Assassin's Creed for X360

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اتفاقا دیسک منم playbox هست . به نظر تون از چه دیسکایی استفاده کنم .
الان بهترین نوع دیسکی که توی بازار موجوده Verbatim هستش که هستن دوستایی توی همین سایت که بازی‌هاشون را روی این نوع دیسک میزننن و می‌فروشن.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من خیلی دنبال این اهنگ Assassins شدم(همونی که تو تیتراژ اخرش پخش میشه--موقعی هم که سر دسته رو میکشی و داری فرار میکنی هم این اهنگ رو میزنن-))ولی پیدا نکردم کسی لینک دانلودشو داره بده من؟؟؟؟

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
من خیلی دنبال این اهنگ Assassins شدم(همونی که تو تیتراژ اخرش پخش میشه--موقعی هم که سر دسته رو میکشی و داری فرار میکنی هم این اهنگ رو میزنن-))ولی پیدا نکردم کسی لینک دانلودشو داره بده من؟؟؟؟

یه ظبط صوت بذار ظبطش کن :cheesygri

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
اگه اهنگت تو فیلمش باشه با استفاده از یه برنامه ی نمیدونم چی چی میشه فیلمو کشید بیرون بعد به mp3 تبدلیش کرد .

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
از 60تا Templar بازی 59تاش رو کشتم ولی این 1دونه لامصب رو پیدا نمی کنم...! تا حالا 3 بار هم کل 60تا رو چک کردم ولی همشون مردن! حالا موندم که این یکی کجاست!!! راستی اولش 60 تا رو چک کردم 57تاش رو کشتم، 3تا پیدا نشد، فرداش دوباره از اول چک کردم دیدم اون جاهایی که دیروز خالی بودن و توش خبری از تمپلار نبود امروز 2تاش پر شدن!!! کلا تو عمرم یک بازی با این حد باگ ندیده بودم! باگ به آچیومنت ها هم رحم نکرده!:sick:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
یکی از بچه های سایت (اسمش رو نمی دونم) یک راهنمایی کامل از بازی گذاشته بود خدا عوضش بده حالم رو جا آورد... مثل شیر دارم بازی رو ادامه میدم ....

اون قسمتهای که از بالای برج میپری پایین خیلی حال میده...:biggrin1:

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
یکی از بچه های سایت (اسمش رو نمی دونم) یک راهنمایی کامل از بازی گذاشته بود خدا عوضش بده حالم رو جا آورد... مثل شیر دارم بازی رو ادامه میدم ....

اون قسمتهای که از بالای برج میپری پایین خیلی حال میده...:biggrin1:

اسمش Nike-90 . بهتره ازش بپرسی ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
سلام

تو مرحله فکر کنم 3 باشه تو شهر Acre .. اونجایی که باید یک نفر رو بکشی که سرباز ها متوجه نشند ...
من اون آدم رو میکشم بعد میرم پیش اون آدم که بشمون گفته بود یارو رو بکش ولی دوباره تکرار میشه و میگه برو یارو رو بکش...
من باید چکار کنم چه طور طرف رو بکشم که سربازها متوجه نشن..؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر