Assassin's Creed III: Liberation | PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینم چندتا عکس برای دوستان ! البته سعی کردم یه جوری باشه گرافیک بازی تو چشم بزنه ! لول
به نظر من Gameplay بازی بد نیست. برای طرفدارهای AC که خوبه ... خوده بازی به نظر خیلی خوب در اومده به جز فریم ریت که بعضی موقعا خیلی میپره پایین .
اگر Ubisoft بیشتر وفت بزاره میتونه عنوان خیلی بهتری رو درست کنه ... به نظر میرسه شاهد سری های بیشتر هم خواهیم بود

[/QUOT

میگم معلومه زیاد خشن بازی نمیکنی درجهwanted کمه :d برا من کاملا قرمز شده بود مجبور شدم کلی witness بکشم دوباره عادی شم خیلی حال میده اب وهوا ام عوض میشه باهاله الان مرحله که من هستم بارونی شده :x
اره من با حوصله میشینم همه رو مخفی کاری میریم از خشونت زیادی کاسته بشه ! لول ....
منم از بازیش خوشم اومد خوبه ! لول .. البته فریمش گاهی میره رو اعصاب
کاربر گرامی،آرمان
به اطلاع می رساند هیچ تصویری مشاهده نشد :(
سلام دوست من
کجا اپلود کنم ؟
چون بقیه دوستان که دیدن
من نمیدونم کجا هیتلره کجا نیست !!!
قشنگه ؟؟؟!!!! از gamespot که 6.5 آورده !!!!!!
1 نمره به خاظره Performance بازی ازش بزن ! بازی میبایستی روان تر اجرا میشد معلومه عجله داشتن همزمان با نسخه کنسولی عرضه بشه که فروشش مطمعن باشه ! به هر حال 0.5 تا برا داستانش بزن که نسبت به AC خیلی سطحی هست اما از نظر Gameplay به نظر من خوب هست خیلی شبیه نسخه کنسولی هست ....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کاربر گرامی،آرمان
به اطلاع می رساند هیچ تصویری مشاهده نشد :(

تشکر فراوان

من که تموم کردم:d
نمره من به بازی 5.5
به نظره من حد بازی در حد 7 - 7.5 هستش ... یک توضییحات جالبی در باره این بازی توی Gamespot نوشته بود که خیلی جالب بود . حقیقتا از نظر تکنیکی ( گرافیک و Open world بودن و زیبایی و زنده بودن شهر ) خوده بازی چیزی کم نداره از نسخه کنسولی و gameplay بازی خیلی خوبه ... منتها مساعل انواع ایده های مختلفی هستن که در بازی مطرح شدن و به درستی جایگزینی نشدن ... من خودم خوشم اومد ... 7.5 بهش میدم ...

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
تشکر فراوان
به نظره من حد بازی در حد 7 - 7.5 هستش ... یک توضییحات جالبی در باره این بازی توی Gamespot نوشته بود که خیلی جالب بود . حقیقتا از نظر تکنیکی ( گرافیک و Open world بودن و زیبایی و زنده بودن شهر ) خوده بازی چیزی کم نداره از نسخه کنسولی و gameplay بازی خیلی خوبه ... منتها مساعل انواع ایده های مختلفی هستن که در بازی مطرح شدن و به درستی جایگزینی نشدن ... من خودم خوشم اومد ... 7.5 بهش میدم ...
خب من چون هم زمان نسخه ی اصلی و کنسولی رو میرفتم اینجوری نمره دادم:d
موسیقی و صداگذاری AC3 کجا و این کجا!!!!!
حالا گرافیک بماند!!! زمین تا آسمون با هم فرق دارن..گرافیک ac3 یکی از بهترین گرافیک های موجود هستش...حتی در یه سری مراحل از آنچارتد 3 هم بالاتر هستش
مولتی AC3 رو بازی کردم عالیه خیلی باحاله ولی مولتی Liberation به نظرم خیلی سطحی و کسل کننده و داغون طراحی شده!
و از همه مهم تر داستان این 2 نسخه هم زمین تا آسمون با هم فرق داره!!...ac3 داستانی فوق العاده جذاب و دیدنی داره که خیلی زیبا میره جلو و در طول بازی روایت میشه ولی liberation داستانش به نظرم خیلی بی معنی و سطحی و کسل کننده هستش:d

---------- نوشته در 09:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

داداش با متال گیر عوض میکنی؟
نه متاسفانه...l-)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حالا گرافیک بماند!!! زمین تا آسمون با هم فرق دارن..گرافیک ac3 یکی از بهترین گرافیک های موجود هستش...حتی در یه سری مراحل از آنچارتد 3 هم بالاتر هستش
مولتی AC3 رو بازی کردم عالیه خیلی باحاله ولی مولتی Liberation به نظرم خیلی سطحی و کسل کننده و داغون طراحی شده!
و از همه مهم تر داستان این 2 نسخه هم زمین تا آسمون با هم فرق داره!!...ac3 داستانی فوق العاده جذاب و دیدنی داره که خیلی زیبا میره جلو و در طول بازی روایت میشه ولی liberation داستانش به نظرم خیلی بی معنی و سطحی و کسل کننده هستش:d

---------- نوشته در 09:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

نه متاسفانه...l-)
باو الان اول نسل ویتا هستش نباید به بازی های اخر نسل کنسول ها مقایسش کنید
خودتون به طور کلی بهش چند می دید فرض کنید ac3 رو بازی نکردید
ac3 حدود 3 سال روش کار کردن ولی این نه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
باو الان اول نسل ویتا هستش نباید به بازی های اخر نسل کنسول ها مقایسش کنید
خودتون به طور کلی بهش چند می دید فرض کنید ac3 رو بازی نکردید
ac3 حدود 3 سال روش کار کردن ولی این نه
من میدونم اینو:)...
ac3 که 100% بهترین بازی از سری اساسین و یکی از بهترین های این نسل در تمام زمینه ها هستش:d
ویتا قرار هست تا 6-7 توسط سونی ساپورت بشه در آینده عناوین خیلی بهتر براش میاد
به نظر من نمره ی بازی از 6-6.5 بالاتر نیس
البته سلیقه ای هستش شاید یکی بازی کنه خیلی حال کنه بگه عالیه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

نه متاسفانه...l-)
درسته حرفات رو قبول دارم
بخشی از Review های AC هم مثل همون چیزی که پست اخر اشاره کردی مقداری به سلیقه هم بر میگرده ...
البته من مولتی بازی را کلا حساب نکردم !!! بازی بیشتر به همون حال و هوای Single طراحی شده و مولتی هم که Card Game هست - مشکلاتی از این قبیل نشون میده وقت سازنده های تا حدی هم کم بود که خودشون رو پای عرضه همزمان با نسخه کنسولی برسونن ...

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,682
نام
Kasra
5z3w47y6fhzexui1v8ki.jpg

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سهیل از بازیش خوشت اومد؟حجمش چقدره برا دانلود؟trial version داره تو استور؟(نسخه ناقص ک با خریدش کامل میشه) گرافیکش شبیه نسخه کنسولیه؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سهیل از بازیش خوشت اومد؟حجمش چقدره برا دانلود؟trial version داره تو استور؟(نسخه ناقص ک با خریدش کامل میشه) گرافیکش شبیه نسخه کنسولیه؟

من همون قدر که انچارتد برام سرگرم کننده بود اینم بود با این تفاوت که گیم پلی نسبتا طولانی تری داره اگه بخوای ماموریت جانبی انجام بدی داستان قوی نداشت اما اخرش باحال تموم شد نمیدونم نسخه trial داره یا نه شک دارم داشته باشه منم فیزیکی خریدم حجمشو نمیدونم بر خلاف اساسین قبلی اصلا جوری نبود که گیر کنی ندونی چیکار باید کنی گرافیکش مسلما مثل کنسول نیست در کل من خیلی خوشم اومد باید روزی 1 ساعت دیگه بازی می کردم :d گرافیکشم برای من راضی کننده بود 7.5 میدم :-b

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

بازی نسخه demo متاسفانه نداره ....
اما اگر ac دوست داری بازی نیست که پشیمون بشی ...
سهیل که توضیح داد ...
گرافیکش خوبه ها ! با Uncharted مقایسه نمیشه کرد چون بازی Open world - اما یه جوریه که بعضی جاها گرافیکش خیلی خوبه بعضی جاها هم معمولی ... اما دنیای بازی مثل کنسولیش شلوغ هست ... کلا به نظر من شروع خیلی خوبی هست روی ویتا ... به عنوان بازی Open world >....سه بازی که اومد GR - NFS - AC واقعا توانایی ویتا رو نشون میدن که پتانسیل بالایی داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر