Assassin's Creed III: Liberation | PS Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخه خودشون گفتند ویتا گرافیکش مثل ps3 .فکر کنم تو پاچه مون کردند:d

همچینم بیراه نگفتن!دوست من هنوز یه سال از رو دستگاه نگذشته که عرضه شده!درضمن همون انچارتدم کم از کنسولیش نداره هرچند بافتهای بعضی اجسام کم کیفیتند.جالبه بدونی (حتما میدونی)اسسینز کنسولی هم خیلی مشکل گرافیکی داره.پس نتیجه میگیریم مشکل از سازندس نه ویتا!تازه هنوز همه به ویتا وارد نیستند!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقا من بازی رو تموم کردم اما الان برای ماموریت های فرعی که میخوام بازی کنم وقتی از شهری به شهر دیگه میرم تو لودینگ گیر میکنه . قبلش مشکلی نبود. با آپدیت هم حل نشد.
کمک کنید. مرسی

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
سلام بچه ها میخوام داغ دلتونو تازه کنم
همین الان که من استور آمریکارو نگاه کردم اساسین رو با قیمت 24 دلار فقط واسه فروش ویژه این هفتش گزاشته اونا که دانلود نکرده بودن برن سریع دانلود کنن اوناهم که دانلود کردن عین من فحش بدن بهشون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام.
منم خریدمش.خیلی قشنگه گرافیکشم عالیه ولی داستانش مسخره ست!
از بغ میپره تو کوه از کوه تو دریا(مثال زدم برا داستانش فکر نکنید اینجوریه:D)
این جریانش چیه که یه ماموریتو با کانر میریم?

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من جا داره از همین تریبون اعلام کنم که مسخره ترین مولتی پلیر ممکن رو تو این بازی میتونید تجربه کنید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.

منم خریدمش.خیلی قشنگه گرافیکشم عالیه ولی داستانش مسخره ست!
از بغ میپره تو کوه از کوه تو دریا(مثال زدم برا داستانش فکر نکنید اینجوریه:D)
این جریانش چیه که یه ماموریتو با کانر میریم?

اره ... حالا خودت میری جلو میرسی مبینی قضیش چی به چیه !

سلام بچه ها میخوام داغ دلتونو تازه کنم
همین الان که من استور آمریکارو نگاه کردم اساسین رو با قیمت 24 دلار فقط واسه فروش ویژه این هفتش گزاشته اونا که دانلود نکرده بودن برن سریع دانلود کنن اوناهم که دانلود کردن عین من فحش بدن بهشون
البته ناگفته نماند ! که اینجا نزدیک عید هست و معلومه که بازیا تخفیف میخوره ! بازی خودتون هم باید حواست جمع باشه

Lucifergames

کاربر سایت
Dec 31, 2012
78
Ac من تمام نسخه هاشو بازي كردم جز اين اگه باحاله بگيد بخرم ولي به نظرم ac ديگه فاز نميده همه چيش تكراري شده داستانش gameplay همه چيش

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Ac من تمام نسخه هاشو بازي كردم جز اين اگه باحاله بگيد بخرم ولي به نظرم ac ديگه فاز نميده همه چيش تكراري شده داستانش gameplay همه چيش

تو بازی های ویتا بد نیس.اما انتظارات رو باید بیاری پایین.

---

پلاتش کردم بلخره ! چند تا تروفی باگ دار داره که واقعن رو اصاب بود وگرنه سخت نیست خیلی! حوصله ش باشه یه تروفی گاید مینویسم براش.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من این بازی رو میخوام کرایه کنم ؟
انلاینش چجوریه ؟
چند ساعت طول کشید پلاتش کردی؟

آنلاین که خزعبله و حوصله سر بَر.من فقط برای گرفتن سه تا تروفی آنلاین مجبور شدم چند ساعتی بازیش کنم.
پلاتش هم ده دوازده ساعت به نظرم.البته چندین تا تروفی باگ دار داره که اعصاب آدمی رو به فاک میدن اساسی!

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
امروز یکم بازی کردم گرافیکش خوبه ! به نظرم در حد همون آنچارتد بود یکم کمتر ولی افت فریمش خیلی زیاده :| اصلا نمیشه بازی کرد بازی خیلی خشکه ! رو اعصابه
داستان هم چون دستگاه صدا داشت چیزی نفهمیدم ولی هر چی که بود به نظر چرت میرسید !
سیستم اکشن بازی جالب بود اصلا بعضی اوقات ضربه نمی خوره به طرف و باگ داره
در کل از خریدنش نه پشیمونم نه خوشحال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر