Assassin's Creed for X360

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خواهش میکنم:cheesygri:love:.هنوز زمان حال بودنش کامل معلوم نیست ولی با داستان حال تو 2و3 خیلی بیشتر کار دارن و شخصیت اصلی به احتمال خیلی زیاد شخصیت زمان حال میشه:love: ولی سازنده ها هنوز جزییاتو لو ندادن که بشه گفت با شمشیرو......هست یا تانک و......:eek:

اینکه داستان ادامه داره هیچ شکی توش نیست
میگن بازیش یه سه گانست ولی باید دید چی میشه
در ضمن من از چند تا منبع غیر رسمی شنیدم که ساخت نسخه دومش هم شروع شده
البته همه چی بستگی به خانوم جید ریموند داره و همینطور ubisoft

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من اون 3 تا شهرو رفتم Demacsus , Acre , Jerusalam همه ماموریتا و View POint ها رو هم رفتم ولی هیچ کاری نیست که انجام بدم !! همون مشکلی که صفحه پیش گفتم !!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
کسی نیست کمک کنه !؟ :(
به قسمت هایی از شهر برو که در نقشه کدر رنگه و برو روی یه برج تا ماموریت های جدید باز بشه!
البته بعضی جاها به نظر میاد که قفل هست و نمیشه رفت ولی بگردی راه ورود داره!

altair_ac_sina

کاربر سایت
Aug 31, 2008
30
نام
sina
من اون 3 تا شهرو رفتم Demacsus , Acre , Jerusalam همه ماموریتا و View POint ها رو هم رفتم ولی هیچ کاری نیست که انجام بدم !! همون مشکلی که صفحه پیش گفتم !!
بايد تو view point هايي كه تو نقشه نيست بگردي تا ماموريت بهت بده :blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
کسی نیست کمک کنه !؟ :(

چرا درست جواب نمیدین آقای GOW باید در قسمت جدید شهر برج پیدا کنی که خاموش باشه به محض اینکه رفتی و کلید y رو روی برج زدی ماموریت های مهم و سایر برج ها باز میشن و همینطوری تو کشورهای دیگه تکرار کنی .
امدوارم موفق بشی مشکلی داشت کسی مطرح کنه تا با سایر بربچ کمکش کنیم . :biggrin1:

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
با سلام.
وقتی دیدم خیلی ها سر این موضوع گیرن وظیفه دونستم بهتون یه چیزی رو بگم.
اول این که تمام ماموریت های Assassins Creed با استفاده از View Point ها رد میشه اما View Point ها فقط اونایی که تو نقشه اند نیستند بلکه باید پیداشون کنین.
می تونین از محل نشستن عقاب های در حال پرواز برای پیدا کردنشون استفاده کنید.
در ضمن اقای Altair_ac_sina لطفا فونتتو کوچک کن.

altair_ac_sina

کاربر سایت
Aug 31, 2008
30
نام
sina
با سلام.
وقتی دیدم خیلی ها سر این موضوع گیرن وظیفه دونستم بهتون یه چیزی رو بگم.
اول این که تمام ماموریت های Assassins Creed با استفاده از View Point ها رد میشه اما View Point ها فقط اونایی که تو نقشه اند نیستند بلکه باید پیداشون کنین.
می تونین از محل نشستن عقاب های در حال پرواز برای پیدا کردنشون استفاده کنید.
در ضمن اقای Altair_ac_sina لطفا فونتتو کوچک کن.
اقاي شايان_ ايسي پسر عمه ي گل گلاب من ميخواستم راهنمايي كنم .
بياه اينم كوچكتر:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا من یه روزه بازیو تموم کردم :laughing: بازی قشنگی بود به نظرم حقش همون 9 هست
بازی نو اوری های خوب وزیادی تو گیم پلی داشت ولی میتونست بیشتر از نو اوری داشته باشه....

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
من خوشم نيومد از اين بازي همه چيز خوبه ها اما احساس مي كنم روندش يكم كند بعدم اين زير نويس نداره تو كف داستان مونديم يعني فقط كليات رو ميشه فهميد

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
ببخشید من وقتی تو اساسینس می دوم می بینم از دور مثلا نردبون ها ظاهر میشن و ..
وقتی هم به مردم نزدیک میشم میبینم یک دفعه لباسشون تغییر میکنه یه حالتی مثله لود شدن می خواستم بپرسم طبیعیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر