Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
ببخشيد كه اين تاپيك رو از اعماق bc كشيدم بيرون:dولي سوالي دارم كه ذهنم رو تابه حال مشغول كرده خيلي مهمه من اخر سر نفهميدم اين lucrezia چه نسبتي با cesare داشت نميدونم يه جا شنيدم بهش گفت sister و از يه طرف......:d اخه من نميفهمم كسي جواب بده توضيح كامل من كل داستان بازي رو فهميدم اينو نفهميدم من قبلا اين بازي رو تموم كرده بودم ولي از اون موقع تا الان اينو نفهميده بودم و يه سوال ديگه من اخر سرم نفهميدم اين shop quest ها چين اگه اونايين كه ميفروشيشون گرونن كه خوب خودم ميدونم اگه نه چين( الان مطمينم يه عده ميان ميگن ما بازي رو خيلي وقت پيش تموم كرده بوديم و يادم رفته و .... ولي اين سوالا مهمه چون بهترين قسمت اساسين همين برادرهوده)

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
ببخشيد كه اين تاپيك رو از اعماق bc كشيدم بيرون:dولي سوالي دارم كه ذهنم رو تابه حال مشغول كرده خيلي مهمه من اخر سر نفهميدم اين lucrezia چه نسبتي با cesare داشت نميدونم يه جا شنيدم بهش گفت sister و از يه طرف......:d اخه من نميفهمم كسي جواب بده توضيح كامل من كل داستان بازي رو فهميدم اينو نفهميدم من قبلا اين بازي رو تموم كرده بودم ولي از اون موقع تا الان اينو نفهميده بودم و يه سوال ديگه من اخر سرم نفهميدم اين shop quest ها چين اگه اونايين كه ميفروشيشون گرونن كه خوب خودم ميدونم اگه نه چين( الان مطمينم يه عده ميان ميگن ما بازي رو خيلي وقت پيش تموم كرده بوديم و يادم رفته و .... ولي اين سوالا مهمه چون بهترين قسمت اساسين همين برادرهوده)

خواهر نامشروعش بود :d که خوب با هم رابطه هم داشتن :|

داستان بازی هم این بود که چزاره اومد زد عموی اتزیو رو ترکوند، اتزیو هم رفت انتقام با کلی پیچ و خم دیگه تو داستان ولی کلیتش همین بود :d

shop quest هم اگه درست یادم باشه باید یه چیزهایی رو یا از جنازه ها، یا از صندوق ها یا از راه های دیگه به دست می آوردی اونوقت می تونستی باهاشون جنس هایی که تو مغازه ها واسه خرید به این وسایل نیاز داشتن رو بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر