعیفه بتمن و کلا صدای خیلی خشکه بتمن - تکراری شدنه نبرد های تن به تن
امتیاز من : 10 / 9

درود دوست عزيز...
فک نميکنيد ي مقدار بي انصافي کرديد?
صدا پيشگي تو اين بازي يکي از نکات فوق العاده خوب و مثبته...."
!
منظورتون رو از شخصيت پردازي ضعيف بتمن هم ممکنه بيشتر توضيح بديد?
ممنون

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من نمی دونم چرا نتونستم باتمام امتیازات خوب بازی و تعریف ها و محبوبت بازی اصلا با این بازی ارتباطی بر قرار کنم در حدی که ازش تعریف شد نبود
وقتی به شهر رسید رو پشت بوم اولین مشکل بازی به نظرم کنترل بازی بود مخصوصا تو حالت پرواز دوربین و کنترل ادم رو کلافه می کرد و یادمه یه ماموریتی بود که باید از یه حلقه هایی تو هوا با پرواز رد می شدی ضعیف بود از این نظر.
مورد بعد مبارزات بازی بود که خیلی زود تکراری می شد مخصوصا دشمن ها و انیمیشنها و...که من اصلا دشمن می دیدم بیخیال می شدم
پست بالا هم یک کاربری اشاره کردن به همین مورد و مورد بعدی هم داری یه ماموریت انجام می دی و باید از پشت بوم ها و..خودتو برسونی اون ور شهر وسط راه بار ها و بارها رو بعضی مناطق که می ری یه سری ادم شبیه هم می یان دورت و باید مبارزه کنی یا فرار کنی نمی دونم واقعا کلا حس ماموریت رو می گرفت چون ربطی به ماموریتم ندارن
در کل ب نظرم به خاطر محبوبیت بتمن و سری فیلم هاش و...این بازی به این درجه رسیده اگه یه ای پی جدید بود انقدر معروف نمی شد

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اتفاقا من نمیدونم این ایرادها از کجا ناشی میشه ؟؟

مبارزات و انیمیشن ها به معنای واقعی کلمه درجه 1 بودن .

من الان یه بار روی هارد رفتم و الان New game + دارم میرم -- نه تنها مبارزات تکراری نمیشه بلکه هی یاد میگیرید از کمبو ها و گجت های جدید استفاده کنید ، هیجان مبارزات دو برابر میشه ! مطمئنا شما از کمبو ها و گجت ها استفاده نمیکنید که مبارزات برات تکراری شده !

من خودم به شخصه حتی خارج از ماموریت هم شده با خلافکارهای خیابون مبارزه میکنم ! چون واقعا لذت بخش هست .
الان به حدی کمبوهام رسیده که رو درجه سختی (+very hard (newgame به راحتی میتونم یه دسته 10 - 15 نفری رو در کمتر از 10 ثانیه ناک اوت کنم !

------
گشتن توی شهر هم ، وقتی سری اول ماموریت AR training رو تکمیل کنید ، یه آپگرید بهت میده ، که با اون در عرض 20 ثانیه میتونی از یه ور نقشه بری اونطرف !

--------

داستان و شخصیت پردازی که هم نگو اصلا ....

حتی تو کمیک های اصلی بت من هم Penguin و Freeze و .... ایتقدر عالی از آب در نیومدن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر