Assassin's Creed III: Liberation | PS Vita

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
دوستان من عاشق بازی های تحت وب هستم! آنلاینش برا من چجوریه؟!
باندلش تو تهران پیدا میشه؟! اگه هست قیمتش چجوریاست؟!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان من عاشق بازی های تحت وب هستم! آنلاینش برا من چجوریه؟!
باندلش تو تهران پیدا میشه؟! اگه هست قیمتش چجوریاست؟!
این بازی رو فقط برای سینگلش باید خرید
باندلش هم هست دیروز قیمت گرفتم 1200 میداد
خود بازیش هم هست

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
چند روزه این بازی رو گرفتم خیلی با revelation که آخریش بود بازی کردم فرق داره! البته فرقاش جالبه! چند تا سوال :
اعلامیه های تحت تعقیب فقط واسه پرسونا برده هستند؟ اصلا با لباس اساسین نمیشه رفت تو خیابون :d
بخش مولتی پلیر فقط همین حالت منو رو داره؟ نمی دونم من متوجه نشدم یا واقعا همینطوره!
دابل اساسین چجوریه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چند روزه این بازی رو گرفتم خیلی با revelation که آخریش بود بازی کردم فرق داره! البته فرقاش جالبه! چند تا سوال :
اعلامیه های تحت تعقیب فقط واسه پرسونا برده هستند؟ اصلا با لباس اساسین نمیشه رفت تو خیابون :d
بخش مولتی پلیر فقط همین حالت منو رو داره؟ نمی دونم من متوجه نشدم یا واقعا همینطوره!
دابل اساسین چجوریه :d
اره فرق زیاد داره . کلا نواوریهای خیلی جالبی توی gameplay بازی استفاده کردن اما در نهایت از پتانسیل این نواوریها خیلی محدود استفاده شده !
چرا میشه رفت. وقتی جلوتر توی بازی پیش بری انتخاب های ازادانه بیشتری برای لباسها داده میشه کلا .... اون پوسترها هم کندشون کلا باعث میشه بیشتر بین جمعیت مخفی بمونی
اره بخش مولیت بازی کلا مثل card game هست D:
اون اخری هم نی دونم !

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
بازیو تموم کردم :d
انتظار نداشتم انقدر زود تموم بشه...
معمولا Spin off ها خوب نمیشن اما Liberation در حد یک Assassin's Creed کامل بود و چیزهایی داشت که توی بقیه حتی نبود! شاید اگه داستان جذاب تری داشت بهتر می بود اما خب شخصیت اول زن بود محدودیت داشت دیگه :d
من از اول با پچ 1.02 بازی کردم و جز چند مورد جزئی هیچ باگی ندیدم. افت فریم هم اعصاب خرد کن نبود و اکثر اوقات روی ۲۵ ثابت بود.
در کل حتما پیشنهاد می کنم بگیریدش پشیمون نمیشید.

چند تا اسکرین شات جذاب :p هم در حین بازی گرفتم :

Noctis-Sasuke

کاربر سایت
Jul 24, 2013
52
من این یوزر بالایی رو نمیدونم ولی فک کنم خیلی آستانه تحملش بالاست

چون واقعا فریم ریت بازی تو در و دیواره. حالم بهم خورد اعصاب برام نزاشت

باگ هم که غربونش برم تا دلت بخواد. دارم میدوم بعد هیچکس جلوم نیست یهو میبینم یکی جلوم ظاهر میشه

حالا این باگیه که بعضی موقع ها تو خیلی از بازیا رخ میده اما دیگه نه این که یه NPC بازی راه بره از دیوار رد بشه بره تو خونه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من این یوزر بالایی رو نمیدونم ولی فک کنم خیلی آستانه تحملش بالاست

چون واقعا فریم ریت بازی تو در و دیواره. حالم بهم خورد اعصاب برام نزاشت

باگ هم که غربونش برم تا دلت بخواد. دارم میدوم بعد هیچکس جلوم نیست یهو میبینم یکی جلوم ظاهر میشه

حالا این باگیه که بعضی موقع ها تو خیلی از بازیا رخ میده اما دیگه نه این که یه NPC بازی راه بره از دیوار رد بشه بره تو خونه

از پی اس ویتا گرافیک پلی استیشن 3 رو انتظار ندارم باگ رو هم میگیم تو پچ یا نسخه های بعدی درستش میکنن ولی این افت فریم هاش دیگه چیه؟

بعضی وقتا با این افت فریم ها اونم با این رزولیشن پایین تکستچرهای بازی های ویتا واقعا به قدرتش شک میکنم! این بود آرمان های سونی؟

بنظرتون در آینده این اوضاع ویتا بهتر نمیشه؟منظورم گرافیک و فریم ریت بازی های ویتا هستش.

آخرین ویرایش:

Noctis-Sasuke

کاربر سایت
Jul 24, 2013
52
از پی اس ویتا گرافیک پلی استیشن 3 رو انتظار ندارم باگ رو هم میگیم تو پچ یا نسخه های بعدی درستش میکنن ولی این افت فریم هاش دیگه چیه؟

بعضی وقتا با این افت فریم ها اونم با این رزولیشن پایین تکستچرهای بازی های ویتا واقعا به قدرتش شک میکنم! این بود آرمان های سونی؟

بنظرتون در آینده این اوضاع ویتا بهتر نمیشه؟منظورم گرافیک و فریم ریت بازی های ویتا هستش.
یه آپدیتش هست که این قضیه رو بهتر میکنه

اما مشکل از سونی نیست مشکل از اون یوبی هست که بازی رو ساخته وگرنه من هیچ بازی دیگه ای از ویتا ندیدم که اینجوری باشه

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
منم چند ساعتیه دارم بازی میکنم این بازیو مثه اکثر بازیای یوبی پر از باگه بازی و یه چیزی که خیلی رو اصابه اینکه من دکمه ای واسه رد کردن حرفها و دموها نیدم یه ریپلای میکنی که دوباره بری موریتو اعصابت داغون میشه گیم پلیم بدک نیست اما به نظر من که از اساسین خوشم نمیاد ابدا ارزش خریدن نداره کرایه کنین شاید پشیمون نشین

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
سلام دوستان من این بازیو تا آخر بردم بعد آخرش یه تروفی fake ending میده میگم بازی دو تا پایان داره آیا؟اونیکی پایانش رو چطور میتونیم ببینیم؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام دوستان من این بازیو تا آخر بردم بعد آخرش یه تروفی fake ending میده میگم بازی دو تا پایان داره آیا؟اونیکی پایانش رو چطور میتونیم ببینیم؟
نه بابا فقط همین ending رو داره. منظورش از fake ending بخاطره نامادری aveline هست دیگه...

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
آخه خیلی سرهم بندی شده تموم شد نفهمیدیم سرنوشتش چی میشه.مثل اینکه میخوان پایان داستان aveline رو توی بلک فلگ بزارن...............

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
نه بابا فقط همین ending رو داره. منظورش از fake ending بخاطره نامادری aveline هست دیگه...

خیر دو تا پایان داره ولی من خودم چون تموم نکردم نمیدونم چجوریه خوشم نیومد از بازیش . یه چند نفر اینجا پلات کردن بازیرو شاید بیان جواب بدن . باید فکر کنم یه چند نفر خاص رو بکشی .

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
اون اندینگ دیگش اینطوریه که تو هر منطقه بازی یه یارویی هست که اختلال ایجاد میکنه تو مموری که توش هستی :-) تو یه قسمتای خاصین باس بکشیشون ۵ تان فک کنم بعد ترو اندینگ میده یه تروفیم بازی میشه کلا اونقد باگ داره با بدبختی پلات میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر